Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Результати опитування: Чи підтримуєш перехід FortYear-а з "Пори" в "Свободу"?
Так / Швидше Так, ніж Ні 15 23.44%
Ні / Швидше Ні, ніж Так 18 28.13%
Важко відповісти / Мені однаково 31 48.44%
Голосували: 64. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.10.2010, 12:40 #1466313   #301
Monax
 
Аватар для Monax
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
тобто, іншими словами, ти вирішив просто поза_бувати?

п.с. Тебе в школі не вчили звернення виділяти комами? нема на тебе Ірини Фаріон!
Ну якщо ти вважаєш обговорення того, що світлого, доброго та вічного може зробити для нас Іван Сороколіт в якості депутата міської ради простим поза_бувати, то це твоє право

Я думаю, що ти і без ком чудово зрозумів суть, тому зараз і почав про школу згадувати якось ницо Олєжка, дріб’язково

P.S. Зато Ірина Фаріон тепер є на тебе!

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
Суть мажоритарки по суті якраз і передбачає зацикленість депутата на його, окремому і маленькому виборчому окрузі. Ібо до лампочки що він тьоті Любі буде співати що він доброго зробив для Петриків чи Кутковець, тьотя Люба його спитає конкретно за свій будинок, підїзд, вулицю... Краще скажи який в тебе округ, може зараз і за твою душу голос хтось візьметься )
Тобто ти вважаєш, що в міській раді депутат буде тільки проблеми тьоті Люби вирішувати? І це правильно? Я думаю, що досить конкретно написав, чому мене цікавить, що будуть робити кандидати в депутати.

Округу свого не знаю, як взнаю, обов’язково виставлю душу (голос) на продаж

Востаннє редагував Monax: 07.10.2010 о 12:40. Причина: Пізніше додано
Monax зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 12:41 #1466318   #302
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Так! Свобода це замітила і запропонувала купити місце в списку

п.с. В тебе кожен пост починається з "тобто ти хочеш сказати", у вуличної філософії почалась аналітична криза?
ні, просто я гублюсь перед тим, як ти кльово починаєш одобряти те, проти чого раніше виступав. то ти воював з даішниками, то тепер паркуватись на тротуарах ок. хз, від вашого миготіння поглядами в мене починають втомлюватись очі. якщо в людини сто позицій на тиждень, то може її, позиції, нема взагалі?
я починає свої пости зверненням "ти хочеш сказати", щоб все-таки якось зрозуміти, що ти хочеш сказати. бо ти кажеш, потім кажеш, шо ти не то казав, а потім ще добавляєш, шо взагалі не казав.
підрезюмуй якось свою позицію в два-три речення, щоб ми зрозуміли твій месідж.
як на мене, то зараз він такий.
"я вважаю, що Фортієр і ми всі нічого аж занадто поганого про "Свободу" не казали. і кожна людина має право паркуватись на тротуарі, і Фортієр нічим не гірший від кожної людини."
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 12:46 #1466324   #303
Monax
 
Аватар для Monax
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Саша, гадаю ти входиш в 10-ку формчан і в як мінімум 100-ню людей в Тернополі котрі мене добре знають.
Якщо про мене в тебе не сформувалось до цих пір якоїсь думки, то будь-які відповіді на питання нічого не змінять.

Не забирай хліб у сім самураїв

Додано через 54 секунды
наразі всім до зустрічі
поїхав на округ
Мені звичайно приємно, що я входжу в одному списку в топ-10, а в другому в топ-100, але я не можу зрозуміти, як це має вплинути на формування якоїсь думки, думка вже давно сформована, вона не змінюється, більше того навіть скажу, що вона зі значком "+". Але це ж не заважає мені ставити тобі запитання, на які доречі ти не відповів досі, хоча завжди всім відписував, невже я став виключенням з правил?

Сім самураїв єдиний і неповторний я на його хліб не претендую, мені свого достатньо
тим паче чув, що самураї рис замість хліба їдять

Успіхів тобі на окрузі, візьми якось на прев’юшний тур, може врешті-решт можна буде побачити, що хтось нарешті щось реально почав робити
Monax зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 12:49 #1466327   #304
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Monax Переглянути допис
Тобто ти вважаєш, що в міській раді депутат буде тільки проблеми тьоті Люби вирішувати? І це правильно? Я думаю, що досить конкретно написав, чому мене цікавить, що будуть робити кандидати в депутати.

Округу свого не знаю, як взнаю, обов’язково виставлю душу (голос) на продаж
Я вважаю що це все яйця виїденого не вартує, але суть від цьог оне міняється. Ти будеш голосувати за того, хто зробить ремонт у твоєму підїзді, покладе асфальт перед твоїм будинком, дасть 150 грн тобі. І глибоко тобі буде покуй на тих кандидатів котрі зробили ремонт у 5 підїздах десь там, заасфальтували 23 прибудинкові території десь там, і дали 150 грн комусь десь там. І депутат пройшовши раз, захоче пройти другий по тому ж самому округу, тому і буде працювати в себе на території, можливо навіть ціною ігнорування інших округів.
Вулиця / будинок? - Може так вичислимо округ.
ПМ всі депутати від Свободи так само як і кандидати в депутати ходять до людей, проводять зустрічі, виступають на мітингам. Це є стиль роботи. Тому можеш бути впевнений що і Форт Єр вже встиг обїхати свій округ, можливо вже і поспілкувався з людьми і в разі проходження по округу його в шию будуть гнати до людей, якщо сам не схоче йти.
Sargon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 13:01 #1466337   #305
Monax
 
Аватар для Monax
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
Я вважаю що це все яйця виїденого не вартує, але суть від цьог оне міняється. Ти будеш голосувати за того, хто зробить ремонт у твоєму підїзді, покладе асфальт перед твоїм будинком, дасть 150 грн тобі. І глибоко тобі буде покуй на тих кандидатів котрі зробили ремонт у 5 підїздах десь там, заасфальтували 23 прибудинкові території десь там, і дали 150 грн комусь десь там. І депутат пройшовши раз, захоче пройти другий по тому ж самому округу, тому і буде працювати в себе на території, можливо навіть ціною ігнорування інших округів.
Вулиця / будинок? - Може так вичислимо округ.
ПМ всі депутати від Свободи так само як і кандидати в депутати ходять до людей, проводять зустрічі, виступають на мітингам. Це є стиль роботи. Тому можеш бути впевнений що і Форт Єр вже встиг обїхати свій округ, можливо вже і поспілкувався з людьми і в разі проходження по округу його в шию будуть гнати до людей, якщо сам не схоче йти.
Та ти що! Я буду голосувати за розумних людей, а те падло яке прийде до мене щоб сунути мені 150 грн автоматично йде у напрямку перемоги комуніздму, я не з тих виборців яких можна купити за 100 метрів асфальту чи ремонтом у моєму під’їзді, я хочу щоб я міг в будь-якій частині міста Тернополя відчувати себе в чистоті та комфорті, а не триматись принципу "моя хата з краю" через цей принцип ми вже й прос_ли Україну і він є нашим головним ворогом і тому мені далеко не побарабану чи збудували на дружбі майданчики чи заасфальтували на БАМі дороги, чи зробили освітлення на Новому світі, а такі паскуди які будуть "кохати" свій округ ціною ігнорування загальноміських проблем та й взагалі ціною інших людей, не заслуговують бути при владі.

P.S. За весь час каденції міської ради ЖОДЕН депутат ВО "Свобода" не з’являвся не те що в мене на порозі чи в під’їзді а навіть на районі це ж саме стосується кандидатів в депутати.
Які мітинги?
Які зустрічі?
В якому місті ти живеш?
Де ти це все бачив?
Ці казки можеш залишити для звітності перед далеким партійним керівництвом, воно далеко йому перевіряти впадло
І це є ваш стиль роботи

P.P.S. Що робить Форт’єр я не знаю, він мені не відписав, от приїде з округу і розкаже можливо а може навіть фотозвітом порадує

P.P.P.S. Коли "свободівець" говорить про "вичислити" це навіває на філософські роздуми ))))

Востаннє редагував Monax: 07.10.2010 о 13:08.
Monax зараз поза форумом  
Подякували 4:
Бойківчанка (07.10.2010), freeman (07.10.2010), Romko_7 (08.10.2010), Terror (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 13:18 #1466350   #306
saymon
Guest
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Monax, веси дискусію із депутатом облради Бобком (той що був Erricson а тепер Sargon) це шлях в нікуди, повір.
 
Подякував(ла):
Monax (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 13:53 #1466381   #307
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Додано через 54 секунды
наразі всім до зустрічі
поїхав на округ
судячи по посту в 13.57 в темі про паркування - ти вже вернувся? чи ше не їздив?
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 14:00 #1466390   #308
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Monax Переглянути допис
P.S. За весь час каденції міської ради ЖОДЕН депутат ВО "Свобода" не з’являвся не те що в мене на порозі чи в під’їзді а навіть на районі це ж саме стосується кандидатів в депутати.
та бо ти в комуняцько-москалячому центрі живеш
riznyk зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 14:04 #1466396   #309
Monax
 
Аватар для Monax
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
та бо ти в комуняцько-москалячому центрі живеш
Хоч це теми розмови і не стосується, але ремарочку зроблю
мій комуняцко-москалячий центр активно тим ж "свободівцями"-підприємцями зараз заселяється Всі хочуть до історії доторкнутись
А найбільше голосів за ПР в Тернополі дала твоя "Дружба" от і шукай тепер "корінь зла"

Востаннє редагував Monax: 07.10.2010 о 14:09.
Monax зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 14:19 #1466413   #310
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
ні, просто я гублюсь перед тим, як ти кльово починаєш одобряти те, проти чого раніше виступав. то ти воював з даішниками, то тепер паркуватись на тротуарах ок. хз, від вашого миготіння поглядами в мене починають втомлюватись очі. якщо в людини сто позицій на тиждень, то може її, позиції, нема взагалі?
І продовжую воювати з даішниками. ФортЄр даішник і я з ним перестав воювати ?
Паркуватись на тротуарах - це порушення, я його не виправдовую. Якщо покажеш мені хоч одного водія, який не порушував правил і не паркувався на тротуарах, то можна я харкну тобі в лице?
Справа одна, коли один чувак паркується на місці чотирьох автомобілів і інша, коли парканувся і нікому не заважаєш.
Загалом, колись може доробишся до свого автомобіля, тоді поговоримо про парковки і правила.

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
я починає свої пости зверненням "ти хочеш сказати", щоб все-таки якось зрозуміти, що ти хочеш сказати. бо ти кажеш, потім кажеш, шо ти не то казав, а потім ще добавляєш, шо взагалі не казав.
підрезюмуй якось свою позицію в два-три речення, щоб ми зрозуміли твій месідж.
як на мене, то зараз він такий.
"я вважаю, що Фортієр і ми всі нічого аж занадто поганого про "Свободу" не казали. і кожна людина має право паркуватись на тротуарі, і Фортієр нічим не гірший від кожної людини."
Ти до себе на "ми" звертаєшся ?
Меседж простий - я радий що на форумі народився чи то переродився ще один Марк5
gsv зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 14:21 #1466419   #311
scorpik
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис

Меседж простий - я радий що на форумі народився чи то переродився ще один Марк5
Славко, як хресний тато Вже не одного Марком назвав!
scorpik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 07.10.2010, 14:34 #1466425   #312
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
І продовжую воювати з даішниками. ФортЄр даішник і я з ним перестав воювати ?
Паркуватись на тротуарах - це порушення, я його не виправдовую. Якщо покажеш мені хоч одного водія, який не порушував правил і не паркувався на тротуарах, то можна я харкну тобі в лице?
якщо культура дозволяє - то харкай, хто тобі заборонить.
знаєш багато водіїв, які пруться в депутати? політик має бути трохи вище за рівнем культури від середньостатистичного українця, нє? всі крадуть в Україні, чого ми тоді дивуємось, шо і депутати також?
Цитата Справа одна, коли один чувак паркується на місці чотирьох автомобілів і інша, коли парканувся і нікому не заважаєш.
Загалом, колись може доробишся до свого автомобіля, тоді поговоримо про парковки і правила.
не позорся. тротуар - це територія пішоходів. і заїхавши на тротуар машиною - ти заважаєш пішоходам. мамам з колясками. ти шо, серйозно цього не розумієш? чи просто придурюєшся?
я суджу про це явище з точки зору пішохода. якби він порушив правила, десь не там зупинившись, проїхавши під знак і т.д., то я б не ліз, бо ніц не розуміюсь в рпавилах дорожнього роуху з точки зору водія.
але, блін, заваливши трактором на тротуар всіма 4 колесами - ти намаєшся мені бубоніти про те, що він нікому не заважає?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Ти до себе на "ми" звертаєшся ?
Меседж простий - я радий що на форумі народився чи то переродився ще один Марк5
дивись, я з тобою в цій темі спілкуюсь виключно по темі, наводжу аргументи, намагаюсь вияснити твою позицію...
а ти тільки віджартовуєшся чи відгаркуєшся.
а потім обзиваєш всіх Марками і вимагаєш конструктивізму.
давай ще з"ясуєм, що ти маєш на увазі під словом конструктивізм. це похвала чи одобрення вашого кроку?

Востаннє редагував сім самураїв: 07.10.2010 о 14:34. Причина: Пізніше додано
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 14:35 #1466431   #313
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Пропоную влаштувати якіто ставки : чи стане ФорЄр депутатом? І, у випадку,якщо стане, то чи успішною буде його каденція для електорату 13-го району?
nacho one зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Бойківчанка (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 14:36 #1466433   #314
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

я не паркувалась ніколи на тротуарі
пс. який же світ поганий - всі водії козли, всі мужики козли, і взагалі всі козли і все галімо у цьому світі!
Бойківчанка зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 14:36 #1466434   #315
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

2 ГСВ
я намагаюсь вияснити, чому ( майбутній чи ні) обранець від народу паркує машину на тротуарі. куди вже конструктивніше.
ти був з ним за кермом? чому ти даєш пояснення за нього? ти його прес-секретар?
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 07.10.2010, 14:37 #1466436   #316
Mark V
Guest
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Меседж простий - я радий що на форумі народився чи то переродився ще один Марк 5
Перевір чи під столом в тебе не сидить Марк 5, заглянь в шафу, чи там нема ще одного Марк 5 ? В спальні кожного разу обов"язково перевіряй перед сном чи під ліжком не сидить ще один Марк 5? Бо часи такі непевні, все що завгодно може статися.
 
Старий 07.10.2010, 14:38 #1466437   #317
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Бойківчанка Переглянути допис
я не паркувалась ніколи на тротуарі
пс. який же світ поганий - всі водії козли, всі мужики козли, і взагалі всі козли і все галімо у цьому світі!
вилазь з козлятника!
nacho one зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Бойківчанка (07.10.2010)
Старий 07.10.2010, 14:38 #1466439   #318
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
Пропоную влаштувати якіто ставки : чи стане ФорЄр депутатом? І, у випадку,якщо стане, то чи успішною буде його каденція для електорату 13-го району?
чекай, ще треба ставити ставки - що будуть казати про "Свободу" Гсв, Фортієр і Різник, якщо Форті пролетить і "Свободі" (як і вона йому) стане непотрібним. чи будуть далі притримуватись нового курсу, чи знов вернуться на круги своя.
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 07.10.2010, 15:05 #1466456   #319
Mark V
Guest
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Так! Свобода це замітила і запропонувала купити місце в списку
А до речі цікаво по чому зараз в "Свободі" місце в списку? Скільки коштує місце в списку на депутата міської, обласної і Верховної Ради? По чому балатування від Свободи на місце мера?
І чи є якісь пільги, знижки, чи діють зараз якісь акції?
Щось це питання взагалі з поля зору випало.
До речі продаж місця в списку і надання послуг (балатування від Свободи) без застосування торгово-кассового апарату є прямим порушенням правил торгівлі.

Востаннє редагував Mark V: 07.10.2010 о 15:12.
 
Старий 07.10.2010, 15:14 #1466464   #320
scorpik
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
тротуар - це територія пішоходів. і заїхавши на тротуар машиною - ти заважаєш пішоходам.
лишаєш їм 2 м і може9ш ставити свого трактора Коли в ПДР дивився останній раз?
scorpik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (07.10.2010)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:06.