Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.08.2020, 12:06 #2780894   #5281
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

намішав інтелектуал великий всев купу.
при чому тут твоя приватна власність?
якщо є якийсь історичнйи підтекст - то це спорідненість з російською культурою всіх, хто східніше Збруча, бо вони століттями були Росією. Це блін коню ясно. І чим далі на схід - тим чужішою для них є європейська культула, тому в них нема стояка на європейські гасла, а вони дивляться в корінь - чим їхнє життя покращилось чи погіршилось. І воно ніхера в них не покращилось, навтіь дороги їм там, за одеською трасою, ніхто не будував. А зеленський будує.
вловлюєш іронію?
а стосовно навести порядок в країні - он маєш білорусь. совкодрочер керує. і самі білоруси значною масою совкодрочери - але порядку там в рази більше. понятно, що методи, якими цей порядок досягнений - не дуже європейські мяко кажучи. але просто не розказуй, що в постсовку порядок навести неможливо, ну бо неможливо.
Порошенко міг це зробити. Але йому це нахер не потрібно було. Були люди, яким це було потрібно і вони пробували підніати голос - такі як ти з петром називали їх рукою кремля з подачі вашого кумира
а тепер народу вже в принципі похер, хто там що робить. вони просто зрозуміли, що їх вкотре розвели, і живуть собі далі окремо від влади, як і при кучмі, при януковичі. нікого вже не колишать особливо реформи і кого там на яку посаду ставлять.
вот тільки ти і петро ніяк в то не врубаєтесь.

Додано через 3 хвилини
якщо пуйло сюди попре своїми військами - то може народ знову мобілізується і пуде якесь піднесення наіональної ідеї. але думаю саме тому він сюди і не сунеться - нафі воно йому треба, щоб тут знову націоналістичні настрої зросли.

Востаннє редагував switch: 08.08.2020 о 12:06. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (21.10.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2020, 15:26 #2780896   #5282
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата а стосовно навести порядок в країні - он маєш білорусь. совкодрочер керує. і самі білоруси значною масою совкодрочери - але порядку там в рази більше. понятно, що методи, якими цей порядок досягнений - не дуже європейські мяко кажучи. але просто не розказуй,
Кажись білоруси наїлися цього порядку вже досить. В них там теж майдани розпочались.

Додано через 1 хвилину
Цитата а тепер народу вже в принципі похер, хто там що робить. вони просто зрозуміли, що їх вкотре розвели, і живуть собі далі окремо від влади, як і при кучмі, при януковичі. нікого вже не колишать особливо реформи і кого там на яку посаду ставлять.
вот тільки ти і петро ніяк в то не врубаєтесь.
Ну то тобі по 1+1 таке кажуть, а ті кому не байдуже сидять не в тєліку, а трохи по інших мережах.

Для прикладу пошукай по "демократичній сокирі".

Востаннє редагував Poter2: 08.08.2020 о 15:27. Причина: Пізніше додано
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2020, 16:33 #2780899   #5283
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
намішав інтелектуал великий всев купу.
при чому тут твоя приватна власність?
Розумію шо ти тупий штурпак і сам не допреш, тому розжовую - цим приклаладом я хотів показати разючу різницю між ресбубліками СРС Польщею і Україною, а приватна власність чи її відсутність це просто прірва між системами і світоглядами. Тому поляки були окуповані сересером, а Україна була поглинута і була дефакто частиною сересер з всіма витікаючими, включаючи погляди і звички людей, саме тих людей з який після незалежності сформувались політичні еліти. Доперло?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
якщо є якийсь історичнйи підтекст - то це спорідненість з російською культурою всіх, хто східніше Збруча, бо вони століттями були Росією. Це блін коню ясно. І чим далі на схід - тим чужішою для них є європейська культула, тому в них нема стояка на європейські гасла, а вони дивляться в корінь - чим їхнє життя покращилось чи погіршилось. І воно ніхера в них не покращилось, навтіь дороги їм там, за одеською трасою, ніхто не будував.
Вот це прекрасно демонструє шо ти не тільки слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник - ти совковий слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник! Бо тільки совко-раб вважає шо він особисто ніяк не має нести відповідальності ніякої а просто має вибрати собі барена - і судити більше барен пахльобки наклав чи менше В тому то і разюча різниця між європою і совком.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А зеленський будує.
Поки шо він побудував тільки дорогу до свого дому - яка до речі зараз закрити на ключ. Тому не пезди!


Цитата
Допис від switch Переглянути допис
а стосовно навести порядок в країні - он маєш білорусь. совкодрочер керує. і самі білоруси значною масою совкодрочери - але порядку там в рази більше. понятно, що методи, якими цей порядок досягнений - не дуже європейські мяко кажучи. але просто не розказуй, що в постсовку порядок навести неможливо, ну бо неможливо.
Порошенко міг це зробити. Але йому це нахер не потрібно було. Були люди, яким це було потрібно і вони пробували підніати голос - такі як ти з петром називали їх рукою кремля з подачі вашого кумира
а тепер народу вже в принципі похер, хто там що робить. вони просто зрозуміли, що їх вкотре розвели, і живуть собі далі окремо від влади, як і при кучмі, при януковичі. нікого вже не колишать особливо реформи і кого там на яку посаду ставлять.
вот тільки ти і петро ніяк в то не врубаєтесь.
Приводити Білорусь як приклад порядку - це ще однин показник твоєї слабоумності - ти шо зовсім йобнувся? Ти б ще привів північну корею в приклад - там теж "навели порядок". Та ти ідіоте навіть глянь на свої власні критерії - ти казав шо в нас безпорядок бо судову систему не рефмував тобі петя - так в Білорусі то саме тільки ще гірше! Бо в нас суд працює як аукціон - хто більше заніс той і виграв - а в білорусів тупо вирішує завжди бацька - це порядок? це справедливість?


На рахунок твоєї безпідставної і наївної віри в то шо міг прийти порошенко і все зробити - то ше один показник твого ідеотизму! Я тобі вже 100 раз пояснював що в демократичній системі такого просто не буває.
Так само ти далі продовжуєш перздіти і розказувати то чого ти в принципі знати не можеш - типу треба було шось порошенку чи нє - вот ти зараз просто безпідставно видаєш свою висосану з пальця догадку не підкріплену нічим за факт! Ти ще й пездун!

На рахунок "народу вже похер, народ обдурили, народ розчарувався" - це далі повторяється то саме що було після 2004 року - такий гнилий базар чути тільки від інфантильних ідіотів які думають шо можна вибрати когось шоб хтось за них зорбив їм заїбісь! То я тебі відкрию велику таємницю - замість тебе, якщо ти реально не дитина, ніхто тобі заїбісь не зробить! Деяким інфантилам навіть їх батьки пробують після того як вони повиростали фізично але не розумово зробити, але то теж не працює - бо в інфантилів зазвичай так завищені їх вимоги до "заєбісь" і вони так ростуть по ходу виконання - шо ніхто просто за тим не встигне!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Додано через 3 хвилини
якщо пуйло сюди попре своїми військами - то може народ знову мобілізується і пуде якесь піднесення наіональної ідеї. але думаю саме тому він сюди і не сунеться - нафі воно йому треба, щоб тут знову націоналістичні настрої зросли.
Чувак, якщо ти ше не допер - путіне теж не треба було крим і донбас - йому і без них було супер до моменту поки рашкавани не почали шось підозрювати і задаватись логічним питанням - як так нафта по 100+ баків, газ по 450 а вони живуть в гавні, тіпа де бабки чого така хуйова економіка? І ця незадоволеність фактично розподілом ресуру нагніталась! Тому треба було зробити шось таке шо дуже сподобається електорату - вот і вся причина. А так як від "кримнашизму" всі вже остили, а скоро нові вибори - то вот побачиш що далі на черзі або Білорусь або знов ми.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2020, 17:52 #2780900   #5284
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
Ну то тобі по 1+1 таке кажуть, а ті кому не байдуже сидять не в тєліку, а трохи по інших мережах.
чувак, це тобі в соцмережах гівно в голову втюхують
а я вже давно не маю часу навіть дивитись те 1+1, з малою треба погратись, на велі покатати, в теребовлю зїздити зробити щось. коли навіть доходить діло до телека - то мала свої мультики дивиться все одно
просто в мене пам'ять не така коротка як в в більшості ярих патріотів, які такими стали після початку війни, і не памятають любого друга порошенка з часів, коли ця "звізда" зійшла на нашому небосхилі (політичному).
таке саме гівно як і коломойський. тому я не сприймаю всерйоз будь-кого, хто мені починає розказувати як багато зробив порох і який херовий коломойський.
А до речі про 1+1 - як і приват, і Буковель - це дуже успішний проект. і до речі він, на відміну від каналів економічного патріота чи націоналіста, чи як там його величали, ну коротше Ахметова (хто не в курсі - трк Україна) завжди займав чітку проукраїнську позицію. і завжди добряче рухав український шоубіз, роблячи досить конкурентний медійний продукт. Ну оце зараз трохи скотились, відколи там першою скрипкою став 95 квартал, який особисто я завжди зневажав, відколи вони заробили собі в мене репутацію жополизів Януковича.
а так дозволю собі нагадати, що саме цей канал показав документальний цикл про становлення української держави і національно визвольну боротьбу. не пам'ятаю вже як він називався. і реально навіть зараз я не знаю, який з каналів краще за 1+1. Я поважаю людей, які вміють робити свою справу. те що там є програмки, які явно чорнушно-заказушні, і те що політичні новини часто висвітлюються як потрібно а не як є - це ясно. Проте знаючи чий це канал - так навіть цікавіше - зразу знаєш хто з ким і проти кого дружить

Додано через 2 хвилини
А, згадав назву тої документалки: "Собор на крові"

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Розумію шо ти тупий штурпак і сам не допреш, тому розжовую
чуєш, розумник, спершу нивчись розмовляти, а тоді будеш щось комусь жувати
ану, орг - покажи но чи є тут модератор чи просто чегова тряпочка?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Приводити Білорусь як приклад порядку - це ще однин показник твоєї слабоумності - ти шо зовсім йобнувся? Ти б ще привів північну корею в приклад - там теж "навели порядок".
те саме робив і саакашвіллі.
да його тепер за це судять. но чувак взяв і зробив. а порошенко взяв - і не зробив

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
На рахунок "народу вже похер, народ обдурили, народ розчарувався" - це далі повторяється то саме що було після 2004 року - такий гнилий базар чути тільки від інфантильних ідіотів
інфантильні ідіоти досі дрочать на порошенка який розвів їх "як катят"

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Це наприклад Татаров людина Зеленського?
Чуєш, а модеротара робота яка? слідкувати за дотриманням правил, чи просвітництвом займатис?

Востаннє редагував switch: 08.08.2020 о 17:52. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (21.10.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2020, 18:17 #2780908   #5285
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата А до речі про 1+1 - як і приват, і Буковель - це дуже успішний проект. і до речі він, на відміну від каналів економічного патріота чи націоналіста, чи як там його величали, ну коротше Ахметова (хто не в курсі - трк Україна) завжди займав чітку проукраїнську позицію
Нагадую, для чувака з дуже хорошою пам'яттю:
https://www.youtube.com/watch?v=NfUr_S6m1Lk
Poter2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Hoplite (09.08.2020), vanco2 (08.08.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2020, 19:30 #2780909   #5286
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
чувак, це тобі в соцмережах гівно в голову втюхують
а я вже давно не маю часу навіть дивитись те 1+1, з малою треба погратись, на велі покатати, в теребовлю зїздити зробити щось. коли навіть доходить діло до телека - то мала свої мультики дивиться все одно
просто в мене пам'ять не така коротка як в в більшості ярих патріотів, які такими стали після початку війни, і не памятають любого друга порошенка з часів, коли ця "звізда" зійшла на нашому небосхилі (політичному).
таке саме гівно як і коломойський. тому я не сприймаю всерйоз будь-кого, хто мені починає розказувати як багато зробив порох і який херовий коломойський.

В тебе така ахуєнна память - але ти НІРАЗУ аргументовано не відповів мені на купу повідомлент які я тобі настрочив і де по пунктах виклав шо доброго зроблено за пороха! Ніразу! Максимум ти шось там пукав про то шо а вот суди не реформовані і виборча реформа не проведена а без того всьо решта херня! Я розумію шо фанату 1+1 якому насцяли в очі больно визнавати те що порох шось зробив доброго.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А до речі про 1+1 - як і приват, і Буковель - це дуже успішний проект. і до речі він, на відміну від каналів економічного патріота чи націоналіста, чи як там його величали, ну коротше Ахметова (хто не в курсі - трк Україна) завжди займав чітку проукраїнську позицію. і завжди добряче рухав український шоубіз, роблячи досить конкурентний медійний продукт. Ну оце зараз трохи скотились, відколи там першою скрипкою став 95 квартал, який особисто я завжди зневажав, відколи вони заробили собі в мене репутацію жополизів Януковича.
а так дозволю собі нагадати, що саме цей канал показав документальний цикл про становлення української держави і національно визвольну боротьбу. не пам'ятаю вже як він називався. і реально навіть зараз я не знаю, який з каналів краще за 1+1. Я поважаю людей, які вміють робити свою справу. те що там є програмки, які явно чорнушно-заказушні, і те що політичні новини часто висвітлюються як потрібно а не як є - це ясно. Проте знаючи чий це канал - так навіть цікавіше - зразу знаєш хто з ким і проти кого дружить
1+1 це канад коломойського і його команди, а тепер ше й медведчук частину має! А найкращий спосіб пропоганди - це не той який в інтера - який рубав тупо завжди в лоб, а це притворятись типу патріотами але попри то чітко відстоювати інтереси не України а власника канала! І так таке саме роблять абсолютно всі канали!


Цитата
Допис від switch Переглянути допис
чуєш, розумник, спершу нивчись розмовляти, а тоді будеш щось комусь жувати
ану, орг - покажи но чи є тут модератор чи просто чегова тряпочка?

Додано через 2 хвилини

те саме робив і саакашвіллі.
да його тепер за це судять. но чувак взяв і зробив. а порошенко взяв - і не зробив

Додано через 1 хвилину

інфантильні ідіоти досі дрочать на порошенка який розвів їх "як катят"

Додано через 13 хвилин

Чуєш, а модеротара робота яка? слідкувати за дотриманням правил, чи просвітництвом займатис?
Чуєш слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник, по перше вчити когось розмовляти і в тому самому реченні називати когось тряпочкою - це як мінімум дуже тупо - шо від тебе в принципі очікувано.
Далі - почитай правила форуму на рахунок обговорень рішень модераторів (підказую пункт 2.17)! - що ше раз показує що ти вимагаєш шоб хтось дотримувався правил але сам дібіл навіть прочитати їх не можеш і тут же порушуєш прямо в своїй вимозі! Підказую - писати це треба в ПП.

Ну і на остаток - останнім активним модератором в цій темі був петро форд - від якого я кожного разу отримував за будь-яке порушення правил, правда його заїбав потім саймон і петро забив




Цитата
Допис від switch Переглянути допис
інфантильні ідіоти досі дрочать на порошенка який розвів їх "як катят"
Ніхто на порошенка не дрочить, всі прекрасно розуміють хто це і звідки він як і всі його очевидні пройоби - яких було багато. Але адекватні люди в той же час судять не тільки по пройобах але й по позитивних результатах і по загальному балансу негативу і позитиву. На відміну від інфантильних ідіотів які придумують собі якусь фантастично-утопічку хуйню і потім обіжаються шо хтось її не виконав, скиглять шо їх розвели і шо тепер вони ні за кого голосувати не будуть і вопше! ))))))

А ше смішніше дивитись на тебе - сука далбайоба зелебобіка який пробує переконати "порохоботів" тіпа притворяючись шо він тіпа тоже за пороха! Оце мене ще досі веселить!

ПС. ну і шоб ти поменше ображався вот тобі цитато кузьми скрябіна:

Востаннє редагував vanco2: 08.08.2020 о 19:48.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2020, 20:27 #2780911   #5287
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Swich, будь послідовним, скажи скільки податків заплатив 1+1 за останні роки в бюджет. Успішний проект має заробляти гроші і сплачувати податки.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (08.08.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2020, 20:58 #2780913   #5288
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Swich, будь послідовним, скажи скільки податків заплатив 1+1 за останні роки в бюджет. Успішний проект має заробляти гроші і сплачувати податки.
А ше шоб не відходити від теми - хай гляне скільки порошенко сплатив податків цього року і скільки коломой.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2020, 21:04 #2780914   #5289
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Я розумію шо фанату 1+1 якому насцяли в очі больно визнавати те що порох шось зробив доброго.
Та про який фанатизм 1+1 мова???? Невже так скоро забулись їх "спільні" погляди з Інженею? Їх лобзання ледь не в засос зі спільними поглядами...
Прочитайте останні його дописи і знайдіть різницю:

Цитата Основний електорат Партії регіонів, виборча та фінансова бази партії були розташовані переважно на сході й південному сході України, де політична сила користувалася значною підтримкою населення.
Про людей, "які пробували щось говорити", він мав на увазі видно харківське збіговисько з закликами федералізації..

Цитата До новоствореної партії «Опозиційний блок» перейшла більшість колишніх народних депутатів Партії регіонів.[12][13][14][15][16] Один з ключових радників Партії регіонів Пол Манафорт, найнятий ще у 2005 році на гроші головного спонсора регіоналів - Ріната Ахмєтова, зіграв ключову роль в реорганізації проросійської Партії регіонів в «Опозиційний блок».[17][18] Зокрема, саме Манафорт особисто вигадав назву "Опозиційний блок", був автором концепція виборчої кампанії Опоблоку на виборах до ВР 2014 та був автором ідеї просувати Опозиційний блок, як "голос росіян" на сході України.[18][17]]
https://uk.wikipedia.org/wiki/Партія_регіонів

Востаннє редагував aleko2007: 09.08.2020 о 07:24.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2020, 23:47 #2780916   #5290
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

ну ок,раз модерів нема - поспілкуємся по пацанськи, як ванко любить.

Алеко, їбучий ти маразматик, ти забув сьогодні випити якісь ліки?
що ти несеш, до чого та твоя писанина? отако аби просратись?

Американському гандону смердючому - навчишся розмовляти - то може я і буду читати твої пости і навіть відчувтиму себе зобовязаним відповісти.

Поттер, лялюся ти моя - і шо ти курва хтів сказати тим своїв відео про спогади часів помаранчевого майдану? та все так і було - всі канали тоді працювали по темниках і 1+1 якраз першим виступив проти темників. Чи там в тому відео є ще щось корисне? Я певнно трохи давніше таки спостерігаю за тим гівном, яке крутиться і на ефірах і в раді.

Орг, ти курва мужик якийсь? ти нахуя модером називаєшся, як ти ніц зробити не можеш? сидів би в свому персональному чатику і не позорився.

Ну що, будем так спілкуватись в цьому гнилому болоті? Навчи свого дружбана культури спілкування, блять. Мене можеш банити - мені пох.

Додано через 4 хвилини
І да - Інженю таки баба. хоч їй по велкому рахунку насрати, як якийсь гандон типу ванко до неї звертається, але нормальний мужик собі такого не дозволить. ну для бидла типу ванко це норма. Але інтелігент орг, який тіка "ачкі натянул", мав би присікати подібні випади до форумчанки. чи слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник порохоботу око не виклюне? )))

Додано через 3 хвилини
Ванко, а тобі останній раз коли казали що ти дебіл? мож ти не в курсі?
ну що ти гандон - ти вже знаєш

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Swich, будь послідовним, скажи
чуєш, імпотент, іди куди ти там ходив на пів року )) цей форум не для слабаків!

Востаннє редагував switch: 08.08.2020 о 23:47. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (21.10.2020), qazwsx3211 (09.08.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2020, 00:07 #2780920   #5291
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Поттер, лялюся ти моя - і шо ти курва хтів сказати тим своїв відео про спогади часів помаранчевого майдану? та все так і було - всі канали тоді працювали по темниках і 1+1 якраз першим виступив проти темників. Чи там в тому відео є ще щось корисне? Я певнно трохи давніше таки спостерігаю за тим гівном, яке крутиться і на ефірах і в раді.
подивись відео до кінця, побачиш, де там "націоналізм" г+г" або взагалі з середини. Бо ти дещо призабув, чого всі дивились лише громадське, а не телевізор.

Ну і нагадаю, що по твоєму любому телебаченню ні хєра не показали побиття студентів, тоді як саме по соцмережах поширили відео, через яке і вийшли на майдан люди. А твоє 1+1 ще довго відмовчувалось, патріотичненько так. І коли вони почали вибачатись?
Ну і двічі вибачатись за одну і ту саму туфту тобі не здається, що це вже хронічне?

Востаннє редагував Poter2: 09.08.2020 о 00:14.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2020, 00:31 #2780921   #5292
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Чувак, якраз про початок нового майдану я дізнався наступного дня, коли тільки включив телек на кухні. Правда був це не 1+1 а 24-й канал. Який до речі дивлюсь куди частіше, бо зазвичай мене цікавить коротко проглянути що там в країні поганого ще сталось, поки каву зранку п'ю.
тобі, блять, фейсбук показали вже хз скільки часу після майдану пройшло до того ти на чому там сидів, на ібігдані? чи тобі в танчиках про майдан розказали? такий активний чувак став в соцмережах що піздець.
от мені реально забавно - ти що думаєш в мене на смартфоні інтернета нема і я не читаю що там де відбувається по новинних сайтах? чи ти наївно віриш, що найдостовірніша інформація в сраному фейсбуці?

Додано через 6 хвилин
В мене блять теща піздець порохоботка. як зеленського бачить - її аж трусить. Питаю - ок, вам особисто яка різниця? що у вас змінилось на гірше? - начого. ну то звідки стільки "любові"? - а ти диви яке воно тупе! Янукович її дратував якось менше. Питаю - ви який канал дивитесь? - прямий вапроси? ))
всі канали полощать мізки, і всі це знають. особиста вправа кожного, наскільки він всерйоз сприймає все що чує. закидони, типу 1+1 не патріотичний, бо він вище ставить інтереси власника - ну піздець, а чиї інтереси він має ставити на перше місце? не подобається - звільняєшся і йдеш на чесний канал...
а на який? ))

Додано через 4 хвилини
теза про те, що 1+1 розкрутив зеленського за рахунок серіалу - це епічно )) зеленський як успішний комік, а він таки успішний - досить глянути скільки народу на їхні концерти ходить, просто тонко відчуває, що люди хочуть.
а от те, що коломойський чи хто там ще вловив, що можна ж не просто серіал піплу згодувати, а взяти і скормити їм Вову як реального преза - це вже чейсь інший геній. І якщо пукан не рве від провалу одного з олігархів - то це навіть забавно - поки один, як то він сам там висловлювався, карячився в окопах, інший придумав таку от фішку. і виграв.

Востаннє редагував switch: 09.08.2020 о 00:31. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (21.10.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2020, 00:57 #2780924   #5293
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну ок,раз модерів нема - поспілкуємся по пацанськи, як ванко любить.

Алеко, їбучий ти маразматик, ти забув сьогодні випити якісь ліки?
що ти несеш, до чого та твоя писанина? отако аби просратись?

Американському гандону смердючому - навчишся розмовляти - то може я і буду читати твої пости і навіть відчувтиму себе зобовязаним відповісти.

Поттер, лялюся ти моя - і шо ти курва хтів сказати тим своїв відео про спогади часів помаранчевого майдану? та все так і було - всі канали тоді працювали по темниках і 1+1 якраз першим виступив проти темників. Чи там в тому відео є ще щось корисне? Я певнно трохи давніше таки спостерігаю за тим гівном, яке крутиться і на ефірах і в раді.

Орг, ти курва мужик якийсь? ти нахуя модером називаєшся, як ти ніц зробити не можеш? сидів би в свому персональному чатику і не позорився.

Ну що, будем так спілкуватись в цьому гнилому болоті? Навчи свого дружбана культури спілкування, блять. Мене можеш банити - мені пох.

Додано через 4 хвилини
І да - Інженю таки баба. хоч їй по велкому рахунку насрати, як якийсь гандон типу ванко до неї звертається, але нормальний мужик собі такого не дозволить. ну для бидла типу ванко це норма. Але інтелігент орг, який тіка "ачкі натянул", мав би присікати подібні випади до форумчанки. чи слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник порохоботу око не виклюне? )))

Додано через 3 хвилини
Ванко, а тобі останній раз коли казали що ти дебіл? мож ти не в курсі?
ну що ти гандон - ти вже знаєш

Додано через 1 хвилину

чуєш, імпотент, іди куди ти там ходив на пів року )) цей форум не для слабаків!
Я шось не розумію, то ти читаєш чи не читаєш? Відписуєш чи не відписуєш? Чи ти знов хочеш обманути себе і когось і розказуєш шо не читаєш і не відписуєш відписуючи на то шо прочитав? )

Ти ображаєшся шо тебе називають далбайобом? Тобто ти приводиш білорусь як приклад наведеного порядку, 1+1 як патріотичний успішний бізнес, і розказуєш як бубочка будує дороги а коломойський "захищає свої активи" від януковича (який давно здриснув в ростов) пиздячи у вкладників 5.5 МІЛЯРДИ баксів! І як ти хочеш щоб я тебе назвав?

Ладно, хер з тим всім! Вот будь мужиком - признайся шо ти голосував за бубочку, перестань нас дурити нарешті шо ти за пороха голосував! ))
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2020, 07:41 #2780925   #5294
qazwsx3211
Новачок
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А ше шоб не відходити від теми - хай гляне скільки порошенко сплатив податків цього року і скільки коломой.
і де це ти глянув, часом не на заборі ? ... в Україні ця статистика, державою не ведеться

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Swich, будь послідовним, скажи скільки податків заплатив 1+1 за останні роки в бюджет. Успішний проект має заробляти гроші і сплачувати податки.
а ти ще скажи , що 5-й канал сплатив більше і тобі хтось повірить

Додано через 20 хвилин
Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Всі реформи у нас спрямовані на один вектор,нає..ти простий нарід і набити кишені олігархів. І нарід чудово ведеться. Ну не готові ми жити як в Європі.По їх законах і реаліях. Просто не готові.
щоб дійти до цього рівня європейціі після французької революції 200 років "папєрєднікам" на гільйотіні рубали голови на площах міст, робили не фейкові люстрації, і тупо винищили більшіість клептократів і їхніх нащадків , а українці лише 30 років ходять з прапорами і факелами і 6 років чистять кулимет

Востаннє редагував qazwsx3211: 09.08.2020 о 07:46. Причина: Пізніше додано
qazwsx3211 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2020, 08:11 #2780928   #5295
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Алеко, їбучий ти маразматик, ти забув сьогодні випити якісь ліки?
Ти думаєш, що самий хитріший чи самий розумніший???
Був в мене один знайомий. Був, бо з такими людьми зараз стараюсь не підтримувати контактів. Зустрілись колись, ще за "лєгітімного", він ніби між іншим каже мені, що дочку видав заміж, зять толковий, в команді Ахметова працює (це під час підготовки до чемпіонату Світу по футболу). Бачив би ти з яким пафосом він про те говорив. Цікаво було б запитати його зараз про роботу зятя на Ахметова. Чи і зараз буде такий же пафос, чи він вже не буде афішувати ту інформацію. А про тебе скажу свою думку, що ти і чорта лисого будеш підтримувати, лише б заробити пару срібників. А Пороха ти ненавидиш, бо завдяки йому твій олігарх (на якого ти працюєш) був в опалі. І хоч ти себе вважаєш розумним, хід думок в тебе як в справжнього ватана, бо не можеш відрізнити справжніх причин від надуманих.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2020, 08:19 #2780929   #5296
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Swich, що ж тебе так бомбить? Просте ж запитання було. І шоб тобі було цікавіше, обіцяю знову піти з форуму на якийсь час, нехай буде 3 місяці, після того, як ти, на підтвердження своїх слів принесеш фін звіт 1+1 після 2016 року з рентабельністю хоча б 15%

Букви-цифри, а до чого тут 5 канал? Де хтось стверджував, що це успішний бізнес - проект?


А щодо Коломойського, хтось в курсі, він вже пофарбував ті ларки на Донбасі?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2020, 08:58 #2780933   #5297
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Swich, що ж тебе так бомбить?
з чого ти взяв, що мене бомбить?
я буваю на різних форумах - але така помойка, як форум файного міста - це єдина, яку я знаю. всюди модератори слідкують за дотриманням правил форуму, і тільки тут модери для галочки. що ти, що орг.
сьоня попри святу неділю матюкатись не буду, а так - якщо презервативу ванко можна - то і я собі буду. а що?
мені пох все рівно, скільки там хто заплатив податків. до твого порошенка пригадується теж якісь претензії були по проданому бізнесу, з оборутки по якому нічого не було сплачено. ще можу нагадати, що оці мита, які тільки зараз трохи скинули і нарешті люди можуть собі щось людське купити - це творіння зокрема і твого любого порошенка, який в той час мутив автобізнес на пару з Гладковським.
Платить чи не платить податки 1+1 - це хай податкова рішає, в нас на те є реформована правоохоронна система і суди.
а успішність каналу видно по контенту. зараз так - вже трохи не те, що було раніше. хоча може просто переорієнтувався на домогосподарок. раніше був реально топовий канал. з Українських в сенсі. В усякому разі там помийкам для мізків як Прямий і Пятий - до нього і зараз як рачки до неба.

ПС: справедливості заради мушу згадати радіостанцію, яку купив порошенко. забув назву, в нас її немає, але по Україні як їзжу - часто попадаю. суто українського спрямування - за це єдиний "лайк" по медіапродукту.

ППС: до речі ще про 1+1: це по суті один з перших каналів, який почав знімати серіали українською. Так, це продукція 95 кварталу, так, вона орієнтована на ринок постсовка, і це накладаю специфіку, але - 1+1 крутило власні серіали ще тоді, коли Україна показувала москальський треш з життя ментів і блатних. Зараз вже не так помітно, бо закони зобовязали і Україну давати український контент, але 1+1 почав це робити без копня в сраку. І я за це їх поважаю.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
. Цікаво було б запитати його зараз про роботу зятя на Ахметова. Чи і зараз буде такий же пафос, чи він вже не буде афішувати ту інформацію.
ти живеш в паралельному всесвіті якомусь чи що? пів України працює на цього "економічного націоналіста" і "патріота". будівництва його сонячних станцій по маштабу певне на рівні освоєння сибіру за союзу (вживу не бачив - беру по фільмах). принаймі я на маштабніших роботах не бував ще ніколи.

Востаннє редагував switch: 09.08.2020 о 09:11. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (21.10.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2020, 09:21 #2780935   #5298
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Стосовно мене, я пробував щось зробити поки саймон не почав втручатись. Тоді я сказав, що звільняюсь.

Стосовно податків і бла-бла-бла. Ти сказав, що 1+1 успішний бізнес проект. Я в цьому сумніваюсь от і попросив пруфи. Ти ж не балабол якийсь. Ти ж кажеш те, що можеш підтвердити. В чому вимірюється успішність бізнес проекту, якщо не в прибутку? От і принеси пруфи успішності?
Чи тобі ролик притягти як 95 квартал, на чолі з ЗЕ грошей просить в Бєні? Щось не схоже на успішність
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2020, 09:26 #2780936   #5299
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Тобто ти приводиш білорусь як приклад наведеного порядку
я тобі показав білорусь як приклад того, що совкове минуле не перешкода наветси порядок в країні.скільки спілкувався з білорусами, які приїжають до нас - так, їм тут подобається, тут більший розквіт приватного бізнесу, а так як вони сюди приїжають в буковель чи одесу - то їм здається що ми вже європа. але коли питаєш - ок, а як там у вас з медициною? от у нас лікар може тебе волинити, доки ти його не мотивуєш - у вас таке є? - в чуваків великі очі. ок. а в суді порішати питання на свою користь, ну наприклад в сусідськомцу спорі якомусь, коли ти не дуже правий, але якось вийти на суддю, теж мотивувати - і хай прийме рішення на твою користь - в чуваків повний аут - вони про таке думати бояться. а в нас - норма життя.
водіння в нетверезому стані, дотримання пдр? - на порядок краще ніж в нас, бо таж порішати майже ен реально.
ок, коли ти востаннє чув в Білорусі про ДТП, типу як в нас нещодавно під києвом сталось, коли пяний мудак завалив цілу сім'ю? Або типу харківського ДТП кілька років тому. ну припустимо про згвалтування ментами свідків - це може просто не піддається в них розголосу - не буде про це писати ще.
Перетрусити ментовську і прокурорську верхушку і далі вних по вертикалі встановився б порядок. але натомість народу впарили типу реформу поліції, і навіть ту не дали нормально провести.

ПС: постині твої скролю зразу. можеш і не старатись
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2020, 09:30 #2780937   #5300
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ти живеш в паралельному всесвіті якомусь чи що? пів України працює на цього "економічного націоналіста" і "патріота". будівництва його сонячних станцій по маштабу певне на рівні освоєння сибіру за союзу (вживу не бачив - беру по фільмах). принаймі я на маштабніших роботах не бував ще ніколи.
Шариш )))) А скажи но,чим він кращий від інших олігархів? Чи він "освоює" Україну, щоб потім бідним роздати гроші? Чи йому все можна пробачити, а Порох — "наживався на крові" ? Виходить в тебе якісь двоякі підходи до політики і бізнесу.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:14.