Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Питання до хлопців

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.09.2011, 21:27 #1741622   #461
castor
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Vovan_82 Переглянути допис
Призначення жінки не в тому. Жінка має займатися свої справами а не умнічати з чоловіком
Хіба якщо чоловік не достатньо мудрий тоді йому потрібна розумна
так зазвичай кажуть пацани, які бояться, щоб часом дівка розумніша від нього не була...
castor зараз поза форумом  
Подякували 5:
Jane Doe (12.09.2011), lapochka dochka (11.09.2011), Margoshka (12.09.2011), Сомбра (10.09.2011), Vushenka19 (11.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2011, 22:16 #1741657   #462
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Чи змогли ви чоловіки одружитися на кар'єристці? І на скільки для вас важливі кулінарні вміння обраниці?
Два кар'єристи певне би не витримали довго разом.
Особисто для мене майбутня дружина має бути надійним тилом, ну чи як воно там правильно називається.
Готувати - так, має вміти. Люблю смачну домашню їжу.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2011, 08:43 #1741761   #463
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
так зазвичай кажуть пацани, які бояться, щоб часом дівка розумніша від нього не була...
З дураками жити легше(с) Як недавно сказав мені один МЧ.
Зовсім не згодна,оскільки не хотіла б чоловіка бовдура.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2011, 10:40 #1741853   #464
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
не важливі - я не вибагливий в їжі, і можу щось приготувати сам (наприклад, бутерброд )
на бутербродах довго не протянеш)))


Дорогі мужчини,от вчора виник в мене з коліжанкою спір. Питаю тепер вашу думку-чи пов"язали б ви своє життя з жінкою в погонах(міліція, прокуратура, СБУ-немає значення)?Зі всіма наслідками-пізнє повернення з роботи інколи, слова шо "служба є служба", військова дисципліна?
@lenk@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2011, 10:49 #1741858   #465
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Якщо справді любиш, то будеш миритися зі всім..
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2011, 11:16 #1741874   #466
Inn@Lapo4k@
 
Аватар для Inn@Lapo4k@
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від @lenk@ Переглянути допис
на бутербродах довго не протянеш)))


Дорогі мужчини,от вчора виник в мене з коліжанкою спір. Питаю тепер вашу думку-чи пов"язали б ви своє життя з жінкою в погонах(міліція, прокуратура, СБУ-немає значення)?Зі всіма наслідками-пізнє повернення з роботи інколи, слова шо "служба є служба", військова дисципліна?
Хоч питання до чоловіків, але оскільки мені до болі знайома така ситуація, хочу висловитись. Найкраще у такому випадку, коли обоє працюють в одній сфері. Тоді вони один одного розуміють, специфіка роботи подібна, у мене чотири знайомі сімейні пари працюють разом, просто у різних відділах і тьху-тьху. А особисто в мене трохи було шкандалів, коли дві напарниці по роботі були в декреті і я залишилась одна з 15-а чоловіками особового складу. Мій чоловік (на той час ще хлопець) бісився, але свого добився, тепер в декреті я )))))
Inn@Lapo4k@ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
@lenk@ (11.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2011, 15:46 #1742015   #467
contras552
Banned
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від @lenk@ Переглянути допис
на бутербродах довго не протянеш)))
Протягнеш, повір, ще й як протягнеш. Мало того, що протягнеш, ще й задницю таку можна від"їсти, що в двері не буде пролазити. Мав колись на роботі такий живий ходячий прИклад.


Цитата:
Допис від @lenk@ Переглянути допис
Дорогі мужчини,от вчора виник в мене з коліжанкою спір. Питаю тепер вашу думку-чи пов"язали б ви своє життя з жінкою в погонах(міліція, прокуратура, СБУ-немає значення)?Зі всіма наслідками-пізнє повернення з роботи інколи, слова шо "служба є служба", військова дисципліна?
Чому б і ні?
Оскільки мені довелось колись бути в курсі справ правоохоронних органів, то скажу таке: пізнє повернення з роботи - це доля чоловіків. Жінок не беруть на посади, які передбачають ненормований робочий день (тай для чоловіків, на папері, він також є нормованим, але життя вносить свої корективи). Всі розуміють, що жінок вдома чекає сім"я, тому, їх ніхто не затримує, у них фіксований робочий день.
В армії - таке ж. Жінки працювали лише в медпункті, і при штабі, і робочий день там був теж нормованим.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2011, 17:07 #1742059   #468
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Оскільки мені довелось колись бути в курсі справ правоохоронних органів, то скажу таке: пізнє повернення з роботи - це доля чоловіків. Жінок не беруть на посади, які передбачають ненормований робочий день (тай для чоловіків, на папері, він також є нормованим, але життя вносить свої корективи). Всі розуміють, що жінок вдома чекає сім"я, тому, їх ніхто не затримує, у них фіксований робочий день.
ти шо, Каменську не дивився??
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2011, 17:12 #1742063   #469
contras552
Banned
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
ти шо, Каменську не дивився??
Угу, але проблема в тому, що Каменська живе в телевізорі, а ми - в Тернополі.

Дурних байок не дивлюсь. Нема часу. Працюю.

Якщо хто не в курсі, то скажу: в кіно все зовсім не так, як в реальному житті. На то воно і кіно, щоб людям забивати баки. В кіно жінка-слідчий днює і ночує на роботі, ризикує життям, ловить злочинців, тощо. А в реалі - сидить в кабінеті з 9-ї до 17-ї, і зразу ж йде додому, бо треба купити щось їсти в магазині, приготувати вечерю для сім"ї, закинути прати, і вивчити уроки з дітьми.

Востаннє редагував contras552: 11.09.2011 о 17:20.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2011, 17:26 #1742070   #470
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
ти шо, Каменську не дивився??
А хто то така?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2011, 18:31 #1742106   #471
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Угу, але проблема в тому, що Каменська живе в телевізорі, а ми - в Тернополі.

Дурних байок не дивлюсь. Нема часу. Працюю.

Якщо хто не в курсі, то скажу: в кіно все зовсім не так, як в реальному житті. На то воно і кіно, щоб людям забивати баки. В кіно жінка-слідчий днює і ночує на роботі, ризикує життям, ловить злочинців, тощо. А в реалі - сидить в кабінеті з 9-ї до 17-ї, і зразу ж йде додому, бо треба купити щось їсти в магазині, приготувати вечерю для сім"ї, закинути прати, і вивчити уроки з дітьми.
Ти не правий. Навіть в нас на форумі є дівчина,яка працює в правоохоронних органах і аж ніяк не з 9-17... а до пізньої ночі. Тим більше в її роботі дуже часто фігурують нічні чергування. Правда молодий чоловік її працює там же,тому особливих дорікань в тому плані нема.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2011, 22:04 #1742265   #472
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Ти не правий. Навіть в нас на форумі є дівчина,яка працює в правоохоронних органах і аж ніяк не з 9-17... а до пізньої ночі. Тим більше в її роботі дуже часто фігурують нічні чергування. Правда молодий чоловік її працює там же,тому особливих дорікань в тому плані нема.
ну, тут є немало важливим другий фактор, що вони разом працюють. Було б інакше, та робота на довго не затягнулась би, зазвичай.
Minato зараз поза форумом  
Подякував(ла):
contras552 (12.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2011, 07:29 #1742403   #473
contras552
Banned
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Ти не правий. Навіть в нас на форумі є дівчина,яка працює в правоохоронних органах і аж ніяк не з 9-17... а до пізньої ночі. Тим більше в її роботі дуже часто фігурують нічні чергування. Правда молодий чоловік її працює там же,тому особливих дорікань в тому плані нема.
Та дівчина не працює понаднормово, як проклята, кожен Божий день на оперативній роботі (і не в правоохоронних органах), а лише згідно графіку чергувань, і після 17-ї години сидить в кабінеті "на телефоні", типу, може хто подзвонить, то треба, щоб було кому це прийняти і зареєструвати у журналі. А це - "две большие разници".

Востаннє редагував contras552: 12.09.2011 о 07:46.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2011, 08:56 #1742458   #474
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
І в мене питання виникло.
Зустрічалася я недавно з бувшими однокласницями і серед них була одна дуже симпатична дівчина, і людина хороша і хазяйка гарна, але тупа, не те слово. ЇЇ вислухати 5 хв. це вже мука, всі її відповіді не по темі і довести до логічного завершення думку, для неї задача непосильна.
Так от, йшла я додому і думала, а як же її чоловік витримує (вона замужем і чоловік справляє враження адекватної людини)?
Отже, якщо з дівчиною у вас в інтимному плані все супер і людина вона нормальна, але зовсім тупа, чи будете підтримувати з нею стосунки, змогли би ви на ній одружитися?

Хммм...Я б не сказала,що ваша бувша однокласниця по вищеописаних признаках ТУПА і НЕ МОЖЕ ДОВЕСТИ ДО ЛОГІЧНОГО КІНЦЯ ДУМКУПо-моєму,в неї все розкладено по поличках,як ви і описуєте:і зовнішність доглянути може(симпатична),і людина хороша(рідкість в нашому суспільстві?ага),і господиня(+оточуючим,з ким вона проживає),і чоловіка має,напевно,не найгіршого,раз ви дивуєтесь,як він її витримує,і,якщо останній абзац теж стосовно неї,в сексі може себе подати
А те,що ви не знайшли спільної теми з нею,напевно,її саме менше це хвилюєТак само як і вас немає хвилювати,як її чоловік витримує
Та і тупість тупості відрізняється
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 2:
Demetra (12.09.2011), Jane Doe (12.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2011, 09:36 #1742488   #475
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Є такий сорт хлопів, які думають, що якщо ти молода і трохи світленька, то явно не дуже мудра А те, що робиш відповідну роботу і займаєш певну посаду, то мабуть з шефом спить То я деколи, як бачу такі екземпляри, то спеціально граю роль дурочкиПрикольно, а їх думка мені до одного місця.
так само як навязують щось купити (нагло), то як є настрій можу докулупатись, наприклад з чого зроблено і як працює (в деталях).
Demetra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
піЛюля (12.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2011, 09:43 #1742495   #476
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Питання до хлопців

та і тупість поняття відносне. не всі можуть роздумувати про канта і теорії побудови всесвіту . і я більше як впевнена, що подруги "однокласниці" зовсім не вважають її тупою і з радістю проводять час.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2011, 22:08 #1743086   #477
Pirjinka
Активний учасник
 
Аватар для Pirjinka
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Питання до хлопців:
Чи хочете Вам помститися, коли дівчина залишає Вас? Якщо так, то чому? І як це планується?
Pirjinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2011, 22:25 #1743103   #478
contras552
Banned
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Pirjinka Переглянути допис
Питання до хлопців:
Чи хочете Вам помститися, коли дівчина залишає Вас? Якщо так, то чому? І як це планується?
Ні. Якщо залишила - значить заслужив на те. Значить, не зміг дати того, що їй треба. Кому в такому випадку мститися? За що? Хіба самому собі...
Нечего пенять на зеркало, коли рожа кривая. (с)
contras552 зараз поза форумом  
Подякували 4:
lapochka dochka (13.09.2011), Сомбра (12.09.2011), Pirjinka (12.09.2011), Джалка (12.09.2011)
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 12.09.2011, 22:29 #1743108   #479
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Pirjinka Переглянути допис
Питання до хлопців:
Чи хочете Вам помститися, коли дівчина залишає Вас? Якщо так, то чому? І як це планується?
Зміст мститись? Були відношення і пропали. Дівчина перестала кохати отже винен хлопець! Не поздоровив, не звернув увагу, не став тою могутьньою спиною за яку можна сховатись, переспав з іншою, да моло шо могло статись у відносинах. В цьому винен хлопець якщо дівчина кидає. Ну і навпаки винна дівчина якщо кинув хлопець.
Помсту в таких речах вважаю не доцільною.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 3:
contras552 (12.09.2011), Pirjinka (12.09.2011), Vushenka19 (13.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2011, 22:32 #1743111   #480
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Питання до хлопців

відповіли 2 хлопця

по темі - мститися то якось по дитячому
Narcissus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:01.