Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Результати опитування: який бренд виробника моніторів вважаєте найкращим?
Acer 4 8.33%
Apple 9 18.75%
ASUS 11 22.92%
Dell 5 10.42%
Fujitsu 3 6.25%
Hewlett Packard 3 6.25%
Lenovo 1 2.08%
LG 11 22.92%
NEC 8 16.67%
Philips 4 8.33%
Samsung 21 43.75%
Sony 12 25.00%
ViewSonic 1 2.08%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 48. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.11.2014, 08:40 #2477619   #721
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від Forum4anun Переглянути допис
Чи є доцільність брати імено і3 чи можливо якийсь інтел послабше? З такою метою шо абгрейдитись в дальнійшому небудеться ?
На рахунок ssd я згідний ! Ше в мене є від старого компа вінти з широким шлейфон чи воно вже непідійдуть ?
І на рахунок материнки я кшо я непланую в дальнійшому апргейд то чи є смисл переплачувати ? Якщо наприклад взяти цей варіант ? http://hard.rozetka.com.ua/asus_h81m_e/p303539/
І чи варто брати 8 гб озу чи може краще 6 гб чи навіть 4 гб чи сутева різниця чи воно того варте ?
Пентіума буде достатньо для серфінгу, але вже якщо комп береться раз... Ну я би піднатужився і взяв конфіг близький до того, що я скинув.

За ті вінти забудь.

На материнці економити не варто, та що я скинув досить цікава в плані присутності повного спектру інтерфейсів для виводу зображення і звуку. Материнка на швидкодію звичайно не впливає, але оті зарізані асуси я би не розглядав.

Оперативки багато ще не було нікому, хоча останнім часом вона подорожала, але 8гб це вже стандарт на даний момент. Тим більше економія в 40 баксів тебе і так не врятує.

ССД - це реально потужний приріст швидкодії, який відчувається більше ніж додаткове ядро чи лишніх 2 гіга озу.
LeoN зараз поза форумом  
Подякували 2:
Forum4anun (25.11.2014), MrDem (25.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 09:02 #2477627   #722
Forum4anun
 
Аватар для Forum4anun
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Ок дякую за вичерпну інфу !
Ше таке питання де мені краще це все купити
на розетці чи шукати десь в тернополі ?
І ше таке питання на рахунок зборки всі
запчасті скрутити непроблема тільки
Затрудняє нередній інтерфейс недуже в тому
Розбераюсь
Іше на рахунок кулера треба такий як я вибрав чи для інтела і простий підійде ?
Forum4anun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 09:17 #2477638   #723
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від Forum4anun Переглянути допис
Ок дякую за вичерпну інфу !
Ше таке питання де мені краще це все купити
на розетці чи шукати десь в тернополі ?
І ше таке питання на рахунок зборки всі
запчасті скрутити непроблема тільки
Затрудняє нередній інтерфейс недуже в тому
Розбераюсь
Іше на рахунок кулера треба такий як я вибрав чи для інтела і простий підійде ?
Ну я особисто інтернет магазинам не довіряю, мав проблеми з гарантійкою цього місяця і так нічого не добився. Але ціни там зазвичай таки меньше, якщо не брати до уваги доставку і пересилку бабла. На місці такі ціни навряд чи запропонують.

Зборка... Тут або "скрутити не проблема" або "не дуже в тому розбираюсь" зазвичай середніх значень не буває.

Куллер при твоєму бюджеті надто велика розкіш, в мене дома і3 3220 стоїть взагалі на пасиві, тому боксового куллера буде достатньо, якщо норм в біосі зарізати швидкість то взагалі не буде чути.
LeoN зараз поза форумом  
Подякували 2:
Forum4anun (25.11.2014), MrDem (25.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 10:53 #2477684   #724
Forum4anun
 
Аватар для Forum4anun
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Допустем я всьо скручу і поставлю
Які далі маніпуляціїя маю зробити ?
Тільки поставити віндовс чи ше шось
потрібно настроїти в біосі ?

Який віндовс порекомендуєте для цеї
системи (версію , зборки ) ?
Forum4anun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 12:10 #2477716   #725
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від Forum4anun Переглянути допис
Допустем я всьо скручу і поставлю
Які далі маніпуляціїя маю зробити ?
Тільки поставити віндовс чи ше шось
потрібно настроїти в біосі ?

Який віндовс порекомендуєте для цеї
системи (версію , зборки ) ?
Я рекомендую в таких випадках звертатись до людей, котрій за скромну плату зроблять це все швидко і якісно.

Я так роблю у випадках, коли чогось не вмію зробити сам: ремонт автомобіля, котла опалення і т.д.

Віндою користуюся ліцензійною 8,1. Поставити можна монкруса + свіжі дрова з сайту.
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
S.H.A.D.E (25.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 14:53 #2477769   #726
Forum4anun
 
Аватар для Forum4anun
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Є якісь контакти такої людини і шо то орієнтовно коштує
Forum4anun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 15:27 #2477784   #727
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від Forum4anun Переглянути допис
І чи варто брати 8 гб озу чи може краще 6 гб чи навіть 4 гб чи сутева різниця чи воно того варте ?
Я би сказав що на памяті можна зекономити тим бвліше що вона зараз дорога в мене 2 гектари і пока що в інтернеті нічого не тормрзить тому можеш взяти 4 якщо хочеться зекономити. І зверни увагу на блок живлення щоб була підтримка Haswell c6/c7 інструкцій бо можеш мати проблеми.
Zer0cool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 19:10 #2477867   #728
Forum4anun
 
Аватар для Forum4anun
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Кінцева конфігурація

Процессор Intel Core i3-4160 3.6GHz/5GT/s/3MB (BX80646I34160) s1150 BOX http://hard.rozetka.com.ua/intel_corei3_4160/p1342717/

Материнская плата MSI B85M-E33 (s1150, Intel B85, PCI-E 3.0x16) http://hard.rozetka.com.ua/msi_b85m_e33/p281703/

SSD Kingston SSDNow V300 120GB 2.5" SATAIII MLC (SV300S37A/120G) http://hard.rozetka.com.ua/kingston_..._120g/p249371/

Память Kingston DDR3-1600 8192MB PC3-12800 (KVR16N11/8_KVR16N11H/ http://hard.rozetka.com.ua/kingston_kvr16n11_8/p227938/


Хто знає ця материнка надійна (чи з тих шо проблемні чи летять?) Шукав трохи дешевшу бо не розглядаю в дальнійшому абгрейду

озу краще брати одною планкою чи двома ? і радіатор сутеву роль відіграє чи може бути без нього ?

Якщо є якісь кращі варіанти за ті самі гроші то порекомендуйте дякую !
Forum4anun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 19:46 #2477875   #729
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

http://hard.rozetka.com.ua/crucial_c..._oem/p1388752/

ssd краще цей взяти, мамка дуже унила, але якщо влаштовує, то чому б і ні.
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Forum4anun (25.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 20:13 #2477881   #730
Forum4anun
 
Аватар для Forum4anun
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Ну я розумію що ця материнка що ти порекомендував краща Але чи вона мені потрібна ??? Поясни може я роблю дурницю !

Мій теперішний комп якому 9 чи 10 років це пентюм 4 2.8 і за весь час шо я в ньому абгрейдив це ОЗУ з 256 на 512 а потім 1гб яка зараз стоіть і відео доставив GF 8600 256мб про шо і жалію бо фактично гроші пішли на вітер бо практично неграв нічого
думаю тепер картина сталі ясніша
Мені треба шоб вона була надійна і шоб прослужила хочаб ше 5 років без поломок і багів

чим то SSD краще від кінгстона ?
просто мені в доларах подобається сума в 355 $ !
Forum4anun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 20:32 #2477892   #731
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від Forum4anun Переглянути допис
Ну я розумію що ця материнка що ти порекомендував краща Але чи вона мені потрібна ??? Поясни може я роблю дурницю !

Мій теперішний комп якому 9 чи 10 років це пентюм 4 2.8 і за весь час шо я в ньому абгрейдив це ОЗУ з 256 на 512 а потім 1гб яка зараз стоіть і відео доставив GF 8600 256мб про шо і жалію бо фактично гроші пішли на вітер бо практично неграв нічого
думаю тепер картина сталі ясніша
Мені треба шоб вона була надійна і шоб прослужила хочаб ше 5 років без поломок і багів

чим то SSD краще від кінгстона ?
просто мені в доларах подобається сума в 355 $ !
Зараз вже трошки не таке залізо в плані якості, сам стикаюсь ще з п4 і материнками того часу. Зараз дуже жостко все здешевлюють, тому стараюсь радити материнки хочаб не ультра-бюджетного сегменту, ну але якщо багато грошей тратити бажання нема, ну попробуй зекономити, а що робити. Та материнка, що я радив, дуже ціква в плані ціна/функціонал, великий набір вихідних розємів, та й живлення непогано організовано, але тут знову ж таки, якщо ти не бачиш в тому для себе реальних плюсів, то мабуть платити і справді немає змісту.

Те ссд краще контрольніком і більш прогресивними чіпами памяті від іменитиго виробника, собі збираюсь брати таку ж модель, тільки на 512 гіг.
Кінгстони, на мою думку, паршиві бюджетні ссд, а різниця в ціні взагалі не суттєва.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 20:44 #2477899   #732
Forum4anun
 
Аватар для Forum4anun
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

З SSD ше нестикався і це для мене нова технологія його можна розбити на два діска і користуватися як звичайним HDD ? на скільки я знаю чим більше записуєш і стираєш його швидкість падає так ? на срільки приблизно зватає того SSD ?

Додано через 1 хвилину
який срок служби SSD ?

Востаннє редагував Forum4anun: 25.11.2014 о 20:44. Причина: Пізніше додано
Forum4anun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 20:51 #2477904   #733
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від Forum4anun Переглянути допис
З SSD ше нестикався і це для мене нова технологія його можна розбити на два діска і користуватися як звичайним HDD ? на скільки я знаю чим більше записуєш і стираєш його швидкість падає так ? на срільки приблизно зватає того SSD ?

Додано через 1 хвилину
який срок служби SSD ?
Його краще використувувати тільки для швидкодії ОС.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Forum4anun (25.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 20:57 #2477910   #734
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від Forum4anun Переглянути допис
З SSD ше нестикався і це для мене нова технологія його можна розбити на два діска і користуватися як звичайним HDD ? на скільки я знаю чим більше записуєш і стираєш його швидкість падає так ? на срільки приблизно зватає того SSD ?

Додано через 1 хвилину
який срок служби SSD ?
ну тут вже не гріх в гугл заглянути.

Розбивати 128 гб - брєд, користуєшся ним тупо як системним, хватає на довго.
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Forum4anun (25.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 21:11 #2477916   #735
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Цитата:
Допис від Forum4anun Переглянути допис
Всім доброго дня !
Поможіть обновити домашній ком переважно для інтернету (багато сторінок одночасно і щоб не тормозив кароче щоб моментально всьо відкривав ) відео і десь колись відео конветрації

бюджет 6000 грн потрібно максимум вижати з тих грошей патужність і якість.
карпус старий є блок живлення є (ніби 350 чи 400 ват надавно куплений ) є ше дівіді ром і сідірве

порадьте шось
я певно частково повторю думку Леона, але вечером є трошки більше часу, то можна і своє бачення конфігу написати.
1) під ваші задачі (найважча з них буде відеоконвертація) треба в першу чергу вибирати потужніший проц. він відіграє більшу роль для відеоконвертації, ніж всі інші компоненти. в принципі і3 4160 це "початковий" проц, з 3МБ кешу, але питання загальної суми недозволить взяти і5 з 6 МБ. шкода.
отже і3 4160 - 150у.е. +-
2) МСІ, як виробник материнок, дуже гарно себе зарекомендував якістю. аналогічно раджу щось підбирати з Гігабайт. Але. особисто моя думка: під і3 треба відповідну материнку. 85м-е33 - це (як сказав вже Леон) обрубок (хоч і непогана сама по собі). тобто конфігурація получається незбалансованою.
як щодо такого варіанту в районі 100у.е. повноцінний АТХ:
MB MSI Z97 PC Mate (iZ97/s1150/4xDDR3/2xPCIe x16/2xPCIe x1/2xPCI/6xSATA3/Raid 0,1,5,10/Glan/2xUSB3.0, 4xUSB2.0/D-Sub, DVI, HDMI/SB 8ch/ATX)
або ту що запропонував Леон. тобто материнку треба брати хоча б в районі 100у.е. під і3. що це нам дасть? - приріст потужності в майбутньому при потребі: оперативки, заміни потужнішого проца, доставлення 1-2-х відеокарт.
3) память: хюнікс, теам, гскіл, ну і хватить з чого вибирати ))). А такі як кінгстон, самсунг, тощо - я б наполегливо нерекомендував брати, ще й дорожче виходять по ціні.
зпинимось на DDR3 RAM 4GB Hynix 1600MHz PC3-12800 2 шт по 48-49 у.е
4) про ССд немає що писати багато. Леон написав як варіант Крушал. оптимальний варіант стабільної роботи.

і 5) БЖ. воно має бути нормальне зразу. а не 500-600W Гембірд, наприклад. Хороший БЖ дасть змогу на майбутнє уникнути дуже багато неприємностей, ну і доставити ще 1-2 HHD при потребі, і ДВД, і середню (по можливостям на сьогодні) відеокарту...

З.І. по охолодженню до проца, на перших півроку-рік думаю і боксового буде достатньо. а як дуже вже схочеться тиші, то можна і пізніше прикупити кулер.
так само можна буде з оперативкою поступити: мало 4-8ГБ? - докупив ще 4-8-16. головне правильну материнку спочатку взяти...

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Forum4anun Переглянути допис
[B]
Додано через 1 хвилину
який срок служби SSD ?
твій комп морально застаріє. 7-8 років 24/7.
для кожної моделі є орієнтовна кількість годин виробітку. мільйони годин короче.

Востаннє редагував MrDem: 25.11.2014 о 21:23. Причина: Пізніше додано
MrDem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Forum4anun (25.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2014, 01:04 #2477972   #736
Forum4anun
 
Аватар для Forum4anun
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

А якшо мені взяти SSD на 60 гб і HDD WD blek на 320
Бо на 120 наперший час всьоравно буде мені маловато чи як ви кажете чи 60 гб під систему то мало ?

І шо ви кажете шо під тою материнкою шо я запропонував і3 нерозкриється повністю ? Чи як ?

Додано через 1 годину 34 хвилини
А шо ви скажете на рахунок SSHD як для мого варіанту одним вистрілом двох зайців ?
Відео тест https://m.youtube.com/watch?v=6iBhf8rpobo
2. https://m.youtube.com/watch?v=OPFp2F-GIDM

SSHD http://hard.rozetka.com.ua/seagate_l...lm014/p272779/

Востаннє редагував Forum4anun: 26.11.2014 о 01:24. Причина: Пізніше додано
Forum4anun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2014, 00:45 #2478338   #737
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

де в Україні можна таке купити ?
HIS Active DisplayPort to DL-DVI Eyefinity Adapter
ну чи таке, в принципі виробник не важливий
Bizlink KS10008 Displayport To Dual Link Dvi-D active Adapter
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2014, 21:20 #2479248   #738
Forum4anun
 
Аватар для Forum4anun
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Скажіть будь-ласка яка різниця між цими процесорами ?
1---- http://hard.rozetka.com.ua/intel_bx80646g3450/p1135805/
і
2---- http://hard.rozetka.com.ua/intel_corei3_4160/p1342717/
чи сутєва різниця? чи варта переплачувати ?

і чи мажна ставити цей вінчестер в звичайний компютер ? http://hard.rozetka.com.ua/seagate_l...lm000/p272708/
Forum4anun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2014, 10:00 #2479293   #739
IhorKO
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

За такий тип вінчестера, по-моєму, не варто переплачувати - мала кількість обертів (5400) і малий буфер (8Мб). Наявність ССД кешу у вінчестері вирішить питання швидкодії не суттєво в порівнянні зі звичайним ССД - оскільки туди (в кеш) прописуються не ті файли які ви хочете, а ті, які вирішує система, тобто найбільш використовувані.

В мене, для прикладу, операційна система встановлена ССД 64ГБ. Для Він7х64 її ще по об'єму вистачає (система, офіс, набір необхідних не великих по розміру програм) - ще є 22-25ГБ вільних, але при цьому відключено файл підкачки (кількість оперативки дозволяє - 2*8ГБ), режим гібернації (створює файл на диску С співрозмірний по об'єму оперативної пам'яті).
Для 64-х розрядних систем Windows8, Windows8.1, Windows10 - ССД-диска на 64ГБ буде маловато. На рахунок останньої ОС - перевірено на власному досвіді. Набір програм у всіх випадках однаковий.

На рахунок процесора - хоча кількість ядер однакова, за те різна кількість потоків, тобто різна швидкодія. Тут хороше порівняння http://www.cpu-world.com/Compare/299...ore_G3450.html
Якщо є ще 650 грн, то переплатити варто.

На вашому місці, зараз, як тут вже раніше радили - вибрав нормальну материнську плату і кращий (тобто наскільки дозволяють гроші) процесор. Взяв би половину від бажаного об'єму оперативки, але не менше 4ГБ, щоб потім доставити ще одну планку і перевести в двохканальний режим. По жорсткому диску - візьміть на 7,200 по обертах і щось 64МБ буфером, об'єм можна і 1 терабайт.
Тобто в базовому варіанті у вас буде доволі швидка система, з немалим файловим архівом. Далі можна буде доставити ССД під операційну систему (жорсткий диск перевести суто під зберігання медіа, документи) і добавити оперативної пам'яті.
IhorKO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Forum4anun (30.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2014, 20:01 #2479560   #740
Forum4anun
 
Аватар для Forum4anun
Типово Відповідь: Допомога у виборі: периферія (монітори, аудіо, принтери етс.)

Хто шо знає на рахунок адаптерів для жостких дісків ?
http://easyshop.kiev.ua/index.php?p=adapters

вони будуть працювати ефективно чи це гроші на вітер ?

Востаннє редагував Forum4anun: 30.11.2014 о 20:56.
Forum4anun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:02.