Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.02.2018, 20:33 #2721204   #2881
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата екологія
Дарма ти так. Насправді, це один із аргументів, досить вагомих.
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2018, 20:54 #2721207   #2882
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Question Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Дарма ти так. Насправді, це один із аргументів, досить вагомих.
Тобто Європа може жити без обмежень євро5, америка може жити, а ми не можем? Обмеження в європі на нові авто, на вживані нема. Штати взагалі клали на євростандарти. Японія вроді теж без обмежень. Певне вони чогось не знають що знають наші політики
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (13.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2018, 21:05 #2721209   #2883
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата Тобто Європа може жити без обмежень євро5, америка може жити, а ми не можем? Обмеження в європі на нові авто, на вживані нема. Штати взагалі клали на євростандарти. Японія вроді теж без обмежень. Певне вони чогось не знають що знають наші політики
Кокоракатан, я глибоко тебе поважаю. Але ми поки не Європа, Америка чи навіть Японія! Пора позбуватись цього безладу в голові. І не думати, як наїбати когось. Чомусь ніхто не хоче починати із себе, а показує на Європу, Америку, Канаду, на Київську область, сусіднє село, двір у передмісті.
Набридло вже це. Чувак, почни із себе, а я почну із себе. Я вірю, що все може бути круто, варто лиш прикласти зусиль.
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2018, 21:44 #2721210   #2884
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Кокоракатан, я глибоко тебе поважаю. Але ми поки не Європа, Америка чи навіть Японія! Пора позбуватись цього безладу в голові. І не думати, як наїбати когось. Чомусь ніхто не хоче починати із себе, а показує на Європу, Америку, Канаду, на Київську область, сусіднє село, двір у передмісті.
Набридло вже це. Чувак, почни із себе, а я почну із себе. Я вірю, що все може бути круто, варто лиш прикласти зусиль.
То всьо безглузда філософія яка немає нічого спільного з реальністю. Навіть якщо хтось "почне з себе" то це буде тільки він один, і ніхто толпою не ринеться також себе змінювати бо там "хтось почав з себе".
На рахунок когось наїбати, як то кажуть "то Україна дєтка". Я не прихильник найобування і порушення правил і проти цього, але то реальність. Навіть якщо ти инікого не наїбеш, то це не захистить тебе від цього. Ми не живем по 300-400 років, і це варто докласти зусиль, ще трохи почекати, і т.д.... я вже стільки чекав... Вже три президенти змінилось... Я зараз вирішив для себе - є можливіть чимось скористатись - якоюсь лазєйкою в законі, чи банальною взяткою на дорозі... та єбісь воно всьо пропадом... треба користатись. І всі так роблять. І якщо я буду корчити з себе дуже правильного і постійно чогось чекати, починати з себе і тд. то тільки сам собі зроблю гірше - тому що ВСІ ЛОЖИЛИ на покращення починаючи з себе. І я переконаний, що всі хтол тут пише неодноразово, так сказати, відходили від правил. Хай не в темі блях так в чомусь іншому 100%, бо у нас так життя побудоване. Хто б як не старався бути 100% чесним - невийде, зїдять.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2018, 21:58 #2721212   #2885
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Ти крутий чувак, не можу не погодитись.
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 06:07 #2721220   #2886
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Кокоракатан, я глибоко тебе поважаю. Але ми поки не Європа, Америка чи навіть Японія! Пора позбуватись цього безладу в голові. І не думати, як наїбати когось. Чомусь ніхто не хоче починати із себе, а показує на Європу, Америку, Канаду, на Київську область, сусіднє село, двір у передмісті.
Набридло вже це. Чувак, почни із себе, а я почну із себе. Я вірю, що все може бути круто, варто лиш прикласти зусиль.
Ну для чого ти це все написав? Ми з тобою переписуємся про екологію чи про намахати? Лобісти Васадзе, Святаша, пан Назаренко протиснув закан з обмеженням євро4-5-6 а ми це маєм зїсти? Хай нас дальше намахують? А протискали вони цей закон під виглядом "європа вимагає" "в європі заборонено", хоча нема там таких обмежень а наш народ це зхавав. Добре хоть схаменулись і відтермінували євро6
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (13.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 08:16 #2721224   #2887
6orgaH1
Banned
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

справа не в тому: просто спробуй зрозуміти, що євро стандарти це чудово. В штатах йобані підори везуть одну сраку на 5-6 кубах, або пару дощок на трокові з порізаним DPF фільтром і перешитим ECU. Вони суцільні долбойоби і ніяких цінностей там нема - ні історії, ні нічого святого - зброд брудних тупих уйобків. лише воююють і папірці штампують.
Питання чому в нас латифундисти позабирали землі і експлуатують за безцінь, а всякі аферисти-бюрократи крадуть все що можуть і вам похуй, лише би кондзерву дешеву і травитися далі....
6orgaH1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Emmi (13.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 15:50 #2721271   #2888
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата
Допис від 6orgaH1 Переглянути допис
справа не в тому: просто спробуй зрозуміти, що євро стандарти це чудово. В штатах йобані підори везуть одну сраку на 5-6 кубах, або пару дощок на трокові з порізаним DPF фільтром і перешитим ECU. Вони суцільні долбойоби і ніяких цінностей там нема - ні історії, ні нічого святого - зброд брудних тупих уйобків. лише воююють і папірці штампують.
Питання чому в нас латифундисти позабирали землі і експлуатують за безцінь, а всякі аферисти-бюрократи крадуть все що можуть і вам похуй, лише би кондзерву дешеву і травитися далі....
Я ще хотів додати до всього сказаного - долар уміраєт, міравоє правітільство, родшельди, ріптелоїди, золото полуботка, піндоси, рускій мір, рентв!

А по ділу, в США нові тачки також мають стандарти викидів, кожен рік проходять ТО де міряється викиди, і якщо вони перевищують норму тобі не дадуть стікер і ти не будеш могти їздити. Також якщо ти не замітив - в штатах один з найбільших ринків гібридів і електромобілів. Тому ти кардинально не правий. Хоча дійсно в східних штатах є багато любітелів їздити на роботу на 3-6літрових траках. Але тут треба теж бути обєктивним, бо наприклад форд F150 по місту бере 13 літрів, по трасі 9-8. Старіший седан бере так само, тут просто популярні зараз на траках всякі турбо, екобусти і тд. Тіпа коли треба є і торк і сила, а коли просто котити машину - то економія палива.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ну для чого ти це все написав? Ми з тобою переписуємся про екологію чи про намахати? Лобісти Васадзе, Святаша, пан Назаренко протиснув закан з обмеженням євро4-5-6 а ми це маєм зїсти? Хай нас дальше намахують? А протискали вони цей закон під виглядом "європа вимагає" "в європі заборонено", хоча нема там таких обмежень а наш народ це зхавав. Добре хоть схаменулись і відтермінували євро6
Ти всьо правильно пишеш, але замість того шоб боротись і добиватись дозволу євро4 - ти просто купив бляхи

Востаннє редагував vanco2: 13.02.2018 о 15:50. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Petro Ford (13.02.2018), Romko_7 (13.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 17:12 #2721279   #2889
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Штати взагалі клали на євростандарти
Настільки клали що аж домахались до вага за дізельгейт. І після того багато користувачів взагалі відмовились купляти дізельні автомобілі впринципі!
Але ти ж іксперт, тобі видніше. В штатах мабуть не був ніразу Зато "друг був і точно знає"
Dao зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (13.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 17:29 #2721281   #2890
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Настільки клали що аж домахались до вага за дізельгейт. І після того багато користувачів взагалі відмовились купляти дізельні автомобілі впринципі!
Але ти ж іксперт, тобі видніше. В штатах мабуть не був ніразу Зато "друг був і точно знає"
Відмовились а не їм заборонили купляти, ніби є різниця, нє? Щодо дизельгейту, держава ніби давала дотації на покупку іншого авто, чи я помиляюсь.
За штати був впевнений що нема обмежень аж до посту vanco2 за що йому вдячний що просвітив. В штатах не був.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 18:27 #2721284   #2891
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Відмовились а не їм заборонили купляти, ніби є різниця, нє?
Нє, тут фольцваген оштрафували майже на 3 мільярди баксів, цей штраф включає також зобовязання викупити близько пів мільйона проданих в США дизельних машин. Штраф виписали за то шо вольц пробував обманути (взагалі то удачно) і обійти правила викидів в США. Проти 7ми діючих і колишніх співробітників було відкрито кримінальні справи, які йдуть поки досі.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (13.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 19:48 #2721289   #2892
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Якщо б бляхи були не законні то вони давно всі були б на штрафмайданчиках
Хм. Якби бляхи були законні - бляховоди б не мутили б свої Укр- євро-бляха, чи як воно там і не влаштовували б автопробігів за узаконення блях. Не логічно вимагати узаконення того що і так законне. Ваш Кеп
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (13.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 20:41 #2721296   #2893
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Хм. Якби бляхи були законні - бляховоди б не мутили б свої Укр- євро-бляха, чи як воно там і не влаштовували б автопробігів за узаконення блях.
Вони хочуть дешево легалізувати те все що поввозили . Взагалі цей мем "бляхи" дебільний і закинутий від уряду і чиновників. Чому європейські номера то є бляхи а наші українські номера шо не бляхи?
Такі ж самі бляхи і навіть виготовлюються на купленому обладнанні, бо наші навіть власне обладнання для штамповки автомобільних номерів зробити не змогли. Мовчали би вже про бляхи.
Перед тим як принизливим словом називати те. що інші зробили нехай спочатку покажуть що самі вміють робити.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 20:57 #2721297   #2894
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Хм. Якби бляхи були законні - бляховоди б не мутили б свої Укр- євро-бляха, чи як воно там і не влаштовували б автопробігів за узаконення блях. Не логічно вимагати узаконення того що і так законне. Ваш Кеп
Основні вимогои це амністія на ве ввезені не безплатна а розтаможка і адекватна розтаможка для всіх, узаконення блях наразі не вимагають кеп

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Нє, тут фольцваген оштрафували майже на 3 мільярди баксів, цей штраф включає також зобовязання викупити близько пів мільйона проданих в США дизельних машин. Штраф виписали за то шо вольц пробував обманути (взагалі то удачно) і обійти правила викидів в США. Проти 7ми діючих і колишніх співробітників було відкрито кримінальні справи, які йдуть поки досі.
Просвіти будь-ласка які норми мають бути викидів для того щоб переправити авто з україни в штати і поставити в штатах на облік будь-ласка.

Востаннє редагував Kokorakatan: 13.02.2018 о 20:57. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 21:11 #2721301   #2895
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Просвіти будь-ласка які норми мають бути викидів для того щоб переправити авто з україни в штати і поставити в штатах на облік будь-ласка.
Я незнаю, але точно знаю що дозволені на ввіз список конкретних моделей, які пройшли сертифікацію. Шоб пройти треба надати кілька машин які протестують, розібють і тд. Саме тому деякі спорткари які роблять одиницями сюди не завозять. Деталей того не знаю і зараз нема часу шукати і розбиратись.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 21:27 #2721305   #2896
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Настільки клали що аж домахались до вага за дізельгейт. І після того багато користувачів взагалі відмовились купляти дізельні автомобілі впринципі!
Але ти ж іксперт, тобі видніше. В штатах мабуть не був ніразу Зато "друг був і точно знає"
Скажи будь-ласка, я так розумію ти був в штатах, там діє обмеження євро5 чи євро6?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2018, 21:47 #2721309   #2897
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Ну да,є і введені в дію раніше,просто називаються інакше
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (13.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2018, 08:21 #2721321   #2898
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Вони хочуть дешево легалізувати те все що поввозили .
Легальний - синонім слова законний, отже легалізувати - узаконити. А я що не так сказав?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Основні вимогои це амністія на ве ввезені не безплатна а розтаможка і адекватна розтаможка для всіх, узаконення блях наразі не вимагають кеп

а.
Ну значить я щось пропустив

Востаннє редагував Petro Ford: 14.02.2018 о 08:21. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2018, 08:24 #2721323   #2899
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Легальний - синонім слова законний, отже легалізувати - узаконити. А я що не так сказав?

Додано через 3 хвилини


Ну значить я щось пропустив
Я тобі ще раз напишу, вони не вимагають легалізувати бляхи, легалізувати бляхи це їздити дальше на іноземних номерах, вони вимагають щоб дали пільгово розтаможити вже ввезені авто і загалом доступну розтаможку,. Я не знаю як тобі ще дрступніше пояснити.
Раньше так, хотіли легалізувати бляхи, типу віньєтки за річне користування дорогами, ось це легалізація від якої відмовились
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2018, 08:42 #2721325   #2900
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Я тобі ще раз напишу, вони не вимагають легалізувати бляхи, легалізувати бляхи це їздити дальше на іноземних номерах, вони вимагають щоб дали пільгово розтаможити вже ввезені авто і загалом доступну розтаможку,. Я не знаю як тобі ще дрступніше пояснити.
Раньше так, хотіли легалізувати бляхи, типу віньєтки за річне користування дорогами, ось це легалізація від якої відмовились
Я черпаю інфу з відкритих джерел

Цитата Завтра, 6 вересня, громадська організація Авто Євро Сила планує провести в центрі столиці акцію під гаслом: За доступне розмитнення кожному українцю

Акція, за словами організаторів, стартує з 06:00 і в ній нібито візьме участь близько 100 тис. машин іноземної реєстрації з усіх міст України. Вона пройде на площі біля Верховної Ради (ВР). Так само, заходи будуть проходити біля комітету ВР з питань митної та податкової політики, на вулиці Грушевського (під стінами КМУ), а також на Інститутській та Лютеранській вулицях, які примикають до Адміністрації президента.

Керівник громадської організації Авто Євро Сила Олександр Чернявський повідомив НВ Бізнес про те, що акція буде проходити до того моменту, поки керівництво країни не підпише меморандум, в якому прописані такі умови:

Доступне розмитнення для українців на всі іноземні автомобілі. За допомогою єдиного вікна і спрощеного механізму за прикладом європейських країн.
Легалізація всіх автомобілів європейської реєстрації, які вже завезені в Україну. Тобто встановити доступну ставку загальних платежів до бюджету.
Скасування "фальшивих" стандартів Євро-5 при ввезенні та реєстрації б/у автомобілів в Україні. Зробити це як в Європі: Євро-5 і Євро-6 тільки для виробництва нових автомобілів. Для машин з пробігом - тільки техогляд.
Зняти обмеження на перепродаж автомобілів на єврономерах всередині країни.
Негайно припинити репресії силових структур проти водіїв автомобілів на єврономерах. Повний мораторій на дискримінацію до остаточного законодавчого врегулювання. Також мораторій на репресії з боку ДФС підприємців, які стали жертвами нової системи автоматичного блокування податкових накладних.
https://biz.nv.ua/ukr/publications/c...r-1798040.html

І видається мені з мого дивана, що виділене - основне, а все інше - прикриття.
Тобто, раз вимагають легалізацію - значить усвідомлюють, що наразі вони нелегальні.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:35.