Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Android TV Box

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.12.2017, 22:39 #2715772   #21
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Android TV Box

Є вони на андроїді і на віндовсі. Є якась принципова перевага тих шо на віндовсі?
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2017, 11:11 #2715810   #22
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Android TV Box

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
Є вони на андроїді і на віндовсі. Є якась принципова перевага тих шо на віндовсі?
На віндовсі мало хто юзає у порівнянні з Android,такі речі краще на спеціалізованих форумах питати.Єдине що точно можна сказати ціна там буде вища.
Kosyacello зараз поза форумом  
Подякував(ла):
leyo (21.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2017, 12:39 #2715818   #23
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Android TV Box

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
Є вони на андроїді і на віндовсі. Є якась принципова перевага тих шо на віндовсі?

Бачив таку штуку Lenovo, то це не приставка я б сказав, це просто міні комп на windows, мишкою користуєтесь як звичайним компом, проц там слабенький, такий як в нетбуках був, але дивитсия ютуб чи тв хватає...

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
підскажіть. якшо дивитись онлайт телеканали то можно скачати прогру з плеймаркету (якась типу онлайнв тв канали)
користуюся на телефоні і на приставці LanetTV простенька прога з нашими каналами.

Востаннє редагував tapac_ko: 21.12.2017 о 12:39. Причина: Пізніше додано
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (21.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2017, 18:23 #2716449   #24
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Android TV Box

Користуюсь X96 вже майже рік. Пальот нармальний
Не вибирав якось принципово, просто натрапив на хороршу ціну випадково. Взяв оптову партію. Розпродались досить швидко. Одну залишив собі. Малишня дуже довольна.
Додав аеропульт.
В основному юзаю відеобокс і торент ТВ.
Якщо всі девайси в хаті зайняті (діти, жінка), то навіть досить зручно в браузері пошарити на просторах нету.
Не реклама, більше їх не продаю
P.S. В неофіційних розмовах, консультанти в таких магазинах як Ельдорадо і Фокстрот, кажуть, що краще купити дешевший телевізор без СмартТВ і докупити Смарт приставку, вийде кращий комплект ніж телевізор зі СмартТВ і дешевше по ціні. В такому варіанті більше можливостей для користувача бо можна напихати в ту приставку все що влізе. Чи так чи ні не буду стверджувати. В мене був телевізор без СмартТВ.

Востаннє редагував KSW: 28.12.2017 о 18:28.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2018, 19:50 #2721072   #25
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Android TV Box

Купив для тестя приставку. x96. Тесть задоволений шокапець. Буду і собі брати. Брав вже з встановленим софтом

перепрошую. x92

Востаннє редагував leyo: 12.02.2018 о 13:50.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2018, 20:21 #2721076   #26
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Android TV Box

вмене недавно вилізла проблема з переглядом відео в хромі, коли включити на повний екран стає зелений екран, а відео маленьке збоку, потім висне часом, але якщо поміняти розширення в плейері то стає все ок поки знов не згорнути і не розгорнути на повний екран...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2018, 13:02 #2721135   #27
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Android TV Box

Цитата Купив для тестя приставку. x96. Тесть задоволений шокапець. Буду і собі брати. Брав вже з встановленим софтом
А де брали і яка ціна, якщо не секрет???
SPO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2018, 13:45 #2721145   #28
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Android TV Box

Цитата А де брали і яка ціна, якщо не секрет???
Брав в хлопаки з олх. доставка з Львова. Перед покупкою моніторив ціни на тому ж алі. Тут x92 3/32gb коштувала ті самі гроші шо на алі +той модний пульт-клавіатура(ціна якого +- 500грн). Мінусом була доставка з алі по часі. Та і фактор що кинуть/побють по дорозі дуже напрягав.
Брав шось по 2500 з нп доствкою+наложка.
Треба доречі подивитися, мо ціна відкотилася з курсом.
leyo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SPO (12.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2018, 13:52 #2721146   #29
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Android TV Box

Зрозуміло. теж цікавлюся такою штукою. Дивився недавно, то за такі гроші можна Xiaomi купити. Вона певне краща буде ніж той Х96. але я не шарю в тих всіх нюансах.
SPO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2018, 14:03 #2721150   #30
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Android TV Box

Цитата можна Xiaomi купити
Можна звичайно.96 буде подешевше. Я там очепятку зробив. В мене 92. Подивися пару роликів на ютубі, почитав відгуки і шось побоявся брати ксяомі. Кажуть шо зависає.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2018, 14:19 #2721152   #31
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Android TV Box

І що той ТВБох щось варте? які там канали показують?
В мене взагалі то кабельне є 72 канали, але більше 15-20 не дивлюся.
Не можу вирішити чи купляти ту штуку чи ті гроші в щось друге вложити!!??
SPO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2018, 14:39 #2721156   #32
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Android TV Box

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
І що той ТВБох щось варте? які там канали показують?
В мене взагалі то кабельне є 72 канали, але більше 15-20 не дивлюся.
Не можу вирішити чи купляти ту штуку чи ті гроші в щось друге вложити!!??
Ті самі канали шо і на кабельному. Хд якість на порядок ліпше ніж на кабельному. Специфічна меню, не така як на привичному телику. Можливість як перегляду так і пошуку чогось через браузер на телику(аля великий монітор) Той же скайп.
В конкретно мому ж випадку, коли в будинку є інет колумбус, а кабельне воля(150 грициків в місяць).то для мене альтернатива в кращу сторону.
Про оператора воля я взагалі мовчу, шоб не матюкатися, про сервіс і ціноутворення.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2018, 13:42 #2722878   #33
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Android TV Box

Взяв собі на OLX (ну як собі, швидше жінці ніж собі) приставку X92 3/32
через HDMI підключив до телевізора, інтернет дав через кабель

встановлено багато різного, але саме частіше використовується:
LazyIPTV - для перегляду IPTV від провайдера
HDVideoBox- для фільмів
YouTube, Twitch - інтернет відео
З ігр пробував тільки Hearthstone

Ще думаю докупити пізніше такий пульт Rii mini I25A

пульт має клавіатуру з другої сторони, голосовий пошук, аеро-мишку, і гніздо для підключення навушників, правда дорогий зараза

з рідним пультом приставка не повноцінна, тому поки що підключив безпровідну мишку від ноутбука

ще потрохи освоюєм девайс, жінка знайшла один недолік - неможливо цифрами на пульті включати канали, все решта одні плюси
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2018, 14:37 #2722880   #34
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Android TV Box

Цитата Взяв собі на OLX (ну як собі, швидше жінці ніж собі) приставку X92 3/32
що по грошах?
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2018, 16:18 #2722886   #35
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Android TV Box

https://www.olx.ua/uk/list/q-X92/
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2018, 05:12 #2733281   #36
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Android TV Box

Вирішив і собі придбати якийсь ТВ бокс. У моїй плазмі вже не оновлюється Смарт і тому деякий контент з вбудованого Мегого не відображається. Перечитав трохи інфи, мав можливість поцикати Х96 і Мі бокс ТВ, почитав за Nvidia Shield.

В кінцевому результаті вибрав Apple TV 4K 64GB . В недалекому майбутньому планую апгрейднути свій плазмовий ТВ до новіших технологій 4К, а виявляється Андроїд бокси не підтримують Dolby Vision та HDR. Також в Епл дуже зручне керування - одним пультом включаю і ТВ і приставку; нема потреби в другому пульті і в мишці - зручно працює тач на пульті. Епл ТВ бокс сам легко настрояв вай-фай і icloud через мій iPad.

Качати торенти і лазити в інеті через тв приставку немаю часу. Мені треба включити і подивитись вже Для цього користуюсь підпискою Мегого: можна дивитись і фільми, і укр канали. Дитина Епл пультом бавилась різні ігри - нагадує керування як у Nintendo Wii.

Так, порівняно з Андроід приставками получається дорожче, але зручність налаштування і користування того вартує. І це не враховуючи dolby vision i hdr.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (29.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2018, 07:25 #2733284   #37
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Android TV Box

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
В кінцевому результаті вибрав Apple TV 4K 64GB
можно чуть детальніше :
як можно дивитись фільми якщо не через мегого - мегого там є платні чи все безплатно

через андроид бокси то скачуются софт де є плейліст з каналами
а тут як?????
для чого його підключати до айклауда?

сам хочу купити андроид бокс але побачився твій комент думаю може і апл бокс але не юзав ніколи
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2018, 08:03 #2733286   #38
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Android TV Box

На Мегого є фільми безкоштовні, є такі, що можна переглядати безкоштовно, якщо є місячна підписка на канали телебачення, і є платні премєри, які можна або купити дешевше напрокат на 48год або купити дорожче і зберегти.

Телебачення платне через Мегого (є різні пакети) або через Діван ТВ.

До айклауда підключається щоб можна було скачувати фільми/музику/програмки/ігри/мультфільми через айтюнс. До речі, в айТюнс вже можна купити або взяти напрокат фільми у форматі 4К, якщо телевізор підтримує 4К.

Також для ЕплТВ є програмка Infuse, через яку можна переглядати відео різних форматів з власного медіасервера.

Якщо коротше, то Андроїд бокс - для повної халяви з своїми заморочками. ЕплТВ - просто і якісно, але за додаткову плату.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (29.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2018, 10:06 #2740719   #39
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Android TV Box

Додам ще деякі варіанти перегляду нових фільмів на Apple TV:

- https://kino.pub/
Сервіс платний ~$2/місяць. Є своя програмка для ЕплТВ. Можна переглядати всі нові фільми без додаткової оплати. Тільки фільми, без каналів телебачення. Можна вибирати аудіо доріжку: рос., оригінал (типово англ.), деякі мають укр.

Різниця між Мегого: тут оплата в місяць коштує як оренда одного нового фільму в Мегого. АЛЕ, в Мегого більшість фільмів є укр. мовою і з хорошим об"ємним звуком. Якщо дивитись на домашньому кінотеатрі з сабвуфером, то різниця велика. У кінопабі саб майже не чути, в Мегого - звук об"ємний як в кінотеатрі.

- https://www.seetv.pro/
Сервіс платний ~$5/місяць. Можна потестувати безкоштовно. Є своя програмка для ЕплТВ, але останнім часом трабли - видалили з AppStore. Крім фільмів є ще телеканали. Цей сервіс ще не пробував.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2018, 21:10 #2740805   #40
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Android TV Box

По смарт-тв є взагалі якась альтернатива тому ж мегого чи тільки через денюжку!
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:34.