Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика > Страйкбол


Анонс гри STALKER Початок

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.08.2018, 19:16 #2735058   #1
vic_coffe
Типово Анонс гри STALKER Початок

Анонс гри STALKER Початок. Орієнтовно на кінець жовтня початок листопада. Гра проводиться в форматі RPG з елементами страйкболу.
Організатори, страйкболісти м.Тернопіль яким цікава ця тематика.

Для тих кому цікаво силка на компютерний проект https
Рекомендую зайти подивитись.

Трошки термінології:
ЧЗ- Чорнобильська зона.
Квента- коротенька розповідь, що як і чому я нахожусь ЧЗ .
РП- Подія, діалоги, факти, інформація яку ви здобули підчас гри.
Мєта- Інформація яку ви почули поза грою.

Гра платна сума ще не визначена остаточно, приблизно100гр +-
Гра розрахована не більше ніж на 20 людей - сталкерів. На гру допускаються тільки через Квенту і фотографію свого спорядження в якому плаюєте грати, мені ПП на цьому форумі, без схваленої Квенти гравець не допускаеться до гри. Квенти примаються з 15 вересня.

Коротенько по грі. Як ви напевно зрозуміли з назви STALKER Початок, він означає, що не має ніяких угрупувань каоліцї і.т.д , починаєте гру з 1 бинтом і енною сумою грошей. Карти не буде, інформацію тобто Мєта не можна використовувати на самій грі, ви повинні все взнавати, відігрувати безпосередньо на грі тобто по РП. Спорядження готуєте, його можна викупляти в бариги.(схему як це робити я викладу пізніше)


Поки що це все коротко, поступово я буду вливали деяку інформацію. А так рекомендую зайти по силці (вище) щоб получити оріентовну інформацію
vic_coffe зараз поза форумом  
Старий 06.09.2018, 20:04 #2735580   #2
vic_coffe
Типово Відповідь: Анонс гри STALKER Початок

Почнем все по порядку! Сама ідея не моя а Миколи с.к Зулуси (Рівне). Виношувалось все ще з весни, дуже тяжкий двигун гри, треба було обмислити практично все від економіки до технічних питань. Зробивши кучу дзвінкі заручившись підтримкою команди і Тернопільских страйболістів ми вирішили запустити пілотний проект. Взагальному це розраховується на серію ігор. Але так як 90% страйболістам така гра не до душі, народ пострілятись хоче, а тут зовсім інше. Я не впевнений що гра взагалі відбудеться((( Ми хочем зробити атмосферну РПГ гру, з своїм світом і саме головне сценарію ні якого не буде, хто буде брати участь той і буде творити сценарій, організатори до цього ніякого відношення не будуть мати, а лише будуть помагати.

Тепер по Квенті, ви можете вигадати собі персонажа з якоюсь ідеєю і цілю і він буде цікавим я постараюсь для цього персонажа зробити низку квестів для втілення його ідеї!

Тепер по грі. Ви попадаєте в ЧЗВ я контролює охорона периметру Військові які можуть вас затримати і одному Богу відомо, що вони з вами зроблять, можуть посатити в КПЗ , відпустити, припахати на якусь роботу і.т.д. )))) Вам потрідно в першу чергу дістатись села Новачків і з вітам посуті починається ваше перебування в периметрі. Ви заходете в гру присобі підсумок з одни бинтом і невеликою кількістю грошей яких хватить щоб купити КПК і їжу. КПК це телефон з програмою Вайбер де буде створена група і де можна буде отримувати інформацію. Їда, кожну годину ви повині вживати їжу тобто умовно Сухпай, в КПК виставняеться нагадування кожну годину і напртязі 15 хв ви повинні зїсти його, якщо цього не відбуваєть ви умовно мертві і ідете в мертвяк. По дорозі заходете в село і відаєте все своє спорядження і поченаете все спочатку! Гроші можна заробляти, як? ви повинні дізнатись самі.
Крім 20 Сталерів на грі присутні 15 квестових персонажів включаючи монстрів.
Учасники готоють собі умовно назвем Сет, тобто все те що вам потрібно на грі від компаса до привода і розгруза. на грі використовуються тільки міхани набиті 30 кульками пістолети тією кількістю кульк що в орегінальній зброї. Лоудер заборонений все набивається руками,додаткові кульки фасуєте в кульочки по тій кількості яка розрахована в орегіналі!!! І все це пакуєте в велику сумку. Все це ви зможете викупляти в Бариги (за дуже дорого ))) ) Кожному учаснику присвоюється номер, цю цифру треба написати приклеїти на кожну вашу річ з Сета.
Довно стільки букв не писав,***** як тяжко простіше це все розказати ))) треба Птаху попросити щоб він написав все це.
Крім 20 Сталерів на грі присутні 15 квестових персонажів включаючи монстрів
Далі буде.
vic_coffe зараз поза форумом  
Старий 01.10.2018, 15:22 #2736714   #3
vic_coffe
Типово Відповідь: Анонс гри STALKER Початок

Дата гри 4 Листопада. Подальшу інформацію буде вислано кожному учаснику гри. 100гр внесок!!
Регістрація закінчуеться 12 жовтня!
vic_coffe зараз поза форумом  
Старий 02.10.2018, 11:35 #2736754   #4
int3graL
 
Аватар для int3graL
Типово Відповідь: Анонс гри STALKER Початок

Реєстрація тут?
int3graL зараз поза форумом  
Старий 02.10.2018, 17:41 #2736763   #5
vic_coffe
Типово Відповідь: Анонс гри STALKER Початок

Все написано в першому пості!!!
vic_coffe зараз поза форумом  
Старий 12.10.2018, 23:18 #2737392   #6
vic_coffe
Типово Відповідь: Анонс гри STALKER Початок

Регістрація закрита!
vic_coffe зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:07.