Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Дональд Трамп - 45-й президент США

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.11.2017, 20:33 #2711229   #261
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Ану подивимся чи він не пездун, а то він вже і реформу медецини зробив і податки знизив через твітер.
Тим паче, що у нього більшість в конгресі )))))
https://youtu.be/fRYaJ2JdH7I
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2017, 12:47 #2711522   #262
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Рейтинг Трампа рекордно впав

Менш ніж 37 відсотків американців схвалює те, як він справляється зі своєю роботою.

Більшість американців вважає, що президент Трамп не домігся великих успіхів протягом перших дев'яти місяців свого перебування на посаді, свідчать дані дослідження Washington Post-ABC News,
via
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2017, 19:20 #2711537   #263
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
via
І того самий гірший рейтинг в історії США
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2017, 17:44 #2714080   #264
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2017, 15:48 #2714896   #265
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Рідкісне фото, із особистого альбому Трампа.

saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
goldmans (09.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2017, 15:52 #2715562   #266
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Більше половини американців, а саме 52%, вважає, що ситуація в США погіршилася з приходом на посаду президента Дональда Трамп. Про це свідчать дані соцопитування, яке провів Дослідницький центр зі зв'язків із громадськістю Associated Press, пише РБК.
Із чим я вчергове змушений не погодитися.

Трамуша переніс посольство США із Тель-Авіва в Єрушалайм (Єрусалим), чим спровокував непоганий підрив пердака моджахедів. Адже в Єрусалимі розташований Аль-Акс.

Це все мені нагадує анекдот.
- Вот було би в тебе 10500 мільйонів баксів, що би ти зробив?
- Я би купив всьо шо хочу і жив би собі. А ти?
- А я би купив дві африканські країни і грав би ними у варкрафт.

Один пост в Твітері міняє геополітику всього світу. Але ви і далі продовжуйте мені втирати що Трамп не президент світу, а Америка то просто собі країна.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2017, 17:37 #2715691   #267
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Із чим я вчергове змушений не погодитися.

Трамуша переніс посольство США із Тель-Авіва в Єрушалайм (Єрусалим), чим спровокував непоганий підрив пердака моджахедів. Адже в Єрусалимі розташований Аль-Акс.

Це все мені нагадує анекдот.
- Вот було би в тебе 10500 мільйонів баксів, що би ти зробив?
- Я би купив всьо шо хочу і жив би собі. А ти?
- А я би купив дві африканські країни і грав би ними у варкрафт.

Один пост в Твітері міняє геополітику всього світу. Але ви і далі продовжуйте мені втирати що Трамп не президент світу, а Америка то просто собі країна.
Ти змушений не погодитись, ну це серйозний аргумент, думаю американці як тільки взнають про це відразу передумають

До речі, якщо ти не в курсі, то середньостатистичному американцю глибоко насрати де столиця Ізрїлю, і вони навіть скоріш за всі дупля не дають де той Ізраїль на карті, от мій співробітник один раз видав шо "Україна знаходиться десь в азії, не далеко до Іраку" Зате їм дуже цікаво скільки вони платять податків, яка ситуація на ринку праці, є стукнуті в голову ксенофоби, і їм дуже важливо шоб не було емігрантів (хоча більшість населення США це емігранти в якомусь поколінні), є середній клас і багаті, і їм важливо відмінити обамакер, бо їм так буде дешевше - і прикинь, це все обіцяв Трамп, і ніхера з того поки не зробив. Хм, чого б це американці були не задоволені, не пойму, посольство ж перенесли а саймон продовжує надрачувати? Загадка!

Востаннє редагував vanco2: 27.12.2017 о 16:45.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2017, 03:38 #2715715   #268
PavloR
Учасник
 
Аватар для PavloR
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

ти заздриш саймону, що він ерудованіше чмо ніж ти? окау
Проблема в тому, що він не тут, а ти слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник. Сперечайтеся далі.
PavloR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2017, 03:50 #2715716   #269
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від PavloR Переглянути допис
ти заздриш саймону, що він ерудованіше чмо ніж ти? окау
Проблема в тому, що він не тут, а ти слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник. Сперечайтеся далі.
Нє якщо говорити про чмо то я заздрю тобі
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2017, 04:23 #2715718   #270
PavloR
Учасник
 
Аватар для PavloR
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

можеш заздрити, але те дзеркало, надіюся маєш, уйобок-гастєр. Непевний ти, ага
PavloR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2017, 05:16 #2715719   #271
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від PavloR Переглянути допис
можеш заздрити, але те дзеркало, надіюся маєш, уйобок-гастєр. Непевний ти, ага
Я спочатку подумав шо ти віртуал саймона, бо ти шось підозріло підмахуєш йому задом мало не в кожній темі де відмітився
Але потім я подивився наскільки часто ти вживаєш слово "уйобок", і зрозумів шо помилявся, саймону до такого ще довго треба було б деградувати.

А шо ти такий злий? Шо сталось? Мало жіночої уваги? Відсутність самореалізації? В чому причина? Може в тому шо ти віртуал qazwsx321?
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (22.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2017, 23:41 #2715860   #272
PavloR
Учасник
 
Аватар для PavloR
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

ушльопок то ти, олігарх - чи то правильніше - олігофрен з трембовлі)
PavloR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 11.01.2018, 16:56 #2718042   #273
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Податкова реформа в США прийнята, стали відомі деталі, і виходить податки таки знизили навіть для середнього класу. Знизили не багато, для бідних (ті шо заробляють до 10тис на одного або 20тис на сімю) - ставку залишили ту саму, але в 2 рази збільшили дедакшен в два рази.

Середньому класу по ставказ знизили в різних категоріях податок від ~1-3%, зате забрали деякі дедакшени, зате збільшили ліміти на деякі дедакшени які залишили.

В загальному - все дуже залежить від обстави, і якмим дедакшенами користувася, але в середньому думаю на пару відсотків податки таки знизять. Звичайно не то шо обіцяв Трам в передвиборчій компанії, але я задоволений навіть тим фактом що не підняли, шо цілком могло бути
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2018, 12:42 #2718108   #274
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Новий "трампізм": президент США обізвав Африку нецензурним словом
...
І слово це було shithole - алегорично, "діра", а по суті значно грубіше. CNN, показуючи цей ролик, попередило батьків, які дивляться новини з дітьми, на тридцять секунд вимкнути звук.
via

З одного боку шкода американських дітей, в яких батьки не встигли вимкнути звук. Тепер вони будуть морально страждати.
Але з іншого, при всій моїй політкоректності, що нетак сказав Трамп? Африка це локомотив прогресу та цивілізації? Чи де?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2018, 14:25 #2718129   #275
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
via

З одного боку шкода американських дітей, в яких батьки не встигли вимкнути звук. Тепер вони будуть морально страждати.
Але з іншого, при всій моїй політкоректності, що нетак сказав Трамп? Африка це локомотив прогресу та цивілізації? Чи де?
Ну по перше африка буває різна, там є такі країни до яких ше рости, наприклад, Україні.
По друге - є правила етикету, і є вислови які нормальні люди публічно не вживають.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
goldmans (12.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2018, 16:36 #2718383   #276
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Тим часом події стрімко розвиваються.
Першими протест висловили уряд Ботсвани. Гарантую, що 99,9% людей планети Земля не покажуть на карті цю країну з першого разу.
За ними підтягнулися ще 60 країн.
Їх вимога цілком відповідає первісно-общинному ладу - принести вибачення перед великим народом Ботсвани. Такі вимоги в сучасному світі ставлять тільки в одній країні - підорашці, а точніше у її субєктах, конкретно чечени, інгуші та інші дагестанці, що вже показує всю суть комедії.

Проте, знайшлися і більш креативні люди, які замутили світлову проекцію слова "shithole" на готель Трампа у Вашингтоні.
Оце чотко було.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну по перше африка буває різна, там є такі країни до яких ше рости, наприклад, Україні.
Наприклад які?
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
По друге - є правила етикету, і є вислови які нормальні люди публічно не вживають.
Ще в перших постах цієї теми я вангував що ера гіперполіткоректності, від якої зараз страждає США, закінчилася із приходом Трампа. Так воно і сталося.
Поливати гівном Трампа це норм, а як він шось каже то відразу етика і норми моралі. Подвійні стандарти as is.
Не подобається як він висловився? Висловся в його адресу. Це ж Америка. Свобода слова, оце от все. Чув?

І тут же новий виток СКАНДАЛІВ.
Фірма "H&M" випустила нову колекцію худі



Отепер почнеться
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
goldmans (15.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2018, 17:51 #2718478   #277
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Наприклад які?
Наприклад ПАР чи Ангола, в яку до речі їздять на заробітки лікарі з постсовка, бо зарплата там 2-4К баксів в місяць.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ще в перших постах цієї теми я вангував що ера гіперполіткоректності, від якої зараз страждає США, закінчилася із приходом Трампа. Так воно і сталося.
Поливати гівном Трампа це норм, а як він шось каже то відразу етика і норми моралі. Подвійні стандарти as is.

Не подобається як він висловився? Висловся в його адресу. Це ж Америка. Свобода слова, оце от все. Чув?
Це не політкоректність, а звичайно культура, що можна собі дозволити в сварці на вулиці (і то виховані люди не дозволяють), то не можна на офіційних заходах, тим більше присвячених проблемі дітей нелегальних емігрантів.
І не треба плутати свободу слова і невихованість і грубість, може ше почати матюкатись? Кидатись гівном в опонентів як аргумент в політичній боротьбі? Це не прояв свободи слова, а прояв ідіотизму Трампа які не допустимі на таких посадах.

Ну і стандарти бувають різні теж, це не означає що вони подвійні, це не те що демократам можна а трампу не можна, не можна всім. А то шо ти назипритягуєш це до подвійних стандартів виглядає тупо, це якби трамп під час публічної події витягнув горшок, зняв штани і прямо там посрав, а ти б доводив шо во, в садіку дітки тоже сруть в горшок, і нічо, а опоненти поведінки можуть срати так само, а то якійсь подвійні стандарти ес іс

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І тут же новий виток СКАНДАЛІВ.
Фірма "H&M" випустила нову колекцію худі



Отепер почнеться
Як на мене там нема нічого расистського, тим не менше в південній африці група чорних громили магазини H&M доводячи тим шо вони не мавпи

Востаннє редагував vanco2: 16.01.2018 о 18:06.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 15:00 #2718530   #278
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Наприклад ПАР чи Ангола, в яку до речі їздять на заробітки лікарі з постсовка, бо зарплата там 2-4К баксів в місяць.
Згоден. Лікарі в нас не котіруються.
Зате в Україні є тисячі людей зі середньо-спеціальною освітою, які за кришування нелегальних оборудок мають в місяць від 10К, в погані місяці. Їх правда мусорами обзивають, але їм то пофіг.
Це вже не кажучи про митників, які взагалі стодоларовими купюрами задницю в туалеті витирають, прокурорів, суддів та різнокаліберних чинуш.
І в цьому ми втираємо носа любій країні в світі, навіть африканській.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Це не політкоректність, а звичайно культура, що можна собі дозволити в сварці на вулиці (і то виховані люди не дозволяють), то не можна на офіційних заходах, тим більше присвячених проблемі дітей нелегальних емігрантів.
І не треба плутати свободу слова і невихованість і грубість, може ше почати матюкатись? Кидатись гівном в опонентів як аргумент в політичній боротьбі? Це не прояв свободи слова, а прояв ідіотизму Трампа які не допустимі на таких посадах.

Ну і стандарти бувають різні теж, це не означає що вони подвійні, це не те що демократам можна а трампу не можна, не можна всім. А то шо ти назипритягуєш це до подвійних стандартів виглядає тупо, це якби трамп під час публічної події витягнув горшок, зняв штани і прямо там посрав, а ти б доводив шо во, в садіку дітки тоже сруть в горшок, і нічо, а опоненти поведінки можуть срати так само, а то якійсь подвійні стандарти ес іс
Я поняв. Трамп поганий, бо обізвав бідних та нещасних негрів.
А тепер вийди на вулицю, озирнися і скажи що стало погано після його слів. Тобі особисто, як американцю.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 16:06 #2718539   #279
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я поняв. Трамп поганий, бо обізвав бідних та нещасних негрів.
А тепер вийди на вулицю, озирнися і скажи що стало погано після його слів. Тобі особисто, як американцю.
Почнем з того що я не американець

Ну якщо Трамп вийде на трибуну, підставить мікрофон до дупи і голосно пукне - мені теж особисто нічого не станеться, але погодься, це не нормально, і така неадекватна поведінка змушує замислюватись над адекватністю президента країни.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2018, 16:42 #2718950   #280
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Почнем з того що я не американець
А, точно. Чисто забув. Ти щирий патріот, який гріє жопу в США і умнічає на тему "як нам облаштувати Україну".
Екскьюзмуа.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну якщо Трамп вийде на трибуну, підставить мікрофон до дупи і голосно пукне - мені теж особисто нічого не станеться, але погодься, це не нормально, і така неадекватна поведінка змушує замислюватись над адекватністю президента країни.
Судячи з тенденцій, скоро так і станеться.
Але тут суть не в тому що він робить, а в тому як на це реагують. Одним твітом (ТВІТОМ!!1111) він ставить на вуха весь світ. Якщо є щось крутіше цього, напиши. Будемо полемізувати.

Менше з тим. Такі да. Мушу визнати, африканці круті.
От, наприклад, Замбія.



Братюні не розгубилися, і хайпанули.
Уявляю який сморід би піднявся в Україні, скажи таке Трамп про нас. Стопудів санкції би ввели проти США. Перестали б поставляти дешеву робочу силу, наприклад. А може навіть позбавили би Трампа громадянства. Чи що там у нас прийнято. Вїзд би заборонили ЛОЛ.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:28.