Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Питання до хлопців

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.02.2011, 14:33 #1572415   #61
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
у вас є дівчина і робота,на обох часу не вистачає,дівчина все частіше починає проводити вечора за межами дому,ваші дії:
а)зробите дитину,щоб мала чим зайнятись
б)розірвете усі стосунки з нею
в)поміняєте роботу
г)ваш варіант
якщо робота займає увесь день і вечір, то для чого тоді якісь стосунки, якшо на них нема часу?)
аргументи про фордфокус і суші якраз і препаруть проблему, котра полягає в тому що багато жінок починаю бачитив своєму чоловіку тільки "добитчика", гаманець, тягача мамонтів в печеру. а потмі плач - а вона на чужих дивиться. бо людині, корім шуб і суші ше треба на когось дивитись. не можна ніякими грошима компенсувати увагу. а якшо є жінка, котру задовільняє, що чоловіка цілими днями нема і їй комфортно - то це і є перший тривожний дзвіночок. зрозумійте нарешті, шо сім"я - це не тільки спільне ведення господарства.
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 7:
Andri (08.02.2011), cheesy (08.02.2011), Demetra (08.02.2011), Dinara (08.02.2011), Larochka (08.02.2011), Mihas (27.04.2011), VT (07.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 14:56 #1572440   #62
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
якщо робота займає увесь день і вечір, то для чого тоді якісь стосунки, якшо на них нема часу?)
аргументи про фордфокус і суші якраз і препаруть проблему, котра полягає в тому що багато жінок починаю бачитив своєму чоловіку тільки "добитчика", гаманець, тягача мамонтів в печеру. а потмі плач - а вона на чужих дивиться. бо людині, корім шуб і суші ше треба на когось дивитись. не можна ніякими грошима компенсувати увагу. а якшо є жінка, котру задовільняє, що чоловіка цілими днями нема і їй комфортно - то це і є перший тривожний дзвіночок. зрозумійте нарешті, шо сім"я - це не тільки спільне ведення господарства.
В точку!Повністю підтримую.Для чого та шуба в шафі,якщо чоловіка дома нема???Шуба ласки,тепла,любові не замінить,чув,Саймон???
Larochka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (08.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 15:26 #1572469   #63
saymon
Guest
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
В точку!Повністю підтримую.Для чого та шуба в шафі,якщо чоловіка дома нема???Шуба ласки,тепла,любові не замінить,чув,Саймон???
Я по професії маляр, маю третій розряд (какбе не найвищий). Зараз мушу працювати багато бо з'явилося купа доморощених "майстрів з євроремонту" які перебивають калим. Більше нічого не вмію, перевчатися вже пізно, і на це треба час та заощадження, яких теж немає.
А тепер на тобі 75 грн., і піди в Сільпо, закупися хавкою, побутхімією і кормом для Джолька, але після того як намерзнешся у пальто на зупинці чакаючи страйкуючих маршруток. І тоді ми поговоримо про ласку, тепло і любов.
Звичайно, хотілося б балансу, але нажаль він получається лише у таких диванних теоретиків як сім самураїв, і лише в дописах на форумі.

Єдине що тішить - все так не буде. Хто дочекається цього моменту той буде молодець.
 
Подякували 2:
@NYKey (10.02.2011), Чистильщик (08.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 15:35 #1572486   #64
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Дійсно нема часу бо тре працювати зранку до ночі. В мене купа таких знайомих, які жаліються що не мають часу не то що на дівчину а на сімю (жінка дитина) Але чомусь на пиво з колегами, на більярд, сауну і т.д. час і гроші завжди знаходяться. І всі скажуть що це святе.
Demetra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
voska (09.02.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 15:46 #1572505   #65
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я по професії маляр, маю третій розряд (какбе не найвищий). Зараз мушу працювати багато бо з'явилося купа доморощених "майстрів з євроремонту" які перебивають калим. Більше нічого не вмію, перевчатися вже пізно, і на це треба час та заощадження, яких теж немає.
А тепер на тобі 75 грн., і піди в Сільпо, закупися хавкою, побутхімією і кормом для Джолька, але після того як намерзнешся у пальто на зупинці чакаючи страйкуючих маршруток. І тоді ми поговоримо про ласку, тепло і любов.
Звичайно, хотілося б балансу, але нажаль він получається лише у таких диванних теоретиків як сім самураїв, і лише в дописах на форумі.
диванна теорія гласить, що якщо окрім грошей тобі нічого дати людині, то нафіга взагалі тобі та людина? раз ми такі вже сухі прагматики, то візьми калькулятор, порахуй, в скільки щомісяця вона тобі обходиться і чи отримаєш ти адекватну компенсацію за свої інвестиції?)
в кожного своя модель сім"ї, згоден. дехто терпить чоловіків лише за те, що вони роблять божественний масаж ступнів)
істина зажди десь посередині. але не варто сильно захоплюватись зароблянням грошей для сім"ї, бо через це в 70% ту сім"ю і втрачаєш. ніхто не вигнав ше чоловка з дому, бо він мало заробляє. але маса сімей розпалась через надмірне приділення часу заробіткам. заробітчани яскравий приклад.

Цитата Єдине що тішить - все так не буде. Хто дочекається цього моменту той буде молодець.
так. але той молодець вже буде лежати в новому костюмі, обкладений свіжими і пластмасовими квітами.
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (08.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 15:51 #1572513   #66
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
В точку!Повністю підтримую.Для чого та шуба в шафі,якщо чоловіка дома нема???Шуба ласки,тепла,любові не замінить,чув,Саймон???
Сімона,шуба в шафі-це лише умовність того комфорту,іншими словами можна сказати,достаток,який потрібен тобі і дитині,щоб завтра не думати,чим прогодувати сім"ю і забезпечити той чи інший більш-менш нормальний комфорт.Тому і працюють зранку до ночі ті,хто про це думають,а не жевріючи від зп до зп.Тож не секрет,що зараз настали не самі найкращі часи у всіх в фінансовому плані,навіть для тих,в кого бізнес йшов цілком стабільно.Вот і лізуть із шкіри,щоб ми не відчували якогось дискомфорту.Так,жертвуючи увагою,але,як ви думаєте,їм би не хотілось краще повалятись на дивані разом з сім"єю?
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 3:
@NYKey (10.02.2011), Nobel (08.02.2011), Чистильщик (08.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 15:52 #1572516   #67
saymon
Guest
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Дійсно нема часу бо тре працювати зранку до ночі. В мене купа таких знайомих, які жаліються що не мають часу не то що на дівчину а на сімю (жінка дитина) Але чомусь на пиво з колегами, на більярд, сауну і т.д. час і гроші завжди знаходяться. І всі скажуть що це святе.
А що не так? Часу нема, бабло є. Все правильно.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 16:12 #1572538   #68
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Дійсно нема часу бо тре працювати зранку до ночі. В мене купа таких знайомих, які жаліються що не мають часу не то що на дівчину а на сімю (жінка дитина) Але чомусь на пиво з колегами, на більярд, сауну і т.д. час і гроші завжди знаходяться. І всі скажуть що це святе.
Якщо пиво і друзі не переростає в повсякденне явище - це також потрібно врахувати. Сімя сімєю, але коли в тебе є друзі, то спілкування з ними просто необхідне явище, це як ковток свіжого повітря після (чи підчас) робочого тижня. І розумна жінка мала б це розуміти, а не шантажувати дітьми, сімєю... Мол, весь час на роботі, а тут ще до друзів пішов.
"Раньше мне родители счто-то запрещали, сейчас — жена. Когда я уже повзрослею?" (С)
Особисто моя жінка розуміє мене в цьому плані, хоч і іноді "кривиться", коли я йду без неї
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 16:17 #1572543   #69
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Якщо пиво і друзі не переростає в повсякденне явище - це також потрібно врахувати. Сімя сімєю, але коли в тебе є друзі, то спілкування з ними просто необхідне явище, це як ковток свіжого повітря після (чи підчас) робочого тижня. І розумна жінка мала б це розуміти, а не шантажувати дітьми, сімєю... Мол, весь час на роботі, а тут ще до друзів пішов.
"Раньше мне родители счто-то запрещали, сейчас — жена. Когда я уже повзрослею?" (С)
Особисто моя жінка розуміє мене в цьому плані, хоч і іноді "кривиться", коли я йду без неї
Я це розумію бо теж спілкуюсь з друзями Але я маю на увазі що як тільки трішки вільний час то вже летить на ... І виходить так що зустрічаю їх жінок на вулиці і вони запевняють що їх чоловіки на роботі (за містом і мобілка не тяне) А нормальне спілкування не в счет
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 16:27 #1572546   #70
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Сімона,шуба в шафі-це лише умовність того комфорту,іншими словами можна сказати,достаток,який потрібен тобі і дитині,щоб завтра не думати,чим прогодувати сім"ю і забезпечити той чи інший більш-менш нормальний комфорт.Тому і працюють зранку до ночі ті,хто про це думають,а не жевріючи від зп до зп.Тож не секрет,що зараз настали не самі найкращі часи у всіх в фінансовому плані,навіть для тих,в кого бізнес йшов цілком стабільно.Вот і лізуть із шкіри,щоб ми не відчували якогось дискомфорту.Так,жертвуючи увагою,але,як ви думаєте,їм би не хотілось краще повалятись на дивані разом з сім"єю?
Треба ж таке! Існують всетаки дівчата які розуміють такі речі! Я вражений дописом

Додано через 7 хвилин
А на рахунок пива з друзями - річ незамінна! Яким би ти не був хорошим другом і людиною взагалі але якщо будеш жити в режимі "Робота-дім-робота", то про тебе забудуть. А на власному досвіді переконався "не имей сто рублей а имей сто друзей"
І не обовязково пиво, може бути рибалка чи шось аналогічне!!!

ЩАСТЯ, ЦЕ КОЛИ ЗРАНКУ ХОЧЕШ НА РОБОТУ, А ВВЕЧЕРІ ДОДОМУ!!!

Востаннє редагував Чистильщик: 08.02.2011 о 16:27. Причина: Пізніше додано
Чистильщик зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (08.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 16:30 #1572553   #71
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Сімона,шуба в шафі-це лише умовність того комфорту,іншими словами можна сказати,достаток,який потрібен тобі і дитині,щоб завтра не думати,чим прогодувати сім"ю і забезпечити той чи інший більш-менш нормальний комфорт.Тому і працюють зранку до ночі ті,хто про це думають,а не жевріючи від зп до зп.Тож не секрет,що зараз настали не самі найкращі часи у всіх в фінансовому плані,навіть для тих,в кого бізнес йшов цілком стабільно.Вот і лізуть із шкіри,щоб ми не відчували якогось дискомфорту.Так,жертвуючи увагою,але,як ви думаєте,їм би не хотілось краще повалятись на дивані разом з сім"єю?
та ніхто не сперечається, шо бажання забезпечити сім"ю - нормальне. просто деякі "калькулятори" намагаються проштовхнути думку, що нема межі в тому бажання. чим більше - тим краще. в ідеалі - максимум часу на роботу і забезпечення.
от давай перейдемо до конкретики. ти можеш для себе визначити граничну межу коштів, потрібних для сім"ї в місяць, шоб після неї сказати чоловіку - все, більше не працюй, нам досить, давай решту часу будем відпочивати, грати в підкидного, пускати кораблики в калабанях??
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 2:
cheesy (08.02.2011), Dinara (09.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 16:35 #1572563   #72
saymon
Guest
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Хочу звернути увагу що я не відстоюю тут чисто матеріальну сторону, ні, а лише розмежовую матеріальне і духовне, тобто комусь достатньо духовного (хоч мені в це слабо віриться але видно таке буває), а комусь потрібно матеріальне.
В цьому питанні ці дві позиції мають рівне право на існування.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 16:57 #1572589   #73
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
та ніхто не сперечається, шо бажання забезпечити сім"ю - нормальне. просто деякі "калькулятори" намагаються проштовхнути думку, що нема межі в тому бажання. чим більше - тим краще. в ідеалі - максимум часу на роботу і забезпечення.
от давай перейдемо до конкретики. ти можеш для себе визначити граничну межу коштів, потрібних для сім"ї в місяць, шоб після неї сказати чоловіку - все, більше не працюй, нам досить, давай решту часу будем відпочивати, грати в підкидного, пускати кораблики в калабанях??
Сім Самураїв,якби ти знав,як мені цього хочеться...чесно...кожну хвилинку,можливість,але людина настільки трудоголік,що не уявляє себе без роботи...тому стараємось якось виходити з ситуації,наприклад,встаю в 5,коли він кудись їде в якесь місто і їду разом з ним,хоч таким способом побути разом,може смішно,але так хочеться...гину в машині,змучуюсь,але навіть оком не моргну...шось таке...
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 2:
@NYKey (10.02.2011), Джалка (08.02.2011)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 18:04 #1572646   #74
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Сім Самураїв,якби ти знав,як мені цього хочеться...чесно...кожну хвилинку,можливість,але людина настільки трудоголік,що не уявляє себе без роботи...тому стараємось якось виходити з ситуації,наприклад,встаю в 5,коли він кудись їде в якесь місто і їду разом з ним,хоч таким способом побути разом,може смішно,але так хочеться...гину в машині,змучуюсь,але навіть оком не моргну...шось таке...
так ми якраз про такий тип людей і говоримо. трудоголік. коли робота понад усе. це ненормально, перепрошую за відвертість. чому коли працює чоловік багато - то він трудоголік і хороший. а коли жінка - то вона кар"єристка?
я думаю, що в багатьох (не у всіх. але в досить численних) випадках діє принцип психологічної комфортності застосування зусиль. якщо в людини виходить робота, йому там зручно і все вдається - то він свідомо чи несвідомо буде прагнути придумувати собі причини, чому варто ше більше працювати чи залишитись понаднормово.
зауважте одну деталь, робота - це тільки один із сотніспособів самореалізуватись, в ідеалі це має бути просто спосіб заробити коштів, щоб реалізувати себе в інших речах. а більшість людей просто об"єднують ці речі, це ж бо легше. *** дєньгі, нє отходя от каси. де п"ю, там і сплю.
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (08.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 18:17 #1572656   #75
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
так ми якраз про такий тип людей і говоримо. трудоголік. коли робота понад усе. це ненормально, перепрошую за відвертість. чому коли працює чоловік багато - то він трудоголік і хороший. а коли жінка - то вона кар"єристка?
я думаю, що в багатьох (не у всіх. але в досить численних) випадках діє принцип психологічної комфортності застосування зусиль. якщо в людини виходить робота, йому там зручно і все вдається - то він свідомо чи несвідомо буде прагнути придумувати собі причини, чому варто ше більше працювати чи залишитись понаднормово.
зауважте одну деталь, робота - це тільки один із сотніспособів самореалізуватись, в ідеалі це має бути просто спосіб заробити коштів, щоб реалізувати себе в інших речах. а більшість людей просто об"єднують ці речі, це ж бо легше. *** дєньгі, нє отходя от каси. де п"ю, там і сплю.

можливо,не буду сперечатись.Але з такою людиною я познайомилась,таку я сприйняла і не збираюсь її переробляти на свій лад,так як це був мій свідомий вибір,тому з самого початку все зважила.
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 18:32 #1572678   #76
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
№4
Припустім,що ви зустрічаєтесь з дівчиною,вона хоче піти з подругами десь погуляти(сауна,діско) до 2 ночі,ви:
а)будете надзвонювати,поки вона не схариться і піде додому
б)будете в той час двіжувати з своїми друзями
в)будете спокійно спати і дочекаєтесь ,коли вона сама прийде додому без ваших нагадувань
в) + напевно буду жаліти, що проводжу час менш активно.

Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
1.чи готові ви припинити спілкування з найкращою подругою, якщо ваша дівчина попросить?
2. будете ревнувати дівчину до її найкращого дурга, котрий був до вас в її житті ?
3. чи подобаються вам довгі нарощені нігті ( це потребує не малих коштів , часу і звикання .. цікаво чи не дарма стараються) ?
4. що для вас стоїть на першому місці кохана дівчина чи друзі ? попробую пояснити ситуацію. свято на яке друг вас покликав, але в силу певних осбставин, дівчина не може (захворіла припустимо) чи не хоче піти . ви залишаєтесь з нею чи йдете до друга ? дуже багато "але" .. але бажано відповісти лаканічно.
5. зі скількома дівчатами у вас були серйозні стосунки
1. Дивлячись що за подруга)). Подруга може сподобатись ще більше, вибір в чиї інтереси тоді буде? здогадайтеся..
2. Ні це ж в минулому..
3. Ні це незручно.
4. Дівчина.
5. Ця інформація не розголошується

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
Буде вам анкета Коронне питання всіх шкільних анкет- па-баммм!

Кого з класу форуму ви любите? Не можна писати "секрет"!
Почуттів немає ні до кого, цікаві особистості присутні..

Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
Ви вирішили жити разом з дівчиною,у вас в квартирі лорогий ремонт,а у неї "дорогий"кіт.Що ви зробите:
а)ладно,пох ремонт-головне кохана збоку
б)кота через балкон,а дівчина поплаче і забуде
в)виженете з дому і дівчину з її приба-бахами,і кота
г)трохи жорстокий варіант,але пошиєте шапку коханій на зиму
Скоріше перший варіант, но краще з переїздом почекати, як там взагалі жити при ремонті

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
мій друг признався своїй дружині у зраді.Відповідь з вашої точки зору:навіщо він це зробив,в смислі признався і куди вона тепер засуне ту правду,якщо вона про неї не просила і в її випадку не хотіла би знати,так як втратити боїться чоловіка?
хочеться просто почути відповідь,а не поради,так як це подружжя свої висновки вже зробило.
Друг не боїться спортити стосунки.

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Як нарахунок того коли дівчина розумніша за вас :
- ну і добре
-нехай притворяється бо це мене обіжає
- бачити не хочу
- такого не може бути
1 - Якщо люди підходять один одному то сильні місця одного віповідають слабким в іншого
Соціоніка рішає (див. http://forum.te.ua/showthread.php?t=23463)

Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
1. змогли б ви пробачити зраду своїй коханій дівчині?
2. скільки разів в житті ви по-справжньому кохали? які у вас залишилися спогади?
3.що вас більш за все нервує в жінках?
4. чи легко признатися дівчині в коханні ?
5. влаштує вас, якщо жінка буде заробляти більше, і грубо кажучи, вас забезпечувати. чи будете намагатись виправити ситуацію чи ні ?
6. будете добиватися дівчину, яка вам дужжже симпатична, якщо у неї є хлопець?

бажано лаконічно
1. Ні
2. На мій погляд якось не гарно про це писати..
3. Коли мене не розуміють.
4. Не легко..
5. Кого може влаштувати така несправедливість!?
6. Ні.
Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
№7
що означає, коли хлопець з яким тільки-тільки зав"язались стосунки "мімальотом" говорить про спільну дитину?
(розкажіть про всі скриті мотиви )
Думає що йому хочеться довготривалих стосунків. Може показує що він нормальний і як всі звичайні люди не проти мати дітей.


Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
у вас є дівчина і робота,на обох часу не вистачає,дівчина все частіше починає проводити вечора за межами дому,ваші дії:
а)зробите дитину,щоб мала чим зайнятись
б)розірвете усі стосунки з нею
в)поміняєте роботу
г)ваш варіант
г хай робить що хоче тільки щоб це не перешкоджало надійним, якісним стосункам.
Powergood зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (09.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 18:44 #1572693   #77
Igorka
Guest
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
1.чи готові ви припинити спілкування з найкращою подругою, якщо ваша дівчина попросить?
2. будете ревнувати дівчину до її найкращого дурга, котрий був до вас в її житті ?
3. чи подобаються вам довгі нарощені нігті ( це потребує не малих коштів , часу і звикання .. цікаво чи не дарма стараються) ?
4. що для вас стоїть на першому місці кохана дівчина чи друзі ? попробую пояснити ситуацію. свято на яке друг вас покликав, але в силу певних осбставин, дівчина не може (захворіла припустимо) чи не хоче піти . ви залишаєтесь з нею чи йдете до друга ? дуже багато "але" .. але бажано відповісти лаканічно.
5. зі скількома дівчатами у вас були серйозні стосунки
1. так
2. ні
3. ні
4. звичайно кохана
5. достатньо багато
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 19:16 #1572724   #78
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
такево :

2. Якщо в неї погані зуби, вона може розраховувати на побачення ?
Блін, не задавай мені таких запитань!!!
Dentist зараз поза форумом  
Подякували 3:
@NYKey (10.02.2011), Dinara (09.02.2011), Джалка (08.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 19:31 #1572751   #79
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від Dentist Переглянути допис
Блін, не задавай мені таких запитань!!!
та ну ладно тобі. чим погана інвестиція - зробити зуби дівчині. принаймні інвестиції хоч видно буде)) розвеселив - і любуєшся вкладенням грошей. а яка чемна вона буде,уявляєш?? нахилишся над нею в кріслі тому свому садистському і прошепочеш зловісно крізь повязку - "захочеш мене кинути - залишишся без зубів".
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 7:
cheesy (08.02.2011), Dentist (08.02.2011), Dinara (09.02.2011), Romko_7 (08.02.2011), VT (07.03.2011), Джалка (08.02.2011), Чистильщик (08.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 19:37 #1572756   #80
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Питання до хлопців

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
та ну ладно тобі. чим погана інвестиція - зробити зуби дівчині. принаймні інвестиції хоч видно буде)) розвеселив - і любуєшся вкладенням грошей. а яка чемна вона буде,уявляєш?? нахилишся над нею в кріслі тому свому садистському і прошепочеш зловісно крізь повязку - "захочеш мене кинути - залишишся без зубів".
наскільки я розумію, Дентіст готовий буде зробити їй ше три ряди зубів,як в акули, тільки би вона його лишила в спокої
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:13.