Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.10.2011, 22:39 #1760418   #81
Black Berry
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата:
Допис від negotiator Переглянути допис
так про це ж і тема! "ЧАС МІНЯТИ СИСТЕМУ". Або хоча би почати робити вигляд, що ми помічаємо, що в ній є серйозні глюки.
мабуть одне з перших місць в світі по корупції це такий собі невеличкий сигнал що щось таки в цій державі не те відбувається
Black Berry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 22:45 #1760423   #82
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від puckun Переглянути допис
домовляться іншого виходу немає просто не треба було понти колотити не той час зараз
З того що я знаю, то податківці хочуть щоб саме так думали власники "Заходу".

Якщо суспільство буде так вважати як ви написали, то нічого в цій країні не зміниться.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Спочатку йдуть до жирних
А чому вони (Захід) "жирні"?
Як це вимірюється?

Востаннє редагував FortYear: 05.10.2011 о 22:45. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Black Berry (05.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 22:45 #1760427   #83
Black Berry
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
За моєю інформацією пропозиція була відразу тотожна банкрутству. Того і воюють і будуть воювати.
Яким чином можна погодитись на штраф, котрий перевищує суму оборотних коштів?

Якщо переходити в такий формат стосунків, то тоді треба йти повністю в тінь і лише при перевірках чемно "домовлятись".
як взагалі можна погоджуватись на штраф, якщо знаєш що ти робив все по закону?!
розумію, там коли небуть можна пожаліти податкового інспектора який сльозно благає що мусить хоть щось написати, а то завтра полетить з роботи. ми все ж таки в системі правового нігілізму живемо, і можливо в майбутньому він чимось зможе допомогти мені.

але щоб так, прийшли, сказали суму і поставили перед фактом... це ж самий натуральний рекет!
Black Berry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 22:47 #1760428   #84
puckun
Banned
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
За моєю інформацією пропозиція була відразу тотожна банкрутству. Того і воюють і будуть воювати.
Яким чином можна погодитись на штраф, котрий перевищує суму оборотних коштів?

Якщо переходити в такий формат стосунків, то тоді треба йти повністю в тінь і лише при перевірках чемно "домовлятись".
нероблять таких пропозицій там теж не ідіоти сидять і прекрасно розуміють що топити робочу фірму змісту немає , бо завтра теж треба робити план. Ну можливо трохи за багато запросили , але суми до обговорення . А став на диби отримай маски шоу.
puckun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 22:54 #1760430   #85
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Black Berry Переглянути допис
як взагалі можна погоджуватись на штраф, якщо знаєш що ти робив все по закону?!
Законодавство в нас таке, що "робиш все по закону" - це ДУЖЕ відносне поняття.
Я оцінюю все відносно.
Якщо є якийсь бізнес, то я просто співвідношу його оборот, витрати, кількість працівників з податковими платежами.

Доприкладу, якщо у базарного торговця є 2 офіційно працевлаштованих працівники, то я буду його відстоювати якщо на нього наїзд.

Якщо у власника торгового кіоску на зупинці 6 офіційно працевлаштованих працівників - я вважаю його молодцем.

Для масштабів "Заходу" 100 оформлених людей і 30-50тис. податків в теперішній час це дуже добре.
Податкова може вижимати більше, але тоді за якийсь час підприємство просто помре.
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BlAck (05.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 22:55 #1760432   #86
puckun
Banned
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Black Berry Переглянути допис
як взагалі можна погоджуватись на штраф, якщо знаєш що ти робив все по закону?!
розумію, там коли небуть можна пожаліти податкового інспектора який сльозно благає що мусить хоть щось написати, а то завтра полетить з роботи. ми все ж таки в системі правового нігілізму живемо, і можливо в майбутньому він чимось зможе допомогти мені.

але щоб так, прийшли, сказали суму і поставили перед фактом... це ж самий натуральний рекет!
у нашій державі всі працюють , не по закону..
puckun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 23:01 #1760438   #87
Juraha
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від puckun Переглянути допис
нероблять таких пропозицій там теж не ідіоти сидять і прекрасно розуміють що топити робочу фірму змісту немає , бо завтра теж треба робити план. Ну можливо трохи за багато запросили , але суми до обговорення . А став на диби отримай маски шоу.
Їм похер. Про завтра ніхто не думає.
Якщо бізнесмен вже зараз платить максимально скільки може, то про які "додаткові бонуси" може йти мова???
Швагро каже, що сестрі й іншим працівникам зарплату довший час не піднімають і всі нормально це сприймали, бо бачили що фірмі не просто зараз виживати.
Ти можеш зрозуміти, що в малому бізнесі зараз нема НІЯКОГО "жирку"?
Тобто схема "ми тут хотіли вас на 10млн. оштрафувати, але ви класні і ми згідні на 1млн" НЕ КАНАЄ!
Може на думку "аналітиків" з податкової це "нормальна сума". Але для фірми це вбивство.
Juraha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 23:02 #1760440   #88
Black Berry
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від puckun Переглянути допис
у нашій державі всі працюють , не по закону..
ну чого ж. взяти наприклад той німецький завод що на бамі. достовірно знаю що кожнісінький працівник, а їх там біля 3000, там оформлений офіційно. і з кожної гривні що вони платять працівника йдуть відрахування.
теж могли би шось мутити і вести подвійні бугалтерії. але в них такого немає, хоч і працюють в тому ж законодавчому полі що й всі інші в нашій державі.
Black Berry зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BlAck (05.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 23:08 #1760442   #89
Rom@n
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Black Berry Переглянути допис
ну чого ж. взяти наприклад той німецький завод що на бамі. достовірно знаю що кожнісінький працівник, а їх там біля 3000, там оформлений офіційно. і з кожної гривні що вони платять працівника йдуть відрахування.
теж могли би шось мутити і вести подвійні бугалтерії. але в них такого немає, хоч і працюють в тому ж законодавчому полі що й всі інші в нашій державі.
Нарила в них була податкова і також пробувала "план поповнити" на кругленьку суму.
Аж коли посол почав кіпіш піднімати - то відстали.
Зараз на "Новус" був наїзд. Але литовці через Кабмін аж втихомирювали наших "ревізорів".

Деякі дописи просто гидко читати.
Ребята! Зараз навіть якщо податків НУЛЬ платити то мало який бізнес виживе.
Якщо хлопці самі фірму збудували, в кризу втримались і далі працюють, робочі місця утримують, податки платять - вони ЗОЛОТО.
Податкова нехай створює умови щоб ще такі "Заходи" свторювались, а не доїла до смерті існуючі підприємства.

Йду на майдан!!!!
Rom@n зараз поза форумом  
Подякували 5:
BlAck (05.10.2011), Black Berry (05.10.2011), eleKtrik (06.10.2011), riznyk (07.10.2011), Terror (05.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 23:12 #1760446   #90
puckun
Banned
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Black Berry Переглянути допис
ну чого ж. взяти наприклад той німецький завод що на бамі. достовірно знаю що кожнісінький працівник, а їх там біля 3000, там оформлений офіційно. і з кожної гривні що вони платять працівника йдуть відрахування.
теж могли би шось мутити і вести подвійні бугалтерії. але в них такого немає, хоч і працюють в тому ж законодавчому полі що й всі інші в нашій державі.
звідки там 3000 працівників? Повір що і в них можна знайти порушення . І не факт що вони не мінімізують податок на прибуток і пдв. Хоча без сумніву вони взірець на фоні.
puckun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 23:18 #1760455   #91
tsumik
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Сусід працює на "Заході" шофером.
Каже, що шкода йому власників, бо ті дійсно намагаються цивілізовано працювати.
Держава сама дає зрозуміти, що краще бути максимально в тіні і при потребі "домовлятись".

Без радикального спротиву, мітингів, революцій ситуація не вирішиться. Якщо "Захід" не прогнеться і буде воювати публічно - прийду їх підтримати.

Десь би створити тему, в якій всі писали на яку фірму де наїзд і інші підприємці та бізнесмени вмить туди зїжджались.
Ми сильні тільки спільно.

Ви подивіться як януки перешугались, коли афганці під Верховною радою зібрались.
Податківці такі грізні коли їм не чинять спротиву.

Ще би хтось взнав прізвища слідчих, котрі "помагають" цій фірмі.
tsumik зараз поза форумом  
Подякували 3:
BlAck (05.10.2011), Black Berry (05.10.2011), SilverOk (05.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 23:28 #1760459   #92
BlAck
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Це тільки в нашій країні таке може бути.
Хлопцям треба було весь бізнес вести на приватних підприємцях і платити херню податків.
Вони вирішили бути правильними і зараз держава їм "дякує".

Підприємці! Треба гуртуватись. Якщо власники будуть відкрито воювати - обовязково треба підтримати!
BlAck зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Black Berry (05.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2011, 23:36 #1760460   #93
Ost
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Колись мені податківці на рівному місці зробили "дуже добре". Я їм це запамятав!
Якщо власники не здадуться і будуть боротись - обіцяю прийти на пікети і їсти горішки тільки від "Заходу"!
Млять мусить хоч в когось бути хребет!

Дайте хтось посилання на тему власникам "Заходу". Нехай знають, що їх люди підтримують і готові допомагати в боротьбі!
Бо ті казли вміють так припугнути, що люди фірми переписують.
Ost зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Black Berry (05.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2011, 00:00 #1760465   #94
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Ну тут коментувати щось зайве, все і так ясно. Можу тільки навести приклад з власного досвіду спілкування з податковою. Одного чудового дня коли я прийшов здавати пустий звіт оскільки нічим не займався (дійсно нічим) мені сказали - дивіться ви ще нам попадетесь... Не пам'ятаю що я їм сказав, але зрозумів хто для них підприємці...

Не здивуюсь якщо побачу резюме податківця де буде вказано:
робота - доярка
місце роботи - коров'яче вим'я
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2011, 00:29 #1760479   #95
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Гидко читати деякі дописи! "Тре було домовлятись", "Тре було прогнутись".Спрацьовує вироблена століттями психологія раба? "Най панові буде добре, а при ньому і мені буде добре". І нахезати, що при цьому пан мене є*е як йому заманеться. РАБАМИ БУЛИ, РАБАМИ І ПОДОХНЕТЕ!
Саме через тих, хто вибирає менш "гіморний" шлях, даючи бабло, вони і хаміють щодо інших. Якби їх усі так посилали, як це зробив Захід, то й не нагліли б ті податківці.
bbgon зараз поза форумом  
Подякували 9:
Adriano_Chelentano (06.10.2011), barvik777 (06.10.2011), boob (07.10.2011), FortYear (06.10.2011), kykish (06.10.2011), riznyk (07.10.2011), Scuto (06.10.2011), VT (06.10.2011), zastavets (08.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2011, 07:18 #1760516   #96
tern
Учасник
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Rom@n Переглянути допис
Йду на майдан!!!!
Ага, ага. Один податковий майдан вже був - пересварились один з другим, хто домовився, кого пов"язали. менталітет в нас такий
Цитата
Допис від puckun Переглянути допис
нероблять таких пропозицій там теж не ідіоти сидять і прекрасно розуміють що топити робочу фірму змісту немає , бо завтра теж треба робити план. Ну можливо трохи за багато запросили , але суми до обговорення . А став на диби отримай маски шоу.
З такими перевірками до "працюючих" і справно сплачуючих податки організацій не приходять. Але якщо є мінімізація податків і власник наглий та скупий, то буде так як сталось. Справа в тому, що суди затягнуться і малоймовірно виграти їх. або домовиться в кінці кінців, або працювати ТАК не будуть.
tern зараз поза форумом  
Подякував(ла):
puckun (06.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2011, 07:53 #1760538   #97
puckun
Banned
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Гидко читати деякі дописи! "Тре було домовлятись", "Тре було прогнутись".Спрацьовує вироблена століттями психологія раба? "Най панові буде добре, а при ньому і мені буде добре". І нахезати, що при цьому пан мене є*е як йому заманеться. РАБАМИ БУЛИ, РАБАМИ І ПОДОХНЕТЕ!
Саме через тих, хто вибирає менш "гіморний" шлях, даючи бабло, вони і хаміють щодо інших. Якби їх усі так посилали, як це зробив Захід, то й не нагліли б ті податківці.


а ще напиши якби всі українці недавали взяток і т.д. і т.п
мені також подобається така книжка як утопія . але реальність інша
puckun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2011, 08:56 #1760595   #98
213
Учасник
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

мені цікаво хто з тих, що тут так виступають за податкову погодився б оплати штрафи, які призведуть до банкрутства вашого бізнесу ???????? Це всеодно, що сказати людині, ми тебе звільняємо, плюс з тебе сплата штрафу до кінця життя за роботу, яку ти робив, ну і що що добре робив, а я вже того не пам"ятаю і не бачу. Плати!!!! Україна і так потопає, в нашій області на пальцях можна порахувати підприємства, які пережили економіну кризу, тримаються на плаву, а тут "комусь" бракує грошей, треба брати в людей, які працюють! Логіка!!!!!!!!!
" Захід" - я вас підтримаю!
213 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2011, 10:45 #1760686   #99
tern
Учасник
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від 213 Переглянути допис
мені цікаво хто з тих, що тут так виступають за податкову погодився б оплати штрафи, які призведуть до банкрутства вашого бізнесу ????????
якщо штраф накладений законно, зважаючи на антизаконні дії валсників підприємств (мінімізація, "оптимізація", приховування, несплата), то нам какбе пох що такі законні штрафи призведуть до БАНКРУТСТВА такої конторки.
tern зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
006 (06.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2011, 11:18 #1760705   #100
006
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

По-ходу ти взагалі не розумієш, що відбувається!!! Або сам це все робиш! Я знаю цю ситуацію, знаю що інспектори в шоці від тих вказівок які виконують по Заходу, тим більше від сум які їм інкримінують. А чому? Захід щорічно платив штрафи по проханню поповнити бюджет, наперед сплачував податки при невиконанні плану податковою а як прийшли твердолобі то збільшили суми у сотні разів, наперед знаючи що таких коштів немає ні в однієї фірми Тернополя? Свобода!!! Ось що дуже бентежить кацанчиків, бо мають чітку вказівку - кого підтримати, а кому ласти зклеїти. Шокує те, що на політичному підгрунті вони маніпулюють долями людей, багатьох людей вже не кажучи про розвиток регіону. Захід я з вами!!!
006 зараз поза форумом  
Подякували 2:
FortYear (06.10.2011), negotiator (06.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:57.