Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


жарти на атеїстичну тематику

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.02.2015, 20:35 #2510873   #61
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
-

--- хибне бачення ситуації в тебе - це не жарти,а мінорна реальність частиною якої ти є... звичайно "унила" вона .. як все в атеїзмі...
Ось бачиш,ти так нічого і нерозумієш.
Коли я кажу що ти унилий,я констатую факт,з яким важко сперечатись бо він назовні.
Бо ти себе виставляєш християнином,а поводишся як бидло і на все що здатний це огризатись по принципу "сам дурак". От у цьому й твоя унилість. Християнство у тебе "ватне".
Чи так би себе поводив Ісус? Чи він би радів і поплескува тебе по плечу за твої вислови та поведінку?
Перечитай добре та осмислено Новий Заповіт. Зрозумій чого навчав Ісус,як він поводив себе,..
Де доброта твоя християнська,де розсудливість,де приклад великого серця і схильність до самопожертви перед тим хто тобі робить кривду.Адже Ісус життя віддав не за те що йому пряника на небі було уготовлено,а пожертвував собою за викуплення гріхів чужих.Ти гірше любого атеїста(сатаніста,гомика і т.д) бо ті хоч як повадяться побидлоцьки,то від свого імені,в темноті,не знаючи бога. А ти бидлословиш і здіймаєш срач з іменем бога на устах. Це куди більший гріх та лицемірство.
Хіба криниця з одного джерела б'є солодким і гірким? 12 Хіба смоківниця, брати мої, може родити маслини, або виноград смокви? Ані солонець води солодкої не може дати. 13 Хто мудрий і досвідчений між вами? Нехай покаже гарною поведінкою свої діла в розумній лагідності.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (16.02.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2015, 22:05 #2510896   #62
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата Ось бачиш,ти так нічого і нерозумієш.
Коли я кажу що ти унилий,я констатую факт,з яким важко сперечатись бо він назовні.
Бо ти себе виставляєш християнином,а поводишся як бидло і на все що здатний це огризатись по принципу "сам дурак". От у цьому й твоя унилість. Християнство у тебе "ватне".
--- факт констатуєш кажеш? Мені //твоя оцінка щодо мене, я знаю, хто я на відміну від тебе...

--- читав ?.... щодо першої частини твого допису - Нерозумному відповіді не давай за нерозум його, щоб і ти не став рівний йому. (але коли не вгамовується) щодо другої частини твого допису Нерозумному відповідь дай за безумством його, щоб він в очах своїх не став мудрим. (Пр.26:4,5)

--- ото ж ...щодо цього:

Додано через 2 хвилини
Цитата Чи так би себе поводив Ісус? Чи він би радів і поплескува тебе по плечу за твої вислови та поведінку?
Перечитай добре та осмислено Новий Заповіт. Зрозумій чого навчав Ісус,як він поводив себе,..
Де доброта твоя християнська,де розсудливість,де приклад великого серця і схильність до самопожертви перед тим хто тобі робить кривду.Адже Ісус життя віддав не за те що йому пряника на небі було уготовлено,а пожертвував собою за викуплення гріхів чужих.Ти гірше любого атеїста(сатаніста,гомика і т.д) бо ті хоч як повадяться побидлоцьки,то від свого імені,в темноті,не знаючи бога. А ти бидлословиш і здіймаєш срач з іменем бога на устах. Це куди більший гріх та лицемірство.
Хіба криниця з одного джерела б'є солодким і гірким? 12 Хіба смоківниця, брати мої, може родити маслини, або виноград смокви? Ані солонець води солодкої не може дати. 13 Хто мудрий і досвідчений між вами? Нехай покаже гарною поведінкою свої діла в розумній лагідності.
--- Гм.... проповідь з уст атеїста ? Невже збулись слова інженю,що ти станеш проповідником? Невже ввірував, що таки є Бог?

Додано через 17 хвилин

Востаннє редагував engar: 16.02.2015 о 22:05. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2015, 22:51 #2510915   #63
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Шо ти там знаєш,кусень лайна ти
Чому кусень лайна? Бо діі твоє лайно. Ти убожество яке хоче придати собі ваги за допомогою бібліі.
Але так як лайно не може зрозуміти суть того чим прикривається,то в результаті лиш обмастив своім лайном книгу.
Безумець і біблія. Оце про тебе
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2015, 23:14 #2510921   #64
wisper
Banned
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Атеїсти,не позортесь!
Приведіть в тему якихось достойніших ваших представників.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2015, 15:43 #2511018   #65
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата Атеїсти,не позортесь!
Приведіть в тему якихось достойніших ваших представників.
--- звідки приведуть , нащадки мавпи чи ж можуть поводитись інакше? Справджується народна мудрість яка хата такий тин, який батько такий син....

Додано через 4 години 1 хвилину
Прохфессор атеизма против студента - христианина:

Прихований текст: Прохфессор атеизма против студента - христианина: 

http://baptist.org.ua/cdrama/prof_vs_student.htm

Востаннє редагував engar: 17.02.2015 о 15:44. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pharaon (04.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2015, 16:26 #2511114   #66
лось Бульвінкль
 
Аватар для лось Бульвінкль
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Урок атеизма в советской школе. Учительница:
— Дети! Покажите небу фигу и скажите: «Бога нет!»
Все дети состроили кукиши и стали тыкать ими вверх, приговаривая: «Бога нет! Бога нет!», только Мойша Рабинович молча стоит в сторонке.
— А ты почему молчишь? — обращается к нему учительница.
— Видите ли, Марь Иванна, — отвечает Мойша, — если Бога нет — то кому показывать фигу? Ну, а если он всё-таки есть — то зачем портить отношения?
лось Бульвінкль зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2015, 16:52 #2511122   #67
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Шо ти там знаєш,кусень лайна ти
Чому кусень лайна? Бо діі твоє лайно. Ти убожество яке хоче придати собі ваги за допомогою бібліі.
Але так як лайно не може зрозуміти суть того чим прикривається,то в результаті лиш обмастив своім лайном книгу.
Безумець і біблія. Оце про тебе
---- читай допис #62 ...

--- ... - Нерозумному відповіді не давай за нерозум його, щоб і ти не став рівний йому. (Пр.26:4) Отож в цьому випадку утримаюсь від відповіді ....

--- щось буде більш конструктивніше поговорим......
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2015, 20:11 #2512017   #68
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
ion (19.02.2015), riznyk (19.02.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2015, 18:50 #2513257   #69
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2015, 17:52 #2515195   #70
Freeman1322
Banned
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата:
Допис від ment Переглянути допис
Якщо атеїзм - це релігія, то не збирати марки - це хоббі)
Що стосується сенсу життя - то він такий самий, як і в усіх інших - залишити по собі слід на землі.
І ще один коментар до підпису. Якщо для людини віра - це єдине, що стримує від того, щоб не піти вбивати і грабувати - ця людина просто моральний виродок.
атеїзм займає значно ширшу ідеологічну нішу ніж про це принято вважати.

Більшість з тих хто іменує себе християнами (по звичці чи звичаю) нічим не відрізняються від так сказати ортодоксальних атеїстів...
Freeman1322 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2015, 22:48 #2516173   #71
wisper
Banned
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Однажды, группа учёных провела исследование: что говорили перед своей смертью знаменитые безбожники Ницше и М. Монро, Ленин и Вольтер.. О чём «шутил» инженер построивший Титаник и в чём был уверен идол поп. музыки Леннон. Результаты оказались любопытными…

ФРИДРИХ НИЦШЕ :
Сошел с ума. Умер лая в железной клетке

ВОЛЬТЕР — великий насмешник.
У него был ужасный конец. Всю ночь кричал о помиловании. Его медсестра говорила: «За все деньги Европы не желала бы видеть такую смерть, какая была у Вольтера — смерть неверующего»

ДАВИД ХЬЮМ — атеист.
Перед смертью постоянно кричал: «Я нахожусь в пламени!» Его отчаяние было ужасным…

НАПОЛЕОН — император.
Его лечащий врач писал: «Император умер в одиночестве, всеми оставленный. Его предсмертная борьба была ужасной…».

КАРЛ IX:
«Я погиб. Я это ясно сознаю».

ГОББС — английский философ:
«Я стою перед страшным прыжком во тьму».

ВОЛЬФГАНГ ГЁТЕ:
«Больше света!»

ЛЕНИН :
Умер, будучи помрачен в рассудке. Просил у стола, стульев прощение за свои грехи… Как это странно для человека, который был для миллионов людей вождём и идеалом…

ЯГОДА — глава советской тайной полиции: «Должен быть Бог. Он наказывает меня за мои грехи».

ЗИНОВЬЕВ — соратник Ленина, расстрелянный по приказу Сталина. «Слушай, Израиль, Господь наш Бог есть единый Бог», — вот последние слова одного из руководителей атеистического государства.

УИНСТОН ЧЕРЧИЛЛЬ — английский премьер-министр времён Второй мировой войны: «Какой же я безумец!»

ЯРОСЛАВСКИЙ — президент атеистического интернационального движения: «Прошу, сожгите все мои книги. Посмотрите на Святого! Он ждет меня уже давно. Он здесь!»

ДЖОН ЛЕННОН: на пике известности (в 1966г), во время интервью ведущему американскому журналу, сказал: «Христианство скоро закончится, оно просто исчезнет, я даже не желаю об этом спорить. Я просто уверен в этом. Иисус был ОК, но его идеи были слишком простыми. Сегодня мы более известны, чем ОН! После того, как он объявил, что Битлз более известен, чем Иисус Христос, он трагически погиб. Один психопат выстрелил в него в упор шесть раз. Примечательно то, что убийца сделал это с целью отобрать его популярность и прославиться на весь мир как убийца знаменитого певца.

Политик Бразилии Танкредо ди Амейдо Невес: во время своей президентской избирательной компании публично сказал: « Если я наберу 500 000 голосов своей партии, то даже сам Бог не сможет меня сместить с президентского поста!» Конечно же, он набрал эти голоса, но внезапно заболел и за один день до того, как стать президентом, скоропостижно умер.

Бразильский композитор, певец, поэт: во время шоу в Рио де Жанейро, затянувшись сигаретой, шумно выпустил дым в воздух и кощунственно провозгласил: « Бог, это тебе!». В скорости он умер в возрасте 32 лет от СПИДа.

Инженер, построивший Титаник: после окончания строительных работ на вопрос репортеров, насколько безопасным будет его чудо корабль, с иронией в голосе ответил: «Теперь даже Бог не сможет его потопить!». Наверняка каждый знает, что случилось с непотопляемым Титаником.

Известнейшая актриса Мерелин Монро: во время презентации ее шоу посетил евангелист Билли Грэйм. Он сказал, что Дух Божий послал его проповедовать ей. Выслушав проповедника она ответила: «Мне не нужен твой Иисус!». Всего неделей позже ее нашли мертвой в ее апартаментах.

Tak oni umiraliВ 2005 году в городе Кампинас, в Бразилии: группа пьяных друзей пришла забрать свою подругу из дома для дальнейших развлечений. Мать этой девушки, сильно волнуясь о них, провела ее до машины и, держа дочь за руку, с трепетом сказала: «Дочь моя, езжай с Богом, и пусть Он тебя сохранит», на что она дерзко ответила: «В нашей машине уже нет места для Него, разве только Он залезет и поедет в багажнике…». Несколько часов позже матери сообщили, что этот автомобиль попал в ужасную автокатастрофу, и все погибли! Сам автомобиль изуродован до полной неузнаваемости, однако полиция сообщила, что, не смотря на то, что весь автомобиль полностью уничтожен так, что даже невозможно распознать его марку, багажник остался абсолютно невредимым, что совершенно противоречит здравому смыслу. Каково же было всеобщее удивление, когда багажник легко открылся, и в нем обнаружили лоток яиц, и ни одно из них не разбилось, и даже не треснуло!

Журналистка и танцовщица из Ямайки Кристина Хэвитт: сказала: «Библия является самой плохой книжкой, когда-либо написанной!». Вскоре, в июне 2006 года, ее нашли сгоревшей до неузнаваемости в собственном автомобиле
——————————————————————————————————————-—
«Не обманывайтесь, Бог поругаем не бывает. Что посеет человек, то и пожнет» (Библия, Галатам 6:7)
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 00:09 #2516228   #72
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата Журналистка и танцовщица из Ямайки Кристина Хэвитт: сказала: «Библия является самой плохой книжкой, когда-либо написанной!». Вскоре, в июне 2006 года, ее нашли сгоревшей до неузнаваемости в собственном автомобиле
"Любов" відімстила недалекій жінці. Чо?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 02:20 #2516289   #73
saymon
Guest
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Веселі тут у вас жарти. Смішні.
 
Подякували 4:
Don Kihot (05.03.2015), ion (02.03.2015), riznyk (02.03.2015), Rockgorn (02.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2015, 07:59 #2516313   #74
wisper
Banned
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
"Любов" відімстила недалекій жінці. Чо?
Може бути такий варіан, що те, що ці люди говорили на публіку було мізером в порівнянні з тим, що думали, говорили і робили на одинці, чи в вузькому колі.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2015, 22:47 #2517272   #75
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата ФРИДРИХ НИЦШЕ :
Сошел с ума. Умер лая в железной клетке
--- сучасні атеїсти не дійшовши до розуму в продовж свого життя гавкають на Бога у своїй клітці невірря....

Додано через 7 хвилин
Цитата "Любов" відімстила недалекій жінці. Чо?
--- шановний, з ваших слів ви в любові обізнані як говорить відома народна приказка, що баран в зорях...

.... бо відступство безумних заб'є їх, і безпечність безтямних їх вигубить! (Пр.1:,32)

--- от безтямні атеїсти якщо згідно правил безпеки життєдіяльності не слід лізти в силові щитки чи в інші місця повищеної небезпеки - то невже правила невірні , чи інструктор ОБЖД винен у смерті безглуздого який в супереч остереженням туди заліз і загинув?

... Будьте тверезі, пильнуйте! Ваш супротивник диявол ходить, ричучи, як лев, що шукає пожерти кого. (1Петр.5:8 )

--- ця особа спочатку вводить в нетверезий стан одурманивши розум людини пянким дурманом чи ідеологічним вином атеїзму, сатанізму, чи мертвої релігії, що в свою чергу приводить до того, що людина в ідеологічному сп'янінні хулить Бога і живе та гине як худоба в своїй глупоті...

... Цар Валтасар справив велике прийняття для тисячі своїх вельмож, і на очах тієї тисячі пив вино. Коли вино опанувало розум, Валтасар наказав принести золотий та срібний посуд, який виніс був його батько Навуходоносор із храму, що в Єрусалимі, щоб із нього пили цар та вельможі його, його жінки та його наложниці. Тоді принесли золотий посуд, що винесли з храму божого дому, що в Єрусалимі, і пили з них цар та вельможі його, жінки його та його наложниці. Пили вони вино й славили богів золотих та срібних, мідяних, залізних, дерев'яних та камінних. Аж ось тієї хвилини вийшли пальці людської руки, і писали навпроти свічника на вапні стіни царського палацу, і цар бачив зарис руки, що писала. Тоді змінилася ясність царя, і думки його настрашили його, ослабіли суглоби крижів його, і билися коліна його одне об одне. (Дан.5:1-6)

.... Ти, царю, Всевишній Бог дав твоєму батькові Навуходоносорові царство, і велич, і славу та пишноту. А через велич, яку Він дав був йому, всі народи, племена та язики тремтіли та лякалися перед ним, бо кого він хотів забивав, а кого хотів лишав при житті, і кого хотів підіймав, а кого хотів понижував. А коли загордилося його серце, а дух його ще більше запишнів, він був скинений з трону свого царства, і його слава була взята від нього. І він був вигнаний з-поміж людських синів, і серце його було зрівняне зо звіриним, а пробування його було з дикими ослами. Годували його травою, як волів, а небесною росою зрошувалося його тіло, аж поки він не пізнав, що в людському царстві панує Всевишній Бог, і Він ставить над ним того, кого хоче. А ти, сину його Валтасаре, не смирив свого серця, хоч усе це знав. І ти піднісся понад Небесного Господа, і посуд храму Його принесли перед тебе, а ти та вельможі твої, жінки твої та наложниці твої пили з них вино, і ти хвалив богів срібних та золотих, мідяних, залізних, дерев'яних та камінних, що не бачать, і не чують та не знають, а Бога, що в руці Його душа твоя й що Його всі дороги твої, ти не прославляв. Того часу від Нього посланий зарис руки, і написане оце писання. А оце писання, що написане: Мене, мене, текел упарсін. Ось розв'язка цієї речі: Мене порахував Бог царство твоє, і покінчив його. Текел ти зважений на вазі, і знайдений легеньким. Перес поділене царство твоє, і віддане мідянам та персам. Тоді наказав Валтасар, і надягли на Даниїла пурпуру, а золотого ланцюга на шию його, і розголосили про нього, що він буде третім пануючим у царстві. Тієї ж ночі був забитий Валтасар, цар халдейський. (Дан.5:18-30)


...Мудрий бачить лихе і ховається, а безумні йдуть і караються. (Пр.27:12)

Востаннє редагував engar: 03.03.2015 о 23:27. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2015, 00:03 #2517288   #76
лось Бульвінкль
 
Аватар для лось Бульвінкль
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Переіменуйте тему з "жарти" на "печаль і біль"
лось Бульвінкль зараз поза форумом  
Подякували 4:
erazel (01.04.2015), Пантера (04.03.2015), ion (05.03.2015), riznyk (04.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2015, 00:43 #2517290   #77
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата Переіменуйте тему з "жарти" на "печаль і біль"
Скоріш навернення у віру шляхом залякування)))))
ternopil1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (04.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2015, 01:53 #2517299   #78
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата не у віру, а в релігію!
ОК
ternopil1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2015, 19:55 #2517594   #79
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

Цитата Переіменуйте тему з "жарти" на "печаль і біль"
--- згідний надто вузька ця тема , але з цим питанням до модераторів
--- створена мною тема ширша була за змістом який відкриває глибинну безглуздя атеїзму від тієї на яку вони змінили її ..то ж маєм, що маєм.

Востаннє редагував engar: 04.03.2015 о 20:21.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2015, 20:10 #2517599   #80
wisper
Banned
Типово Відповідь: жарти на атеїстичну тематику

взагалі була мета час від часу шукати якісь приколи про вас,але жартів на подібну тему дуже мало,практично немає.
думаю,це наслідок хорошого виховання.
ну всіх же вчили,не думаю,що тільки мене,що над хворими і інвалідами сміятись не гарно!?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:46.