Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Київстар»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.06.2011, 11:49 #1685797   #701
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Pohmuryj Переглянути допис
окремі "підключальщики" з КС ще й нагло використовують кабеля "попередніх" провайдерів, що явно трохи наглувато, пояснюючи при цьому клієнтові, що "... так буде більш естетично..."
якщо в Вас вже є протягнутий кабель то який зміст замінювати його новим, перепрокладати, пережимати і т.д. якщо можна його просто переключити в свою ТКД і мати профіт в часі? + нема потреби по квартирі волокти новий дріт...
Jony зараз поза форумом  
Подякували 2:
DJ_ST®IKE (27.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 13:30 #1685866   #702
Manijak
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
якщо в Вас вже є протягнутий кабель то який зміст замінювати його новим, перепрокладати, пережимати і т.д. якщо можна його просто переключити в свою ТКД і мати профіт в часі? + нема потреби по квартирі волокти новий дріт...
Взагалі то, без згоди провайдера до якого підключений кабель інший провайдер немає права цього робити згідно закону. Це є втручанням в роботу інформаційної мережі. За таке добрий штраф світить як мінімум. А ще наприклад обрізаний кабель на дворі може закоротити і спричинити вигорання обладнання провайдера.
Це просто монтажники тирять кабель і перепродують завдяки таким махінаціям. Це їхня ініціатива.
Manijak зараз поза форумом  
Подякували 2:
Pohmuryj (29.06.2011), _FORD_ (28.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 14:41 #1685899   #703
Vitalik
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Pohmuryj Переглянути допис
окремі "підключальщики" з КС ще й нагло використовують кабеля "попередніх" провайдерів, що явно трохи наглувато, пояснюючи при цьому клієнтові, що "... так буде більш естетично..."
Наскільки мені відомо жоден провайдер не дає кабелю безкоштовно.
За кабель платить клієнт (по крайній мірі рік тому на таких умовах я собі підключав біттернет).
Тому, коли клієнт просить по можливості використати вже існуючий кабель (хоча це набагато геморойніше знайти в купі кабелів на даху саме той що треба аніж просто примотати до перил новий і не морочити собі одне місце. все одно кабель надається безкоштовно київстаром і ніхто його не перемірює), щоб не партачити дірками гарний ремонт думаю, використати кабель який належить все таки клієнту, не так вже й наглувато.
Vitalik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 15:04 #1685913   #704
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
Це просто монтажники тирять кабель і перепродують завдяки таким махінаціям. Це їхня ініціатива.
перепрошую, але в кого зараз за підключення є якась оплата?
Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
А ще наприклад обрізаний кабель на дворі може закоротити і спричинити вигорання обладнання провайдера.
ммм... а при зміні провайдера старий кабель лишаеш в квартирі? чи дзвониш їм: -Пасани, заберіть з хати ваше витуху?
не сміши людей
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 16:29 #1685946   #705
Manijak
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
перепрошую, але в кого зараз за підключення є якась оплата?

ммм... а при зміні провайдера старий кабель лишаеш в квартирі? чи дзвониш їм: -Пасани, заберіть з хати ваше витуху?
не сміши людей
1. А яка різниця платне чи ні? Сказали що кабель проклали а самі його собі забрали? Потім продали.
2. Потрібно написати заяву на розірвання договору і відімкнення кабеля від порта. Приходить спеціаліст і відмикає кабель. Відімкнення повинно відбуватися зі сторони тієї компанії, що прокладала кабель і його обслуговує.

З вашої писанини навіть сміятися не хочеться. Почитайте закон спершу ніж нести ахінею.

Додано через 5 хвилин
А ще потрібно бути впевненому, що кабель ваш а не компанії. Якщо кабель надають безкоштовно, то він може належати не вам а провайдеру.

Востаннє редагував Manijak: 27.06.2011 о 16:29. Причина: Пізніше додано
Manijak зараз поза форумом  
Подякували 2:
LeO (29.06.2011), _FORD_ (28.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 18:14 #1686010   #706
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
Почитайте закон спершу ніж нести ахінею
такий дорослий, а в казки віриш...
Jony зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mZiG (28.06.2011)
Сказали Фууу!: 2
LeO (29.06.2011), _FORD_ (28.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 18:22 #1686015   #707
contras552
Banned
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Не знаю, як там в інших провайдерів, а в Укртелекомі, кабель від зв"язкового бокса, до кінцевого приладу абонента (а я живу в приватному секторі), є\ вважається власністю абонента. І колись при його пошкодженні, в абонвідділі мені так і сказали, кабель ваш, міняйте власними силами, або, якщо нашими працівниками, то за окрему оплату, по домовленості з ними.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 18:35 #1686024   #708
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

в Укртелекому все за окрему плату...
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 19:06 #1686040   #709
Manijak
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
такий дорослий, а в казки віриш...
Те що більшість провайдерів таке допускають і не контролюють не свідчить про те, що це казки. Факт той, що за таке можна подати в суд і виграти його без особливих зусиль. Тому це якраз не казки. І якщо наприклад той самий КС почне масово використовувати чужі кабелі, то доволі логічним і правильним рішенням для іншого провайдера буде подати в суд на КС. Ці звичайно все спишуть на підрядчика і постраждає саме він. І виплатить серйозну компенсацію.
Тут така сама ситуація як з патентами. Поки компанія яка не вкрала патент не завдає серйозних збитків, доти і в суд на неї не подають. Тільки починає конкурент забирати ринок як купа позовів на нього за вкрадену інтелектуальну власність. Хоча до того роками використовували чужий патент і позивач був в курсі про це і ніяк не реагував.
Manijak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 19:21 #1686050   #710
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
Взагалі то, без згоди провайдера до якого підключений кабель інший провайдер немає права цього робити згідно закону. Це є втручанням в роботу інформаційної мережі. За таке добрий штраф світить як мінімум. А ще наприклад обрізаний кабель на дворі може закоротити і спричинити вигорання обладнання провайдера.
Це просто монтажники тирять кабель і перепродують завдяки таким махінаціям. Це їхня ініціатива.
Що краще: змотаний старий кабель на даху будинку, в який попадає вода чи обрізаний біля ТКД?
Так, як кабель в Київстарі безкоштовний, монтажники можуть ітак його продавати, для цього не обов'язково проводити подібні "махінації". Крім того, кому потрібні куски 30, 50 чи 70 метрів, якщо це Cordex, EcoBox, чи тим більше Luch? На цьому можна "спалитися" і попасти на гроші.

Якщо в абонента прокладений чорний чотирьохжильний кабель, який дає Біттернет і, раніше, Тернет, то він прослужить набагато довше. Може бути і таке, що в абонента раніше зроблений ремонт і немає біжання робити нових дирок. Підключення підключенням не рівні, до кожного абонента треба підходити індивідуально.
Klisan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DJ_ST®IKE (27.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 19:54 #1686066   #711
Manijak
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Що краще: змотаний старий кабель на даху будинку, в який попадає вода чи обрізаний біля ТКД?
Так, як кабель в Київстарі безкоштовний, монтажники можуть ітак його продавати, для цього не обов'язково проводити подібні "махінації". Крім того, кому потрібні куски 30, 50 чи 70 метрів, якщо це Cordex, EcoBox, чи тим більше Luch? На цьому можна "спалитися" і попасти на гроші.

Якщо в абонента прокладений чорний чотирьохжильний кабель, який дає Біттернет і, раніше, Тернет, то він прослужить набагато довше. Може бути і таке, що в абонента раніше зроблений ремонт і немає біжання робити нових дирок. Підключення підключенням не рівні, до кожного абонента треба підходити індивідуально.
Мова не про те що краще а про те як є насправді. Ми тут не закони затверджуємо а банально обговорюємо їхні аспекти.
А для чого різати кабель? Можна і на цілу бухту наекономити. Можна на багато чому спалитися але це багатьох не стримує.
Краще і єдине правильно це відкупити кабель в провайдера від якого відмикаєтеся якщо він є власністю провайдера, а якщо ні, то попросити відєднати від тех. майданчика.
Manijak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2011, 21:28 #1686137   #712
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
за таке можна подати в суд і виграти його без особливих зусиль
і як же доказати володіння саме цим куском кабелю в суді? хД
Jony зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DJ_ST®IKE (27.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2011, 00:09 #1686261   #713
Manijak
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
і як же доказати володіння саме цим куском кабелю в суді? хД
Для цього проводиться експертиза. І заключення експертів розглядається в суді як доказ.
Manijak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2011, 00:15 #1686265   #714
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Klisan
А шо мішає при написанні заяви про відключення, написати заяву про повернення кабелю, якщо він являється вашою власністю.
Jony Ящо ви являєтесь недурною людиною і коли купували кабель за 200 ато і більше грн (маю на увазі зовнійній одесу, оскільки за радіи іншого нема понту мучитись, ліпше кинути новий) то думаю моглиб і кивитанцію попросити в якій провайдер мав би вказати ціну, метраж і вартість виконаних робіт. Це просто внас в державі привикли дай 300 грн за кабель - добре на, і на тому все. А чи там пішло на 300 грн чи на 50 то хз. Куча знайомих знаю яких біттер колись кинув під придлогом, що у нас точка на 2 домі (підїзді ) приписали 90 метрів а самі витянули з 7 на 9 поверх і все, а бабло то злупили за 90 метрів, а не 20!
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2011, 01:30 #1686303   #715
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Народ, немає бажання читати всю тему, чи є сенс переходити до Київстару з Біттера? Зараз плачу 60грн. за 4мб. В основному бажання з'явилося в зв'язку з економією, особливо за рахунок повернення грошей на рахунок, а так інтернетом задоволений.

П.с на рахунок власника дроту. Коли підключався до Біттера була досить смішна ситуація:
На квартирі яку я купив був проведений інтернет від Біттера, але призупинено надання послуг, через те що власник з'їжджав. Коли я попросив включити мені інтернет по тому самому дроті вони заперечили- сказали що він не мій, а попереднього власника бо він його купляв. Я їм пояснюю що в цій квартирі вже немає нічого у власності попереднього власника бо я тепер власник всього що є в тій квартирі і байдуже де і в кого купляв їх попередній власник. Нє бо він може захотіти його забрати! Пояснюю їм що ніхто в цю квартиру вже не зайде бо я не пущу! Дзвонили аж до попереднього власника, аж він дав згоду тоді включили, як на мене дибілізм.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2011, 08:16 #1686330   #716
Manijak
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Народ, немає бажання читати всю тему, чи є сенс переходити до Київстару з Біттера? Зараз плачу 60грн. за 4мб. В основному бажання з'явилося в зв'язку з економією, особливо за рахунок повернення грошей на рахунок, а так інтернетом задоволений.

П.с на рахунок власника дроту. Коли підключався до Біттера була досить смішна ситуація:
На квартирі яку я купив був проведений інтернет від Біттера, але призупинено надання послуг, через те що власник з'їжджав. Коли я попросив включити мені інтернет по тому самому дроті вони заперечили- сказали що він не мій, а попереднього власника бо він його купляв. Я їм пояснюю що в цій квартирі вже немає нічого у власності попереднього власника бо я тепер власник всього що є в тій квартирі і байдуже де і в кого купляв їх попередній власник. Нє бо він може захотіти його забрати! Пояснюю їм що ніхто в цю квартиру вже не зайде бо я не пущу! Дзвонили аж до попереднього власника, аж він дав згоду тоді включили, як на мене дибілізм.
Немає повернення грошей на рахунок. Є нарахування бонусів. Якщо все задовільняє, то не варто, а то закон підлості не дрімає. Дурнувата політика в Бітера на рахунок кабелів. Кабель інстальований, тому являється комунікацією у квартирі. Квартира продана з усіма комунікаціями. Після продажі попередній власник вже не має права на кабель. Треба було їм це сказати.
Manijak зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (28.06.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.06.2011, 08:51 #1686350   #717
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Не ну Біттер ( а тут його дехто явно захищає) є вельми юридично підкованою конторою мав би це знати як 2+2.
Про належність кабелю тій чи іншій компанії.. жодна експертиза не буде доказовою базою як для однієї так і для іншої сторони
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2011, 09:29 #1686363   #718
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

mZiG
Хоть поняв сам що написав?
Як на то пішло то, що тут доказувати, візьмем за приклад КС. Коли тобі кинули кабель ти підписався за використанні метри, це 1! 2 КС (його підрядник) має всі накладні на той кабель на якому є номер партії. Тобто ящо ти підчепиш КС на другий день собі рубанеш кабель і підеш до Біттера щоб зашарити собі хоть і дешевий але якись кабель, то КС спокіно може подати на тебе, ящо це зробив ти, або на співробітників Біттера ящо це зробили вони в суд. І нетре тут Бог зна якої експертизи щоб щось доказати, принести в суд 2 квитанції першу де ти підписався за метраж 2 що даний кабель з таким номером партії був закуплений підрядником КС!
Можна з впевненністю сказати, що халявний кабель має 2 сторони, першу привлікає клієнта що, - о кльово на шару! Другу тому, що клієнт буде сидіти в нього оскільки, ящо зробив ремонт то несхоче довбати стіни і вести новий кабель, а переключитись собі тупо на криші до іншого тех маданчика без всякого гімору немає права оскільки кабель рахується власністю компанії, і попросту при відключинні ти його маєш віддати!
Таяк казав Маняк при разових випатках це *** нікому ненада, а припумтим ситуацію в Тернопіль пришов Тріолан чи Воля дали за 150грн гігабіт поставили тех ящик біля КС, а наші люди на таке ведуться та щей нічо нетре робити просто подати заявку прийдуть чуваки обріжуть на криші вчеплять до іншого і діло вшляпі навтіь в хату нетреба кликати. Не тут то било кабель то компанії КС тому яби почалась масове переключення то КС подавби в суд на конкурента який це робить якого би заставили якмінімум припинити це, а це вже означає що половина клєнтів які хтіли тупо без гімору переключитись і в яких дома ремоти вже лишились в КС бо мастили добати стіни на новий кабель. В наших людей просто політкита така що мені і 5 мегабіт хватає але блін вони дають 20 за ту ціну то я погнав туда. Таким чином КС має мінімальну страховку, що з приходом іншого сильного конкурента внього всі клієнти непорозбігаються, оскільки зараз більше народу сидить навтіь на гірших умовах просто їх це задовільняє і вони немають часу бігати від одного до 2 провадера та щей кучу кабельв в хату тянути.
_FORD_ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
LeO (29.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2011, 09:40 #1686368   #719
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від _FORD_ Переглянути допис
mZiG
Хоть поняв сам що написав?
Як на то пішло то, що тут доказувати, візьмем за приклад КС. Коли тобі кинули кабель ти підписався за використанні метри, це 1! 2 КС (його підрядник) має всі накладні на той кабель на якому є номер партії. Тобто ящо ти підчепиш КС на другий день собі рубанеш кабель і підеш до Біттера щоб зашарити собі хоть і дешевий але якись кабель, то КС спокіно може подати на тебе, ящо це зробив ти, або на співробітників Біттера ящо це зробили вони в суд. І нетре тут Бог зна якої експертизи щоб щось доказати, принести в суд 2 квитанції першу де ти підписався за метраж 2 що даний кабель з таким номером партії був закуплений підрядником КС!
Можна з впевненністю сказати, що халявний кабель має 2 сторони, першу привлікає клієнта що, - о кльово на шару! Другу тому, що клієнт буде сидіти в нього оскільки, ящо зробив ремонт то несхоче довбати стіни і вести новий кабель, а переключитись собі тупо на криші до іншого тех маданчика без всякого гімору немає права оскільки кабель рахується власністю компанії, і попросту при відключинні ти його маєш віддати!
Таяк казав Маняк при разових випатках це *** нікому ненада, а припумтим ситуацію в Тернопіль пришов Тріолан чи Воля дали за 150грн гігабіт поставили тех ящик біля КС, а наші люди на таке ведуться та щей нічо нетре робити просто подати заявку прийдуть чуваки обріжуть на криші вчеплять до іншого і діло вшляпі навтіь в хату нетреба кликати. Не тут то било кабель то компанії КС тому яби почалась масове переключення то КС подавби в суд на конкурента який це робить якого би заставили якмінімум припинити це, а це вже означає що половина клєнтів які хтіли тупо без гімору переключитись і в яких дома ремоти вже лишились в КС бо мастили добати стіни на новий кабель. В наших людей просто політкита така що мені і 5 мегабіт хватає але блін вони дають 20 за ту ціну то я погнав туда. Таким чином КС має мінімальну страховку, що з приходом іншого сильного конкурента внього всі клієнти непорозбігаються, оскільки зараз більше народу сидить навтіь на гірших умовах просто їх це задовільняє і вони немають часу бігати від одного до 2 провадера та щей кучу кабельв в хату тянути.
За метраж я нічого не підписував (спеціально зауважив собі при підключенні, в акті виконаних робіт не було пункту "довжина прокладеного кабелю етс"
пісі. Коси бабло пока гаречо, інші нехай жують соплі і надіяться на те, що вони (соплі) стануть кашею (с)
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2011, 11:24 #1686487   #720
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

mZiG
Шось ви плутаєте там точно є пункт де вказано метраж дроту. І взагаді де тоді логіка з того підпису про виконання робіт якщо не вказаний обсяг робіт?
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:31.