Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.02.2014, 10:32 #2342275   #21
Annnychka
Учасник
 
Аватар для Annnychka
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

в мене був хороший подарунок на минуле 8 березня)) чоловік подарував зранку візитку команди фаєр-шоу, я спочатку не зрозуміла до чого, але ввечері, коли в ресторані пролуноло: "А тепер для моєї коханої Анушки вогняне дійство" все стало прояснятись. Стихія в той день мене покорила))
Annnychka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2014, 11:05 #2342302   #22
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

фалоімітатор
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2014, 11:14 #2342304   #23
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Як варіант: http://forum.te.ua/showthread.php?t=173743

Додано через 42 секунды
Цитата:
Допис від TarasLabiak Переглянути допис
фалоімітатор
Залізний аргумент))) Чи краще сказати - силіконовий, чи з чого вони там.

Востаннє редагував TUR17: 06.02.2014 о 11:14. Причина: Пізніше додано
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2014, 12:21 #2342331   #24
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Полівінілхлорид, АБС-пластик, термопластична резина, термопластичний еластомер, латекс, скло, силікон, cyberskin
Найкращий і найдорожчий варіант - cyberskin ("живе тіло")
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2014, 18:31 #2344091   #25
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Цитата:
Допис від TarasLabiak Переглянути допис
фалоімітатор
Дурне тобі в голові))
Нехай вже краще мужик себе подарує)
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 13:16 #2352730   #26
Olena123
Banned
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
от страховка - класний подарунок, пра?
бачите які ви розумні тепер, коли я з вами. Да страховочка Під час перебування за кордоном, пригодиться. А з нею маненька подорож на 2 дні (або більше - це вже від гаманця) Гарна ідея?
Olena123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2015, 18:37 #2593564   #27
rolya
Banned
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Как по мне - ничего не сравниться с красивыми цветами) Я заказывал их специально на сайте http://www.flowers-garnet.ru/ - не знаю что там за флористы, но букетик был просто бомба, я таких еще не видел. Девушка меня потом за него очень обрадовала. Ну вы понимаете
rolya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2015, 10:18 #2593715   #28
NataChu
Banned
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Цитата
Допис від rolya Переглянути допис
Как по мне - ничего не сравниться с красивыми цветами)
Я очень люблю красивые букеты с необычными цветами. Но на втором месте,подарок от которого девушка будет всегда в восторге - это одежда! Ну как можно не миловаться такой няшечкой цветочный кот
NataChu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2015, 22:52 #2593911   #29
NataliSerd
Banned
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

а я люблю техніку, телефони, планшети, ноутбуки, бо люблю зручність)) мені мій подарував цього року планшет) так, все банально, ніякої оригінальності)) тільки бачу вже нові з'явились глобекси http://www.moyo.ua/telecommunication/tablet/ замовляв, доставку робили, але все одно дуже приємно))
NataliSerd зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2015, 17:11 #2602709   #30
Muspell
Banned
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

За звичай на це свято дарують квіти і солодощі, ну хто має більше коштів то більш цінні подарунки типу дорогоцінності або техніку. А що тут видумувати якщо все до нас вирішено
Muspell зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2015, 20:05 #2602753   #31
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Подаруй їй візит в спа-салон )))

Якщо дарувати щось з речей, то думаю якщо уважно слухаєш, то з почутого можна підібрати щось що їй подобається.

Додано через 2 хвилини
PS: Не даруй кухонні причандалля чи щось для дому))) або щось таке що сам хочеш, але можна впихнути як подарунок коханій)))

Востаннє редагував ats295: 24.12.2015 о 20:05. Причина: Пізніше додано
ats295 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2015, 20:20 #2602759   #32
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

таж однозначно тре коханій сковорідку дарувати !
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2015, 22:22 #2602789   #33
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Цитата таж однозначно тре коханій сковорідку дарувати !
Але не на 8 березня, чи на день Св. Валентина. А ще краще, купувати сковорідку собі і осилювати мистецтво приготування їжі. На 8 березня це був би якраз непоганий подарунок коханій
ats295 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2016, 09:15 #2604682   #34
vitaminka5
Учасник
 
Аватар для vitaminka5
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Не знаю як хто - але я 8 березня чомусь не люблю
vitaminka5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2016, 17:56 #2606976   #35
Svetik2
Banned
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

А мені минулого року чоловік зробив просто шикарний подарунок)
Я випадково натрапила на цю статтю http://lifeglobe.net/entry/7088 і сказала, що теж було б чудово мати дома таке ліжко.
Думала він не сприйняв це серйозно, але я помилилась повернувшись ввечері з робити.
Радості не було меж!
Svetik2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2016, 14:27 #2613720   #36
mariko81
Banned
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Гляньте отут http://price.ua/podarki/mezhdunarodn...nskij_den.html підібрані подарунки до жіночого дня. Може щось цікаве підберете з доставкою, час ще є .
mariko81 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 22:56 #2614663   #37
neytan26
Учасник
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Не знаю на скільки оригінально та думаю що гарно підібрана книга стане чудовим подарунком, можна художню літературу http://rozetka.com.ua/hudojestvennay...tura/c4326593/ чи наукову. Всеж краще ніж квіти які засохнуть.
neytan26 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2016, 11:24 #2614746   #38
krolenya
Учасник
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Подарунки отримувати приємно. А на 8 березня подарунок від коханого приносить подвійну радість. Кожному хоча б раз в житті доводилося переживали почуття ніяковості, отримуючи в подарунок річ, може і дорогу, але зовсім вам непотрібну.
Всі ми відчуваємо досаду і злість, коли після довгих пошуків подарунку розумієш, що нічого оригінально не вдалося придбати. Адже подарунок – це знак уваги і любові, і нам хочеться, щоб він приніс близькій людині радість. Пропонуємо http://napoli.com.ua/product_29115.html
Ароматні, м'які цукерки з насиченим, і одночасно ніжним смаком класичних шоколадних трюфелів. Французькі трюфелі зверху посипані подрібненим шоколадом, який додатково посилює аромат і смак, в якому відчутні нотки какао-бобів і ванілі.
Шоколадні трюфелі Truffes Fantaisie чудово поєднуються з капучино, кавою або чаєм. Їх також можна смакувати з десертними винами, портвейном, білими і червоними сухими винами. Truffes Fantaisie стануть неповторним подарунком для коханої людини.
krolenya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2016, 12:09 #2633208   #39
Alia45
Banned
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Цитата
Допис від neytan26 Переглянути допис
Не знаю на скільки оригінально та думаю що гарно підібрана книга стане чудовим подарунком, можна художню літературу http://rozetka.com.ua/hudojestvennay...tura/c4326593/ чи наукову. Всеж краще ніж квіти які засохнуть.
Я люблю читати, але з того часу як в мене з'явилась електронна книга - друкований варіант тепер не такий вже бажаний подарунок. З усіх моїх знайомих - достатньо мало людей, які полюбляють читати, тому мені здається що книги все таки - вже не такий і добрий вибір. Якщо лише якісь ексклюзивні видання..

Як на мене, якщо э можливість, то кращий подарунок то прикраси. До свят часто замовляю собі щось у свого коханого, попередньо обравши щось онлайн, частіше за все виручає gold.ua - чоловікові залишається лиш оплатити, отримати і мені подарувати. Йому подобається, що не потрібно бігати по магазинах в пошуках - і я щаслива, що отримала те що хотіла
Alia45 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
dodge (05.05.2016), I_H_O_R (05.05.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2016, 18:22 #2633390   #40
qwiker
Banned
Типово Відповідь: 8 березня - оригінальний подарунок для коханої. Хто які дарував? Де в Тернополі і що оригінальне можна купити\заказати?

Мені чоловік квіти зазвичай дарує, а от брат своїй коханій вирішив одноразовій електронній кальян подарувати EGO E-Hookah rozetka.com.ua/ego_1062325/p7761015/ І як би дивно не звучало та їй сподобався.
qwiker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
8 березня, подарунок, для коханої



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:25.