Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Детейлінг в Тернополі: хто пробував?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.08.2012, 07:58 #2022964   #1
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Детейлінг в Тернополі: хто пробував?

Хочу пустити свою машинку через цей сервіс. Його роблять на новій мийці на Бамі. Може є хтось з досвідлм, як то у нас робиться, чи не розводняк?
Proof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2012, 19:18 #2024015   #2
Ris
Типово Відповідь: Детейлінг в Тернополі: хто пробував?

в пятницю 17.08 був проїздом біля Аквастрада що на 15 квітня (нова мийка там ще пише дітейлінг, до збаразького кільця не доїжджаючи зі сторони БАМу). Був пробний запуск системи, мили всіх на шару. Чесно... ВРАЖЕНИЙ!!! Ідеально відмило весь бруд, плюс віск такий що пил 2 дні не присідає! Супер. От яка ціна буде ще не відомо, але якщо в районі 20-30 гривень, то думаю кращих не буде. А і в кінці мийки йде сушка автоматична. Вот так от.І черг таких не буде як на автотехсервісі.
За хімчисту салону опель комбо мені робочі залупили 400 гривень. Кучеряво)))
Ris зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2012, 19:30 #2024024   #3
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Детейлінг в Тернополі: хто пробував?

Ris

Детейлінг і мийка трошки різні речі.

Востаннє редагував KIgorS: 30.08.2012 о 19:35.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2012, 06:14 #2024232   #4
Ris
Типово Відповідь: Детейлінг в Тернополі: хто пробував?

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Ris

Детейлінг і мийка трошки різні речі.

Дітейлінг наскільки розумію комплекс заходів із перредпродажної підготовки машини, в яку вкбчаєтсья мийка, хімчистка і т.п.
Ris зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2012, 09:09 #2024300   #5
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Детейлінг в Тернополі: хто пробував?

ну чому передпродажної.
для кожного виду деталей своя хімія, глибоке чищення, полірування,
обробка гум, ущільнювачів і теде. реставрація якихось деталей екстерєру чи салону.

подивитися на сайти по детейлінгу - там пише
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2012, 09:22 #2024310   #6
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Детейлінг в Тернополі: хто пробував?

Auto detailing (UK: Car valeting), is the performance of an extremely thorough cleaning, polishing and waxing of an automobile, both inside and out, to produce a show-quality level of detail. Besides improving appearance, detailing helps to preserve resale value of a car.

http://en.wikipedia.org/wiki/Auto_detailing

Просто зазвичай це роблять перед продажею авто (в цивілізованих країнав в дилерів які торгують Б\К авто). І Для авто не за 2КЄ.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2012, 16:23 #2067302   #7
serjvangan
Учасник
 
Аватар для serjvangan
Типово Відповідь: Детейлінг в Тернополі: хто пробував?

Усі ціни на послуги в НАШОМУ ЗАКЛАДІ!

МИЙКА
http://www.aquastrada.te.ua/services...omatic-washing


Мотодітейлінг
http://www.aquastrada.te.ua/services...moto-detailing




Дітейлінг екстер'єру

http://www.aquastrada.te.ua/services...rior-detailing


Дітейлінг інтрер'єру

http://www.aquastrada.te.ua/services...rior-detailing




:wekc ome:
serjvangan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 20:23 #2283919   #8
kiribana
Типово Відповідь: Детейлінг в Тернополі: хто пробував?

Цитата
Допис від Ris Переглянути допис
в пятницю 17.08 був проїздом біля Аквастрада що на 15 квітня (нова мийка там ще пише дітейлінг, до збаразького кільця не доїжджаючи зі сторони БАМу). Був пробний запуск системи, мили всіх на шару. Чесно... ВРАЖЕНИЙ!!! Ідеально відмило весь бруд, плюс віск такий що пил 2 дні не присідає! Супер. От яка ціна буде ще не відомо, але якщо в районі 20-30 гривень, то думаю кращих не буде. А і в кінці мийки йде сушка автоматична. Вот так от.І черг таких не буде як на автотехсервісі.
За хімчисту салону опель комбо мені робочі залупили 400 гривень. Кучеряво)))
я дуже розчарований,недавно мив авто після 3 днів дощу...ЖАХ
авто чорного кольору, виїхав і машина посивіла вся... висновок для себе-там класно мити чисту машину
kiribana зараз поза форумом  
Подякував(ла):
rty (13.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2013, 20:28 #2283922   #9
rty
Banned
Типово Відповідь: Детейлінг в Тернополі: хто пробував?

Цитата
Допис від kiribana Переглянути допис
висновок для себе-там класно мити чисту машину
А ще краще просто бабла їм дати а машину помити самому в іншому місці.
rty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2017, 10:26 #2708963   #10
fordzjun
Учасник
Типово Відповідь: Детейлінг в Тернополі: хто пробував?

я дуже сумніваюсь...пояснюю: існує атохімії для такої штуки, якісна дуже дорога і купити її надзвичайно важко...наприклад фірма AutoGlum чи Williams працює тільки по договору із автомобільною компанією чи автомагазином, проста мийка хімії такої якості ніколи не купить, в магазинах вона не продається...а користуватись автохімією від других непровірених виробників, як на мене, немає ніякого сенсу.Другий момент навіть якщо тобі вдалось все таки купити якісну хімію це не означає, що ти щось із нею зробиш, тобто потрібно мати як мінімум практику та набиту руку. В мене друг в Англіїї працював 4 роки, на автосалоні Jaguar - Renge Rover, робив суто ось цей детейлінг, там він називається ФУЛ-ВАЛЕТ....він із собою привіз багато автохімії, раз в рік він мені робить в машині профілактику, я бачив як це робиться і як воно має виглядати, нехочу нікого обідити із цієї автомийки і можливо я не правий і вони там дійсно все робляять, так як воно має бути, але я дуже-дуже сумніваюсь!
fordzjun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2017, 20:23 #2709253   #11
dima
 
Аватар для dima
Типово Відповідь: Детейлінг в Тернополі: хто пробував?

Не знаю як мийка машини ззовні, але хімчисткою салону і стелі машини був приємно здивований, після купівлі машини як познімав чохли, страх що робилось, віддав машину зранку, забрав ввечері, була вичищена до того часу і висушена, + ще парою почистили багажник і всю оббивку що підногами, після чого і пропали до сьогоднішнього часу неприємні запахи, салон як новий став.

Обійшлось це десь рік назад 500-550грн
dima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2017, 22:33 #2709257   #12
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Детейлінг в Тернополі: хто пробував?

Чистив там на аквастраді також машину. Було на стелі пару плям. почистили, але потім лишилися залисини в тих місцях. добре шо хоть не замітно. Торпедо натерли поліролем який блистить як псєчі яйка і жирний шокапец. Ремені безпеки прямо збоку спинки ніхто навіть не рухав. В добавок лишили борозду на тоніровці з середини. Моторний відсік помили тільки поверхнево(чисто навели лоск). Може то я прискіпливий чи шо, але на другий раз буду мити сам. Ібо за 1000 гривень я вважаю шо не домили і не дочистили. При тому що сідушки під чохлами завжди.
Отаке то!
leyo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mZiG (30.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:24.