Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


Windows 7

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.09.2009, 16:45 #1029237   #481
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
та не хтілось би переставляти (
То в мене було з вістою така фігня. Точно памятаю шо тоді переставляв, але потім ше щось міняв, бо не помагало.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2009, 18:23 #1029319   #482
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
То в мене було з вістою така фігня. Точно памятаю шо тоді переставляв, але потім ше щось міняв, бо не помагало.
ну в мене проста перестановка помогла. але тут не хотілось мудохатися перестановкою. пока принаймні. процес не муторний але потім все ставити і настрайвута влом...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2009, 20:35 #1029463   #483
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
ну в мене проста перестановка помогла. але тут не хотілось мудохатися перестановкою. пока принаймні. процес не муторний але потім все ставити і настрайвута влом...
Прекрасно розумію, але іншого виходу я не найшов був тоді, а зараз інтегроване відео не вийобується
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2009, 20:39 #1029467   #484
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Прекрасно розумію, але іншого виходу я не найшов був тоді, а зараз інтегроване відео не вийобується
its mast be a way...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
LeoN (13.09.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2009, 23:18 #1029623   #485
@Master@
 
Аватар для @Master@
Типово Відповідь: Windows 7

ШТЕУД ти напиши яка відеокарта і яка версія драйверів стоїть.
ColdMineR
ATI Catalyst™ 9.9 Suite for Windows 7 (32-bit)
https://a248.e.akamai.net/f/674/9206...cc_wdm_enu.exe
+
подивися можливо є якісь патчі під гру.
@Master@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2009, 13:45 #1029643   #486
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від @Master@ Переглянути допис
ШТЕУД ти напиши яка відеокарта і яка версія драйверів стоїть.
ColdMineR
ATI Catalyst™ 9.9 Suite for Windows 7 (32-bit)
https://a248.e.akamai.net/f/674/9206...cc_wdm_enu.exe
+
подивися можливо є якісь патчі під гру.
відяха 8800ГТ
дрова різні. від 190.38 до 190.62 WHQL

Додано через 14 годин 10 хвилин
хаха проблема пропала так само як і появилась )))
схоже я вже зрозумів "вотс хеппін" )))
я ліз в параметри загрузки системи і там поставив галочку базове відео ) схоже вона і була причиною цього млятства зараз все пучком. два перезавантаження і все ок.

Востаннє редагував ШТЕУД: 14.09.2009 о 13:45. Причина: Пізніше додано
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2009, 17:30 #1030200   #487
orka13
 
Аватар для orka13
Типово Відповідь: Windows 7

відяха Жирафа 8600, при запуску контри при любому розрішенні і параметрах Opengl\SOFT\D3D робить знизу і зверху чорні смуги , товщиною десь як пуск, тіпа поля, на картінку вони не накладються, а звужують її. Дрова останні, з сайту нвідії під 7ку, вінда чиста 7600.16385.090713-1255_x86fre_client_ru-ru_OEM. Що робити?
orka13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2009, 08:39 #1031712   #488
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Windows 7

Знайшов простий спосіб переннесення особистих даних
  • Перемещение профиля пользователя.
Цитата В Windows 7 настройки пользователей хранятся в папке Users\имя_пользователя. Папку пользователя можно перенести (пусть это будет SD-карта с буквой D:). Для этого создаем временного пользователя с правами администратора, заходим под ним, копируем папку C:\Users\имя_пользователя в папку D:\Settings. Открываем «Редактор реестра» (regedit), находим раздел HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList, в ней ищем подраздел нашего пользователя (например, S-1-5-21-1229272821-57989841-839522115-500), изменяем параметр ProfileImagePath на D:\Settings. Выходим, логинимся нашим пользователем, убеждаемся, что личные настройки перенеслись, удаляем временного пользователя.
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2009, 09:18 #1031755   #489
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
Знайшов простий спосіб переннесення особистих даних
  • Перемещение профиля пользователя.
ну незнаю в мене всі данні вдалось перенести з допомогою стандартного перенесення настройок вінди. при чому з 32 на 64 сімку. перенесло настройки мои документи і тп хрень. сторонні проги злетилі.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2009, 12:58 #1032014   #490
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від @Master@ Переглянути допис
ШТЕУД ти напиши яка відеокарта і яка версія драйверів стоїть.
ColdMineR
ATI Catalyst™ 9.9 Suite for Windows 7 (32-bit)
https://a248.e.akamai.net/f/674/9206...cc_wdm_enu.exe
+
подивися можливо є якісь патчі під гру.
Ні там не тільки 1 гра була, але от на днях якийсь апдейт 7ка поставила на відео і вроді вже все ок, пару днів не було глюків.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2009, 13:18 #1032049   #491
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Windows 7

стикнувся ще з одною проблемою.
хоча пока не можна сказати з чим вона повязана. з ОС чи желізом.
кароче я майже весь час відправляю комп в сплячий режим. і якщо в вісті це фокус проходив без всяляких зауважень (вінт самс. 500 гб) то зараз постійно при включенні (пробудеженні )компа зявляється БСОД (код помилки 7а) читав в неті може бути різні трабли але швидше за все з вінтом. вінт новий самснуг 1 тб провірив нд тюном. вроді все ок. пока пробую поставити ост. інтеловські дрова на чіпсет.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2009, 21:50 #1032673   #492
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 7

Можливо не зовсім в тему, але вот віндовс лайв мейл в мене напроч не хоче звертатися в трей, замість цього тупо закривається, з месенджером та ж історія Підкажіть, хто стикався, буду вдячний

Додано через 3 хвилини
Блін, з МСН все вирішилось дуже просто, включив режим сумісності з Вістою і все
Теж саме за деякий час допомогло і з поштою.
Надіюсь комусь буде корисно

Востаннє редагував LeoN: 16.09.2009 о 21:53. Причина: Пізніше додано
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2009, 11:19 #1033083   #493
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
ну незнаю в мене всі данні вдалось перенести з допомогою стандартного перенесення настройок вінди. при чому з 32 на 64 сімку. перенесло настройки мои документи і тп хрень. сторонні проги злетилі.
Я знайомим звичайним стандартним зберігав. Собі стрьомно шоб шось пропало, та і часу для себе більше можна виділити, і погратись з переносом всіх настройок та папок
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2009, 11:36 #1033109   #494
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
Я знайомим звичайним стандартним зберігав. Собі стрьомно шоб шось пропало, та і часу для себе більше можна виділити, і погратись з переносом всіх настройок та папок
ну незнаю скільки раз користувався (а не разм мене тільки воно і спасало) все було пучком. файли і настройки вінди і мікрософтовських прог переносило без проблем. прада інші проги не чіпало (тобто реєстр воно таки мабуть не переносить).

до речі я писав про проблеми з сплячим режимом. щось воно там таки не ладно в 7 бо пробував просто сон. то стабільно БСОДи і плювання на вінч.
пробував гібернацію теж щось дивне було і ще цікавіше що комп сам включався!!! якого х. сам не знаю. )))
але зробив чекдіск з виправленням сист. помилок вроді почало пахати (тьфу-тьфу)...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2009, 11:39 #1033114   #495
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
до речі я писав про проблеми з сплячим режимом. щось воно там таки не ладно в 7 бо пробував просто сон. то стабільно БСОДи і плювання на вінч.
пробував гібернацію теж щось дивне було і ще цікавіше що комп сам включався!!! якого х. сам не знаю. )))
але зробив чекдіск з виправленням сист. помилок вроді почало пахати (тьфу-тьфу)...
Хз, я Гібернізацію взагалі відключаю. Гейм ше на початках сімки писав що в нього сплячий режим тоже глючив, вроді також вирішення проблеми не знайшов..
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2009, 11:42 #1033119   #496
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
Хз, я Гібернізацію взагалі відключаю. Гейм ше на початках сімки писав що в нього сплячий режим тоже глючив, вроді також вирішення проблеми не знайшов..
я постіно користуюсь. привик шо ппц. тому потрібно як повітря )
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2009, 11:58 #1033137   #497
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 7

Отже поставив я таке чудо Windows 7 Ultimate RTM Build 7600.16385 x64 Russian OEM DVD.
Апгрейднутися з вісти х64 ультімат не захотіла. Знаючи шо так може бути, я завчасно скористався службовою прогою переносу файлів та параметрів. Зберіг всі потрібні конфігурації, папки, драйвера, та навіть Фубар, який сам збиравй дуже багато часу.
Установка, чомусь, заняла коло пів години, раніше проходило дуже швидко, ще й з другого разу поставилась, з довгим підвисанням в кінці. Але ці всі проблеми не змогли зупинити мене. Всі драйвера окрім відео (радеон 4730) зачепились, для нього скачав свіжі з сайту. Дуже важливим в плані установки драйверів було моє МФУ Кенон 3228, котре впринципі і під Вістою х64 працювало з напрягом. Але проблем не виникло, все було швидко поставлено з підготовленої папки, без ніяких конфліктів, роботоспособність провірена. Правда я ще до того на тестовій ОСі пробував сумісність з цими драйверами, вона надиво підтвердилась.
Всі свої файли та параметри відновив з архівної копії на флешці, незнаю скільки часу це заняло, бо в той час виходив з дому. Було дуже приємно бачити всі настройки в програмах та в самій ОС (невже мелкософт зробив шось справді корисне???).
Конфілктів з жодною з програм не виникло, навіть з антивірусом власної розробки, який відмовився працювати на тестовій версії, з незрозумілих причин. З цього зробив висновок, що зміни в структурі і роботі системного реєстру дуже мінімальні.
Мінімальна настройка, твікінг і підгонка під себе, того що не перенеслось і вже за 4 години потраченого часу я отримав повністю нову систему зі всіми своїми особистими даними, настройками, набагато швидшу ніж Віста, з трошки приємнішим інтерфейсом.
Загалом я задоволений результатом, тепер залишилось провірити залежність продуктивності від ап-тайму.

Додаткові операції:
-довелось поставити ДіректХ, бо 9 Сімка вроді не має, автоматичний інсталлер все зробив
-довелось запускати деякі програми в режимі сумісності з Вістою, так як не хотіли нормально звертатися (лайв месенджер, лайв мейл)
-так і не заставив звертатися до треї Нокія Ові сют
-довелось трохи помучитися, поки повимикав всі служби безпеки майкрософтовські, та способи про сповіщення (ну харять вони мене)
-довелось качнути прогу Геймс фо Віндовс Лайв (не запускалось без неї кілька ігор)
-довелось самому замутити тему, бо розробники обідили любителів темних тонів
-скачав новий демон, який працює чудово (тільки установка була замутна)

І на останок
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2009, 12:09 #1033147   #498
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Windows 7

все це крута.
але скажи тільки одну річ..
ЩО ЦЕ ЗА ЦВІТОЧКИ ?!
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2009, 12:09 #1033149   #499
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
все це крута.
але скажи тільки одну річ..
ЩО ЦЕ ЗА ЦВІТОЧКИ ?!
Ну тіпа гламурна...
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2009, 13:11 #1033215   #500
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: Windows 7

Найс тема, залий кудись
nadan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
beta, milkosoft, rtm, windows 7



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:55.