Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


Windows 7

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.11.2011, 18:09 #1798673   #1341
saymon
Guest
Типово Відповідь: Windows 7

А для чого всі ці хитрощі? Качаєш нормальну чисту Вінду потрібної редакції (хоум/про/ультімейт) і ставиш активатор. Все працює чудово, включно з оновленнями.

Особисто юзав "Chew WGA 0.9", хоч його і на руборді не визнають, але працює чотко. Активація проводиться заміною системних файлів, простіше кажучи це патч, через це мабуть і викликає гнів у кевл хеккерів Але в мене жодного разу не злітала і не косячила.
Також "Windows 7 Loader 2.0.х by Daz", тут якісь мутки із виробниками і підстановками ОЕМ даних, глибоко не розбирався, але теж нормально працює.
Ну і т.з. KMS сервіс, від старфорсів. Працює як служба віндовс, наскільки я зрозумів нічого не патчить, не прошиває і не міняє а обманює перевірку ліцензії в реальному часі. Якось так. Шукається за виразом "7600_RTM_vХХ", де ХХ версія активатора (не віндовса! ), на даний момент ХХ=12, хоча може вже є і новіші.
 
Подякував(ла):
andzhej (11.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2011, 18:43 #1798732   #1342
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Windows 7

http://forum.te.ua/showpost.php?p=17...postcount=1287
вроді всьо працює
Jony зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andzhej (11.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2011, 19:01 #1798742   #1343
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ну і т.з. KMS сервіс, від старфорсів.
він годиться для професійних версій вінди 7 і корпоративних, наскільки я знаю, в мене максимальна (рос.)

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Також "Windows 7 Loader 2.0.х by Daz", тут якісь мутки із виробниками і підстановками ОЕМ даних, глибоко не розбирався, але теж нормально працює.
от той лоадер і вбив мою вінду укр.
шукаю щось безпечніше

Востаннє редагував andzhej: 11.11.2011 о 19:02. Причина: Пізніше додано
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2011, 20:18 #1798887   #1344
saymon
Guest
Типово Відповідь: Windows 7

Кілька разів активовував і максимальну ("Ultimate") і про ("Professional") і корпоративну KMS-ом і лоадером від Daz. Єдиний косяк - одного разу із незрозумілих причин на ноуті у про версії злетіла активація KMS, але вона була вшита (збірка від монкруса). Більше проблем не було.

100% варіант неодноразово перевірений - Chew WGA. Але повторю, він щось там патчить, тому обережно.
Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
от той лоадер і вбив мою вінду укр.
шукаю щось безпечніше
Це не той лоадер.
ULoader і by Daz це дві різні програми.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2011, 18:26 #1799900   #1345
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Windows 7

завантажив звідси Windows 7 Enterprise with Service Pack 1 (x64) - DVD (Ukrainian) і Windows 7 Ultimate with Service Pack 1 (x64) - DVD (Ukrainian) (якраз ця злетіла після ULoader-а). Крім того в мене така структура вінта

може через це і некоректно активізує.
Перші 100 метрів - зарезервовано Dell для утиліт тестування апаратної частини (можна вибрати при завантаженні ноута по F12).
Далі на диску І: була наперед установлена FreeDos (ноут з нею продавався). Коли я ставив вінду 7 - він був активний і тому туди вінда поставила свій загрузчик, а саму вінду я поставив в наступний диск С:.

Тепер питання:
1. Чи можна об'єднати диск І: із диском С: - як видно із мал. менший диск із набагато більшим? З моєї практики можна тільки більший диск (звичайно в нього має бути достатньо вільного місця) із наступним меншим об'єднати.
2. Якщо у п.1 таке можливо, то чи не злетить при цьому вінда? Мабуть там системні файли мусять знаходяться на певних секторах - при дефрагментації бачив.
************
Якщо п.1 не можливо - тоді прийдеться перерозбивати диск .

Востаннє редагував andzhej: 12.11.2011 о 19:47.
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2011, 21:06 #1800102   #1346
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Windows 7


як бачим лоадер (і в тебе, і в мене) знаходиться на тому ж розділі що й сама вінда. питання тільки чому в тебе він "логічний"?
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2011, 22:14 #1800206   #1347
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Windows 7

диск С: в мене Основний, глянь внизу як розташовані диски, зверху вони по алфавіту йдуть
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2011, 22:30 #1800221   #1348
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Windows 7

andzhej
Моя тобі порада, стри нафіг всі ці зарезервовані диски виробника і фрідос. Створи нормальний активний праймері диск С. Постав чисту вінду англійську Windows 7 Enterprise with Service Pack 1 звідси. Достав укр мову через апдейт. Активуй за допомогою miniKMS by Ivn78. Виглядає він так

!! Можливо є новіша версія, пошук в гуглі в поміч.
Активація дійсна на пів року, потім переактивовувати потрібно.
Матимеш спокій, оновлюйся скільки хочеш.
Нема лишнього геморою, спиш спокійно.

Тобі не потрібно того фрідоса, ні зарезервованого дису від виробника. для тесту заліза використовуй Hirens Boot CD.
ColdMineR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KVM (13.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2011, 12:52 #1800632   #1349
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Моя тобі порада, стри нафіг всі ці зарезервовані диски виробника і фрідос.
дякую, але тоді потрібно буде переставляти вінду і проги, колись так і зроблю
Наразі цікавить KMS для вінди 7 х64 Ultimate rus.
Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
ні зарезервованого дису від виробника
це мені не заважає, тому нехай буде

Востаннє редагував andzhej: 13.11.2011 о 20:35.
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2011, 18:37 #1800947   #1350
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
KMS для вінди 7 х64 Ultimate rus
трололо
КМС - для версії ЕНТЕРКПРАЙЗ (КОРПОРАТИВНАЯ), для решти - активатори.
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2011, 20:37 #1801104   #1351
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
трололо
КМС - для версії ЕНТЕРКПРАЙЗ (КОРПОРАТИВНАЯ), для решти - активатори.
я і раніш про це вказував (і ще для професійної), але saymon каже
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Кілька разів активовував і максимальну ("Ultimate") і про ("Professional") і корпоративну KMS-ом і лоадером від Daz.
чи saymon мав на увазі кмс тільки для корпоративної?
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2011, 10:30 #1802871   #1352
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
завантажив звідси Windows 7 Enterprise with Service Pack 1 (x64) - DVD (Ukrainian) і Windows 7 Ultimate with Service Pack 1 (x64) - DVD (Ukrainian) (якраз ця злетіла після ULoader-а). Крім того в мене така структура вінта

може через це і некоректно активізує.
Перші 100 метрів - зарезервовано Dell для утиліт тестування апаратної частини (можна вибрати при завантаженні ноута по F12).
Далі на диску І: була наперед установлена FreeDos (ноут з нею продавався). Коли я ставив вінду 7 - він був активний і тому туди вінда поставила свій загрузчик, а саму вінду я поставив в наступний диск С:.

Тепер питання:
1. Чи можна об'єднати диск І: із диском С: - як видно із мал. менший диск із набагато більшим? З моєї практики можна тільки більший диск (звичайно в нього має бути достатньо вільного місця) із наступним меншим об'єднати.
2. Якщо у п.1 таке можливо, то чи не злетить при цьому вінда? Мабуть там системні файли мусять знаходяться на певних секторах - при дефрагментації бачив.
************
Якщо п.1 не можливо - тоді прийдеться перерозбивати диск .
це ще актуально +

3. Якщо п.1 - неможливо, тоді чи можна знести 2 диски І: і С: і на їх місці зробити один диск С:, так щоб інші диски були цілі (інфо на них збереглась).

ЗІ. вінду активізував за допомогою ключа
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2011, 11:14 #1802905   #1353
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
це ще актуально +

3. Якщо п.1 - неможливо, тоді чи можна знести 2 диски І: і С: і на їх місці зробити один диск С:, так щоб інші диски були цілі (інфо на них збереглась).

ЗІ. вінду активізував за допомогою ключа
Можна удалити ці два диски і створити на їх місці 1 С (NTFS Primary Active). Вінда полетить і всі дані на цих двох дисках. Якщо не чіпати інші диски, то з ними нічого не станеться.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2011, 15:55 #1803192   #1354
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Можна удалити ці два диски і створити на їх місці 1 С (NTFS Primary Active).
А перед тим зробити архівну копію диска С, і після видалення розділів І та С, розпакувати архів з ОС на нерозмічену область (щоб зберегти опеарційну систему в сьогоднішньому вигляді). Задля уникнення ймовірних наступних проблем з неможливістю завантаження розпакованої сімки, почитати це.
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2011, 16:28 #1803226   #1355
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
Задля уникнення ймовірних наступних проблем з неможливістю завантаження розпакованої сімки, почитати це.
читав і пробував, але через таку структуру вінта як зараз - вони не допомогли
а що це
Цитата 1. Чи можна об'єднати диск І: із диском С: - як видно із мал. менший диск із набагато більшим? З моєї практики можна тільки більший диск (звичайно в нього має бути достатньо вільного місця) із наступним меншим об'єднати.
- не можливо?

ЗІ. копії дисків І: та С: вже зроблено за допомогою Norton Ghost

Востаннє редагував andzhej: 15.11.2011 о 17:16.
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2011, 17:33 #1803285   #1356
semteacher
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
Зображення зменшено. Натисніть на цю стрічку, щоб переглянути зображення в повний розмір. Розмір оригінального зображення 1600x870. може через це і некоректно активізує. Перші 100 метрів - зарезервовано Dell для утиліт тестування апаратної частини (можна вибрати при завантаженні ноута по F12). Далі на диску І: була наперед установлена FreeDos (ноут з нею продавався). Коли я ставив вінду 7 - він був активний і тому туди вінда поставила свій загрузчик, а саму вінду я поставив в наступний диск С:. Тепер питання: 1. Чи можна об'єднати диск І: із диском С: - як видно із мал. менший диск із набагато більшим? З моєї практики можна тільки більший диск (звичайно в нього має бути достатньо вільного місця) із наступним меншим об'єднати. 2. Якщо у п.1 таке можливо, то чи не злетить при цьому вінда? Мабуть там системні файли мусять знаходяться на певних секторах - при дефрагментації бачив. ************ Якщо п.1 не можливо - тоді прийдеться перерозбивати диск .
З моєї точки зору тут проблем немає. Перший 100 мб диск - це якраз зарезервована 7-кою область для завантаження.
Диск І (freedos) якраз і містить веред іншого вказані Вами фірмові утиліти тестування.
Я б зробив так:
1. Acronis True Image - створив архівну копію системного диску і положив його як файл на G чи F партіцію(на всяк випадок). Операція проходить під віндою без проблем.
2. Acronis Disk Director - видалив диск І. На вінті утвориться незайнята область, система не повинна втратити роботоздатності. Операція проходить під віндою.
3. Acronis Disk Director - збільшив розмір системної партіції С, розтягнувши її на вільну область. Для застосування змін система захоче перезавантажитися. Роботоздатність повинна бути збережена.
4. Після перезапуску - я б радив видалити і партіцію D та об"єднав її з аналогічним чином з партіцією E. Навіщо вам ще одна копія диску С?
ПС. подібні операції виконував, проблем вроді небуло...
semteacher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2011, 17:59 #1803314   #1357
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата
Допис від semteacher Переглянути допис
З моєї точки зору тут проблем немає. Перший 100 мб диск - це якраз зарезервована 7-кою область для завантаження.
Диск І (freedos) якраз і містить веред іншого вказані Вами фірмові утиліти тестування.
Уважніше глянь на скріншот
http://s2.ipicture.ru/uploads/20111112/TmQEabWc.jpg
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2011, 07:39 #1813902   #1358
opera
Типово Відповідь: Windows 7

будьласка напишіть який є нормальний кряк без вірусів для 7

дякую!
opera зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2011, 09:14 #1813936   #1359
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Windows 7

Цитата
Допис від opera Переглянути допис
будьласка напишіть який є нормальний кряк без вірусів для 7

дякую!
http://forum.te.ua/showpost.php?p=17...postcount=1343
Уважніше тему читай.
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2012, 20:11 #1842306   #1360
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Windows 7

Є ноут з Іспанії. На ньому стоїть іспанський win7 starter. Хочу поставити російську/українську мови. Пише що це можливо лише в вищих версіях. Може якось можливість засунути російське меню? Чи проапгрейдити її до потужнішої версії. Поставив би свій win але це нетбук і тут немає сідірома
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
beta, milkosoft, rtm, windows 7



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:03.