Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.10.2007, 14:18 #447643   #1
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Все про Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди
Mr.Player зараз поза форумом  
Старий 18.10.2007, 12:11 #450868   #2
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Диета для спортсменов

Тема статьи: Диеты на все случаи жизни
Автор статьи:
Дата: 19.02.2004
Версия для печати
Диета с низким содержанием жиров и высоким содержанием белков для спортсменов

При подъеме
Смешать сок лимона и апельсина, добавить в него стакан горячей воды. Когда напиток остынет, выпить его с 1 столовой ложкой фруктозы.


Завтрак
На выбор: половинка грейпфрута, апельсин, яблоко, компот из чернослива; 1-2 жареных или сваренных всмятку яйца; треска, хлеб из непросеянной муки с маслом; чашка чая.


Ланч (Второй завтрак)
Смешенный фруктовый салат (плоды нарезать мелко), добавить изюм без косточек, молотые орехи; 1-2 стакана фруктового сока.


Обед
1-2 ломтика хлеба из непросеянной муки с маслом; салат из помидоров с зеленью; фрукты или фруктовый салат; стакан фруктового сока.


Полдник
Стакан чая с сухариком или крекером с маслом.


Ужин
Молочный суп; на выбор: нежирное мясо, рыба, омлет с картофелем и зеленым салатом, овощной салат ассорти; на выбор: фруктовый салат, компот, пудинг с манкой, макароны.


Рекомендуется также употреблять: гранаты, инжир, апельсины, молотый миндаль, капуста, шпинат, морковь, помидоры, виноград.


Избегать!
Крахмалосодержащие продукты, белый хлеб, сдобу, сахар, пикули, уксус, колбасу, консервированные продукты, жареную пищу.



http://www.millionmenu.ru/rus/kitche...9/1/articl426/
Mr.Player зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 10.12.2007, 10:32 #492247   #3
COP
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Висновок.! Не їжте дітоньки фігні бо біда настане!!!
COP зараз поза форумом  
Старий 10.12.2007, 10:38 #492252   #4
ANGELOK
 
Аватар для ANGELOK
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Дуже класна білкова дієта, себто творог,яйця,мняско,риба.
Сама пробувала-супер. Два місяці,і 6 кг. зайвої ваги нема,але при тому обов"язкова присутність кардіо.
ANGELOK зараз поза форумом  
Старий 21.12.2007, 19:50 #500359   #5
Sportsman
 
Аватар для Sportsman
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

http://trinixy.ru/2007/11/07/bodibil..._28_shtuk.html
Sportsman зараз поза форумом  
Старий 21.12.2007, 20:40 #500377   #6
Бендер
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

маю питання до людей, які розбираються у спортивному харчуванні. я от займаюся кікбоксингом три рази на тиждень, в інші дні намагаюсь качатись гантелями, там віджиманнями і т.д. Хотів би собі придбати собі Neways Mass Advatage для нарощування м*язової маси. Цікавить чи буде приняття цього препарату ефективним, якщо не я качаюсь в тренажерному залі, чи нарощуватимеся м*язова маса швидше і якщо я перестану приймати його чи не обвиснуть м*язи ( оскільки м*язи будуть стануть отримувати меншу кількість білка )
Бендер зараз поза форумом  
Старий 22.12.2007, 09:33 #500594   #7
Sportsman
 
Аватар для Sportsman
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

від спортивного харчування мязи обвисати не будуть. це не хімія. скільки тобі років,вага,ріст? для нарощування мязів треба пити протеїн,тобто суміш в якій знаходиться максимум білка,мінімум вуглеводів.якщо буде наоборот,тоді будеш рости в ширину,тобто буде набиратись загальна маса тіла
Sportsman зараз поза форумом  
Старий 22.12.2007, 17:44 #501010   #8
Бендер
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Sportsman Переглянути допис
від спортивного харчування мязи обвисати не будуть. це не хімія. скільки тобі років,вага,ріст? для нарощування мязів треба пити протеїн,тобто суміш в якій знаходиться максимум білка,мінімум вуглеводів.якщо буде наоборот,тоді будеш рости в ширину,тобто буде набиратись загальна маса тіла
17/67/173
Бендер зараз поза форумом  
Старий 22.12.2007, 17:51 #501016   #9
Sportsman
 
Аватар для Sportsman
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Бендер Переглянути допис
17/67/173
при твому рості,оптимальна вага - це 75 кг. тобі треба побільше їсти і пити перд і після тринування Гейнер (суміш насищена вугливодами)
Sportsman зараз поза форумом  
Старий 22.12.2007, 18:04 #501027   #10
Бендер
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Sportsman Переглянути допис
при твому рості,оптимальна вага - це 75 кг. тобі треба побільше їсти і пити перд і після тринування Гейнер (суміш насищена вугливодами)
мені порадили ось цей препарат. а можна детальніше що таке "перд" ? наперед дякую
Бендер зараз поза форумом  
Старий 22.12.2007, 23:12 #501277   #11
Sportsman
 
Аватар для Sportsman
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Бендер Переглянути допис
мені порадили ось цей препарат. а можна детальніше що таке "перд" ? наперед дякую
та це я помилку в слові зробив . це перед і після мало бути. не відкривається ссилка на твій препарат
Sportsman зараз поза форумом  
Старий 23.12.2007, 08:25 #501324   #12
Бендер
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Sportsman Переглянути допис
та це я помилку в слові зробив . це перед і після мало бути. не відкривається ссилка на твій препарат
http://shop.zakarpatie.com.ua/?file=...&katalog_id=14
Бендер зараз поза форумом  
Старий 23.12.2007, 12:43 #501560   #13
Sportsman
 
Аватар для Sportsman
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Бендер Переглянути допис
ціна канечно космічна.незнаю,якшо є гроші то можна на такому сидіти.ефект буде,верняк
Sportsman зараз поза форумом  
Старий 23.12.2007, 18:57 #501861   #14
Бендер
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Sportsman Переглянути допис
ціна канечно космічна.незнаю,якшо є гроші то можна на такому сидіти.ефект буде,верняк
ну та це ціна на продаж, просто маю можливість взяти дешевше. дякую за інформацію

мені ще розказували за гуарану, що сприяє підвищенню витривалості, але я читав в інтернет що вона сприяє похуданню, це тобто забезпечує енергією за рахунок спалених калорій ?
Бендер зараз поза форумом  
Старий 23.12.2007, 19:27 #501891   #15
Sportsman
 
Аватар для Sportsman
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Бендер Переглянути допис
ну та це ціна на продаж, просто маю можливість взяти дешевше. дякую за інформацію

мені ще розказували за гуарану, що сприяє підвищенню витривалості, але я читав в інтернет що вона сприяє похуданню, це тобто забезпечує енергією за рахунок спалених калорій ?
ну да,енергетики висушують,їхприймають коли сидять на сушці. а за скільки ти будеш брати цей протеїн? якшо нормальна ціна я тоже би взяв
Sportsman зараз поза форумом  
Старий 25.12.2007, 14:32 #503270   #16
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Бендер Переглянути допис
маю питання до людей, які розбираються у спортивному харчуванні. я от займаюся кікбоксингом три рази на тиждень, в інші дні намагаюсь качатись гантелями, там віджиманнями і т.д. Хотів би собі придбати собі Neways Mass Advatage для нарощування м*язової маси. Цікавить чи буде приняття цього препарату ефективним, якщо не я качаюсь в тренажерному залі, чи нарощуватимеся м*язова маса швидше і якщо я перестану приймати його чи не обвиснуть м*язи ( оскільки м*язи будуть стануть отримувати меншу кількість білка )
Хімія завжди хімія. краще купи собі за ті гроші людської їжі (червона риба, м"ясо і т.п.). З добавок вживай хіба що вітаміни і риб"ячий жир.
Тут було ще питання про гуарану - фуфло повне (якщо вже потрібен енергетик - пий Red Bull або Non Stop - там є таурин, який реально працює)
Носоріг зараз поза форумом  
Старий 03.04.2008, 15:50 #585559   #17
sorin
Guest
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

В мене є пропозиція.
Унікальна продукція для здоров"я. Для спортсменів.
Додає сили та енергії, покращує самопочуття. Повністю натуральна.
Не допінг.
Наприклад, один з видів продукції - протеїнові коктелі.
Банка концентрату (500 г) - 240 грн. Вистачає на 1-2 місяці.
Додає сили та енергії. Частково може заміняти їжу.

тел. 80937741519
sorin2@i.ua
 
Старий 26.07.2008, 10:57 #661743   #18
sms0911
 
Аватар для sms0911
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

я пропоную продукти компанії NSP - це не хімія!!!!!!!!!!це БАД!!!!!!
пропоную коктель у якому є весь комплекс вітамінів , мінералів і мікроелементів нового покоління-(енергетичний напиток) банка такого напитку містить 532г приймати потрібно його кожний день по 12 грам на 180 мл води,кефіру або молока . вартість 200 грн . є ще багато подібних препаратів
тел.80502643070
isq-408-236-345 Юра
sms0911 зараз поза форумом  
Старий 12.09.2008, 15:26 #694147   #19
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Хімія завжди хімія. краще купи собі за ті гроші людської їжі (червона риба, м"ясо і т.п.). З добавок вживай хіба що вітаміни і риб"ячий жир.
Тут було ще питання про гуарану - фуфло повне (якщо вже потрібен енергетик - пий Red Bull або Non Stop - там є таурин, який реально працює)
Перше - протеїн це не хімія, протеїни (або білки) вуглеводи і жири це складові будь якого продукту (каша, риба, телятина, хліб), друге від однієї банки цього протеїну результат приблизно буде дорівнювати 0, обвиснути не буде чому , третє гуарана + таурин = один пес, нічого путнього не дає як те так те, а ваші дописи показують результативний вплив реклами на вашу свідомість
olexiy зараз поза форумом  
Старий 15.09.2008, 15:25 #696319   #20
Lacoste
Guest
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

http://ironmen.kiev.ua/
Мы предлагаем Вам широкий выбор качественных стероидов и анаболиков, поможем подобрать нужные Вам препараты. Поможем и объясним как их грамотно применить и получить от них только пользу. Предоплата не требуется, доставка в течении недели по территории всей Украины. Работаем ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО по территории Украины!
Заказы принимаются способами,которые указаны ниже!

office@ironmen.kiev.ua

icq 443-453-550
 
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:29.