Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.02.2013, 08:41 #2134962   #21
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

а яка вартість цуценят...приміром "не супер там чемпіонів і т.д."..тобто як то кажуть просту класичну вівчарку (якщо можна так назвати)...без всіх тих паспортів/медалей і т.д. ?
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2013, 09:33 #2134975   #22
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

Nobel, Наприклад якщо вам не цікаві виставки і ви не плануєте взагалі вязати кобеля чи суку то можна для себе брати цуценя від пари з родословною але не реєстрованої вязки. Такі цуценята дешевші і вони відрізняються тільки тим що у вас на руках нема щенячої карточки. Але якщо добре пошукати то для себе і з документами можна купити за помірну ціну.Правда я не знаю на яку суму ви розраховуєте.
Якщо порівняти ціни на цуценят на Зах.і Сх. Україні то в нас набагато дешевше .
Але ще добре треба дивитися як вирощене цуценя .Навіть щоб там були супер чемпіони а заводчик зекономив на годуванні чи халатно віднісся то в майбутньому можуть бути проблеми із здоров ям. Скажу чесно я ще до Вайса мала такий досвід цуценя не вижило.. Тому тепер добре дивлюся що беру.

Додано через 41 хвилину
Сомбра, Зараз поїздом добиратися трохи важче на виставки. Потрібно повністю викупляти все купе. Трохи дорого. Тому виходжу з положення як можу. Збираємося разом і їдемо бусом .Сама це вже крайній варіант бо теж не дешево. Але потім є що згадати.

Востаннє редагував оксана2009: 07.02.2013 о 09:33. Причина: Пізніше додано
оксана2009 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2013, 09:47 #2135019   #23
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

яка вартість на сььгодні, хоч орієнтовна, щенят з карточкою і без?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від оксана2009 Переглянути допис
Німецькі вівчарки дуже добре ладять з дітьми.
знайшов відео на ютубі...і як та собачка витримує

Востаннє редагував advisor: 07.02.2013 о 09:48. Причина: Пізніше додано
advisor зараз поза форумом  
Подякували 2:
оксана2009 (07.02.2013), IrunaV (10.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2013, 11:01 #2135077   #24
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

advisor, На відео вже звичайно перебор з іграми. вони там граються уже як двое цуценят так і до травм не довго.але якщо ви замітили собака на команду дівчики реагує значить по статусу дитина вище тай собака адекватна. . Своїй я так не позволяю гратися бо зубами полюбому зачепить в основному Віка кидає мячик.
Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
яка вартість на сььгодні, хоч орієнтовна, щенят з карточкою і без?
з родоводом 2500 тис. в нас . а без док. я наприклад продавала за 1500 грн. але це як хто хоче так цінить. можна і за такі гроші з хорошим родоводом купити бо щенята засиділися .
але якщо хочеться ходити з собакою на виставки і бути першим в рингах то треба мати мінімум тис. 5000 на щеня. (але і за таку суму вам ніхто не дась 100 процентів успіху. )
Додано через 3 хвилини
В мене основному дочка з котами грається або щенятами . Правда коли щенята починають за ноги кусати то кричить скоріше вже їх віддавай.

Востаннє редагував оксана2009: 07.02.2013 о 12:22. Причина: Пізніше додано
оксана2009 зараз поза форумом  
Подякували 2:
IrunaV (10.02.2013), Nobel (07.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2013, 21:39 #2135494   #25
Delahes
Учасник
 
Аватар для Delahes
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

Привіт Оксана! Сьогодні маю трошки більше часу для інету отже представлюся. Мене звати Оля. Я займаюсь породами німецька і кавказька вівчарки з 2002 р. А наш розплідник зареєстровано у 2005 під приставкою " Z SRIBNYH OZER ". Приємно буде спілкуватись у темі
А то якось негарно виходить- статтю кинула і все- до побачення)))
Підкину кілька фото і я
Наша перша німочка Жасмін Ундан







Додано через 10 хвилин
оксана2009 я тут у своєму архіві нарила на мій погляд дуже позитивні фоточки. Я думаю ти не проти їх опублікування)))
Перша Вайсикова виставка і перша нагорода, яку Градка вирішила одразу випробувати за призначеням)))




Востаннє редагував Delahes: 07.02.2013 о 21:39. Причина: Пізніше додано
Delahes зараз поза форумом  
Подякували 3:
оксана2009 (08.02.2013), IrunaV (10.02.2013), Nobel (08.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 11:25 #2135802   #26
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

Цитата:
Допис від оксана2009 Переглянути допис
з родоводом 2500 тис. в нас . а без док. я наприклад продавала за 1500 грн. але це як хто хоче так цінить. можна і за такі гроші з хорошим родоводом купити бо щенята засиділися .
але якщо хочеться ходити з собакою на виставки і бути першим в рингах то треба мати мінімум тис. 5000 на щеня. (але і за таку суму вам ніхто не дась 100 процентів успіху. )
Оксана, щось не розумію чому така різниця з родоводом і без?
Родовід, а щеняті видається тільки щеняча карта, коштує в клубі біля 100 грн. (вроді би 50грн на щеня). А всі решта витрати на щенят ідуть однакові.
ДЛя того що б був родовід, мама і тато мають бути зареєстровані в клубі. Для мами достатньо однієї виставки, а кобеля вже треба більш титулованого. Проблем зареєструвати вязку в клубі немає і це дешево коштує, то чому щенята не мають мати родоводу? І де взялася така різниця в ціні?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 13:48 #2135885   #27
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

Пантера,

Додано через 4 хвилини
Пантера,я це все знаю. а якщо власник має собаку з родоводом але не хоче ні виставляти ні реєструвати а щенят дуже хоче .
ви прекрасно знаєте що кожний власник як хоче так оцінює . а покупець вже сам вирішує чи вони варті тих грошей.
я коли шукала суку то ціни зашкалювали але вартість щенячки теж була 100 грн.
якщо порахувати всі затрати на щенят то не в таких уже й плюсах виходиш.

Тоді на вашу думку яка має бути ціна на цуценя без родоводу.?

Востаннє редагував оксана2009: 08.02.2013 о 14:28. Причина: Пізніше додано
оксана2009 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 14:45 #2135942   #28
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

Цитата:
Допис від оксана2009 Переглянути допис
Тоді на вашу думку яка має бути ціна на цуценя без родоводу.?
Оксана можна на ти.
Поясни мені спочатку, чому цуценята мають бути без родоводу?
Ціна має бути висока, бо я знаю що то таке виростити нормальних щенят.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 15:03 #2135953   #29
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

Можна на ти.
Чому без родоводу та тому що людина може не хотіти реєструвати вязку та й усе.А віддати по собівартості теж не хоче.
я наприклад не планувала займатися розведенням .Але сука потекла і я передумала. Але на момент вязки не було в суки виставок тому не могла зареєструвати. Тай вязала я з нормальним кобелем а там і ціна була ... плюс всі витрати на годуванння мами цуценят глистогонка прививки . Кожний раз винаймання машини щоб поїхати на ринок. Не всіх цуценят забирають з дому. А плюс моя робота і нерви... Кожному хто купив цуценя розжувати треба і в рот полкласти як доглядати і чим годувати. А потім ще вислуховувати що цуценя не їсь кашу . А питаю мясо даєте а він каже а що треба.......... Я розумію що є люди які продали і забули але це не про мене.

Востаннє редагував оксана2009: 08.02.2013 о 15:21.
оксана2009 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 15:20 #2135965   #30
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

Цитата:
Допис від оксана2009 Переглянути допис
Але на момент вязки не було в суки виставок тому не могла зареєструвати.
Навіть без виставок вязку можна зареєструвати, якщо собака пройшла племогляд.
Ну звичайно, що нюанси є різні, але я проти необдуманого розведення.
Як подивлюсь, які "лабрадори" зараз по Тернополю ходять, то аж плакати хочеться. Та й вівчарки виводяться. Таких як в тебе рідко зустрінеш.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 16:09 #2135970   #31
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

Я розумію що зараз робиться все що за хочеш. І тому такий бардак в породах.
в мене були такі люди що не хотіли документів але їх влаштовувало цуценя бо батьки мали документи . вони подивилися родословні і все.

Додано через 43 хвилини
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Та й вівчарки виводяться. Таких як в тебе рідко зустрінеш.
Я вже писала що мало купити хорошого щенка.Треба потім стільки докласти зусиль і ще й грошей щоб виросла достойна собака. .
Також є люди що живуть за принципом що сука має відробляти потрачені гроші. Вона має народжувати раз за разом .

Востаннє редагував оксана2009: 08.02.2013 о 17:57. Причина: Пізніше додано
оксана2009 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 18:13 #2136077   #32
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

Давайте фото ше. Дивлюсь і так хочеться запхати пальці і погладити. Дуже подобаються.
А є якісь рекомендації по вихованнні так шоб від малесеньких?
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 18:34 #2136080   #33
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

kookla,
Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
Давайте фото ше. Дивлюсь і так хочеться запхати пальці і погладити. Дуже подобаються.
фотографій маю багато. я так само дуже люблю цуценят .прошу уже свою Градку а вона ще не хоче.
тут минулої весни біля ставка Вайс з Градою.



Додано через 14 хвилин
Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
А є якісь рекомендації по вихованнні так шоб від малесеньких?
Як правило карапуз потрапляє до вас уже коли йому виповниться 45 днів. Потрібно виконувати всі рекомендації які вам обовязково має розказати заводчик .А це чим харчувався коли зроблена остання глистогонка.Обовязково цуценя має отримати прививки і аж через два тижні після останньї йти на вулицю знайомитися із світом. В такому віці вони все пробують на зуб тому потрібно запастися іграшками з литої резини чи різними погризушками. Так легше буде переключити цуцика з ваших рук чи ніг на іграшку. Обовязково треба дотримуватися режиму харчування особливо не перегодовувати. Багато гуляти спочатку починати з тихих місць і поступово переходити до жвавих. Знайомити з людьми. Так ви соціалізуєте цуценя.Соціалізації треба приділити велику увагу. Соціалізована собака не буде загрозою для людей .Вона буде впевненою в собі .
Якщо цуценя живе в квартирі то потрібно дуже часто виводити на вулицю на кілька хвилин в туалет.Коли воно все зробить гарно похвалити.Потрібно памятати що в такому віці воно ще не може терпіти .Ні в якому разі не бити за те що зробить конфуз вдома. Мені було простіше у мене є двір тому мої малявки які були весною швидко зметикували що діла треба робити на вулиці.

Потрібно поступово привчати до команд. Я починала з - до мене.

Востаннє редагував оксана2009: 08.02.2013 о 19:37. Причина: Пізніше додано
оксана2009 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Delahes (09.02.2013), kookla (08.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 18:52 #2136101   #34
IrunaV
Учасник
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

Привіт дуже рада взяти участь в цікавій темі!
На мою думку якщо заходить питання про вартість собаки то людям які ще не мали ще такого домашнього улубленця треба замислитися бо взяти собаку за 5000-7000 тис це не проблема(якщо звичайно є кошти) головне попереду !!! Якщо ви не будете достатньо часу приділяти собаці і не будете цікавитися правильністю виховання і догляду за нею нічого хорошого у результаті у вас не вийде! Я б порададила з свого досвіду що в кожного заводчика має бути перша собака середньої вартості тому що як би ви не старалися помилки будуть! Це не означає що ви не будете любити свою собаку чи візьмете її як іграшку щоб повчитися нівякому разі цього я не мала на увазі просто чим дорожча собака тим більше богляду вона потребує а людина без опиту цього нажаль при всьому бажанні їй дати не може!
IrunaV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 19:06 #2136108   #35
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

IrunaV, привіт.
В принципі догляд за собакою не повинен залежати від її ціни. Собака одинаково заслуговує на хороше життя.

Додано через 6 хвилин




Востаннє редагував оксана2009: 08.02.2013 о 19:16. Причина: Пізніше додано
оксана2009 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Delahes (09.02.2013), Romko_7 (10.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 19:52 #2136144   #36
IrunaV
Учасник
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

я не мала на до собаки яка коштує дешевше гірший догляд чи погане ставлення в сьому вина необізнаність господаря
Це моя перша собака Кора ми її дуже любимо і не проміняли б її ні на кого!!!!! Просто коли ми її лише взяли і наприклад обідали борщем чи пловом ми кидали і їй тому що ввожали що робимо правилино бо нам смачно і хочеться поділитися з олюбленцем нам і на думку не спадало що їй це не на корись !

Востаннє редагував IrunaV: 08.02.2013 о 20:15.
IrunaV зараз поза форумом  
Подякували 2:
оксана2009 (08.02.2013), Nobel (09.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 19:59 #2136150   #37
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

IrunaV,
добре якщо вчасно господар зрозуміє що їжа з стола не є корисною для собаки. від такого харчування страждає підшлункова може розпочатися алергія.
оксана2009 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
IrunaV (10.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 20:17 #2136162   #38
IrunaV
Учасник
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

потіми взяли другу собаку це наша гордість і мій олюбленець
його звати Зевс батьки Града З Срибних Озер и Атлас с Каменной Землі

і нарешті добрі люди пояснили як правильно поводитися з собаками зараз ми готуємося до виставок правильно харчуємося і займаємося вихованням але звичайно хочеться ще більших успіхів і ми доцьго прагнемо

Додано через 8 хвилин

Востаннє редагував IrunaV: 08.02.2013 о 20:17. Причина: Пізніше додано
IrunaV зараз поза форумом  
Подякував(ла):
оксана2009 (08.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 21:04 #2136185   #39
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

Основою здоров я і довголіття собаки є правильне харчування.
Для собаки немає значення зовнішній вигляд їжі а велике значення має запах.
Можна годувати собаку натуральними продуктами а можна готовими сухими збалансованими кормами.
До натурального відноситься мясо .Можна брати любе крім свинини..Воно має бути свіже без дрібних кісток.
Фарш давати не рекомендується тому що гірше засвоюється і не затримується в шлунку а переходить в кишечник напівсирий.Для дорослої собаки також можна використовувати різні субпродукти перед тим трошки проваривши. Дуже корисний для собак говяжий шлунок -рубець. Кості небажано давати .Вони призводять до запорів.Я даю великі суглоби тільки щенкам для гри і чухання зубів.Вони ще немають сили розгризати. Не можна давати трубчасті кості (курячі) Можна давати сиру рибу очищену від кісток.
Творог також корисний особливо щенятам в період росту.Яйце -- тільки жовток .2 рази в тиждень.Молоко дається тільки щенкам.Крупи можна давати у вигляді каш але не повинно бути їх більше ніж мяса.Хліб тільки підсушений сірий небагато.Овочі можна давати без обмежень. Мої їдять моркву і яблука.Не можна давати картоплю бобові також різні солені і мариновані продукти.. шоколад.

Корми треба брати тільки супер преміум чи преміум класу. Зараз в зоомагазинах є великий вибір.Спочатку орієнтуватися на дозіровку що вказана на мішку а потім уже дивится по стану і зовнішньому вигляду собаки.

Додано через 22 хвилини
Таким Зевс був .


Тут тільки очі почав відкривати..

Востаннє редагував оксана2009: 08.02.2013 о 22:09. Причина: Пізніше додано
оксана2009 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Delahes (09.02.2013), IrunaV (09.02.2013), zabo (08.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2013, 22:00 #2136255   #40
zabo
 
Аватар для zabo
Типово Відповідь: Німецька вівчарка -порода номер один у світі.

Цитата:
Допис від оксана2009 Переглянути допис
добре якщо вчасно господар зрозуміє що їжа з стола не є корисною для собаки. від такого харчування страждає підшлункова може розпочатися алергія.
От тут поподробнее, а чим харчувати собаку, мій топче каші і картоплю з кістками, деколи мясом. То йому шкодить ?

І ще питання на скільки школить собаці шоколад ?
zabo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:01.