Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.11.2011, 17:26 #1787505   #21
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

краще кадді, хоч і дорожче
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2011, 17:32 #1787510   #22
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
краще кадді, хоч і дорожче
нічим не краще, а ціна не виправдана тим більше
Minato зараз поза форумом  
Подякували 4:
barvik777 (02.11.2011), Pet (03.11.2011), Trafic (02.11.2011), vovka199504 (02.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2011, 18:13 #1787548   #23
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
краще кадді, хоч і дорожче
Вы серёзна? Вы наверное ярый поклонник Немецкого автопрома. И не замечаете што концерн Фольцваген уже перестал быть народным и надёжным.
Цена для этой машины космос! Цена на запчасти аналогично. По вместительности меньше Скудо, Експерта и Джампи...
Trafic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
barvik777 (02.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2011, 10:45 #1788113   #24
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
ну на.. їхати такою толпою в тому сарайчику..
якщо він пасажир,то полюбе не оригінал..відповідно вікон ,які можна відкрити зозаду немає,то просто жах влітку.
сидіння вбільшості гіфно,посадка ніяка.
потужність двигуна аж ніяк не на першому місті.
це грузовий фургон,нашо туда людей стільки пхати?
+100, для того є пижик 806, Citroen Evasion, Fiat Ulysse і Lancia Zeta. Там хоча б якийсь комфорт є і безпека (паски для кожного з 7 сидінь). А то на авторіа десь в нас в області котрийсь з тих фургончиків продається - так там другий ряд сидінь - реальний дерев"яний пружинний диван з тканинною оббивкою, прикручений до каркасу з квадратних труб. При аварії пасажирів тим же диваном і доб"є


Хоча, я не здивуюсь, якщо в нашій державі з її митною-акцизно-податковою політикою скоро самоскиди будуть в пасажирські авто переобладнувати. Ціни на будь-які мінівени в вартому уваги стані - космос.

Востаннє редагував Hurricane: 03.11.2011 о 11:04.
Hurricane зараз поза форумом  
Подякував(ла):
barvik777 (03.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2011, 11:43 #1788186   #25
Pet
Активний учасник
 
Аватар для Pet
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

то таке, я знаю одного мужика, який таксує грузовим Форд Транзит, де вікна є тільки в задніх дверках, а сидіння (якщо такими можна назвати лавки) стоять при стінках бокових. Він умудряється там народ талувати (в основному студентів) і возити в район
Pet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2011, 12:34 #1788272   #26
IgorOK
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

ні в скудо ні в джампі немає мотора 2.0 HDI там є JTD я чув проних непоані відгуки що кращі за Експерта із 2.0 HDI мотором=))
в мене двоє класних дрізів мають 2-ва скудо вже по 2-ва роки на них іздять але вони мають 1.9 простий дізельок то за тих два роки проблем ніких небуло=)))
але є ще такий як 1.9 TD проних багато нескажу але вони принаймі нетакі капризні як JTD і HDI ну і краще їдуть *** простий 1.9 дизель
главне приблизно знати на яку ти суму розчитуєш і шукати підходящі варіанти=)))

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
краще кадді, хоч і дорожче


вже ліпше за тігроші що кадді коштує взяти ТРАФІКА або ВІВАРО

Востаннє редагував IgorOK: 03.11.2011 о 12:34. Причина: Пізніше додано
IgorOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2011, 13:19 #1788339   #27
Pet
Активний учасник
 
Аватар для Pet
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Цитата
Допис від IgorOK Переглянути допис
ні в скудо ні в джампі немає мотора 2.0 HDI там є JTD я чув проних непоані відгуки що кращі за Експерта із 2.0 HDI мотором=))
в мене двоє класних дрізів мають 2-ва скудо вже по 2-ва роки на них іздять але вони мають 1.9 простий дізельок то за тих два роки проблем ніких небуло=)))
але є ще такий як 1.9 TD проних багато нескажу але вони принаймі нетакі капризні як JTD і HDI ну і краще їдуть *** простий 1.9 дизель
главне приблизно знати на яку ти суму розчитуєш і шукати підходящі варіанти=)))

Додано через 1 хвилину




вже ліпше за тігроші що кадді коштує взяти ТРАФІКА або ВІВАРО
Джампі йдуть з моторами 2.0 HDI, скудо 2.0 JTD
Pet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2011, 14:13 #1788401   #28
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Цитата
Допис від IgorOK Переглянути допис
ні в скудо ні в джампі немає мотора 2.0 HDI
В скудо нема, в джампі є. Мова йшла якраз про різні ціни на запчастини до Сітроена і Пижика з однаковими моторами

Цитата
Допис від IgorOK Переглянути допис
вже ліпше за тігроші що кадді коштує взяти ТРАФІКА або ВІВАРО
Це точно. Фольксваген - це переплата за бренд, причому скоріше по інерції, бо в останні років 10 те, що вони випускають, далеко не настільки відрізняється по якості і надійності від інших. А інколи навіть програє...
Hurricane зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Pet (03.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2011, 14:31 #1788420   #29
Pet
Активний учасник
 
Аватар для Pet
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
В скудо нема, в джампі є. Мова йшла якраз про різні ціни на запчастини до Сітроена і Пижика з однаковими моторами



Це точно. Фольксваген - це переплата за бренд, причому скоріше по інерції, бо в останні років 10 те, що вони випускають, далеко не настільки відрізняється по якості і надійності від інших. А інколи навіть програє...
Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Це точно. Фольксваген - це переплата за бренд, причому скоріше по інерції, бо в останні років 10 те, що вони випускають, далеко не настільки відрізняється по якості і надійності від інших. А інколи навіть програє...
Підтримую двома руками
Pet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2011, 18:22 #1788702   #30
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Цитата
Допис від IgorOK Переглянути допис
ні в скудо ні в джампі немає мотора 2.0 HDI там є JTD я чув проних непоані відгуки що кращі за Експерта із 2.0 HDI мотором=))
в мене двоє класних дрізів мають 2-ва скудо вже по 2-ва роки на них іздять але вони мають 1.9 простий дізельок то за тих два роки проблем ніких небуло=)))
але є ще такий як 1.9 TD проних багато нескажу але вони принаймі нетакі капризні як JTD і HDI ну і краще їдуть *** простий 1.9 дизель
главне приблизно знати на яку ти суму розчитуєш і шукати підходящі варіанти=)))

Додано через 1 хвилину



вже ліпше за тігроші що кадді коштує взяти ТРАФІКА або ВІВАРО
Цитата:
Допис від Pet Переглянути допис
Джампі йдуть з моторами 2.0 HDI, скудо 2.0 JTD
Мужики, а у Вас были или есть эти машины?
В чём разница 2,0 HDI 2.0 JTD на этой троице?
Разницы в моторах нет. Разница в маркетинге Брендов.

Как пример. Рено Трафик, обозначение топливной dCi, Опель Виваро, обозначение топливной CDTI. А разницы кроме обозначения нет.
У меня лично на на Трафике 1,9 dCi, одна форсунка снятая с 1,9 CDTI Виварика. Снимал и менял лично сам, а не ктотто мне расказывал...

З.Ы. Не верите? Поедте с субботу на авто-рынок. Там мужичёк приезжает, продаёт книги по авто.
Попросите книгу по Пежо Эксперту до 2007-го года.
На обложке увидите три авто: Експерт, Джампи и Скудо.
Внутри найдёте пять моторов:
1,9 (1985 куб. см)
1,9 (1905 куб. см)
1,9 TD
2,0 HDI (JTD)
2,0 бензинка

Востаннє редагував Trafic: 03.11.2011 о 18:34.
Trafic зараз поза форумом  
Подякували 2:
Minato (03.11.2011), vovka199504 (03.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 08:01 #1789326   #31
Pet
Активний учасник
 
Аватар для Pet
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Мужики, а у Вас были или есть эти машины?
В чём разница 2,0 HDI 2.0 JTD на этой троице?
Разницы в моторах нет. Разница в маркетинге Брендов.

Как пример. Рено Трафик, обозначение топливной dCi, Опель Виваро, обозначение топливной CDTI. А разницы кроме обозначения нет.
У меня лично на на Трафике 1,9 dCi, одна форсунка снятая с 1,9 CDTI Виварика. Снимал и менял лично сам, а не ктотто мне расказывал...

З.Ы. Не верите? Поедте с субботу на авто-рынок. Там мужичёк приезжает, продаёт книги по авто.
Попросите книгу по Пежо Эксперту до 2007-го года.
На обложке увидите три авто: Експерт, Джампи и Скудо.
Внутри найдёте пять моторов:
1,9 (1985 куб. см)
1,9 (1905 куб. см)
1,9 TD
2,0 HDI (JTD)
2,0 бензинка
В мене Джампі 2.0 HDI, в мого стрия експерт 2.0 HDI, спеціально взяв книгу в нього.
По перше схеми з предохранителями не відповідають, про паливні фільтра я вже писав. Далі ричаги там також передні мають різницю. Колодки тормозні інші йдуть.
Це так тільки т, що робив недавно
Pet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 11:48 #1789507   #32
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Цитата:
Допис від Pet Переглянути допис
В мене Джампі 2.0 HDI, в мого стрия експерт 2.0 HDI, спеціально взяв книгу в нього.
По перше схеми з предохранителями не відповідають, про паливні фільтра я вже писав. Далі ричаги там також передні мають різницю. Колодки тормозні інші йдуть.
Це так тільки т, що робив недавно
А машины одинаковых годов хоть? Просто если разных? Вот Вам и разница в мелочах.
Это Вам не тазики сравнивать... У иномарок што не год, то новые фишки. Мне на моего Эксперта постоянно давали не тот ремень генератора. И приходилось ездить менять. А вы говорите...
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 11:50 #1789509   #33
Pet
Активний учасник
 
Аватар для Pet
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
А машины одинаковых годов хоть? Просто если разных? Вот Вам и разница в мелочах.
Это Вам не тазики сравнивать... У иномарок што не год, то новые фишки. Мне на моего Эксперта постоянно давали не тот ремень генератора. И приходилось ездить менять. А вы говорите...
роки майже одинакові 2001-2003.
Pet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2011, 17:34 #1789835   #34
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Цитата:
Допис від Pet Переглянути допис
роки майже одинакові 2001-2003.
Майже не считаетса. Вот Вам и ответ почему у Вас с дядей разного многа.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2011, 00:09 #1797842   #35
starlei
Активний учасник
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Шановні бусоводи
Підскажіть будь ласка де в скудо ,джампі ,експерті 2000 року розміщене реле ближнього світла (сам собі наробив проблем )
Під капотом за АКБ точно нема
starlei зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2011, 15:29 #1798481   #36
ProStoYa
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Машини Fiat Scudo, Citroёn Jampy, Peugeot Expert так само як Renault Trafic, Opel Vivaro, Nissan Primastar є ПОВНІСТЮ ОДИНАКОВИМИ. Звичайно нюанси є, але як вже було сказано до кожної машини буває цілий ряд комплектуючих які змінювалися з роками. Особливо цікавими з сторони ремонту є перехідні роки коли буває два-три аналога по запчяастинах. А також в процесі експлуатації нових авто коли бувають часті звернення на офіційний сервіс з якоюсь однотипною поломкою, то завод виробник вдосконалює проблемну запчастину і впроваджує встановлення на конвеєрі вдосконаленої запчастини БЕЗ зміни моделі чи її ресталінгу. Також слід звернути увагу, що для прикладу з різними двигунами на автомобілі може бути встановлена інша тормозна система та ін...Значний вплив на запчастини також має заводська комплектація (Вasic. comfort. eleganse...) Взяти хоча б той факт, що на фіат (пежо, сітроен) ставилося дві панелі приборів, а отже і різні датчики..кнопочки..релюшки.
Взагалі то випуск одинакових моделей під різними марками (РЕБРЕНДІНГ) - це чудовий маркетинговий хід, який в першу чергу дуже вигідний автовиробникам, адже на розробке нових моделей витрачається значно менше часу і що головне коштів. Також таким прийомом можна заповнити всі ніші модельного ряду. Наприклад в пежо ніколи не було позашляховиків і тут опа-чудо перелицьований mitsubishi outlander під індексом 4007. І таких прикладів безліч...Берлінго-Партнер / Movano-Master-Interstar / Ducato-Boxer-Jumper /MB SPRINTER - Dodge sprinter / Fiorino-Nemo-Beeper. Звичайно деяка різниця між ними існує (здебільшого візуальна), але вона є не настільки суттєва щоб піднімати питання яка машина надійніша. Це вже питання смаку.

Востаннє редагував ProStoYa: 11.11.2011 о 17:27.
ProStoYa зараз поза форумом  
Подякували 2:
Nobel (11.11.2011), paravozz (12.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2011, 14:02 #1799686   #37
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Цитата:
Допис від Pet Переглянути допис
то таке, я знаю одного мужика, який таксує грузовим Форд Транзит, де вікна є тільки в задніх дверках, а сидіння (якщо такими можна назвати лавки) стоять при стінках бокових. Він умудряється там народ талувати (в основному студентів) і возити в район
Я сам так на транзіті гасав. Правда вікна по боках були. Але принцип той же. Буда не обшита, брудна бо возилось всяке г. Чіпляв 2 ряди сідушок зроблені з ЛАЗівських, запихав туда 14 чоловік і їхав на природу. Саме дальше таким способом їхали в Кам'янець.

Цитата +100, для того є пижик 806, Citroen Evasion, Fiat Ulysse і Lancia Zeta. Там хоча б якийсь комфорт є і безпека (паски для кожного з 7 сидінь). А то на авторіа десь в нас в області котрийсь з тих фургончиків продається - так там другий ряд сидінь - реальний дерев"яний пружинний диван з тканинною оббивкою, прикручений до каркасу з квадратних труб. При аварії пасажирів тим же диваном і доб"є
Ну купи 806 пижика. Розмитни його тут а потім говори. В нас немає альтернативи, тому переробляємо. Я, наприклад, теж буду переробляти вантажного Т5 на пасажира. Але куплю заводський салон. З кріслами вікнами і пластмасками всіма. Мене від того "бердичева" з його конченими переробками і опельовськими сідушками просто верне. На форумі одному чувак показував, як йому "забердичили" Т5. Я ох*їв. 12500 заплатив за такий колгосп що це ужас. Просто кожен сам дбає за свою безпеку.
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
airgunner (28.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 13:27 #1835676   #38
ANDRIY-QJ
 
Аватар для ANDRIY-QJ
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Хто підкаже ,де можна купити таку магнітолу? Керування здійснювалось на рулі.Фіат скудо 2005р.
Буду дуже вдячний.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg Зображення0324.jpg (124.4 КБ, 5 переглядів)
ANDRIY-QJ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2011, 15:57 #1838341   #39
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Власники цих машин, цікавить питання на скільки дорожча і чи дорожча взагалі така машина(експерт\скудо\джампі) від звичайної легковушки тої ж цінової категорії
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2011, 16:41 #1838357   #40
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Що ліпше Пежо експерт чи Фіат скудо ???

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Власники цих машин, цікавить питання на скільки дорожча і чи дорожча взагалі така машина(експерт\скудо\джампі) від звичайної легковушки тої ж цінової категорії
Якщо маєш на увазі запчастини і послуги з ремонту - то дорожче. До того ж там незручності певні в ремонті є - капот короткий, тому доступ до всього обмежений, тому далеко не всі дешеві гаражні кулібіни хочуть братися навіть за елементарну заміну ременів.
По ходовій - зад невбиваємий, перед - шарові міняються тільки разом з ричагом (десь від 80 у.о./шт за неоригінал). Для порівняння - не середньостатистичний легковий седан європейських виробників шарова (неоригінал але нормального виробника) коштує в районі 100 грн (плюс мінус туди-сюди).
Hurricane зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (28.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:04.