Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Вело


А є сайт вело-магазину "Ровер-Байк" ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.03.2011, 14:39 #1598329   #41
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: А є сайт вело-магазину "Ровер-Байк" ?

проходив сьогодні, думав зайти, глянути, може вже є 2011року байки... але шось передумав, видно зря)))

Kellys SCARPE 19" білий, є? ціна?
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2011, 14:54 #1654061   #42
VitoKorleone
Учасник
 
Аватар для VitoKorleone
Типово Відповідь: А є сайт вело-магазину "Ровер-Байк" ?

Взагалі радять в "ровербайк" незаходити там всі вєліки китайські або українські((( (і взагалі в мого знайомого тріснула рама і вони по гарантії нехочуть робити заміну)
VitoKorleone зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2011, 11:59 #1668651   #43
zip
 
Аватар для zip
Типово Відповідь: А є сайт вело-магазину "Ровер-Байк" ?

Мене цікавить цей велосипед.
Як взнати, яка його ціна в Ровер Байку?
zip зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2011, 12:13 #1668669   #44
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: А є сайт вело-магазину "Ровер-Байк" ?

подзвонити
або зайти
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2013, 09:03 #2197335   #45
idesktop
 
Аватар для idesktop
Типово Відповідь: А є сайт вело-магазину "Ровер-Байк" ?

http://www.roverbike.te.ua/
idesktop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dwd (29.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2015, 15:46 #2541760   #46
Psyholog
 
Аватар для Psyholog
Thumbs down Відповідь: А є сайт вело-магазину "Ровер-Байк" ?

Взагалі не заходьте в той магазин, там є жінка в окулярах, певно власниця магазина (не думаю що персонал, може так нахабно говорити), почала казати мені що то що я шукаю, потрібно поїхати в Голландію, пірнути в річку, достати звідти велосипед і тоді може там буде то що ви шукаєте. (я шукав шину на колесо). Да, в мене старий ровер, але нащо таке мені говорити, ще в такому тоні що я ніби не знаю, я зайшов спитати що як є... і в кінці кінців я пішов сусідній магазин Спорт+ здається, і там все було... Більше в РОВЕР БАЙК НЕ ЗАЙДУ.... Жах, і не раз чув що там погані деталі продають....
Psyholog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2015, 16:37 #2541766   #47
AleksHr
Типово Відповідь: А є сайт вело-магазину "Ровер-Байк" ?

Вона і є власниця. В них два магазини. Один на Крушельницької і один біля базару, на Живова. Проблем не було, інколи щось купував, так як вибір достатній, але ціни як на мене завищені добряче.

Також коли купував спочатку і знав що хочу - не подобалося те що корчить з себе всезнайку. Я розумію, що коли ти приходиш і інколи не все знаєш то можна щось краще порадити. Але давити на те що ти тупий і не шариш і я супер-пупер знавець теж не добре.

Відчув зверхнє ставлення також. Але що поробиш... конкуренція мала, дуже. По наявності тільки той спорт і є конкурентом напевно, але і то менше...
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2015, 10:34 #2542267   #48
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: А є сайт вело-магазину "Ровер-Байк" ?

Я теж в цьому магазині декілька разів був (прикупив насос, замок - ще по старих цінах давніше) і теж відчув зверхнє ставлення цієї очкастої персони до мене. Цікавився ще шинами до мого велосипеда, кажу їй, що вони в мене в декількох місцях прорізані (невеличкий надріз від скла) і протерті, і питаюся в неї поради - чи можна ще на них їздити?, то вона мені каже категорично - "викидайте їх бігом і купляйте нові". Так от, я вже 2-й рік на цих протертих шинах катаюся і не має проблем. Звичайно, що краще було б прикупити нові, техніка безпека і вскяке таке, це якби були лишні гроші.
Ну і ще один випадок, жінка там була (це перед Миколаєм), побачила дитячі лижі для малого і каже - "потримайте їх до завтра, бо зараз не має з собою всіх грошей", власниця погодилась. На другий день приходимо за лижами, а вони вже продані - от с...ка, подума я. Але це пішло на користь, вони в неї коштували 250 грн., а ми з жінкою знайшли кращі за 170 грн.
Ось таке буває.

P.S. і ціни та ційсно зараз зашкалюють.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2016, 12:20 #2652530   #49
AleksHr
Типово Відповідь: А є сайт вело-магазину "Ровер-Байк" ?

І шо там? Щось змінилося на краще? Може з'явились якісь альтернативи в Тернополі?)
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:43.