Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Новинки мобільних технологій

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.01.2019, 16:02 #2745523   #341
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Новинки мобільних технологій



Цитата The Motorola Razr phone is making a comeback. The once-popular flip phone is being revived as a smartphone with a foldable screen and a starting price of roughly $1,500, according to people familiar with the matter.
via
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2019, 10:39 #2747113   #342
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Новинки мобільних технологій

Тут підтягнулись різні Нео з Матриці і створили кастомну ОС для Nokia 8110 4G - GerdaOS, замість KaiOS:



https://gerda.tech/

Поки що система на стадії альфа. Цікаво поспостерігати що з того получиться. Поки що свою 8110 не прошиваю, чекаю стабільної версії
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2019, 20:24 #2759785   #343
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Новинки мобільних технологій

saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
. (28.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2019, 11:16 #2770997   #344
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Новинки мобільних технологій

Недавно lifecell запустили електронну SIM картку - eSIM. Так от, хочу підтвердити, що все працює: підключив eSIM на 11 айфоні! Тепер одночасно маю Kyivstar на фізичній сім картці і Lifecell на електронній сім картці.

Номер переніс з фізичної сімки лайфсел на віртуальну зі збереженням тарифу.

Нарешті технології eSIM запрацювали в Україні!
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2019, 16:54 #2771040   #345
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Новинки мобільних технологій

Цитата підключив eSIM на 11 айфоні!

І як?

Цікавить робота з вайбер/вотсап. Робить два профілі, чи все кидає разом?
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2019, 19:44 #2771048   #346
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Новинки мобільних технологій

В мене поки нема такої потреби тримати два номери на вайбері. Користуюсь тільки дзвінками на лайфселі. В настрйках ще є можливість вказати яку картку використовувати для інету.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2019, 21:23 #2771052   #347
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Новинки мобільних технологій



Півтора куска баксів за бета-тест такі правда троха забардзо.
Але ностальгія візьме своє, інфа соточка.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2019, 15:50 #2771176   #348
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Новинки мобільних технологій

Цитата В мене поки нема такої потреби тримати два номери на вайбері. Користуюсь тільки дзвінками на лайфселі. В настрйках ще є можливість вказати яку картку використовувати для інету.
В інеті мало інформації, ні щоб взяти і розгорнуто написати про це в наших реаліях, чи то я забагато хочу, чи то всі такі писаки-переписаки.


Цитата Півтора куска баксів за бета-тест такі правда троха забардзо.
Але ностальгія візьме своє, інфа соточка.

Ну, все ж "логічніше" виглядає ніж фолд
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2019, 08:52 #2771202   #349
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Новинки мобільних технологій

Цитата В інеті мало інформації, ні щоб взяти і розгорнуто написати про це в наших реаліях, чи то я забагато хочу, чи то всі такі писаки-переписаки.
Якщо є дійсно зацікавлені люди в цьому питанні, то можна винести на обговорення в окрему тему. По можливості, можу тестувати чи перевіряти певні функції і давати відповіді на конкретні запитання. Ну не можу я сидіти і цикати все підряд годину чи більше і записувати це все на ютуб

Для прикладу, немає можливості виставити окрему мелодію на кожну сімку. Пілікає одна мелодія, незалежно на який номер дзвонять. Єдине, що можна зробити, це виставити окремий рінгтон на певний контакт. Якщо потрібно щоб всі контаки з лайфсел дзвонили по іншому, то геморно кожному вписувати інший рінгтон. Хоча я вже звик - дзвонить та й дзвонить, тільки бачу іконку на яку сімку. Не напрягає.

Цитата Цікавить робота з вайбер/вотсап. Робить два профілі, чи все кидає разом?
Я щось собі не уявляю самого механізму як це має працювати. Клонувати вайбер на телефоні, щоб користуватись двома номерами паралельно на одному девайсі? Це працює на Андроїді? Як?
Замінити номер у самому вайбері можна, але не користуватись двома номерами одночасно на одному девайсі.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2019, 09:13 #2771248   #350
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Новинки мобільних технологій

Цитата Якщо є дійсно зацікавлені люди в цьому питанні, то можна винести на обговорення в окрему тему. По можливості, можу тестувати чи перевіряти певні функції і давати відповіді на конкретні запитання. Ну не можу я сидіти і цикати все підряд годину чи більше і записувати це все на ютуб
Здається мені, що таких немає...(себе не рахую) А в інеті достатньо загальної інформації по есім, просто звір новий, і таке враження що після сканування qr коду і кількох дзвінків з вибором оператора інформація закінчується...
А з іншого боку, може вже й немає про що писати. Ну можу я побурчати, чи як ))))


Цитата Я щось собі не уявляю самого механізму як це має працювати. Клонувати вайбер на телефоні, щоб користуватись двома номерами паралельно на одному девайсі? Це працює на Андроїді? Як?
Замінити номер у самому вайбері можна, але не користуватись двома номерами одночасно на одному девайсі.
Не знаю як на андроїді, мабуть, клонуванням, я зразу з win mobile перескочив на ios, так би мовити - з корабля на бал.
На есім можна "навісити" кілька номерів, другий-третій-п'ятий профіль для вайберу відпадає зразу, одночасно точно не вийде. Не подумав раніше.


До речі - є цікавий сайт по есім для поїздок esimdb, можна переглянути різні тарифи, по відгуках що читав - фізичний номер мобільного не надається, більшість планів можна використовувати лише для інету.
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2019, 15:26 #2771356   #351
jarosh1984
Учасник
Типово Відповідь: Новинки мобільних технологій

2 вайбери на одному смартфоні це реально - на xiaomi це називається "друге сховище".. кому цікаво як це працює - прогугліть..
jarosh1984 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2019, 15:32 #2771357   #352
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Новинки мобільних технологій

Вже давно є програми такі як Parallel і їм подібні для клонування програм, щоб юзати дві і більше програми на телефоні.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2020, 11:09 #2774648   #353
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Новинки мобільних технологій

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 15.04.2020, 18:38 #2777727   #354
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Новинки мобільних технологій

Apple SE - $399!

https://fakty.com.ua/ua/lifestyle/20...arakterystyky/
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2020, 15:44 #2781123   #355
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Новинки мобільних технологій

TikTok збирав дані користувачів смартфонів на Android - ЗМІ
За даними видання The Wall Street Journal, TikTok збирав інформацію як мінімум 15 місяців - до листопада 2019 року.
TikTok зумів обійти захист конфіденційності в операційній системі Android. Це дозволило соціальній мережі зібрати унікальні ідентифікатори мільйонів пристроїв, повідомляє The Wall Street Journal.

Мова йде про MAC-адреси - це ідентифікатор, що дозволяє додаткам відстежувати користувачів в інтернеті без можливості відключити цю функцію. За даними видання, TikTok збирав дані користувачів як мінімум 15 місяців - до листопада 2019 року.

TikTok приховував відстеження за допомогою додаткового шару шифрування. Цим додаток порушував політику Google, яка забороняє стежити за користувачами.

Представник Google повідомив, що компанія вивчає результати дослідження WSJ, однак відмовився коментувати вразливість, що дозволяє деяким додаткам збирати MAC-адреси.

Згідно з дослідженням агентства AppCensus, що займається аналізом мобільних додатків, близько 1% додатків для Android збирають MAC-адреси. При цьому Федеральна торгова комісія США заявляла, що MAC-адреси вважаються особистою інформацією відповідно до американського законодавства.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп розпорядився заборонити соцмережу TikTok на території країни з 20 вересня, якщо до цього її не продадуть. TikTok належить китайській компанії ByteDance. У США соцмережу підозрюють у зв'язках із китайським урядом та проблемах з безпекою. Найвірогідніший претендент на покупку - американський IT-гігант Microsoft.

У серпні стало відомо, що американська компанія Twitter провела попередні переговори про можливу купівлю TikTok. Результати перемовин Twitter і TikTok не повідомляються. Водночас експерти кажуть, що самостійно Twitter навряд зможе здійснити таке придбання: Microsoft з капіталізацією 1,6 трлн доларів хоче купити TikTok за 10-30 млрд, а ринкова капіталізація Twitter загалом складає близько 29 млрд доларів.
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:56.