Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.01.2013, 09:53 #2114957   #41
Sergiu_AUDI
 
Аватар для Sergiu_AUDI
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Є така машина - Smart ForFour

Приїхав на ній до нас мій друг Італієць. Каже треба мені свічку накалу поміняти, бо з трьох (там 3 циліндри) працює лише дві. так як більшу частину свого часу він проводить на пр. С.Бандери, то поїхав до Василів на СТО. Там на машину довго дивились, фоткались коло неї, сказали що саме найближче таке зроблять у Львові на СТО Мерседес, але так як в них тут руки не під *** заточені, то поміняють на місці
В результаті 2 людей протягом 5 годин так і не змогли поміняти свічку накалу в дизельному моторі мерседес.
Це я до того веду, що якщо атмосферні старі дизеля в нас робити вміють, то турбодизелі нового покоління робити не вміє ніхто.
Ще одним яскравим прикладом "професіоналізму" є такий собі Григорій, який в районі 6 магазину колупається в дизелях концерну VAG. Кажу до нього "можете Т5 продіагностувати, бо розхід великий". Той каже Т5 то гамно, от Т4 то машина. Я йому кажу для вас т5 гамно тому що ви його ремонтувати не вмієте, а Т4 ремонтує кожен 3 бо там мотори вже 13 років на конвеєрі. Він мені нічого не відповів бо зрозумів що я правий
Спеціалістів по Т5 унас і справді мало, а Т4 простий як двері, там в панелі меньше дротів, як у Т5 в порозі .
Але доля правди у тому, що Т5 "гамно" є, навіть не увесь Т5(загалом автомобіль дуже хороший), а холєрні НАСОС-ФОРСУНКИ (PUMPE DIESEL). Зауважу, що з 2008 року Т5 роблять уже із Common Rail (CDI), набагато кращим за систему вприску із насос форсунками. Це двигуни об'ємом 2.0, букви мотору CBAA, CBAB.
Sergiu_AUDI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2013, 13:40 #2115152   #42
ig0r
Активний учасник
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Знайомому майстрові тоже притягнули мерседеса, бо самі міняли свічку накалу і вкрутили. Йому прийшлося трошки повозитися, але зробив. Краще одразу звертатися до тих майстрів які гарантію дають.
ig0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2013, 15:07 #2115238   #43
asss777
 
Аватар для asss777
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Цитата
Допис від ig0r Переглянути допис
Знайомому майстрові тоже притягнули мерседеса, бо самі міняли свічку накалу і вкрутили. Йому прийшлося трошки повозитися, але зробив. Краще одразу звертатися до тих майстрів які гарантію дають.
Якщо довго не відкручувати свічки накалювання їх закоксовує нагаром. Тоді навіть хороший майстер її не викрутить.
Недавно приймав участь у доставанні остатків свічок накалювання. Бомбезно якщо маєш спеціальне обладнання.
При заміні свічок накалювання нормальний майстер зразу говорить що є можливість викрутити не всю свічку.
asss777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2013, 15:12 #2115245   #44
Seronya
 
Аватар для Seronya
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Цитата:
Допис від asss777 Переглянути допис
Якщо довго не відкручувати свічки накалювання їх закоксовує нагаром. Тоді навіть хороший майстер її не викрутить.
Недавно приймав участь у доставанні остатків свічок накалювання. Бомбезно якщо маєш спеціальне обладнання.
При заміні свічок накалювання нормальний майстер зразу говорить що є можливість викрутити не всю свічку.
Так, але знаю такі випадки, коли мікростружка всерівно попадає у блок циліндрів і на гільзах зявляються царапини, що в свою чергу з часом приводить до дуже негативних наслідків.
Якщо вже свічка заломилась всередині, то краще скидати головку блоку циліндрів
Seronya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2013, 15:44 #2115298   #45
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

немає в нас майстрів по дизелях...немає...

є ті, які думають що вони майстри і дуже швидко ставлять ціни, типу менше ніж за 500-ку капот не відкриваю...але результат потім нульовий...

вже в одного такого спеціаліста "відбирали" з пацанами назад заплачені кошти, так як машина не стала їздити краще...зате 800грн було взято за ремонт, при тому навіть не відкручені ті гайки, які мали б відкручуватися...(мітки були поставлені перед тим...)
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (17.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2013, 19:08 #2116200   #46
asss777
 
Аватар для asss777
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Цитата:
Допис від Seronya Переглянути допис
Так, але знаю такі випадки, коли мікростружка всерівно попадає у блок циліндрів і на гільзах зявляються царапини, що в свою чергу з часом приводить до дуже негативних наслідків.
Якщо вже свічка заломилась всередині, то краще скидати головку блоку циліндрів
Це вже вибір власника авто, яким способом витягувати кавалки свічки накалювання.
Також майстер має оприділитися яким способом йому краще.
На мою думку, якщо доставати кавалки однієї чи двох свічок накалювання то можна і спецінструментом, а якщо всі то краще скидати головку блоку циліндрів.

Востаннє редагував asss777: 15.01.2013 о 19:14.
asss777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2013, 20:04 #2153564   #47
mbodya
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Скажіть будь ласка хто був у майстрів на Микулинецькій навпроти цвинтара, можна до них звертатися?
mbodya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2013, 20:07 #2153568   #48
IgorOK
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Цитата
Допис від mbodya Переглянути допис
Скажіть будь ласка хто був у майстрів на Микулинецькій навпроти цвинтара, можна до них звертатися?
Незнаю по яких там питаннях але в них там космічні ціни
IgorOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2013, 20:23 #2153589   #49
mbodya
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Шось походу з росходоміром повітря або з турбіною,та мені аби толково розібралися в моїй проблемі. Ну а ще може якісь дизель сервіси нормальні є?
mbodya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2013, 10:48 #2154025   #50
Олег15
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Цитата
Допис від mbodya Переглянути допис
Скажіть будь ласка хто був у майстрів на Микулинецькій навпроти цвинтара, можна до них звертатися?
Наскільки мені відомо там спеціалізація по паливній апаратурі (дизель) і комп'ютерна діагностика. Знаю хлопців (перевізники) які постійно туди звертаються. На рахунок "космічних" цін не скажу нічого, але ремонт паливної не з дешевих то точно, особливо коли на цьому економити .
Олег15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2013, 18:54 #2155637   #51
mbodya
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Ще рекомендували мені на гайовій авто дизель груп, але сьогодні проходив там щось нічого не бачив ще існує ця компанія? і ще може хто має номер тел на микулинецьку?
mbodya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2013, 07:54 #2156494   #52
Seronya
 
Аватар для Seronya
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Цитата
Допис від mbodya Переглянути допис
Ще рекомендували мені на гайовій авто дизель груп
Не раджу!!!
Вони ще й двигуни зараз роблять??? Раніше спеціалізувалися на рульових рейках
Seronya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2013, 08:24 #2156508   #53
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Цитата:
Допис від Seronya Переглянути допис
Не раджу!!!
Вони ще й двигуни зараз роблять??? Раніше спеціалізувалися на рульових рейках
там 2 різних фірми, тут ближче рогатки на території АТП - дизель сервіс, а за мостом вже фірма по рейках
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2013, 08:29 #2156516   #54
Seronya
 
Аватар для Seronya
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
там 2 різних фірми, тут ближче рогатки на території АТП - дизель сервіс, а за мостом вже фірма по рейках
От якраз на території АТП та галіма Авто дизель груп, де роблять рульові рейки, там в них куча стендів, обладнання, а от робитиніхто невміє (мені непощастило побувати в них), здерли кучу бабла, рейку як знімали - порвали пильники, поставили, дешеві замінники, потім її неправильно склали, в одну сторону крмо більше поверталося ніж в іншу
і ще мені казали, що треба масло міняти в підсилювачі, хоча в мене електропідсилювач
Seronya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2013, 09:23 #2156535   #55
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

значить там 2 фірми по рейках...
на рахунок дизель сервісу, то там більш менш ще, ну принаймні краще відношення як на Лозовецькій
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2013, 11:09 #2157991   #56
mbodya
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

мда з дизель-сервісами в Тернополі туго. Поїду напевно сьогодні на Микулинецьку спитаю. Ще питання до власників дизельних Bmw з моторами M57 скажіть будь ласка де ви обслуговуєте своє авто?
mbodya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2013, 09:04 #2295875   #57
boob
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

де роблять мотори до Спрінтера ? Потрібно зібрати мотор так як ставиться новий колінвал і вкладиші , був в токоря все проміряв, по доаксках все нормально , але хотів би щоб хтось толковий зібрав і поміряв ще раз , чи колінвал не б'є, чи нормальний і тд.
boob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2013, 21:52 #2300721   #58
vovan86
Учасник
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Цитата:
Допис від asss777 Переглянути допис
Я так зрозумів,що крім Аркадія в Тернополі кращих майстрів по дизелях немає. Фігня.
1. На гаражах, що за Білим замком.
2. Навпроти супермаркету Київ, що на східному.
3. В смт. Копиченці.
та ін.
не смт.Кпиченці а місто!
vovan86 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2013, 01:04 #2314465   #59
vanyathebest
 
Аватар для vanyathebest
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Цитата:
Допис від Seronya Переглянути допис
От якраз на території АТП та галіма Авто дизель груп, де роблять рульові рейки, там в них куча стендів, обладнання, а от робитиніхто невміє (мені непощастило побувати в них), здерли кучу бабла, рейку як знімали - порвали пильники, поставили, дешеві замінники, потім її неправильно склали, в одну сторону крмо більше поверталося ніж в іншу
і ще мені казали, що треба масло міняти в підсилювачі, хоча в мене електропідсилювач
Трошки офтопу
Аналогічна ситуація була в мене з ними. Полетіла рейка, сказали, що можна відреставрувати. Після заміни руль туго крутився, сказали, "що притреться". Від’їздивши зиму, знову поїхав до них, подивилися, і кажуть, що через пильники попала вода і це не гарантійний випадок (дають псевдо-гарантію на пів-року, або 20 тис.км). Тож треба знову рейку реставрувати (як вода туди потрапила, якщо все ставилося нове, і ними ж - хз). А потім взагалі сказали, що вал вже викривився і навряд чи відреставрують. То зняли, поїхав до Польщі і поміняв на відреставровану, після того рульове працює файно. За другу заміну не взяли грошей (які добрі, реставрацію зробили мені на 2500 грн). Поставили також рагульно, викрут в одну сторону значно більший, треба руль скидати.
Хоча колись робили рейку і на дівочій, десь до року від’їздив, і опа.
А, і ще собі нагадав за той авто дизель груп: авто почало слабше їхати (як виявилося, треба було прочистити клапан егр і випускний колектор), то вони вже радили чуть не весь мотор робити, це при навіть не 200тис.км. пробігу...
Одним словом ДУЖЕ не рекомендую.
vanyathebest зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2016, 13:49 #2623586   #60
LEva.
 
Аватар для LEva.
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

підніму тему..
можливо є якісь нові контакти толкових майстрів?
маю помилки по датчику тиску вихлопних газів, підкажіть до кого краще звернутись.
дякую!
LEva. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vuyko Yosyp (17.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:28.