Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Збір коштів на кардіотокограф

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2012, 16:01 #1967924   #1
Іра
 
Аватар для Іра
Exclamation Збір коштів на кардіотокограф

Я , Ірина Жигунова - засновник та голова правління благодійного фонду "Вікно життя". Форумчани-старожили знають мене по реалізації однойменного проекту : http://forum.te.ua/showpost.php?p=1532741&postcount=44
та ще декількох цікавих для громади справам. Вкотре звертаюсь до форуму, як до свідомої, активної, небайдужої частини городян.

Так, як спрямування роботи благодійного фонду передбачає відвідування пологового будинку, то в процесі виявилось, що відділенню багато чого бракує і розраховувати на державне фінансування в повному обсязі та найближчим часом не доводиться. Якщо на єврозручності та комфорт можна ще почекати, то відсутність діагностичної апаратури дається взнаки вже зараз і щодня. Так виявилось, що у денному стаціонарі ЖК відсутній кардіотокограф ( апарат, який фіксує і записує серцебиття дитини в утробі матері, що дає можливість діагностувати ряд відхилень в розвитку та прийняти відповідні міри) , до цього часу лікар використовує дерев"яну трубочку.

Керівництво лікарні звернулось до БФ "Вікно життя" з проханням посприяти придбанню кардіотокографа. Ціна апарата 20 тис. грн. разом з доставкою, наладкою, інструктажем та розхідними матеріалами. Діагностика для вагітних буде безкоштовною. http://20minut.ua/Новини-Тернополя/n...-10233457.html

На "хазяйстві" фонду зараз є 200 грн. та дві благодійні скриньки, та все ж ми оптимісти і беремось за цю справу, адже можливо діти - це єдина причина через яку небо ще не знищило Землю.
Збір планується проводити в декілька способів:
1. докупити і розмістити благодійні скриньки ( чекаю на ваші поради де можна, сільпо, барвінок не дозволяють вже розміщати в них) можливо знайдуться добровольці у вільний час позбирати кошти мобільно.
2. звернення з проханням про допомогу до місцевих успішних підприємців (також потрібна порада до кого)
3. Звернення до відомих людей уродженців Тернопілля ( аналогічно).
4. Ну і посильні внески пересічних громадян.

Пропозиції щодо розміщення благодійних скриньок чи збору коштів за допомогою волонтерів можна надіслати на e-mail: 2010vikno@i.ua чи за номером 097-384-96-02. Благодійні кошти можна переказати на рахунок у банку: код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.


Картковий рахунок мій особистий з якого я зобов"язуюсь перекинути поступлення на р/р благодійного фонду:
4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.
ПриватБанк

або р\р ТОБФ "Вікно життя"
код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.
це для підприємців чи організацій, які забажають списати благодійність на витрати - надам всі необхідні документи: листи-клопотання, свідоцтво про неприбутковість організації.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1 дов з статистики.jpg (146.7 КБ, 73 переглядів)

Востаннє редагував Іра: 09.07.2012 о 22:23.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2012, 18:23 #1976353   #101
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Хтось має можливість прийняти платіж карточкою чи PayPal?
Хотілось би трохи долучитись, але на рахунок чи особисто немає можливості передати.
Або можу комусь покупку на ebay чи ще десь оплатити, а ви закинете на рахунок
Нагадай мені, як минулого разу ти долучився коштами?

На всякий випадок продублюю:
або р\р ТОБФ "Вікно життя"
код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.

Картковий гривневий рахунок мій особистий з якого я зобов"язуюсь перекинути поступлення на р/р благодійного фонду:
4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.
ПриватБанк

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Як вже писав, можу долучитися до збору в парках. Субота, неділя після обіду декілька годин.
Будеш мати напарніка?
Якщо ще хтось зголоситься, я заберу скриньку в Яркопа і укомплектую документами.
Почекаєм ще до вечора.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис

Якщо креслення вже готові, то я можу їх завтра взяти на флешку і забрати скриньку?
Які розміри листів полістиролу потрібні?

Востаннє редагував Іра: 29.06.2012 о 18:23. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2012, 18:24 #1976358   #102
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Якщо креслення вже готові, то я можу їх завтра взяти на флешку і забрати скриньку?
Які розміри листів полістиролу потрібні?
Я в Тернополі буду вже аж в понеділок. Решта я ще не встиг зайнятись.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2012, 18:32 #1976364   #103
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Там є картковий рахунок: http://forum.te.ua/showpost.php?p=1967924&postcount=73
Я мав на увазі оплатити кредитною/дебетовою карточкою, не з України
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2012, 18:37 #1976366   #104
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Як вже писав, можу долучитися до збору в парках. Субота, неділя після обіду декілька годин.
Потреба у волонтерах автоматично відпала до наступних вихідних ( поки що відсутня вільна скринька).

Маєм тиждень визначитись з тим, хто бажає і зможе долучитись до проекту таким чином. Для підняття духу мобільних волонтерів- початківців скриньки вже будуть ( я маю надію) позначені яскравою емблемою ФФМ, як партнера акції.

Ті, хто зустріне в місті таку скриньку - можете сміло робити пожертви і записувати свої ніки на зворотній стороні наказів які будуть у волонтерів.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2012, 20:20 #1976417   #105
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Будеш мати напарніка?
А от із цим проблєма... Не у всіх, звичайно, іще знайомих питався, але поки що не знайшов. Сподіваюсь, наступними вихідними будуть і скринька, і напарник. Може хтось з форумчан іще приєднається - піду з ним (нею).
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2012, 07:54 #1976615   #106
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Отримала сьогодні в поштову скриньку два листи, цитую повністю (до цих видань і людей я не зверталась за допомогою - це їхня особиста ініціатива:

1. http://ltdaily.info/uncategorized/ir...ya-orhanizator
матеріал, а банер на головній сторінці)
З повагою
Ірина Вихрущ

2. Доброго вечора, Ірино.

1) Опубліковано статтю http://biznesoblast.com/article/Mast...20beauty/4797/
2) Розміщено два банери в нижній частині сайту газети (один
стаціонарний і один рухомий) із посиланням на цю ж статтю.
3) Зроблено е-мейл розсилку із даною статтею клієнтам ВІВАТ-сервіс та
БІзнес-область.

Напишете коли закінчиться збір.
Якщо ще щось буде потрібно--пишіть, по можливості допоможу.

З повагою
>> директор, головний редактор
>> Сергій Миколайович Алілуйко
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Носоріг (30.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2012, 09:28 #1977230   #107
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

На прохання про допомогу у Фейсбуці відгукнувся Віктор Шемчук. Домовились після четверга обговорити те, чим він зможе нам допомогти.
Знаючи, що він проглядає дану тему ( сама дала посилання)все ж наважусь попросити (пробачте мою темноту) просвітити мене про те, що це за людина ( на фейсбуці надто мало інформації).
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 01.07.2012, 10:12 #1977260   #108
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Я мав на увазі оплатити кредитною/дебетовою карточкою, не з України
Кинь на мій PayPal.
KIgorS зараз поза форумом  
Подякували 2:
VT (02.07.2012), Іра (01.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2012, 09:35 #1977786   #109
semmy
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
На прохання про допомогу у Фейсбуці відгукнувся Віктор Шемчук. Домовились після четверга обговорити те, чим він зможе нам допомогти.
Знаючи, що він проглядає дану тему ( сама дала посилання)все ж наважусь попросити (пробачте мою темноту) просвітити мене про те, що це за людина ( на фейсбуці надто мало інформації).
Народний депутат України, президент Національної федерації водно-моторного спорту.
semmy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (02.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2012, 15:52 #1978049   #110
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Сьогодні повторно занесла клопотання на кондитерську фабрику ТерА.
Отримав також клопотання офіс "Фронт змін", правда сказали, що Заставний зможе ознайомитись з ним наприкінці тижня.

Яркопе, коли креслення скриньки будуть готові до споживання, то скинь їх мені на 2010vikno@i.ua
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2012, 15:55 #1978054   #111
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Яркопе, коли креслення скриньки будуть готові до споживання, то скинь їх мені на 2010vikno@i.ua
3Д моделі вже давно готові, сьогодні лише зроблю 2Д креслення, тобто оброзмірю розкрой і тоді вишлю.

А скриньку коли віддати?
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2012, 16:07 #1978067   #112
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
3Д моделі вже давно готові, сьогодні лише зроблю 2Д креслення, тобто оброзмірю розкрой і тоді вишлю.

А скриньку коли віддати?
Якщо буде в тебе така можливість залишити скриньку тітоньці на дитячому лабіринті на театральному майдані. Вона буде в курсі. Якщо ні, то завтра ввечері я зможу підійти на аляску .
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2012, 16:20 #1978080   #113
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Якщо буде в тебе така можливість залишити скриньку тітоньці на дитячому лабіринті на театральному майдані. Вона буде в курсі. Якщо ні, то завтра ввечері я зможу підійти на аляску .
Скриньку ставимо назад, чи даємо волонтерам?
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2012, 19:13 #1978081   #114
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Скриньку ставимо назад, чи даємо волонтерам?
Ставимо назад , тільки її треба знову опломбувати. Я тобі зателефоную. Волонтерам роздамо ті, що зробимо.


Хто нині поповнив картковий рахунок на 50 грн. признавайтесь.

Додано через 2 години 49 хвилин
Фінансовий підсумок 2 липня:

Невідомий з терміналу на Вишнівецького 50 грн
VT (дякую за допомогу в переказі коштівVT - KIgorS - а) 570 грн

Всього: Носоріг, Yarkop , Dinara, Castor , barvik777, Х 19.06 термінал епіцентр, aleko2007, ganstern ,semteacher,Vuyko Yosyp, FortYear, pberit, ...=Romanio=..., хамід, ap@snuj, Сомбра, автопробіг Бережани, скринька №1 Гаї, Smaila, CorwinAlex, Х термінал Вишнівецького, VT,

3 825 грн.

Востаннє редагував Іра: 03.07.2012 о 15:38. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Носоріг (02.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2012, 20:29 #1978237   #115
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Якщо буде в тебе така можливість залишити скриньку тітоньці на дитячому лабіринті на театральному майдані. Вона буде в курсі. Якщо ні, то завтра ввечері я зможу підійти на аляску .
Краще завтра ввечері

Креслення вже скинув тобі на мило.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (02.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2012, 23:01 #1978359   #116
espert
 
Аватар для espert
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Запропонував пані Ірині ще один варіант збору коштів, за допомогою системи Webmoney. Отже, якщо комусь буде зручно, можете перераховувати гроші на такі кошельки:

Гривні: U457816410883
Долари: Z337400072072
Рублі: R139026558229

При перерахунку вказуйте будь-ласка Ваш нік на форумі та призначення платежу. Дуже дякую!
espert зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (02.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2012, 13:08 #1981700   #117
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Дякуючи ініціативі та добрій волі форумчанина dango маємо три тисячі флаєрів з інформацією про дану акцію. Їх треба розповсюдити. Хто може долучитися до цього пишіть або телефонуйте 097 38 49 602 . кажіть кому куди і скільки підвезти флаєрів.
П.С. скриньки будуть лише з понеділка.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg листівка1.jpg (118.4 КБ, 10 переглядів)
Тип файлу: jpg листівка2.jpg (103.6 КБ, 14 переглядів)
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (07.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2012, 00:32 #1982378   #118
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Просьба до форумчан:
- якщо ви згадуєте дану акцію в рейтингових на той чи інший момент темах , то давайте хоч посилання сюди.

І ще, навіяно одною темою , для тих, хто сумнівається в доцільності пожертв :

- я збираю кошти не на капітальний ремонт Пятигорського Провалля ( щоб не провалювалось ще більше) , а на реальний апарат, який буде працювати на денному стаціонарі пологового будинку. Проконтролювати його роботу зможе будь-хто з нас. Є багато варіантів унеможливити наживання на ньому. Наприклад : однією з умов передачі апарату лікувальному закладу може бути встановлення в кабінеті благодійної скриньки фонду, вміст якої буде використовуватись фондом на забеспечення апарату витратними матеріалами, а при надлишку коштів на закупівлю наступної, необхідної апаратури. При встановленні скриньки по всім правилам чинного законодавства - це цілком прозорий , підзвітний і підконтрольний процес. Правда, невідомо як на це зреагує славетний фонд "Милосердя", який є монополістом на ниві благодійності по усіх лікувальних закладах України ( багато хто стикався з ним , коли в поліклініці , беручи гроші, підсовують якийсь листочок підписати, без усяких признаків підзвітності). За намагання позбавити їх шматка можна получити по шапці, але можна ще встигнути наробити крику хоча б в місцевій пресі.

Для тих, хто сумнівається в бескорисливості моїх прагнень, кому здається, що мої дії , якщо вони не несуть якоїсь вигоди для мене - безглузді, пояснюю:

Ця діагностична апаратура все одно з"явиться в лікарні і без нашої з вами допомоги, рано чи пізно ( скоріш за все - пізно). Все одно вона буде оплачена грішми з наших кишень - податки чи благодійні добровільно-примусові пожертви. Питання в тому що обійдеться вона вже явно не в 20 тис. і втратиться час, який важитиме здоров"я енної кількості дітей. Коротше, я пропоную вирішення , хай невеличкої, соціальної проблеми швидким, гнучким, безбюрократичним, прозорим способом.

Тож хто бажає долучитися - робіть це активніше, нема можливості допомогти коштами - жертвуйте вільний час та сили. Треба розповсюдити флаєра і походити із скриньками.

П.С. Жінки! Ви не переймаєтесь здоров"ям наступного покоління? Чому ви переклали цю турботу на чоловічі плечі? До цього часу тема зацікавила лише двох жінок. Потрясіння устоїв.

Востаннє редагував Іра: 07.07.2012 о 00:42.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 7:
bbgon (08.07.2012), dango (07.07.2012), FortYear (07.07.2012), Носоріг (07.07.2012), Сомбра (07.07.2012), pberit (07.07.2012), Torres (04.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 22:36 #1983839   #119
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Нині, прямуючи з пляжу додому, перестріла на театральному майдані Ігора Побера і не змогла себе стримати, щоб не підійти і не запитатися про долю мого клопотання. Виявилось, що про нього він нічого не знав, моє і йому подібні клопотання відправляються зразу в центральний офіс, з грошима зараз взагалі складно, але вислухавши усно суть проблеми, взяв візитку і обіцяв подумати над тим , чим зможе бути корисним.

Виходить для того, щоб інших адресатів ознайомити з суттю проблеми треба влаштовувати на них тепер "засідки".
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (09.07.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.07.2012, 17:54 #1984792   #120
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Нині, прямуючи з пляжу додому, перестріла на театральному майдані Ігора Побера і не змогла себе стримати, щоб не підійти і не запитатися про долю мого клопотання. Виявилось, що про нього він нічого не знав, моє і йому подібні клопотання відправляються зразу в центральний офіс, з грошима зараз взагалі складно, але вислухавши усно суть проблеми, взяв візитку і обіцяв подумати над тим , чим зможе бути корисним.

Виходить для того, щоб інших адресатів ознайомити з суттю проблеми треба влаштовувати на них тепер "засідки".
А чому така увага саме до цього Побера? Як на мене то нехай гроші дають хоч комуністи, лиш би давали...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:18.