Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Збір коштів на кардіотокограф

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2012, 16:01 #1967924   #1
Іра
 
Аватар для Іра
Exclamation Збір коштів на кардіотокограф

Я , Ірина Жигунова - засновник та голова правління благодійного фонду "Вікно життя". Форумчани-старожили знають мене по реалізації однойменного проекту : http://forum.te.ua/showpost.php?p=1532741&postcount=44
та ще декількох цікавих для громади справам. Вкотре звертаюсь до форуму, як до свідомої, активної, небайдужої частини городян.

Так, як спрямування роботи благодійного фонду передбачає відвідування пологового будинку, то в процесі виявилось, що відділенню багато чого бракує і розраховувати на державне фінансування в повному обсязі та найближчим часом не доводиться. Якщо на єврозручності та комфорт можна ще почекати, то відсутність діагностичної апаратури дається взнаки вже зараз і щодня. Так виявилось, що у денному стаціонарі ЖК відсутній кардіотокограф ( апарат, який фіксує і записує серцебиття дитини в утробі матері, що дає можливість діагностувати ряд відхилень в розвитку та прийняти відповідні міри) , до цього часу лікар використовує дерев"яну трубочку.

Керівництво лікарні звернулось до БФ "Вікно життя" з проханням посприяти придбанню кардіотокографа. Ціна апарата 20 тис. грн. разом з доставкою, наладкою, інструктажем та розхідними матеріалами. Діагностика для вагітних буде безкоштовною. http://20minut.ua/Новини-Тернополя/n...-10233457.html

На "хазяйстві" фонду зараз є 200 грн. та дві благодійні скриньки, та все ж ми оптимісти і беремось за цю справу, адже можливо діти - це єдина причина через яку небо ще не знищило Землю.
Збір планується проводити в декілька способів:
1. докупити і розмістити благодійні скриньки ( чекаю на ваші поради де можна, сільпо, барвінок не дозволяють вже розміщати в них) можливо знайдуться добровольці у вільний час позбирати кошти мобільно.
2. звернення з проханням про допомогу до місцевих успішних підприємців (також потрібна порада до кого)
3. Звернення до відомих людей уродженців Тернопілля ( аналогічно).
4. Ну і посильні внески пересічних громадян.

Пропозиції щодо розміщення благодійних скриньок чи збору коштів за допомогою волонтерів можна надіслати на e-mail: 2010vikno@i.ua чи за номером 097-384-96-02. Благодійні кошти можна переказати на рахунок у банку: код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.


Картковий рахунок мій особистий з якого я зобов"язуюсь перекинути поступлення на р/р благодійного фонду:
4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.
ПриватБанк

або р\р ТОБФ "Вікно життя"
код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.
це для підприємців чи організацій, які забажають списати благодійність на витрати - надам всі необхідні документи: листи-клопотання, свідоцтво про неприбутковість організації.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1 дов з статистики.jpg (146.7 КБ, 73 переглядів)

Востаннє редагував Іра: 09.07.2012 о 22:23.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2012, 19:30 #2008504   #201
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Шпалери на робочих столах клієнтських компютерів у Крапках розміщено. Скриньки також. Менеджери та адміністратори проінструктовані.
Будемо надіятись що якісь кошти назбираються!
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 3:
dango (07.08.2012), muTs (08.08.2012), Іра (06.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2012, 00:00 #2008794   #202
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Підсумок на 06.08.2012р.
Сьогодні забрала суму, яка зібралась з допомогою благодійного розпродажу книг Носорогом форумчанину - sarmat + 250 грн (книги + добровільний внесок)
Скринька з магазину Мандарин на В.Великого + 112 грн
Через ряд причин скриньку з магазину довелось забрати. Буду вдячна якщо хтось запропонує варіант її розміщення.


Список благодійників : Носоріг, Yarkop , Dinara, Castor , barvik777, Х 19.06 термінал епіцентр, aleko2007, ganstern ,semteacher,Vuyko Yosyp, FortYear, pberit, ...=Romanio=..., хамід, ap@snuj, Сомбра, автопробіг Бережани, Smaila, CorwinAlex, Х термінал Вишнівецького, VT, dango, Demetra, riznyk, lullaby, форум "Малеча", форум "Мамусі", страйкболісти, прихожани Катедри, advisor, vk1610, sarmat



Загальна зібрана сума 6 445 грн?
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dango (07.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2012, 14:34 #2009977   #203
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Потрібна допомога в одній важливій справі. Я отримала комерційну пропозицію від http://www.getmedonline.com/bifc700sifem.html постачальник надійний і перевірений. Ця модель кардіотокографа FC 700 сертифікована на Україні, а на модель, про яку йшла мова спочатку , державна сертифікація на даний момент відсутня ( відновиться десь в листопаді). Технічні характеристики обох апаратів ідентичні. При купівлі двох таких апаратів сума покупки разом з доставкою становитиме 21 тис 700 грн. Тобто : 2 за ціною одного. Радилась з лікарями , які чекають на апарат, кажуть , що і два будуть загружені під зав"язку. При нинішньому бебі-бумі вони водять вагітних в патологію писати кардіогаму ночами.

Проблема полягає в тому, що я можу перерахувати безготівкові гривні на рахунок юридичної особи резидента України, а оплатити в Америку треба доларами.

В кого які є пропозції? ( Якаь частина суми є готівкою)
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2012, 14:48 #2009984   #204
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Проблема полягає в тому, що я можу перерахувати безготівкові гривні на рахунок юридичної особи резидента України, а оплатити в Америку треба доларами.

В кого які є пропозції? ( Якаь частина суми є готівкою)
якщо платитиме юрособа, то там, здається, геморой трошки... митниця, ВМД, тощо. А фізособа, маючи рахунок на обладнання, безпосередньо міг би в банку здійснити платіж цей.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2012, 14:54 #2009991   #205
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
якщо платитиме юрособа, то там, здається, геморой трошки... митниця, ВМД, тощо. А фізособа, маючи рахунок на обладнання, безпосередньо міг би в банку здійснити платіж цей.
Так про те й мова. Хто юридичною особою візьме в мене безготівкові гривні, а оплатить долари через банк фізичною?
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2012, 14:57 #2009993   #206
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Так про те й мова. Хто юридичною особою візьме в мене безготівкові гривні, а оплатить долари через банк фізичною?
тобто, я так зрозумів, в тебе частина грошей в готівці, а частина на рахунку в юридичній особі (благодійній організації) ? І тобі потрібно всіх їх перевести в готівку, купити долари і перерахувати як від фізособи закордон.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2012, 15:05 #2010001   #207
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
тобто, я так зрозумів, в тебе частина грошей в готівці, а частина на рахунку в юридичній особі (благодійній організації) ? І тобі потрібно всіх їх перевести в готівку, купити долари і перерахувати як від фізособи закордон.
Грубо кажучи так, але є декілька ньюансів: апарати законним шляхом повинні опинитись на балансі фонду. Якщо це неможливо, то доведеться купувати один апарат, тут і за 20 тис.грн.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2012, 15:32 #2010019   #208
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

там ше проблема буде з його розмитненням...
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIgorS (08.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2012, 15:46 #2010033   #209
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
там ше проблема буде з його розмитненням...
А якщо я куплю собі 10 джинсів по 300 дол на одному із закордонних інтернет магазинів, мені теж розтаможувати їх треба буде? Я серйозно питаюсь.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 08.08.2012, 15:51 #2010038   #210
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Теоретично так, практично як пощастить.
Щоб апарат законним шляхом зайшов в Україну, його потрібно розмитнити.
KIgorS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (08.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2012, 17:57 #2010155   #211
christina
 
Аватар для christina
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
А якщо я куплю собі 10 джинсів по 300 дол на одному із закордонних інтернет магазинів, мені теж розтаможувати їх треба буде? Я серйозно питаюсь.
правила ввозу різні для юридичних та фіз осіб. так само різні для мотлоху і техніки.
можна найти вихід на укр благодійні організації в америці, які в т.ч. займаються відправками в Україну та беруть на себе всі нюанси оформлення.
ОБС каже, шо такі є, але контактів не надає.

повертаючись до твого запитання.
як фіз особа ти можеш відправляти речі на суму до 300 євро митної вартості в одній посилці на адресу однієї фізичної особи в одній депеші протягом одного дня з будь якого закордонного магазину без розмитнення.
christina зараз поза форумом  
Подякували 3:
dango (08.08.2012), vk1610 (08.08.2012), Іра (08.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2012, 17:59 #2010159   #212
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
При нинішньому бебі-бумі вони водять вагітних в патологію писати кардіогаму ночами.
Я народжувала в іншому місті ,пологовий добровільно-примусово збирає з вагітних та породіль купу грошей під видом благодійних внесків.
1.VIP палата більше 500 грн(чула в Тернополі по 1000 є )
2.Народжувати у лікаря по домовленості 500 грн.
3.Медикаментозне забезпечення 400 грн.
4.За те що не привели донора до 100 грн.
На нужди чергових медсестер 20 грн.
Благодійний внесок на потреби малозабезпеченим породіллям 40 грн,або кілька пеленок.
На обстеження цим апаратом мене ганяли тричі на день,платила щоразу 10-20 грн в залежності від настрою медсестри .
Що вони з цими всіма грошима роблять?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2012, 18:49 #2010193   #213
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
____________________________________
Ти по темі щось маєш сказати?

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від christina Переглянути допис
правила ввозу різні для юридичних та фіз осіб. так само різні для мотлоху і техніки.
В мене на руках два рахунки : перший - на меншу суму, а другий, той, що я озвучила вже включає в собі митні витрати. Я так зрозуміла, завтра ще раз уточню. Спокушає те, що за ту суму можна взяти два апарати.

Востаннє редагував Іра: 08.08.2012 о 18:49. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2012, 20:54 #2010292   #214
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Ти по темі щось маєш сказати?
Так це по темі,якщо Ви маєте спілкування з керівництвом пологового,то можете запитати чому вони досі не купили кардіотокограф за благодійні внески,які рікою стікаються на їх рахунки.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2012, 20:58 #2010302   #215
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Так це по темі,якщо Ви маєте спілкування з керівництвом пологового,то можете запитати чому вони досі не купили кардіотокограф за благодійні внески,які рікою стікаються на їх рахунки.
Шановна, в цій темі ніхто не вестимесь на ваші пустопорожні дописи. Бажаєте долучитись коштами - долучаєтесь, хочете потриндіти ні про що - шукайте більш вдячну публіку.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 5:
aleko2007 (08.08.2012), Bhagavan (09.08.2012), dango (08.08.2012), оксана2009 (31.03.2013), pberit (08.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2012, 18:27 #2010826   #216
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

"Крапка" розмістила скриньку на фестивалю "Підкамінь". Маю сумніви щодо щедрості відвідувачів фестивалю... Але спробувати не є складно.

2012-08-09_16-39-38_738.jpg
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 3:
Носоріг (10.08.2012), Trader_Lena (10.06.2013), Іра (09.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2012, 18:44 #2011633   #217
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

http://www.tkml2.te.ua/index.php?opt...&id=7&Itemid=9
http://www.tkml2.te.ua/index.php?opt...&id=5&Itemid=6



а банера у них на сайті немає...
dango зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (10.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2012, 20:04 #2011659   #218
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
а банера у них на сайті немає...
Щось я загальмувала про банер.
Сьогодні десь годину обговорювали з гол.лікарем, замом та завідуючою консультацією тонкощі передачі обладнання в безоплатне цільове використання. Все таки я схиляюсь до рішення непередачі обладнання на баланс лікарні, щоб ефективнішим був контроль за безкоштовною діагностикою. Поки що все в процесі обговорення і відшліфування усіх бухгалтерських та юридичних тонкощів.

За 9 - 10 серпня на рахунок фонду надійшло 80 грн. імена благодійників мені відомі, але я не вправі оприлюднювати їх без дозволу.

Станом на 11 год дня скринька для пожертв в Підкамені ще була порожня. Фортєр , напевне, мав рацію - атмосфера етнофестивалю не надихає на благодійність, будем знати.

Підсумок на 10.08 6 525 грн

П.С. Страйкболісти і фотографи чим я можу допомогти, щоб реалізувати заплановане?

Востаннє редагував Іра: 10.08.2012 о 20:10.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2012, 03:03 #2011810   #219
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Іра а пробували по великим супермаркетам ставити скриньки? Бачу що в Барвінку та Сільпо стоять якісь 1-2 скриньки повні грошей. Думаю наша б зайвою не була...
Думаю яку сотню другу під кінець тижня закину, якийсь рух на роботі почався, жаль не з форуму...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (11.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2012, 07:45 #2011848   #220
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Іра а пробували по великим супермаркетам ставити скриньки? Бачу що в Барвінку та Сільпо стоять якісь 1-2 скриньки повні грошей. Думаю наша б зайвою не була...
Думаю яку сотню другу під кінець тижня закину, якийсь рух на роботі почався, жаль не з форуму...
Виграти тендер на держзамовлення легше, ніж отримати дозвіл на скриньки в супермаркеті. Цей ринок вже зайнятий і вирішується питання на рівні власників, а вони не в Тернополі. Єдине що вдалось - розмістити дві Чубаковські скриньки для нас в Подолянському Сільпо на касах. Ще не інкасували, з понеділка подивимось.
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (11.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:00.