Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Збір коштів на кардіотокограф

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2012, 16:01 #1967924   #1
Іра
 
Аватар для Іра
Exclamation Збір коштів на кардіотокограф

Я , Ірина Жигунова - засновник та голова правління благодійного фонду "Вікно життя". Форумчани-старожили знають мене по реалізації однойменного проекту : http://forum.te.ua/showpost.php?p=1532741&postcount=44
та ще декількох цікавих для громади справам. Вкотре звертаюсь до форуму, як до свідомої, активної, небайдужої частини городян.

Так, як спрямування роботи благодійного фонду передбачає відвідування пологового будинку, то в процесі виявилось, що відділенню багато чого бракує і розраховувати на державне фінансування в повному обсязі та найближчим часом не доводиться. Якщо на єврозручності та комфорт можна ще почекати, то відсутність діагностичної апаратури дається взнаки вже зараз і щодня. Так виявилось, що у денному стаціонарі ЖК відсутній кардіотокограф ( апарат, який фіксує і записує серцебиття дитини в утробі матері, що дає можливість діагностувати ряд відхилень в розвитку та прийняти відповідні міри) , до цього часу лікар використовує дерев"яну трубочку.

Керівництво лікарні звернулось до БФ "Вікно життя" з проханням посприяти придбанню кардіотокографа. Ціна апарата 20 тис. грн. разом з доставкою, наладкою, інструктажем та розхідними матеріалами. Діагностика для вагітних буде безкоштовною. http://20minut.ua/Новини-Тернополя/n...-10233457.html

На "хазяйстві" фонду зараз є 200 грн. та дві благодійні скриньки, та все ж ми оптимісти і беремось за цю справу, адже можливо діти - це єдина причина через яку небо ще не знищило Землю.
Збір планується проводити в декілька способів:
1. докупити і розмістити благодійні скриньки ( чекаю на ваші поради де можна, сільпо, барвінок не дозволяють вже розміщати в них) можливо знайдуться добровольці у вільний час позбирати кошти мобільно.
2. звернення з проханням про допомогу до місцевих успішних підприємців (також потрібна порада до кого)
3. Звернення до відомих людей уродженців Тернопілля ( аналогічно).
4. Ну і посильні внески пересічних громадян.

Пропозиції щодо розміщення благодійних скриньок чи збору коштів за допомогою волонтерів можна надіслати на e-mail: 2010vikno@i.ua чи за номером 097-384-96-02. Благодійні кошти можна переказати на рахунок у банку: код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.


Картковий рахунок мій особистий з якого я зобов"язуюсь перекинути поступлення на р/р благодійного фонду:
4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.
ПриватБанк

або р\р ТОБФ "Вікно життя"
код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.
це для підприємців чи організацій, які забажають списати благодійність на витрати - надам всі необхідні документи: листи-клопотання, свідоцтво про неприбутковість організації.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1 дов з статистики.jpg (146.7 КБ, 73 переглядів)

Востаннє редагував Іра: 09.07.2012 о 22:23.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2012, 16:50 #2012611   #221
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Парафіяни Церкви Успення Пресвятої Богородиці ( в народі церква на рогатці) зібрали сьогодні 2 355 грн.
Благодійна скринька, що приїхала з Підкаменя привезла мокрих 8 грн. Фортєр виявився правим .

Загальна сума на 12.08.2012 р 8 888 грн.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 6:
хамід (12.08.2012), pberit (12.08.2012), riznyk (12.08.2012), Romko_7 (12.08.2012), vk1610 (12.08.2012), Vlodko (13.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2012, 16:52 #2012612   #222
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Парафіяни Церкви Успення Пресвятої Богородиці ( в народі церква на рогатці) зібрали сьогодні 2 355 грн.
Ого! Це за скільки часу?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2012, 17:01 #2012621   #223
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ого! Це за скільки часу?
Це дві сьогоднішніх служби на 10 і 12 год. Священник зробив оголошення після служби і волонтери з "Іскри милосердя" пройшли із скриньками. Вони сміються з мене , кажуть що я невезуча, як збирати гроші в церкві для мене , так падає дощ і мало людей.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2012, 17:31 #2012639   #224
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Це дві сьогоднішніх служби на 10 і 12 год. Священник зробив оголошення після служби і волонтери з "Іскри милосердя" пройшли із скриньками. Вони сміються з мене , кажуть що я невезуча, як збирати гроші в церкві для мене , так падає дощ і мало людей.
Рахую це досить хорошим результатом, уявляю якби погода була хороша. Цей збір вдасться повторювати? Інші церкви відмовили?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2012, 18:10 #2012682   #225
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Рахую це досить хорошим результатом, уявляю якби погода була хороша. Цей збір вдасться повторювати? Інші церкви відмовили?
Я не знаю хто встановлював правила, але мені сказали, що я можу просити в кожній церкві по одному разу. Два тижні тому Катедра зібрала для проекту 529 грн. , тому сьогоднішня сума мене здивувала.

Церква Іоана Богослова навпроти вул. Чалдаєва - трошки туго йдуть перемовини.
Церква Святого Духа на Тарнавського навпроти і вище 11 школи - домовленість про збір досягнута , але отець не телефонував про результат, найближчим часом зайду.
Церква Св. Апостола Петра на В.Великого ,за три візити не вдалось застати настоятеля тому документи з проханням залишила натоятелю монастиря Франциканців, які її обслуговують, але дзвінка у відповідь ще не дочекалась, треба йти знов.
Церква Св. Йосафата на Лучаківського , два рази нікого взагалі не застала. Ще дві церкви в районі болгарського комплексу на БАМі - лише будівельники на території, треба знов кидати петлю.
Проблема в тому, що спілкуватись треба особисто і детально з кожним настоятелем. Для того, щоб переконати його в необхідності і доцільності збору коштів, щоб він, в свою чергу , зміг переконати прихожан. А я вже такий слон, що без лавочки під дупу можу за один раз пройти не більше 500 м.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 2:
pberit (12.08.2012), Ікебан (13.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2012, 18:20 #2012688   #226
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

А якщо підійти до керівництва церков (єпархії, чи як там вони ся називают)? Щоб дали добро у якнайбільшій кількості церков збирати пожертви.
Пам'ятаю як хотіли, щоб по церквам розповсюджували священники інфу по мутантів джерелянських із парку Нац. відродження, то казали звертатись до керівництва.
П.М. Якщо тре таки по церквам домовлятись, то можу спробувати зайти до церкви Михайла на 15 квітня (біля Пелікану). Прихожан там доволі багато. І циганам там дають після служби, певне, декілька сотень гривень.

Востаннє редагував bbgon: 12.08.2012 о 18:25.
bbgon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (12.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2012, 19:27 #2012729   #227
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не буть байдужим!

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
А якщо підійти до керівництва церков (єпархії, чи як там вони ся називают)? Щоб дали добро у якнайбільшій кількості церков збирати пожертви.
Пам'ятаю як хотіли, щоб по церквам розповсюджували священники інфу по мутантів джерелянських із парку Нац. відродження, то казали звертатись до керівництва.
П.М. Якщо тре таки по церквам домовлятись, то можу спробувати зайти до церкви Михайла на 15 квітня (біля Пелікану). Прихожан там доволі багато. І циганам там дають після служби, певне, декілька сотень гривень.
Я зверталась в єпархію до секретаря митрополита , це "добро" називається його благословенням і отримала відповідь що вирішення цього питання в компетенції кожного настоятеля, тому говорити треба з кожним особисто. Якщо ти живеш близько біля тієї церкви, то давай я тобі завтра передам необхідні документи. Я , як правило, ношу клопотання до настоятеля з текстом оголошення, клопотання головного лікаря, два свідоцтва фонду (про неприбутковість і реєстраційне), декілька флаєрів і візитку, ми домовляємось про дату збору, вони самотужки збирають і телефонують мені. Якщо тобі самому не вдасться переконати священника в цьому, то хоча б признач зустріч на конкретну годину.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2012, 02:03 #2012910   #228
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Спробую переконати. Завтра орієнтовно з 14 до 16 буду в центрі, опісля - на БАМі. Можем зустрітися. Попередньо телефонуйте.
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2012, 19:01 #2013414   #229
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Анонім готівкою 200 грн.
Банківські рахунки переглянути зараз не можу, бо ведуться регламентні роботи , тому підсумую сьогодні так:
На 13.08.2012 р сума склала 9 088 грн.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2012, 15:45 #2013893   #230
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

"Ксюші", на Тарнавського і Злуки та "Гермес" на Київській відшили мене зі скриньками а настоятель церкви Св. Апостола Петра на В. Великого обіцявся допомогти десь ближче до Другого Пришестя.

Поки лізала по точках в голову прийшла ідея ( не смійтесь) як вирішити проблему жебраків в нашому місті. По великому рахунку наших, рідних, місцевих, штатних жебраків не більше сотні. Це не ті, що займаються вторсировиною, а попрошайки під церквами, на ринках, в транспорті , на вокзалах. Багато хто з нас відмовляєтья від подачі милостині їм мотивуючи це невпевненістю в тому, що гроші будуть потрачені не на випивку чи наркотики. Але допомога декому з цих людей дійсно потрібна. Тому пропоную запровадити систему подачі милостині не грошима, а талонами\жетонами які жебрак зможе обміняти в конкретній точці на їжу, одяг, нічліг, гігієнічні процедури. Для цього не треба створювати нічого нового, треба лиш реанімувати одну з числених громадських благодійних організацій, як фактично ніякою діяльністю не займаються, а комунальне приміщення безоплатно займають.

Реалізовувати такі жетони можна в церквах, супермаркетах, банках, мережею волонтерів. Їх використання унеможливить нецільове використання пожертв і приведе знедолених до людей, які зможуть їм допомогти. Частина людей, які опинились жебраками, стали ними через власну безграмотність. Декому треба відновити документи, щоб отримувати пенсію, декому оформити субсидії чи допомогу по малозабеспеченості, відновити в правах, знайти дітей і примусити виконувати свій обов"язок по утриманню батьків, влаштувати в будинок престарілих, на лікування , в хоспіс і т.д. Волонтери , юристи і лікарі могли б допомогти вирішити такі проблеми.

Одночасно така система зробить Тернопіль непривабливим для жебраків-гастролерів з сусідніх регіонів, які скоро почнуть повертатися сюди з ЮБК та інших курортних місць.

Це я виклала тут для того , щоб не забути як і фішку з благодійним магазином. Може колись реалізую, а може хтось зиоже скористатись ідеєю.

Щоб не був допис офтопом підсумую :
Дві благодійні скриньки надані БФ "Подоляни" 544 грн

Список благодійників : Носоріг, Yarkop , Dinara, Castor , barvik777, Х 19.06 термінал епіцентр, aleko2007, ganstern ,semteacher,Vuyko Yosyp, FortYear, pberit, ...=Romanio=..., хамід, ap@snuj, Сомбра, автопробіг Бережани, Smaila, CorwinAlex, Х термінал Вишнівецького, VT, dango, Demetra, riznyk, lullaby, форум "Малеча", форум "Мамусі", страйкболісти, прихожани Катедри, advisor, vk1610, sarmat,прихожани церкви Усп.Пресвятої Богородиці, БФ Подоляни

Зібрана сума на 14.08.2012 9 632 грн
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2012, 16:05 #2013903   #231
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Сьогодні спостерігав за скринькою в банку: підсунули під самі очі біля каси - таки треба прозору, ніби дивляться на неї, а що це - не доганяють
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2012, 16:46 #2016360   #232
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Інкасували сьогодні скриньку з БМБанку (183 грн) для того, щоб завтра використати в Церкві Святого Архистратига Михайла на вул.15 квітня (домовився форумчанин bbgon). В понеділок скринька повернеться на своє місце в банк.

Підсумок на 18.08.2012 р 9 815 грн.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2012, 17:37 #2017593   #233
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Завдяки клопотанням форумчанина bbgon зібрані кошти прихожанами Церкви Архистратига Михайла в сумі +109 грн. і сама церква доклала +700 грн.
Форумчанин Grig + 100 грн.

Список благодійників : Носоріг, Yarkop , Dinara, Castor , barvik777, Х 19.06 термінал епіцентр, aleko2007, ganstern ,semteacher,Vuyko Yosyp, FortYear, pberit, ...=Romanio=..., хамід, ap@snuj, Сомбра, автопробіг Бережани, Smaila, CorwinAlex, Х термінал Вишнівецького, VT, dango, Demetra, riznyk, lullaby, форум "Малеча", форум "Мамусі", страйкболісти, прихожани Катедри, advisor, vk1610, sarmat,прихожани церкви Усп.Пресвятої Богородиці, БФ Подоляни, Grig, Церква Архистратига Михайла, bbgon

Підсумок на 20.08.2012 р 10 724 грн.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2012, 19:02 #2018256   #234
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

До акції фінансово долучився форумчанин Ікебан + 153 грн

Зібрана сума 10 878 грн.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2012, 14:32 #2019500   #235
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Є ще 20 грн. з барахолки - кинув в банківську скриньку. Написав листа Книгарні Є в Київ на рахунок розміщенян скриньки в них - лист прочитали, але відповіді ще немає.
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (23.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2012, 17:11 #2020131   #236
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Я не пропала ніде. Колумбусний Бітер не дає інтернету вже більше доби. Як тільки відновить - напишу новини.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2012, 09:10 #2022504   #237
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Вітаю усіх з Тернопільським празником та Днем міста! Всім веселої забави!
Вчора Сергій Притула передав мені 10 000 грн. на кардіотокограф. Таким чином зібрана сума становить 20 850 грн.

Але прошу нікого не розходитись:
1. Так, як замахнулись на два монітори потрібно дозбирати ще декілька грн. (необхідну суму на транспортування уточню після свят).
2. Потрібно продумати текст і виготовити 2 стікера на апарати. Щось в такому плані: "Кардіотокограф придбаний на кошти .........Діагностика проводиться безкоштовно".
3. Реалізація цього проекту багато чого мене навчила і головне - це те, що з нами можна мати справу і друге - що для розвитку благодійної діяльності загалом і ефективності благодійної діяльності спільноти ФФМ зокрема (якщо ви виявите таке бажання) , потрібно мати завчасно акумульовані кошти, а не бігати з простягнутою рукою. В мене на даний момент є декілька пропозицій тривалої співпраці з підприємцями та установами Тернополя (зараз не розкриватиму усі карти через ряд причин: не завжди всі обіцянки реалізовуються і не виключаю зацікавленості конкурентів у такій інформації).

Після фотозвіту у цій темі пропоную створити наступну , яка б об"єднала у прагненні благодійної діяльності як теперішніх учасників так і найширшу аудиторію активної і небайдужої частини Тернопільської громади для реалізації найбільш актуальних для міста проектів. Так , як згортати розпочату діяльність я не бачу сенсу, то пропоную її розширити:
1. Зараз 8 скриньок збирать внески по місту. Є домовленість про розміщення ще 10-12ти. Треба їх закупити і позначити інформацією про те що фонд і форум збирають на статутні цілі. Потрібні наклейки, бо "пеленання" скотчем потім погано і довго відмивається. Також вітаються пропозиції про нові точки розміщення.
2. Остання неділя вересня - Октовберфест 2012 в Подолянах. Попередня домовленість : розміщення велетенської прозорої скриньки на фестивалі (знаю, що такі заходи невдячна справа) і подальше у холі Подолян на тривалий термін.
3.Фотографи і страйкболісти, вітається ваша активність, з мого боку будь-яка допомога: приміщення, висвітлення в пресі, взагалі, пишіть в чому гальмуєте - допоможем.
4. На весну планую реалізувати ідею благодійного магазину . Хто володіє інформацією про можливість отримання комунального приміщення в оренду?
5. Для активістів, які бажають брати участь у вирішенні ключових питаннь благодійного руху форуму (а в планах і всього міста) таких , наприклад, як обрання ,серед декількох запропонованих, проекту для реалізації, ввести систему регулярних благодійних внесків у розмірі 100 грн. \місяць.
6. Вітаються всі креативні і потенційно плідні пропозиції.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 9:
aleko2007 (28.08.2012), Any (31.08.2012), ap@snuj (29.08.2012), christina (17.09.2012), Носоріг (28.08.2012), pberit (28.08.2012), riznyk (28.08.2012), StealZ (28.08.2012), Ікебан (28.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2012, 09:16 #2022508   #238
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

А як же власне виготовлення скриньок? Чи дешевше купити вже готові всетаки?
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2012, 09:30 #2022512   #239
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
А як же власне виготовлення скриньок? Чи дешевше купити вже готові всетаки?
Ми зробили одну. там в кресленні була похибка в 1 см.
Виготовлення власних дешевше десь на 30 грн. але страждає якість , зовнішній вигляд, час. Якщо ти працюєш десь в районі вул. Подільської, то там поряд хтось торгує акрилом. При можливості поцікався 5мм. прозорим і кольоровим ( треба для виготовлення великої скриньки, Алеко 2007 візьметься)
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
aleko2007 (28.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2012, 09:31 #2022513   #240
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Іра, я би радив замахуватись на два апарата тільки після того, як би остаточно впевнишся в їх транспортуванні/розмитненні...
бо може таке бути, що ти знову розчаруєшся в людях...
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:25.