Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.10.2016, 21:24 #2658208   #281
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Мабуть, не зовсім вірно....Комерційною діяльністю ще визначають підприємництво:


http://www.jobs.ua/ukr/pravo/economy...lib-article-5/
...а визначення підприємництва визначається статтею 42 ГКУ


http://uristinfo.net/hozjajstvennoe-...ijalnosti.html
Якщо нароботу їхати власним авто то це рахується що я використовую авто в комерційних цілях?

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
А потом вопрос. А чё такая маленькая пенсия?..
А ещё 120% что списываешь бензин, а ездишь на газу. И это считаешь частью зарплаты.

З.Ы. Дальше даже нет смысла, что-то вообще обсуждать. Особенно про "Бляхи".
Скажи де втерноолі платять офіційну зарплату більше 5000 грн? Так, я списую бензин а їжджу на газу, я злодій і ще й податки не плачу
Трафік, заради цікавості, чим ти заробляєш на життя?

Востаннє редагував Kokorakatan: 14.10.2016 о 21:26. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.10.2016, 21:32 #2658213   #282
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата Якщо нароботу їхати власним авто то це рахується що я використовую авто в комерційних цілях?
Що означає термін: — "..на роботу"? Я дав посилання на юридичні визначення. Коли працівник використовує автомобіль (навіть власний..) для виконання господарської діяльності, то юридично це буде трактуватись, як використання власного транспорту з комерційною метою.
Юристи мабуть краще це зможуть розтлумачити.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2016, 21:46 #2658217   #283
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата Трафік, заради цікавості, чим ти заробляєш на життя?
А безработный.


Цитата я злодій і ще й податки не плачу
И я не плачу. И по сему что-то требовать от государства, не имею права. Так же как и ты.
Так как если государство взглянет на меня? И на тебя к стати тоже. То статья.
Trafic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (14.10.2016)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.10.2016, 21:53 #2658218   #284
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Що означає термін: — "..на роботу"? Я дав посилання на юридичні визначення. Коли працівник використовує автомобіль (навіть власний..) для виконання господарської діяльності, то юридично це буде трактуватись, як використання власного транспорту з комерційною метою.
Юристи мабуть краще це зможуть розтлумачити.
У ст. 4 МК визначено, що транспортним засобом комерційного призначення є будь-яке судно (у тому числі самохідні та несамохідні ліхтери та баржі, а також судна на підводних крилах), судно на повітряній подушці, повітряне судно, автотранспортний засіб (моторні транспортні засоби, причепи, напівпричепи) чи рухомий склад залізниці, що використовуються в міжнародних перевезеннях для платного транспортування осіб або для платного чи безоплатного промислового чи комерційного транспортування товарів разом з їхніми звичайними запасними частинами, приладдям та устаткуванням, а також мастилами та паливом, що містяться в їхніх звичайних баках упродовж їхнього транспортування разом із транспортними засобами комерційного призначення.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
А безработный.



И я не плачу. И по сему что-то требовать от государства, не имею права. Так же как и ты.
Так как если государство взглянет на меня? И на тебя к стати тоже. То статья.
В мене на роботі зараз є вільна вакансія)) не хочеш торговим працювати?

Востаннє редагував Kokorakatan: 14.10.2016 о 22:01. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2016, 21:54 #2658220   #285
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
У ст. 4 МК визначено, що транспортним засобом комерційного призначення є будь-яке судно (у тому числі самохідні та несамохідні ліхтери та баржі, а також судна на підводних крилах), судно на повітряній подушці, повітряне судно, автотранспортний засіб (моторні транспортні засоби, причепи, напівпричепи) чи рухомий склад залізниці, що використовуються в міжнародних перевезеннях для платного транспортування осіб або для платного чи безоплатного промислового чи комерційного транспортування товарів разом з їхніми звичайними запасними частинами, приладдям та устаткуванням, а також мастилами та паливом, що містяться в їхніх звичайних баках упродовж їхнього транспортування разом із транспортними засобами комерційного призначення.
А шо там на колєї, про це говориться???
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2016, 21:55 #2658221   #286
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата В мене на роботі зараз є вільна вакансія)) не хочеш торговим працювати?
На таких условиях? Нет. Только недавно оставил подобное заведение.
Я лучше на мазурах официально побатрачу.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2016, 22:02 #2658223   #287
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
А шо там на колєї, про це говориться???
Я вибачаюсь але я незрозумів вашого допису, в 4 статті митного кодексу дано трактування комерційного ввезення транспорту і автотранспорту в тому числі, я щось не те написав?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
На таких условиях? Нет. Только недавно оставил подобное заведение.
Я лучше на мазурах официально побатрачу.
Та умови внас нормальні, тільки працювати потрібно 6 днів в тиждень)

Востаннє редагував Kokorakatan: 14.10.2016 о 22:04. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2016, 22:09 #2658226   #288
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата Я вибачаюсь алеия незрозумів вашого допису, в 4 статті митного кодексу дано трактування комерційного ввезення транспорту і автотранспорту в тому числі, я щось не те написав?
Це саме ця стаття 4 і саме цього митного кодексу ??
Цитата 4) ввезення товарів, транспортних засобів на митну територію України, вивезення товарів, транспортних засобів за межі митної території України - сукупність дій, пов’язаних із переміщенням товарів, транспортних засобів через митний кордон України у будь-який спосіб у відповідному напрямку;
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/4495-17
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2016, 22:27 #2658230   #289
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата А то есть опять найоб законов.
І правильно. Якщо закон написаний так,аби обдерти людину,а не для покращення їй життя,то такий закон ні на що більше не заслуговує,аби його найобували вздовж і поперек. *** закони з яких людям немає користі.
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2016, 07:34 #2658254   #290
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Це саме ця стаття 4 і саме цього митного кодексу ??


http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/4495-17
Так, 4 стаття 59 часттина
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2016, 08:00 #2658258   #291
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Так, 4 стаття 59 часттина
...яка не зовсім відповідає темі дискусії....Особисто не цікавився юридичними аспектами даної проблеми , але на мою думку дискусія відбувається не в правильному напрямку. Мабуть доцільніше було б обговорювати не саме визначення транспортного засобу, а зміни та доповнення до Митного та Податкового кодексу від 07.06.2012 № 4915 VI http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/.../paran146#n146

Цитата 21) частини першу - третю статті 380 викласти в такій редакції:

"1. Тимчасове ввезення громадянами-нерезидентами на митну територію України транспортних засобів особистого користування дозволяється на строк до одного року. Цей строк може бути продовжено митними органами з урахуванням дії обставин непереборної сили та особистих обставин громадян, які ввезли такі транспортні засоби, за умови документального підтвердження цих обставин, але не більш як на 60 днів. Обов’язковою умовою допуску зазначених транспортних засобів до тимчасового ввезення на митну територію України є реєстрація цих транспортних засобів в уповноважених органах іноземних держав, що підтверджується відповідним документом.

2. Транспортні засоби особистого користування, що тимчасово ввозяться на митну територію України громадянами-нерезидентами, не підлягають письмовому декларуванню та звільняються від подання документів, що видаються державними органами, уповноваженими здійснювати види контролю, зазначені у статті 319 цього Кодексу. Пропуск таких транспортних засобів через митний кордон України здійснюється без застосування до них заходів гарантування, передбачених розділом Х цього Кодексу. Пальне, що міститься у звичайних (встановлених заводом-виробником) баках зазначених транспортних засобів, не підлягає письмовому декларуванню та не є об’єктом оподаткування митними платежами.

3. Тимчасове ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування, що класифікуються за товарними позиціями 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонни), 8711 згідно з УКТ ЗЕД та причепів до них товарної позиції 8716 згідно з УКТ ЗЕД дозволяється на строк до одного року під письмове зобов’язання про їх зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, після сплати всіх митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів.

Тимчасове ввезення громадянами-резидентами на митну територію України інших транспортних засобів особистого користування дозволяється на строк до одного року під письмове зобов’язання про їх зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, та із застосуванням до них заходів гарантування, передбачених розділом Х цього Кодексу.

Строки, передбачені абзацами першим та другим цієї частини, можуть бути продовжені митними органами з урахуванням дії обставин непереборної сили та особистих обставин громадян, які ввезли транспортні засоби, за умови документального підтвердження цих обставин, але не більш як на 60 днів.

Громадяни-резиденти, які перебувають на тимчасовому консульському обліку в консульській установі України за кордоном, мають право тимчасово ввозити на митну територію України під письмове зобов’язання про зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, один транспортний засіб особистого користування, що класифікується за товарною позицією 8703 (крім товарної підпозиції 8703 10) згідно з УКТ ЗЕД, та причіп до нього, що класифікується за товарною підпозицією 8716 10 згідно з УКТ ЗЕД (за умови ввезення разом із транспортним засобом), на строк, що не перевищує 60 днів протягом одного календарного року (який може бути як безперервним, так і з перервами), без сплати митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів. Зазначені транспортні засоби можуть бути тимчасово ввезені на митну територію України за умови подання митному органу документів, що підтверджують право власності громадянина на такі транспортні засоби та їх реєстрацію на території відповідної країни";
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2016, 08:26 #2658262   #292
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
...яка не зовсім відповідає темі дискусії....Особисто не цікавився юридичними аспектами даної проблеми , але на мою думку дискусія відбувається не в правильному напрямку. Мабуть доцільніше було б обговорювати не саме визначення транспортного засобу, а зміни та доповнення до Митного та Податкового кодексу від 07.06.2012 № 4915 VI http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/.../paran146#n146
Поясніть що ви хочете доказати? Я хочу завезти авто, під комерційний ввіз непідпадаю ст4 п59 значить для особистого корристування, про що ше спорити?
Якщо ви хочете сказати шо резидент зараз неможе завезти то я це знаю
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2016, 09:03 #2658267   #293
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата Якщо ви хочете сказати шо резидент зараз неможе завезти то я це знаю
Але, якщо дуже хочеться, то шукаємо різні лазівки )))))

Цитата Поясніть що ви хочете доказати? Я хочу завезти авто, під комерційний ввіз непідпадаю ст4 п59 значить для особистого корристування, про що ше спорити?
Ну, насам перед мабуть потрібно свої "хотілки" співставляти з діючим законодавством, а не в спосіб, коли частина хитро *****ного населення, в порушення існуючих правил завозить автотранспорт на територію України, а потім мотивуючи благими намірами пробує "продавити" для себе якісь преференції. Наголошу, що ставки розмитнення — тема окремої розмови. Я досить часто буваю в Закарпатській області, бачу ситуацію з кількістю автотранспорта під іноземною реєстрацією, розумію незручності місцевого населення, .....в тому числі для перевезення контрабасу ч-з державний кордон , але мабуть краще було б вирішувати проблему в законодавчому руслі, а не шляхом ультиматумів, бо хтось, порушивши законодавство вже завіз авто і що він тепер буде робити. А перед тим, як завозити автомобілі ці люди думали про наслідки?
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.10.2016, 11:31 #2658282   #294
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Але, якщо дуже хочеться, то шукаємо різні лазівки )))))


Ну, насам перед мабуть потрібно свої "хотілки" співставляти з діючим законодавством, а не в спосіб, коли частина хитро *****ного населення, в порушення існуючих правил завозить автотранспорт на територію України, а потім мотивуючи благими намірами пробує "продавити" для себе якісь преференції. Наголошу, що ставки розмитнення — тема окремої розмови. Я досить часто буваю в Закарпатській області, бачу ситуацію з кількістю автотранспорта під іноземною реєстрацією, розумію незручності місцевого населення, .....в тому числі для перевезення контрабасу ч-з державний кордон , але мабуть краще було б вирішувати проблему в законодавчому руслі, а не шляхом ультиматумів, бо хтось, порушивши законодавство вже завіз авто і що він тепер буде робити. А перед тим, як завозити автомобілі ці люди думали про наслідки?
Говорили про одне а вийшло так як все. Я чекаю щоб змінилось законодавство і наразі авто на пл номерах немаю.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2016, 11:16 #2658413   #295
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Які тут деякі дописувачі правильні. Все хочуть по закону. Та там в Києві влада клала великий болт на всі закони. Вони живуть за принципом "Друзям все, а ворогам закон". От і робіть висновок до кого вони відносять свій народ.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2016, 11:25 #2658415   #296
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата Я чекаю щоб змінилось законодавство і наразі авто на пл номерах немаю.
Я — також, але це вже тема іншої розмови....
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2016, 11:32 #2658416   #297
pvm
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
Які тут деякі дописувачі правильні. Все хочуть по закону. Та там в Києві влада клала великий болт на всі закони. Вони живуть за принципом "Друзям все, а ворогам закон". От і робіть висновок до кого вони відносять свій народ.
влада з неба не впала, народ вибрав.
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2016, 11:56 #2658421   #298
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата народ вибрав.
Шаблонна відповідь: "Народ вибрав". А народ як міг знати шо той шоколадний мудак буде продовжувати політику "Папєрєдніков" після того всього що відбулося на майдані, в Донбасі і тд і тп. Народ довірився, повірив і знов прокол. То що по ваших словах народ винен що знову злодії при владі!?!?
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2016, 12:00 #2658422   #299
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

deko, а согласно темы есть чего сказать?
Или просто желание развести тут политсрач? Тем самым добится закрытия темы...
Политика в других темах.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 16.10.2016, 12:55 #2658438   #300
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на польських номерах?

Цитата есть чего сказать?
А шо тут казати? Я загалом підтримую Кокоракатана. Сам би не проти взяти якогось Пасата Б5 універсала за 2,5-3 тис дол. Але я усвідомлюю, що поки та банда на чолі з вищевказаним мудаком буде при владі, не світить нам таких цін на авто. І ніхто ніяких законів, про які тут йде мова приймати не буде. Зробили нову розтаможку (Євро5 і не старше 2010 р.) – «ДУЖЕ велике досягнення!!!». Але вона людям помогла як мертвому припарка.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:35.