Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.09.2007, 09:18 #426767   #421
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

Цитата:
Допис від Supra Karma Переглянути допис
ви взагалі нікого не любите
То наші проблеми. А ви якщо будете так флудит, то отримаєте бан на іп-адресу.
Stanislav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 09:24 #426774   #422
Евтаназіолог
 
Аватар для Евтаназіолог
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

Цитата:
Допис від Supra Karma Переглянути допис
а ти на свою подпісь глянь спочатку. шо за реклама не в тєму. гроші заробити хочеш. Тут в цій темі рекламуєш себе, хах?
ти шо зареєструвалась, шоб народ покритикувати, якшо маєш критичні дні попий заспокійливе. хто шо розміщує, підписи аватари, це персональна справа кожного, шо тобі не подобається нікого не _бе , ось так
Евтаназіолог зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 09:44 #426791   #423
Natash@
 
Аватар для Natash@
Exclamation Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

Народ в вас совісті 0,0000!.....Хай Бог допоможе Назару!!!!
Natash@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 10:08 #426807   #424
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

Цитата:
Допис від Евтаназіолог Переглянути допис
ти шо зареєструвалась, шоб народ покритикувати, якшо маєш критичні дні попий заспокійливе. хто шо розміщує, підписи аватари, це персональна справа кожного, шо тобі не подобається нікого не _бе , ось так
Це кажись не вона а він!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 10:09 #426808   #425
Gold_A
 
Аватар для Gold_A
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

Цитата:
Допис від Simpson Переглянути допис
Блять зібралась ціла купа буб базарних, якого хуя писати всяку хуйню далбайоби, чого ви обсираєте людину якій і так без цього важко. невже вас немає ніякої совісті???? Ви тут зібрались шоб язиками почисати гандони кончені. Заткніться і просто нічого не пишіть. А люди котрим насправді не всерівно просто задумайтесь про Назара і попросіть Бога щоб він допоміг йому викарапкатись.
От, прошу дуже! Типовий засранчег! І скоріше за все теж горе-гонщик, дружок нашого Назарка! Я бачу вони і так нічого не зрозуміють! Мізків замало для цього, вистачає тільки на безумовні рефлекси, тобто газ в підлогу і пох світлофори, пішоходи і все до дупи!
Цей пост ще раз ссвідчить про рівень культури наших малолітніх вбивць на колесах. Так, що робіть висновки, панове!
Gold_A зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 10:11 #426810   #426
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

ЗАКРИЄ ХТОСЬ ЦЮ ТЕМУ???
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 10:11 #426811   #427
superolka
 
Аватар для superolka
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

Народ,не зафлуджуйте тему,не перетворюйтесь на тварин!!!Давайте не допустим,щоб ця тема була переміщена у флейм.
superolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 10:12 #426813   #428
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

Цитата:
Допис від superolka Переглянути допис
Народ,не зафлуджуйте тему,не перетворюйтесь на тварин!!!Давайте не допустим,щоб ця тема була переміщена у флейм.
Давайте! Я напркиклад хочу знати про стан Назара і шофера фури!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 10:25 #426827   #429
Supra Karma
 
Аватар для Supra Karma
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

а знаєте чого мені не жалко нікого? бо люди не міняються, шо роблять то і далі будуть робити, всі. Вот вчора:
переходимо з дівчиною світлофор біля літака, мигає жовтим він постійно, короче це то саме шо пішоход простий, їде жигуль зупиняється ми йдемо а ззаду валить машина з номером MAXIM і обганяє жигуля і валить на нас, торба, і шо робити?
Supra Karma зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 10:26 #426830   #430
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

Цитата:
Допис від Supra Karma Переглянути допис
а знаєте чого мені не жалко нікого? бо люди не міняються, шо роблять то і далі будуть робити, всі. Вот вчора:
переходимо з дівчиною світлофор біля літака, мигає жовтим він постійно, короче це то саме шо пішоход простий, їде жигуль зупиняється ми йдемо а ззаду валить машина з номером MAXIM і обганяє жигуля і валить на нас, торба, і шо робити?
Писати скаргу в даї а не в репутацію!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 10:32 #426836   #431
superolka
 
Аватар для superolka
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

Гии.Ну як їздить MAXIM це можна окрему тему починати
superolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 10:51 #426861   #432
Elderly
 
Аватар для Elderly
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

Цитата:
Допис від Supra Karma Переглянути допис
а знаєте чого мені не жалко нікого? бо люди не міняються, шо роблять то і далі будуть робити, всі. Вот вчора:
переходимо з дівчиною світлофор біля літака, мигає жовтим він постійно, короче це то саме шо пішоход простий, їде жигуль зупиняється ми йдемо а ззаду валить машина з номером MAXIM і обганяє жигуля і валить на нас, торба, і шо робити?
Автомобіль Мариновського. Не знаю чим тут можна зарадити.

Відкрийте окрему тему на форумі на тему хто де що чув і бачив про порушення правил як водіїв так і пішоходів, на кого чуть не наїхали і т.д., це явно не до цієї теми....

Востаннє редагував Elderly: 21.09.2007 о 10:57.
Elderly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 11:01 #426872   #433
Евтаназіолог
 
Аватар для Евтаназіолог
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

в тому і біда шо в країні закон не один для всіх , азалежно скіки грошей маєш , чим біш грошей тим біш тебе ці закони(в т ч ПДР) не стосуються, від мента можна відкупитись, і від суду -бардак
Евтаназіолог зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 11:29 #426902   #434
Elderly
 
Аватар для Elderly
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

Цитата:
Допис від Евтаназіолог Переглянути допис
в тому і біда шо в країні закон не один для всіх , азалежно скіки грошей маєш , чим біш грошей тим біш тебе ці закони(в т ч ПДР) не стосуються, від мента можна відкупитись, і від суду -бардак
Поки верхушка країни не позбудеться гнилі, а вона присутня у всіх кольорах (сині, оранжеві......) до тих пір таке і буде творитись..... Хоча таке як сталось з Назаром до того відношення не має. В Назара це помилка молодості, тяжка помилка. Таких помилок в молодих багато просто ми не всі їх бачимо і тому не обговорюємо.
Я думаю що це все етапи розвитку суспільства. З часом наступна сходинка молоді не буде цього робити, буде щось інше як ми наприклад колись грались в індіанців і пошкоджували один одного випадковими стрілами з луків. Потім модно було цеглину перехожому продавати. Це все і багато іншого пройшло. Зараз модно погонитись на авто, бо це стало доступно....
Головне щоб він вижив і не залишився калікою (це страшно). Важко йому буде носити тягар тієї біди, але це урок для цієї сходинки молоді і вже є мінімальний шанс що таких випадків стане менше не тільки в нас в Тернополі... інформація рознеслась по білому світу...

Востаннє редагував Elderly: 21.09.2007 о 11:35.
Elderly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 11:31 #426905   #435
Таньчик1987
 
Аватар для Таньчик1987
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

Люди перестаньте засирати тему!!!!!!!!!!!!! Пишіть в флеймі як їздить MAXIM...Заходжу сюди щоб поцікавитися здоров"ям Назара, а тему перетворили на базар...Майте елементарну повагу до людини, життя якої тримається на волосині...
Мрію про те що пости вище мого були тільки про здоров"я Назара...
Таньчик1987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 11:48 #426922   #436
Elderly
 
Аватар для Elderly
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

ТТК також нічого поганого в своєму задумі при зародженні не мав. Може навіть краще що такі клуби існують. Хтось не став бандюком або не сів на голку завдяки такій спілці.
Даний випадок їм показав ще одну помилку в організації, ніхто з організіторів такого не хотів. Можливо вони і не присікали, на скільки бажано було би, виходки своїх клубників і тему якусь там витерли з свого форуму про перегони на світлофорах, але це все природній шлях розвитку в тому суспільстві де ми є.
Тему витерли щоб не ускладнювати майбутнього для тих хто можливо в результаті біди образумився. А тепер скоріше за все будуть наказувати за нечемне поводження на дорозі.
Зла не треба бажати нікому.

Перепрошую, але коли писав цей флейм то появився попередній. За його здоров'я постійно цікавлюсь через співробітників та знайомих в лікарні хоча ніколи того хлопчини не бачив і не знав про такого.
На даний момент новин ніяких нема. На ранок здається все було стабільно.

Востаннє редагував Elderly: 21.09.2007 о 11:53.
Elderly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2007, 12:02 #426928   #437
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Тернопіль - Смиківці чергові жертви?

тему закриваю.
задрали всі.
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:07.