Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Ремонт в новобудові

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.12.2018, 10:44 #2743112   #81
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Хлопці невже як так товсто тролю що ви не бачите? Не в обіду нікому але я манав переплачувати 20к за ремонт.

А давайте, пане Чуйко найдіть мені 2км цегла від 65м2 не першій не останній до 33000$ Дружба Старий парк Оболоня.
Не найде він тобі таке, я ж писав, кажи що 1 кімнатна від 65м2, не будь провінціалом, вітальня не рахується
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 13:02 #2743117   #82
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
Воно ж у двох кліках звідси, ото вже лінь добралася до народу...
Функціональність та мінімалізм, не для прокурорських чи суддівських.
І скільки потягне такий мінімалізм ?
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 15:01 #2743124   #83
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Пан архітектор просто був на заробітках в штатах і вітальню за кімнату не рахує. Через те трикімнатну квартиру він називає двокімнатною, а зважаючи що трикімнатні мають площу ~80 м2 то ціна в 70000$ йому здається смішною бо тільки ремонт це 40000$ +вартість квартири 40000$. Так що двокімнатна по міркам спеціаліста це мінімум 80000$
Я не називаю трикімнатну двокімнатною, а називаю двоспаленною. Доречі, були у практиці випадки де у квартирі площею 40 кв.м. вдалось розмістити і кухню і вітальню, і одну спальню. І люди були задоволені, що кожного дня не треба диван розкладати. І взагалі у моїй практиці проектування багатоквартирних будинків я намагаюсь рахувати по кількості спалень. Також я рахую не по кількості квадратів а по комфорту. Квартира площею 65 кв.м при однаковій кількості кімнат може бути комфортнішою ніж площею 80 кв.м. Адже це зручно та пристосовано до сучасних вимог. Ну чому я повинен жити по правилам, написаним 50 років тому назад, і абсолютно неактуальним зараз?
Але тернополяни народжені страждати і економити. Розумію їх, мають повне право.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Хлопці невже як так товсто тролю що ви не бачите? Не в обіду нікому але я манав переплачувати 20к за ремонт.

А давайте, пане Чуйко найдіть мені 2км цегла від 65м2 не першій не останній до 33000$ Дружба Старий парк Оболоня.
Можливо ваші жарти зрозумілі лише вам. Та й ніхто не зобов'язує вас переплачувати.

Щодо пошуку — це вартує грошей, безкоштовно я не працюю. Хоча з таким підходом я б і за гроші з вами не працював. Хіба за дуже великі гроші. Не мій клієнт.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
І скільки потягне такий мінімалізм ?
Кухня орієнтовно 3000$.
Відповідаю одразу на репліку "Та мені поріжуть плиту і майстер за 100$ скрутить, там не більше 500$ ціна". Не поріжуть і не скрутить. Тому що там плита, фурнітура та робота якісна, а не гаражна. І на неї дається гарантія, а не "абонент поза зоною" через місяць після монтажу.

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 25.12.2018 о 15:01. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIgorS (25.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 15:17 #2743128   #84
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Пане архітектор, не маючи на меті вас образити, але народу піхуй як особисто ви називаєте те, що всі решта називають двокімнатною квартирою. Спочатку мова була про вартість ремонту. Люди засумнівались в справедливості озвучених вами сум, аргументуючи це тим, що вартість сирої квартири 65 м + вартість її ремонту за озвучених вами прайсом має бути в районі 65-70 тис. А на сайтах інші ціни. Все.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 16:14 #2743132   #85
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Пане архітектор, не маючи на меті вас образити, але народу піхуй як особисто ви називаєте те, що всі решта називають двокімнатною квартирою. Спочатку мова була про вартість ремонту. Люди засумнівались в справедливості озвучених вами сум, аргументуючи це тим, що вартість сирої квартири 65 м + вартість її ремонту за озвучених вами прайсом має бути в районі 65-70 тис. А на сайтах інші ціни. Все.
Та будь ласка, сумнівайтеся. Люди спитали скільки коштує ремонт, я відповів.Що я зроблю що в людей почало припікати, так як їм щось не сподобалося, і вони вважають що має бути тільки так як вони вважають. Вкотре пересвідчуюсь що ціни на будь-що є дуже індивідуальними. Має бути конкретне питання і на нього дається конкретна відповідь.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (25.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 18:19 #2743150   #86
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

ChuykoArchitect
у Вас є 100% ,свого роду портфоліо, Фото Ваших робіт
якшо Вам не важком можете скинути наприклад варітант 1 кімнатної кв. і написати скільки коштував суто сам ремонт, і вартість матеріалів (звісно якшо Ви купляли їх )
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 18:38 #2743151   #87
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис

Можливо ваші жарти зрозумілі лише вам. Та й ніхто не зобов'язує вас переплачувати.

Щодо пошуку — це вартує грошей, безкоштовно я не працюю. Хоча з таким підходом я б і за гроші з вами не працював. Хіба за дуже великі гроші. Не мій клієнт.

Вах вах не дуйся Дай вгадаю твій пошук буде гортання ріа та олх та продзвон забудовників? Дякую я і сам можу найти або візьму в ріелтора. Та й думаю ти там таку маржу накинеш шо ріелтор ше буде дуже по людськи Ти взагалі якийсь універсал і проектуєш і ремонти робиш і квартири шукаєш. Правда от результат по фото не дуже... як на ті гроші. Чисто моя точка зору. Млжем на ти - мені корона з голови не впаде і це ж інтернет!


Ну і так я вірю що у тебе є клієнти, правда мені їх трішки жаль але то такоє...

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Пан архітектор просто був на заробітках в штатах і вітальню за кімнату не рахує. Через те трикімнатну квартиру він називає двокімнатною, а зважаючи що трикімнатні мають площу ~80 м2 то ціна в 70000$ йому здається смішною бо тільки ремонт це 40000$ +вартість квартири 40000$. Так що двокімнатна по міркам спеціаліста це мінімум 80000$

Та шо ти, пан архітекчур рве шаблони і підриває пукани не по дєцкі

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
70 штук за квартиру це не дуже мудро... Особливо якщо мати авто бо тоді би і гараж здався, а він біля будинку штук 15, за ці гроші можна взяти котедж з ремонтом і гаражем, і не прозрівати від тупості сусідів. Читаю багато груп ОСББ це просто піпець, в Таксопарку придурки якось закинули пляшку з пива, відповідно декілька квартир заляло фекаліями...
А квартири там космос... Бачив оголошення навіть по 85тис.у.о за сирі.
Якби я мав 70 штук то в мене б вийшла трьошка з ремонтом і ше б лишилось чуток. Я вже прикидав в мене буде 2км з цегли 35к+- сама сира квартира + 12-15к ремонт з меблями та технікою все решта то марнотрацтво. І ці слова не зі стелі взяті. Маю деякий досвід з майстрами тут та закордоном + знаю скільки знайомим обійшлись нормальні ремонти

Востаннє редагував Terror: 25.12.2018 о 18:38. Причина: Пізніше додано
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (25.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 19:17 #2743158   #88
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Вах вах не дуйся Дай вгадаю твій пошук буде гортання ріа та олх та продзвон забудовників? Дякую я і сам можу найти або візьму в ріелтора. Та й думаю ти там таку маржу накинеш шо ріелтор ше буде дуже по людськи Ти взагалі якийсь універсал і проектуєш і ремонти робиш і квартири шукаєш. Правда от результат по фото не дуже... як на ті гроші. Чисто моя точка зору. Млжем на ти - мені корона з голови не впаде і це ж інтернет!


Ну і так я вірю що у тебе є клієнти, правда мені їх трішки жаль але то такоє...
Та я не збираюсь нічого шукати і дзвонити. І так, я не ріелтор, не буду в них роботу забирати. Єдине що я можу порадити — де краще планування та можливості перепланування. Як витягнути максимум з наявної площі. Наприклад, навіщо купувати 80 квадратів, якщо ті самі функції можна втиснути в 65. Ремонти я теж не роблю, але роблю нагляд за ремонтом. Фактично виступаю таким собі адвокатом між замовником та майстрами. Координую їх, контролюю дотримання проекту, якщо треба оперативно вношу зміни.

Щодо "подобається/не подобається" — це вже особисте. Наприклад я категорично не сприймаю ліпнини і вензелів з пілястрами та десятирівневими підвісними стелями, а хтось любить.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (25.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 19:49 #2743161   #89
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Як витягнути максимум з наявної площі.
Як ставитесь до коридорів у квартирі?
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 20:48 #2743167   #90
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Як ставитесь до коридорів у квартирі?
Якщо коридор займає не більше 10-15% від площі квартири — нормально. Якщо більше — значить неграмотно спроектована квартира і треба думати як задіяти цю площу.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 21:03 #2743168   #91
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата ціни на будь-що є дуже індивідуальними. Має бути конкретне питання і на нього дається конкретна відповідь.
ну от, нарешті те що було б добре обговорювати в темі, конкретні практики, тема мала би бути поглиблена у конкретику.
До прикладу якщо розглядати кухню за 3к, то виробники плити, фурнітур, виконавці робіт з порізки під розмір, і.т.п. щоб розуміти з чого ті 3к набираються і оцінити адекватність суми, іншими словами, щоб не був навар в 100500%. Наскільки розумію для цього такі теми і форум впринципі потрібний.
igorslf зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (25.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 21:24 #2743170   #92
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Наприклад, навіщо купувати 80 квадратів, якщо ті самі функції можна втиснути в 65.
Навіщо робити ремонт за 35к коли можна за 15к? Якщо по твоїм ж словам все одно через 5-10 років треба буде оновляти. Мені здається економія 20-25кусків зелені важливіше, чим шоб за мене хтось вирішував як втиснути функціонал з 80м2 в 65м2. Тим більше якщо толкові майстри, то можуть порадити як краще зробити. Ваші клієнти далеко не простий клас, думаю підприємці, казнокради і заробітчани.
Terror зараз поза форумом  
Подякували 2:
dodge (26.12.2018), Romko_7 (26.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2018, 08:07 #2743174   #93
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Та будь ласка, сумнівайтеся. Люди спитали скільки коштує ремонт, я відповів.Що я зроблю що в людей почало припікати, так як їм щось не сподобалося, і вони вважають що має бути тільки так як вони вважають. Вкотре пересвідчуюсь що ціни на будь-що є дуже індивідуальними. Має бути конкретне питання і на нього дається конкретна відповідь.
Особисто моя думка, що з твоєї сторони мала б прозвучати якась конкретика:що саме з тими ремонтами не так? Якість матеріалів, якість роботи? Що? Просто мовчиш з поважним виглядом
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (26.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2018, 08:56 #2743175   #94
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Навіщо робити ремонт за 35к коли можна за 15к? Якщо по твоїм ж словам все одно через 5-10 років треба буде оновляти. Мені здається економія 20-25кусків зелені важливіше, чим шоб за мене хтось вирішував як втиснути функціонал з 80м2 в 65м2. Тим більше якщо толкові майстри, то можуть порадити як краще зробити. Ваші клієнти далеко не простий клас, думаю підприємці, казнокради і заробітчани.
Навіщо їздити на авто за 35К, коли можна за 15К. Всеодно через 5-10 років треба оновляти.
Навіщо купувати айфон за 1К, коли можна купити китайфон за 150$. Всеодно через 2-3 роки треба оновляти.

Для когось важлива економія, а для когось комфорт і естетика. І у мене були замовники, які мали просте авто, простий телефон, але хотіли зробити якісний, хороший і стильний ремонт. Вони цінують свій час та свої гроші, тому довіряють роботу по плануванню та організації ремонту спеціалісту.

Підприємці, казнокради і заробітчани — цікавий логічний ряд. Сміявсь. Підприємці так, заробітчани я б не сказав, це молоді люди які попрацювали у світі, побачили його, і хочуть жити відповідно. Доречі кілька об'єктів вели таким чином коли замовник не в Україні, а об'єкт в Україні. Люди задоволені. З казнокрадами не працював і не збираюсь, світогляд не сходиться. Я про естетику та підхід до роботи.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Особисто моя думка, що з твоєї сторони мала б прозвучати якась конкретика:що саме з тими ремонтами не так? Якість матеріалів, якість роботи? Що? Просто мовчиш з поважним виглядом
Я по фото судити не можу. Та й навіть подивившись вживу треба знати які матеріали застосовувались. А то на вигляд може бути два схожих ламінати, а один стирається за рік, а другий стоїть десять.
Я ж знаю як робиться на продаж. Особливо з будов я можу таких історій розказати що на голову не налазить. А ззовні все гарно, і поки глибше не копнули, так

І взагалі, конкретне питання може звучати так: скільки мінімально/середньо/максимально коштує ремонт в новобудові, та що передбачає кожна з сум. Або: "Я маю N-ну суму грошей, та квартиру площею ХХ кв.м. який ремонт я можу зробити на ці гроші"?

А то якийсь комунізм почався і боротьба з буржуями клятими. Надумали собі, ремонти по ціні квартири робити.

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 26.12.2018 о 09:11. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2018, 10:10 #2743186   #95
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Навіщо їздити на авто за 35К, коли можна за 15К. Всеодно через 5-10 років треба оновляти.
Навіщо купувати айфон за 1К, коли можна купити китайфон за 150$. Всеодно через 2-3 роки треба оновляти.
Так я тебе ж і питаю нахрина вивалювати за ремонт 35 штук коли роблю класний ремонт за 15 штук і беру собі 2км хоч 80м2 хоч 90м2 і не парюсь шоб якийсь чувак мені втискав функціонал в 65м2 бо на решта бабла мене просто розвели... Які такі матеріали ти використовуєш? По фото я бачив базарний тип кухні і простий стіл і це 35к? Та це лошарський ремонт


На щот мобілок ти шариш, а от з квартирами тормозиш шось. Я так і беру мобілки середнього рівня бо міняю їх кожні 3 роки і не бачу сенсу переплачувати 2 рази за практично той самий функціонал... Для фото в мене є дзеркалка. Для приклда Honor 10 і Iphone X різниця в ціні в два рази, а функціонал і камера однакові.Висновок - зачєм платіть больше

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Підприємці, казнокради і заробітчани — цікавий логічний ряд. Сміявсь. Підприємці так, заробітчани я б не сказав, це молоді люди які попрацювали у світі, побачили його, і хочуть жити відповідно. Доречі кілька об'єктів вели таким чином коли замовник не в Україні, а об'єкт в Україні. Люди задоволені. З казнокрадами не працював і не збираюсь, світогляд не сходиться. Я про естетику та підхід до роботи.
Дивись все просто у тебе середній клас клієнтів. Тут мова йде про простий народний ремонт без ізлішеств, дизайнерів, архітекторів. Він дешевий але якісний. Твоя помилка була писати тут про простий ремонт за 35 косарів. Мене як бачиш ше досі бомбить від твоїх ремонтів

Востаннє редагував Terror: 26.12.2018 о 10:10. Причина: Пізніше додано
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2018, 10:54 #2743191   #96
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Н


Я по фото судити не можу. Та й навіть подивившись вживу треба знати які матеріали застосовувались. А то на вигляд може бути два схожих ламінати, а один стирається за рік, а другий стоїть десять.
Я ж знаю як робиться на продаж. Особливо з будов я можу таких історій розказати що на голову не налазить. А ззовні все гарно, і поки глибше не копнули, так

І взагалі, конкретне питання може звучати так: скільки мінімально/середньо/максимально коштує ремонт в новобудові, та що передбачає кожна з сум. Або: "Я маю N-ну суму грошей, та квартиру площею ХХ кв.м. який ремонт я можу зробити на ці гроші"?

А то якийсь комунізм почався і боротьба з буржуями клятими. Надумали собі, ремонти по ціні квартири робити.
Та ніхто не каже ставити діагноз по фото. Елементарний розклад : 75$ /м2(озвучених мною) за роботу - гівно, а не майстри, або за такі гроші роблять гівно, а не ремонт, нормальний майстер за якісну роботу бере....$, 75 $/ метр на матеріали - гівно а не матеріали, матеріали мають виходити ...$, зняв би всі запитання.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2018, 11:32 #2743194   #97
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Так я тебе ж і питаю нахрина вивалювати за ремонт 35 штук коли роблю класний ремонт за 15 штук і беру собі 2км хоч 80м2 хоч 90м2 і не парюсь шоб якийсь чувак мені втискав функціонал в 65м2 бо на решта бабла мене просто розвели... Які такі матеріали ти використовуєш? По фото я бачив базарний тип кухні і простий стіл і це 35к? Та це лошарський ремонт


На щот мобілок ти шариш, а от з квартирами тормозиш шось. Я так і беру мобілки середнього рівня бо міняю їх кожні 3 роки і не бачу сенсу переплачувати 2 рази за практично той самий функціонал... Для фото в мене є дзеркалка. Для приклда Honor 10 і Iphone X різниця в ціні в два рази, а функціонал і камера однакові.Висновок - зачєм платіть больше

Додано через 8 хвилин

Дивись все просто у тебе середній клас клієнтів. Тут мова йде про простий народний ремонт без ізлішеств, дизайнерів, архітекторів. Він дешевий але якісний. Твоя помилка була писати тут про простий ремонт за 35 косарів. Мене як бачиш ше досі бомбить від твоїх ремонтів
Ми про різні речі говоримо та різними категоріями мислимо.
Ось, наприклад, крісло:


Його ціна (оригіналу) — 5000 $ . П'ять тисяч доларів.

Або ось ще за 300$:


Невже люди настільки тупі щоб купувати такі ПРОСТІ крісла за такі гроші?

А так то в мене теж бомбить коли приходять люди і кажуть: ми хочемо крутий ремонт, але щоб за копійки. Ми от і картинку з інтернету маємо. І піди їм поясни що так не буває.
Але коли людина чітко знає чого хоче, і розуміє що і скільки коштує — честь і хвала таким людям.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Та ніхто не каже ставити діагноз по фото. Елементарний розклад : 75$ /м2(озвучених мною) за роботу - гівно, а не майстри, або за такі гроші роблять гівно, а не ремонт, нормальний майстер за якісну роботу бере....$, 75 $/ метр на матеріали - гівно а не матеріали, матеріали мають виходити ...$, зняв би всі запитання.
Скільки коштує кілограм автомобіля?

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 26.12.2018 о 11:32. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (26.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2018, 13:50 #2743208   #98
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
Воно ж у двох кліках звідси, ото вже лінь добралася до народу...
Цікаво було почитати дописи з обох сторін. Вже неодноразово писали - для кожного вартісь ремонту буде індивідуальна. Все залежить від матеріалів, дизайну, та вартості роботи і т.д. І кожен цінить свою роботу по різному: і майстер, і дизайнер/архітектор. Так само як вам логотип сайту можуть зробити за 3000грн, а є контори які роблять і за $3000. Комусь достатньо ноута за $300, а комусь і за $2000 слабенький для роботи.

Тому вартість ремонту можна писати тільки від $ХХ/кв. м. і до безкінечності. Якщо судити з цього фото, то вартість тільки ванни з краном від підлоги, і вмонтованого механізму спускання води в унітазі (швидше всього Geberit) потягне на суму, за яку люди роблять ремонт у всій ванній кімнаті. А якщо спускова кнопка Geberit не механічна, а сенсорна, то комусь ще й вистачить грошей зробити ремонт в коридорі квартири Веду до того, що можна не заморочуватись, а збігати в Епіцентр і купити стальну ванну з китайським краном і потім розказувати яку стопку грошей зекономив.

На рахунок кухні. Мало того, що матеріали бажано підбирати якісні, то кухня ще повинна бути зручною і функціональною. Наприклад, розташувати полички для посуди бажано недалеко від посудомийної машини, а смітник і умивальник краще зробити ближче до холодильника. Тоді ви не будете бігати по всій кухній з одного кінця в інший коли починаєте щось готувати. І такі деталі повинні знати і прораховувати дизайнери, які і оцінюють свої знання і досвід по різному, від $10/кв. м до безкінечності.

Хочете конструктивної дискусії, тоді обговорюйте конкретні ціни на матеріали і дизайн, а не обливайте один одного брудом.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (28.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2018, 14:43 #2743214   #99
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис

Скільки коштує кілограм автомобіля?
Цікава логіка. Тобто кілограм автомобіля
М2 не може вартувати 150 баксів, а 400 - ти можеш заявити, а прикинути окремо роботу, окремо матеріали - ні. Може я чогось не розумію, через відсутність досвіду, але я не розумію.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2018, 18:05 #2743236   #100
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Сука блядь Чуйко ти вже мене заєбав. Знаєш шо? Йди ***** а крісло за 5 штук запхай собі в жопу. Народний ти архітектор блядь
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:11.