Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.06.2007, 17:10 #346306   #61
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

FortYear
Byr4uk.
хіба хтось сказав о відкрили якесь нещастя готують галімо, ціни дорого? Ні такого не було, критика була в основному обєктивна, але навіщо створювати тему для критики, якщо ви хочете чути тільки похвали? Шоб там не було, навіть мега ресторан, завжди шось комусь не подобається бо всім не вгодиш, на то і є критика, щоб побачити можливо збоку свої помилки, можливо хтось дійсно якесь рішення проблеми конструктивне запропонує. Мені наприклад все подобається, супер і пива є де випити більшою компанією (бо в Крапці не завжди вміщались) і літня площадка і поїсти можна недорого, були лаги з замовленнями, але спишемо шо дівчата ше не досвідчені, забігались за цілий день, забули, буває...всі люди. Думаю зі мною погодяться і інші всім хто був, впринципі сподобалось на невеликі незручності і проблеми які виникали вам вказали, причому вроді доволі культурно... а тут зразу все в штики....нашо було хамити? обяснили нормально ситуацію мол то не можем так не виходить і все думаю було б зрозуміло...
songo зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 17:13 #346310   #62
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата щодо Нати... хочеться, аж чешеться вліпити пост, та обмежусь фразою: "шукаючи скалку в чужому оці, не програв поліно у власному".
Любий друже, для того що б оцінити смак їжі - не треба бути поваром. ДЛя того що б оцінити якість кафе/бару, не треба бути ресторанним магнатом, і шукати скалку в свому оці.Якшо критика сприймається тільки як " а ти шо зробив шо ти критикуєш?" то навіщо тут взагалі тема про критику, на будь-що можна відповісти " а ти шо, ліпше зробиш?".
Вам з Русом, взагалі протипоказано працювати в обслуговуючому персоналі.
Nata зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 17:19 #346321   #63
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Nata Переглянути допис
Вам з Русом, взагалі протипоказано працювати в обслуговуючому персоналі.
нє ну тут не згоден коли ми попадали на зміну до Руса і Бурчика різноманітних пріколів не було, хлопці працють добре...
songo зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 17:20 #346322   #64
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від songo Переглянути допис
нє ну тут не згоден коли ми попадали на зміну до Руса і Бурчика різноманітних пріколів не було, хлопці працють добре...
підтримую, як ви до людей ставитесь так і люди до вас...
Stanislav зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 17:20 #346323   #65
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від songo Переглянути допис
нє ну тут не згоден коли ми попадали на зміну до Руса і Бурчика різноманітних пріколів не було, хлопці працють добре...
тільки хамлять клієнтам інколи по інтернету.
а в остальном прєрасная маркіза, всьо харашо всьо харашо...
Nata зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 17:21 #346324   #66
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від stas2855 Переглянути допис
підтримую, як ви до людей ставитесь так і люди до вас...
от дійсно. хіба я проти? мені сказали, " ліпше замість тебе інший клієнт прийшов", сказав бармен закладу. То певно же я йому 10 відсотків на чай лишу.
Nata зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 17:22 #346326   #67
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Nata

ви занадто щедро одарюєте мене увагою, я того не заслуговую.

songo

конструктивних побажань/порад/скарг - на пальцях однієї руки перерахувати.
я не проти критики, як на мене, то найкраща похвала, ми постійно прагнемо стати ідеальними, а ідеал - це стан до якого ми все життя ідемо, але так і не здобуваєм. але ж як тоді підібрати правильну форму її? щоб вона виражала саму суть, а не тільки бажання "погудіти", бо саме так я розцінюю полеміку, яка вже на кілька сторінок розійшлась.
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 17:29 #346330   #68
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Бурчик
Цитата НІХТО, ніхто не сказав: "прикольно, нарешті запрацювало кафе, котре раніше всі минали і рідко заходили,
ЦТема про поради, відгуки, де я порадина прожектор на дворі, а мені вліпили мінус за флуд. Тут бачу ні критикувати, ні поради давати не мож

Цитата нарешті є де прогуляти пари за кухлем пива
ги-ги. таким займались і в Крапці

Востаннє редагував Не повірила: 13.06.2007 о 17:37.
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 17:32 #346333   #69
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Nata Переглянути допис
тільки хамлять клієнтам інколи по інтернету.
а в остальном прєрасная маркіза, всьо харашо всьо харашо...
так то по інтернету )) може і всі офіціанти думають шо клієнти козли, ми ж не можемо читати думки. Так само в нас буває деколи з рекламодавцями , таке часом подумаю коли дають блочок на 24 см.кв. і пів сторінки тексту, але роботу виконую, так і тут...
songo зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 17:40 #346342   #70
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від songo Переглянути допис
так то по інтернету )) може і всі офіціанти думають шо клієнти козли, ми ж не можемо читати думки. Так само в нас буває деколи з рекламодавцями , таке часом подумаю коли дають блочок на 24 см.кв. і пів сторінки тексту, але роботу виконую, так і тут...
ти думаєш, якшо клієнту нахамлять по інету офіціанти ( не мені, а взагалі) то він з великим задоволенням знову піде в той бар?
сумніваюся))
Nata зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 17:42 #346346   #71
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Byr4uk. Переглянути допис
songo

конструктивних побажань/порад/скарг - на пальцях однієї руки перерахувати.
я не проти критики, як на мене, то найкраща похвала, ми постійно прагнемо стати ідеальними, а ідеал - це стан до якого ми все життя ідемо, але так і не здобуваєм. але ж як тоді підібрати правильну форму її? щоб вона виражала саму суть, а не тільки бажання "погудіти", бо саме так я розцінюю полеміку, яка вже на кілька сторінок розійшлась.
ну розумієш, тут така справа, якби кожен бар, чи ресторан мав свій сайт, щоб відгуки лишати то думаю в кожному було б що написати. От уяви ситуацію ти сходив кудись поїсти чи попити, і впринципі тобі сподобалось, але от ти приходиш додому заходиш на їхню інет сторінку і бачиш відгук тебе просять написати, ти напишеш всьо класно лишайте так як є? ні думаю всетаки ти згадаєш там одну дві дрібнички, мол пива могли більше долити, чи замовлення швидше принести , хоч і в загальному залишишся задоволений... а тут зайде один із працівників того закладу який ти відвідував і напише... аа да я тебе помню ти взагалі падонак 2пива і чіпси тільки заказав, краще б ті чуваки шо після тебе прийшли сіли собі, певно би на рублів 200 хавчику набрали... і т.д.

Востаннє редагував songo: 13.06.2007 о 17:46.
songo зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 17:51 #346362   #72
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

От, власне сонго вірно сказав. Багато барів/ресторанів мають сайти, де пишуть відвідувачі свої відгуки, і я не думаю, що начальство би погладило по голові тих працівників, хто би відповів у стилі який вже тут сто раз цитували. Тому що:
а) той клієнт міг би і ще прийти, критику то врахували, впринципі, але після таких слів представника закладу, він навряд чи прийде, і може компанія з якою він був, теж проігнорує цей заклад.
б) це можуть прочитати інші майбутні і теперішні клієнти, і скажуть, блін якшо на сайті персонал так говорить з клієнтами, то ліпше я туди не піду.

але у пави один плюс ( а може то і мінус): немає конкуренції поруч.тому вона може собі дозволити працювати в тому стилі, в якому зараз працює.
Nata зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 18:03 #346382   #73
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

songo

досить гарно змалював ситуацію_)
як на мене, критика повинна в першу чергу зачіпати людину, до якої звертаються, вона повинна пробудити почуття провини, чи бажання щось змінити. а це не критика! вірніше, це я критикою не рахую ("це", тобто попередні кілька сторінок).
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 18:05 #346385   #74
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Byr4uk. Переглянути допис
songo

досить гарно змалював ситуацію_)
як на мене, критика повинна в першу чергу зачіпати людину, до якої звертаються, вона повинна пробудити почуття провини, чи бажання щось змінити. а це не критика! вірніше, це я критикою не рахую ("це", тобто попередні кілька сторінок).
та це не важно, вважаєш ти це критикою чи ні. ти представник, закладу в якому ти працюєш, і ти дозволяєш собі у відкриту хамити клієнтам, які в приниципі не починали розмову з хамства.
Nata зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 18:08 #346392   #75
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Nata
Byr4uk.
згоден, шо розмова вже починає відходити від теми Пави, тому давайте заминаєм цю байду, і чекаєм відгуків наступних відвідувачів!
songo зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 22:28 #346665   #76
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Byr4uk. Переглянути допис
GSV

тепер вихожить мені не можна висловлювати свої думки в слух тільки через те, що на даний момент я працюю в "Паві"?
тоді на який уй форум? не для висловлення власних поглядів, роздумів?!
річ в тім, що часу на розгляд/роздум/цензуру постів власних і ваших же в мене вистачає, коли я вихідний, а це не так часто, повірте.
не впевнений в тому, що хоч один від мене таке почув чи почує на робочому місці (прикладу максимум зусиль для цього), але й терпіти в тряпочку не збираюсь.
В нас свобода слова та брехні, тож ніхто нікому рота не закриває.
Начальство захотіло отримати критику, воно і отримало, але чомусь тобою це сприймається як якась не адекватність. Я привик деколи до непорозумінь у барах-ресторанах, тому сприймаю це нормально та в міру цивилізовано, але повторюсь, твоє начальство про це забажало поговорити. Влови різницю, саме начальство, але Ви з Русом вирішили трошки "пояснити" всім ситуацію. Є правило "клієнт завжди правий", пояснювати чому, не варто, це економічна теорія за 1 курс.
Також повторюсь, я особисто не маю особливих претензій до роботи закладу, мене задовільнило все. Я не звертаю увагу на дрібниці, мені шкода нервів, але коментарі Ваші на форумі мене трошки вразили, ось і все.
gsv зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 22:35 #346677   #77
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

гсв,
ти на начасльвто стрілки не переводь
хлопці відповіли на критику щодо "роботи персоналу"!
і як так розумію, що вони не згідні з окремими оцінками...

на щастя хлопці і дівчата визнають реальні проколи
але коли хтось намагається по якихось причинах "приукрасити" недоліки (не дарма тут активно часто зустрічається слово "начасльтво... начальство..." - читай "ми хотіли не тебе дістати, а начальство")
хлопці відчули нещирість - ось і огризнулись ненажарт
FortYear зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 23:03 #346730   #78
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

FortYear
Провокуєш і заставляєш писати гадості.

Кожен пост протиріччя клієнту в цій темі від тебе та від персоналу - це вияв неповаги до клієнта, навіть якщо клієнт на правий, то клієнт завжди правий. Я розумію і не розумію всі важкості процесу ресторанного бізнесу водночас. Якщо звучить слово "вибачте, почекайте, розберемось", то одна справа, але коли звучать відмазки та не зрозуміло що, то це варіант №2.
Ти був у Європі, ти був у Києві і сам прекрасно знаєш що таке якість обслуговування, але сліпо виправдовуєш совок, лише через те, що він належить тобі, чим і спричиняєш потикання розвитку совкового сервісу (в даному випадку віртуального).
gsv зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 23:20 #346750   #79
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

гсв,
Цитата навіть якщо клієнт на правий, то клієнт завжди правий
я не сповідую цей принцип

Цитата Ти був у Європі, ти був у Києві і сам прекрасно знаєш що таке якість обслуговування, але сліпо виправдовуєш совок, лише через те, що він належить тобі, чим і спричиняєш потикання розвитку совкового сервісу (в даному випадку віртуального).
Ну ти собі такий висновок зробив. А я вважаю зовсім по іншому.
Станеш Богом - прийму твої слова за істину

Значну частину твоїх порад чую і сприймаю. Але немало буває моментів/ситуацій, де я тебе вважаю абсолютно некомпетентим...
А коли це ще накладається на період твоєї заостреної потреби у стьобі, то це взагалі жах

Повір, ми не побрезгуємо корисною порадою/зауваженням через те, що воно від тебе!
Але там де "наїзд" безпідставний чи ненажарт перебільшений, то давав і буду давати адекватну відповідь.

Цитата Кожен пост протиріччя клієнту в цій темі від тебе та від персоналу
Ну не вмію я неправду чи нещирість спускати на гальмах...
Може процитуєш ці мої "протиріччя" на рахунок конкретної критики?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 23:31 #346771   #80
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

FortYear
тєма совка розкрита, гілку можна закривати
gsv зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:34.