Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Онлайн ігри


World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.02.2011, 15:27 #1585312   #101
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

звичайно)) ніхто у взводах на таких уровнях не їздить. Бої рівнів 1-4 називають пісочницею. І не дарма

Тим більше докачатись до 6 рівня - це пару днів від сили)) Самі цікаві бої починаються коли ви вже маєете топову техніку - ТТ 8,9,10 лвл, СТ 8-9 лвл. Коли вже можете власноручно щось порішати на полі бою)) А до тих пір - качайтесь. Якщо треба якісь поради - запитуйте.

На топовій техніці йдуть уже бої зовсім іншого рівня - ротні бої, та кланові війни. А там танками 1-7 рівнів при фактичних розборках і не пахне навіть. Максимум це танк 4 уровня СРСР - А-20, чи німець 4 рівня - леопард в якості "світла" для артилерії і то при умові, якщо в роті є артилерія.
regman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Armatura (26.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2011, 16:36 #1585356   #102
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

как ето?
в мене А-20 і PzKpfw III/IV ...тож не візьмуть7
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2011, 16:39 #1585359   #103
Magnusimich
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

На рахунок пісочниці ти правий на 100%,люди до 4го рівня деколи ше не розуміють чого від них хочуть на полі бою=)))І від себе скажу шо краще попри швидкі середняки і мощні тяжі качати ше і арту русску або американську,бо від німецької арти а особливо 5,6 лвл хочеться плакати=)))...Нам в клані катастрофічно не хватає артилеристів,сам граю часто на обєкті 212,але коли в роті воюєм,то всі кричать шоб я брав ІСА-7Протів начальства не попреш...
Magnusimich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2011, 08:15 #1585840   #104
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

арта рішає. Ми ткож почали недавно кланом грати ротні бої. Склад ще не топовий, тобто загалом буває - 2-3хИС7, 2хТ54, 2-3 арти (холод, хум, пантера), Т23, Т32, Т34, часом першинг, федя, 704ка. Все. дуже часто попадаєм на роти типу 2хМаус, 4-5хИС7, 3-4х212/Гвт-игр чи навіть самі топи без арти. Недавно взагалі таким нетоповим складом порвали в друзки 6хИС7, та купку топ СТ без арти. Це було на Ерленбергу. Вони всі ламанулись в раш через свій ближній міст до нас на базу. В нас на базі за домами було 2 ТТ всього - мій Т34 та Ис7, ми їх там чуток тормознули - і арта їх почала розбирати, потім до нас із-за горба підягнулись решта наших - 2-3 СТ топ, ИС7. Ось так, ми їх майже всуху рознесли і завдяки арті і їх (суперників) нубству. Так що брати ИС7 в ущерб арті - не завжди хороша ідея.

А вчора був момент - 2 СТ топ та 7-8 топ арт, і карта малиновка - во весело було і неординарно. Ми правда виграли)) Але вони нам також встигли надавати.

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
как ето?
в мене А-20 і PzKpfw III/IV ...тож не візьмуть7
на А-20 тебе хіба що світляком возьмуть в ротні бої чи у взвод арти типу 2 арти+світляк. Але це важко найти такий взвод. Шукай знайомих, прокачуйся і вперед))

2 Magnusimich
ти в якому клані??

Востаннє редагував regman: 23.02.2011 о 08:22.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2011, 09:03 #1585879   #105
Magnusimich
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

2 regman=))))
Та в тому шо і ти!=)це я moloh90=))
Magnusimich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2011, 09:09 #1585886   #106
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата
Допис від Magnusimich Переглянути допис
2 regman=))))
Та в тому шо і ти!=)це я moloh90=))
)) ясно. Ти б гарнітуру купив. А арти сам бачиш, у нас хватає, а ось ТТ 10 лвл - "раз два и обчелся".... В мене на підході Т30. Експа буде сьоні. А вот баблішко - ближче до вихідних. Але то ще досилател треба, тіму до 100% прокачати...
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2011, 09:13 #1585888   #107
Magnusimich
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

На рахунок чи хватає арти,поспорю,так як убойного гв тігра чи 212 немає, смислу від гв пантери не бачу...один фенікс на буратіні тяне шо може,але і то не завжди,я сам ганяю на ісі 7,хотя багато разів пропонував свого обєкта 212,може коли ти візьмеш т30 то мені дозволять сісти за арту=)
А на рахунок гарнітури,то вона є,але по вечорах граю в клубі,а там її нажаль немає,тому приходиться думати,бо КВ переважно вечером,можливо скоро почну грати і дома
Magnusimich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2011, 09:22 #1585897   #108
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата
Допис від Magnusimich Переглянути допис
На рахунок чи хватає арти,поспорю,так як убойного гв тігра чи 212 немає, смислу від гв пантери не бачу...один фенікс на буратіні тяне шо може,але і то не завжди,я сам ганяю на ісі 7,хотя багато разів пропонував свого обєкта 212,може коли ти візьмеш т30 то мені дозволять сісти за арту=)
А на рахунок гарнітури,то вона є,але по вечорах граю в клубі,а там її нажаль немає,тому приходиться думати,бо КВ переважно вечером,можливо скоро почну грати і дома
ну ж першочергово сам бачиш - ТТ 10 лвл, головна ударна сила. нема ТТ10 лвл - рота розвалюється. А без арти топової ще можна повоювати. Гв-тигр це канешно хорошо, але 2 вистріла в хвилину - не айс)) буратіна гуд, там назахака її має і карає нею непогано)) зрештою плюси тої ж німецької арти 5-6 лвл - мобільність, скорострільність.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2011, 22:37 #1586347   #109
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

у мене блін вродь і комп мав би тягнути, але постійно ривками гра йде.
там ніде нема регулювання якості зображення?
RUS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2011, 15:16 #1586463   #110
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від RUS Переглянути допис
у мене блін вродь і комп мав би тягнути, але постійно ривками гра йде.
там ніде нема регулювання якості зображення?
гра нормально паше даже на не дуже потужних машинах. Так що експериментуй з власним компом. Процедура стандартна - відеодрова, діректХ...

Додано через 7 годин 55 хвилин
Між іншим...

«МИР ТАНКОВ» — В КНИГЕ РЕКОРДОВ ГИННЕССА
Игровой кластер танковой ММО World of Tanks — официально самый посещаемый в мире

«Мир Танков» попал в Книгу рекордов Гиннесса, поставив новый мировой рекорд по одновременному пребыванию игроков на одном игровом ММО-сервере. Рекорд в номинации «Most Players Online Simultaneously on One MMO Server» был зафиксирован 23 января 2011 года и составил 91 311 человек.

В конце 2011 года весомое достижение игры World of Tanks планируется включить в новый том «Gamer’s Edition» Книги рекордов Гиннесса, а более детальную информацию уже сейчас можно получить на официальном сайте издания.

«На самом деле, мы жалеем, что подали заявку на присутствие в Книге рекордов Гиннесса так рано, — отметил Виктор Кислый, генеральный директор Wargaming.net. — Стоило подождать буквально пару недель, и зафиксированный пик онлайна составил бы уже более 120 тысяч игроков».

Компания Wargaming.net благодарна всем виртуальным танкистам «Мира танков», без которых этот рекорд никогда бы не состоялся.

посилання на оригінал - http://game.worldoftanks.ru/news/com...ook_of_records

Востаннє редагував regman: 24.02.2011 о 15:17. Причина: Пізніше додано
regman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
RUS (24.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2011, 17:09 #1586991   #111
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Є толк качати САУ?
а то шось взявся ше САУ качати крім основного танка, а то влом чекати деколи.
Шось навіть трохи вперло коли можеш з одного пострілу танк знести)

Але вот думаю чи буде хватати грошей купляти новий танк і ше на САУ.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2011, 07:13 #1587416   #112
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Є толк качати САУ?
а то шось взявся ше САУ качати крім основного танка, а то влом чекати деколи.
Шось навіть трохи вперло коли можеш з одного пострілу танк знести)

Але вот думаю чи буде хватати грошей купляти новий танк і ше на САУ.
ну качаєш то, що тобі подобається. Оптимально мати в ангарі 2-3 одиниці техніки. Поки одна в бою ще - сідаєш на другу і вперед, і так по колу. Кажуть в плані заробляння грошей дуже вихідна СУ-5, совєтська, але там боєзапас менший на порядок ніж у німців.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2011, 13:52 #1588473   #113
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Регмен головний заводіла на ВОТ)))
купив я собы лео та вкачав екіпаж.... ппц а не машина остався один проти двох т 28 и якихось ЛТ, підпер один т 28 я його застрелив другий криворукий не міг попасти я його вальнув))) і ще лт потім)
Короче Лео ліпший ЛТ який для мене є, непробиваєма блоха, валю а 20 1 на 1 без втрати хп)))
Зара качаю радянські ТТ)))
Armatura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2011, 17:15 #1588661   #114
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від Armatura Переглянути допис
Регмен головний заводіла на ВОТ)))
купив я собы лео та вкачав екіпаж.... ппц а не машина остався один проти двох т 28 и якихось ЛТ, підпер один т 28 я його застрелив другий криворукий не міг попасти я його вальнув))) і ще лт потім)
Короче Лео ліпший ЛТ який для мене є, непробиваєма блоха, валю а 20 1 на 1 без втрати хп)))
Зара качаю радянські ТТ)))
а мож в людей пінг фіговий?
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2011, 22:00 #1588859   #115
Leon_Sanya
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

попробувавши ВОТ, доту не грав вже 3 тижні )))
Leon_Sanya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2011, 22:17 #1588873   #116
Naruto
 
Аватар для Naruto
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

не давно поняв в чом прикол гри)) а як можна з тернополянами пограти, але я без мікрофона)
Naruto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2011, 09:50 #1589720   #117
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Цитата:
Допис від Naruto Переглянути допис
не давно поняв в чом прикол гри)) а як можна з тернополянами пограти, але я без мікрофона)
самі цікаві ігрові моменти - при грі у ротах, взводах. Але при таких іграх бажано спілкуватись голосом, щоб узгоджувати дії на полі бою. У ротах як правило грають вже на топовій техніці, 8-10 лвл. Можна і на менших, але великий шанс того, що ваша рота попаде на роту з топ технікою, де купа наприклад ИС7 (топ 10 лвл ТТ), а ви відповідно на ИС3 чи на тигрові ніц йому не зробите)).

Ну а взвод щоб створити - треба мати преміум аккаунт. Для вступу у взвод преміум не потрібно.

На рахунок гри з Тернопільськими хлопаками - то щось часто народ на морозі)) не хочуть через скайп спілкуватись, їздять самі переважно. Я он до Арматури пробував дорватись через голосовий звязок, то він "ні-ні"

Он Молоха (тут він Magnusimich) запросив до клану - приєднався. Але також не балакає)). Я на даний моент катаюсь у взводі з ще одним тернополянином. Правда не часто, а то чоловяга він сімейний, а жінка не любить танки)). Нам бракує у клані народу. так що якщо маєте бажання - вкачуйтесь і приєднуйтесь)). Можна буде вечорком постріляти вражину))
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2011, 15:39 #1590045   #118
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

поки що неспішно качаюсь =)
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2011, 16:38 #1590086   #119
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

маленький нюанс по прокачуванню...
не ставте на танки саму найпотужнішу зброю...наприклад якщо є рівень 2 і3 а по параметрам вони майже ті самі..беріть нижчого рівня...тоді вас по балансу будуть кидати до танків з тою самою зброєю.... а то деколи на А20 приходиться воювати з важкими танками...коли кидаю меншу пушку..то по стартовій таблиці завжди зверху.. досвід за збиття менший, але за рахунок того, що завжди, більше фрагів, живий і виграю... то тіко в плюс
mZiG зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (28.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2011, 16:45 #1590095   #120
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: World of Tanks («Мир танков») - онлайн гра

Мене шось САУ вперла трохи. Качаю як другого танка.
Хотів спитати, яка різниця між САУ і ПТ-САУ?
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:18.