Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Йога

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.01.2004, 13:20 #4590   #1
cheesy
Типово Йога

Народ, а йога це спорт?
cheesy зараз поза форумом  
Старий 18.01.2004, 01:19 #4922   #2
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово Re: Йога

Цитата
Допис від cheesy
Народ, а йога це спорт?
nea
kapoeira зараз поза форумом  
Старий 18.01.2004, 09:06 #4932   #3
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

не спорт зовсім.
Nata зараз поза форумом  
Старий 18.01.2004, 11:41 #4938   #4
cheesy
Типово

Мушу вас засмутити....йога це частково спорт і частково..........мм..і частково йога . Доречі українські йогісти виграли чемпіонат Європи і ідуть на олімпійські ігри....а там приймають участь тяки спорти.
Ну неважно, я просто хотіла шоб хтось стежив за темою
Народ, як ви думаєте а в Тернополі є якісь йога-клуби/гуртки?
cheesy зараз поза форумом  
Старий 18.01.2004, 13:28 #4948   #5
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата
Допис від cheesy
Мушу вас засмутити....йога це частково спорт і частково..........мм..і частково йога . Доречі українські йогісти виграли чемпіонат Європи і ідуть на олімпійські ігри....а там приймають участь тяки спорти.
Ну неважно, я просто хотіла шоб хтось стежив за темою
Народ, як ви думаєте а в Тернополі є якісь йога-клуби/гуртки?
думаю нема. є певні люди які цим займаються, але клубів по-млєму нема.
Nata зараз поза форумом  
Старий 18.01.2004, 14:58 #4949   #6
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від Nata
Цитата
Допис від cheesy
Мушу вас засмутити....йога це частково спорт і частково..........мм..і частково йога . Доречі українські йогісти виграли чемпіонат Європи і ідуть на олімпійські ігри....а там приймають участь тяки спорти.
Ну неважно, я просто хотіла шоб хтось стежив за темою
Народ, як ви думаєте а в Тернополі є якісь йога-клуби/гуртки?
думаю нема. є певні люди які цим займаються, але клубів по-млєму нема.
погано(
cheesy зараз поза форумом  
Старий 18.01.2004, 17:22 #4954   #7
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово

Цитата
Допис від cheesy
Мушу вас засмутити....йога це частково спорт і частково..........мм..і частково йога . Доречі українські йогісти виграли чемпіонат Європи і ідуть на олімпійські ігри....а там приймають участь тяки спорти.
Ну неважно, я просто хотіла шоб хтось стежив за темою
Народ, як ви думаєте а в Тернополі є якісь йога-клуби/гуртки?
a ja maize vpevnenuj sho je
kapoeira зараз поза форумом  
Старий 15.02.2004, 23:35 #6203   #8
viva
 
Аватар для viva
Типово

йога - це не тільки фізична культура і вправи - це і спосіб життя, і філософія, і особливе світосприйняття
viva зараз поза форумом  
Старий 16.02.2004, 08:52 #6216   #9
Islayda
 
Аватар для Islayda
Типово Re: Йога

Цитата
Допис від cheesy
Народ, а йога це спорт?
Народ, а шахмати це спорт?
Islayda зараз поза форумом  
Старий 16.02.2004, 09:29 #6223   #10
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово

Шахмати??? звичайно спорт, правда, дужееееееее пасивний :P
Trader_Lena зараз поза форумом  
Старий 16.02.2004, 10:40 #6230   #11
viva
 
Аватар для viva
Типово

Шахмати - канєшшна - спорт, але для мізочків (у кого вони звісно є).
Якщо атлетика розвиває швидкість. спритність. пружність, то стратегічні ігри (шахи, шашки) - здатності мислення, аналізування, прийняття рішень
viva зараз поза форумом  
Старий 16.02.2004, 17:01 #6254   #12
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від viva
йога - це не тільки фізична культура і вправи - це і спосіб життя, і філософія, і особливе світосприйняття
я знаю...тому і хочу цим занятися
cheesy зараз поза форумом  
Старий 19.02.2004, 15:40 #6519   #13
viva
 
Аватар для viva
Типово

Ось і молодець - тільки не закладає лдразу ніжку за вухо, а то буде потрібний хірург і ортопед
viva зараз поза форумом  
Старий 20.02.2004, 00:54 #6549   #14
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово

Цитата:
Допис від viva
Ось і молодець - тільки не закладає лдразу ніжку за вухо, а то буде потрібний хірург і ортопед
ce v kraschomy vupadky ... a v girshomy do kincia zhuttia radikylit matumesh
kapoeira зараз поза форумом  
Старий 20.02.2004, 14:28 #6600   #15
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Цитата:
Допис від kapoeira
Цитата:
Допис від viva
Ось і молодець - тільки не закладає лдразу ніжку за вухо, а то буде потрібний хірург і ортопед
ce v kraschomy vupadky ... a v girshomy do kincia zhuttia radikylit matumesh
Так в любому спорті потрібно бути надзвичайно Обережним!
Mr.Player зараз поза форумом  
Старий 23.03.2005, 12:07 #47047   #16
mixen84
Типово Re: Йога

Цитата
Допис від cheesy
Народ, а йога це спорт?
Йогу відносять до оздоровчої медицини
Класно розслабляють йогівські асани після важкого дня ввечері
mixen84 зараз поза форумом  
Старий 07.07.2005, 09:30 #65147   #17
polis
 
Аватар для polis
Типово Re: Йога

Цитата
Допис від cheesy
Народ, а йога це спорт?
Філософія життя, скоріш за все

Приходиш на фізкультуру, сідаєш позу лотоса. Якщо учитель буде приставати з здачею нормативів відповідаєш: "Відійдіть шановна сфера... Ваша аура заважає займатися медитацією" Ну чим не філософія ?
polis зараз поза форумом  
Старий 07.07.2005, 11:36 #65156   #18
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово

Цитата
Допис від cheesy
Мушу вас засмутити....йога це частково спорт і частково..........мм..і частково йога . Доречі українські йогісти виграли чемпіонат Європи і ідуть на олімпійські ігри....а там приймають участь тяки спорти.
Ну неважно, я просто хотіла шоб хтось стежив за темою
Народ, як ви думаєте а в Тернополі є якісь йога-клуби/гуртки?
Читайте газету "У кожен Дім". №22 цього року.
Цитую:
"Чи є в Тернополі секції з йоги?
З таким екстравагантним запитанням до редакції звернулася п. Галина. Ми пообіцяли читачці, яка давно мріє займатися йогою, з’ясувати це.
У міському відділі спорту, як нам повідомили, секції з йоги офіційно не реєстрували. Утім, нам все-таки вдалося знайти місцевих прихильників цієї системи. Як розповів Олександр Проценко, йог із 3-річним стажем, він сам довго шукав однодумців. Добре, що тепер нема проблем із спеціалізованою літературою на будь-яку тему.
- Нас небагато... Секцією групку шанувальників йоги справді не назвеш, - розповів п. Олександр. – Проте збираємося щонеділі, щоб позайматися вправами, обмінятися інформацією, порадами. Мій колега, наприклад, займається йогою вже близько 10-ти років. Ваша читачка може приєднатися до нас, якщо завітає у центр “Гармонія”, що на бульварі Д.Галицького, 1, будь-якої неділі. Ми збираємося о 8-й годині ранку. Щоб відчути унікальність цієї системи, потрібно випробувати її на собі.
Про всяк випадок, ми уточнили, що центр “Гармонія” знаходиться у приміщенні дитячого садочка, що за будинком, перший поверх якого займає бар “На майдані”. "
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Старий 07.07.2005, 12:54 #65169   #19
polis
 
Аватар для polis
Типово

Цитата:
Допис від Vuyko Yosyp
Цитата
Допис від cheesy
Мушу вас засмутити....йога це частково спорт і частково..........мм..і частково йога . Доречі українські йогісти виграли чемпіонат Європи і ідуть на олімпійські ігри....а там приймають участь тяки спорти.
Ну неважно, я просто хотіла шоб хтось стежив за темою
Народ, як ви думаєте а в Тернополі є якісь йога-клуби/гуртки?
Читайте газету "У кожен Дім". №22 цього року.
Цитую:
"Чи є в Тернополі секції з йоги?
З таким екстравагантним запитанням до редакції звернулася п. Галина. Ми пообіцяли читачці, яка давно мріє займатися йогою, з’ясувати це.
У міському відділі спорту, як нам повідомили, секції з йоги офіційно не реєстрували. Утім, нам все-таки вдалося знайти місцевих прихильників цієї системи. Як розповів Олександр Проценко, йог із 3-річним стажем, він сам довго шукав однодумців. Добре, що тепер нема проблем із спеціалізованою літературою на будь-яку тему.
- Нас небагато... Секцією групку шанувальників йоги справді не назвеш, - розповів п. Олександр. – Проте збираємося щонеділі, щоб позайматися вправами, обмінятися інформацією, порадами. Мій колега, наприклад, займається йогою вже близько 10-ти років. Ваша читачка може приєднатися до нас, якщо завітає у центр “Гармонія”, що на бульварі Д.Галицького, 1, будь-якої неділі. Ми збираємося о 8-й годині ранку. Щоб відчути унікальність цієї системи, потрібно випробувати її на собі.
Про всяк випадок, ми уточнили, що центр “Гармонія” знаходиться у приміщенні дитячого садочка, що за будинком, перший поверх якого займає бар “На майдані”. "
До речі в цьому барі свого часу фірмовим блюдом були Бичачі яйця А що... Тоже може від йоги пішло
polis зараз поза форумом  
Старий 07.07.2005, 12:56 #65170   #20
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово

Vuyko Yosyp
доречі, цікава газета... ну то шо тернопіль і тернополяни...
riznyk зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:46.