Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Україно-російська війна

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.02.2024, 16:38 #2807643   #7221
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ти вважаєш, що у нашої армії все ще високий дух?
Мені просто цікаво - коли тобі головком каже "дай 500 тищ", ти йому "аргументуй, я не думаю що стільки треба". А потім ставиш мясника, який тримає оборону до останнього не рахуючись з втратами...
1. Ти нам так і не розказав які в тебе конкретно питання до Залужного.

2. От вилізла інформація про те що Залужний домовлявся про прямі поставки зброї в армію - а не в міністерство... Як на мене досить логічний крок, беручи до уваги останні скандали на мілярди спижжених грошей.

3. Зеленський вимагав план - при тому не міг забезпечити ні зброєю ні людьми - хоча це є прямими обовязками виконавчої влади. 2 роки війни - практично нуль змін до законів про призов. По наших попередніх розмовах в мене склалось таке враження що ти особисто не плануєш реалізацію проектів. Тому даю тобі такий інсайд - якщо в тебе нема ніяких гарантій на рахунок того скільки в тебе буде доступних ресурсів - ти не можеш спланувати виконання якогось завершеного завдання. Тим більше якщо тих ресурсів які в тебе є вже - точно не достатньо. Тому в такому випадку раціонально напевно накопичити ресурси - і вже потім приступати до планування яким чином ті ресурси застосувати для досягнення цілей. А не покладатись на обіцянки ресурсів як минулого року, почати "втілювати план" і обломатись через те що обіцянки були не виконані. ПС. до речі, зе обіцяв шо уряд виготовить 1млн дронів цього року - так от, в нас є знайомі які воюють, і волонтери - зараз на фронті дефіцит всього, а масових поставок дронів від держави нема - в основному волонтери.

4. моє ІМХО - зе звільнив Залужного по одній основній причині - політичні ревнощі. Все, адекватна поведінка закінчилась, почали пороти херню. Тобто Зе хоче точних планів від воєнного командування (тобто планів виконання його завдань) і лізе в деталі виконання і хоча керувати по суті бйовими діями - хоча це не його відповідальність і компетенція. Але в моменті де відповідальність його - а це поставки зброю і забезпечення а також призов - він прикидується шлангом і робить вигляд шо він тут ні при чому. Обіцяє і не виконує - у випадку зброї, або взагалі відсторонюється від проблеми - це про мобілізацію.

А знаєш про що це говорить - при критичних ситуаціях ти не піднімаєшся на рівень своїх очікувань, а спускаєшся до рівня своєї компетентності і підготовки. Це про що я говорив коли зе виборці розказували мені шо вони будуть за нього голосувати бо комуналку підняли, чи гірше вже не буде і тд. Таке стається якщо вибрати на посаду не компетентну людину,
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (09.02.2024)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2024, 17:34 #2807644   #7222
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Я відповів, просто ти не встиг прочитати. Я пояснив, такі речі я обговорювати не буду, не ті часи. Попри те, що між людьми то все давно ходить, мені нафіг треба якісь звинувачення в компрометації чи дезінформації. Пости, хоч там особливо нічого і не було на мою думку, я все ж потер.
Мені цікаво, як ти розділяєш питання мобілізації, того що відбувається безпосередньо на передку, і відповідальність Залужного? Не, я читав там недавно кривонос відмазував залужного, що мобілізацію організовують всі прям, тільки не він, но щось не дуже вірю, бо закон каже що тцк підпорядковуються командуванню сухопутних військ таки.
Що саме ти хочеш міняти в законі про призов? Чим тебе старий не влаштовує? Може просто власне в ТЦК слід порядок навести, і мобілізацію проводити справедливо, а не гребти роботяг і селюків, поки різні спецобліківці взагалі війною не паряться?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2024, 10:18 #2807645   #7223
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Може просто власне в ТЦК слід порядок навести, і мобілізацію проводити справедливо, а не гребти роботяг і селюків, поки різні спецобліківці взагалі війною не паряться?
Маячня, гребуть майже всіх, а не тільки роботяг і селюків.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2024, 13:40 #2807647   #7224
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата:
Допис від beermante Переглянути допис
я тебе запитую що конкретно робити Зеленському, Залужному чи тепер Сирському, щоб не йти на так званий "договорняк"
А я тобі ще раз повторюю, якщо не зрозуміло з першого разу, переглянь мої попередні дописи, стосовно моєї думки з цього приводу. Одне і те саме писати тут 100500 разів я не збираюсь. Ду ю андестенд?

Додам тільки, що, щоб реалізувати договорняк, потрібно як мінімум бажання двох сторін. Бо то що рєбята там собі хочуть, чи не хочуть, не має жодного значення, якщо на це не збираються йти кацапи, на даному етапі. Бо, наскільки я розумію, зараз лінія хуйла стосовно війни, це дочекатись виборів в штатах, здійснюючи постійний тиск на фронті, і вже з цієї позиції, будуть вирішувати, або йти на договорняк, або воювати дальше. Тобто, всі сподівання положені на Трампа, з яким хуйлуша думає, що зможе договоритись по Україні. І судячи з риторики хуйла, він абсолютно схиблений на тому, щоб знищити нашу державу, раз і назавжди, що виключає будь яку можливість зійтись десь посередині, і т.д І він буде це робити до ти пір, поки не зрозуміє сам для себе, що він не зможе досягнути цього, в осяжній перспективі, або не заставлять зовншні обставинию Ось тоді і звяиться можливість для договорняка.

Додано через 37 хвилин
І можливість для переговорів може зявитись швидше, якщо, наприклад, Трампа знімуть з виборчих перегонів. І зараз, якраз, йде розгляд у верховному суді штатів, щодо цього питання. І судячи з того, як американський діпстейт та естеблішмент противиться приходу трампа до влади, то можливість його відсторонення є далеко не нульовою.

Додано через 43 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
. моє ІМХО - зе звільнив Залужного по одній основній причині - політичні ревнощі.
Політичні ревнощі - дуже добре підігріті його ж власним оточенням.. І в мене є дуже великі сумніви, на яку державу це оточення працює.

Цитата Першого, кого минулої весни хвилювали можливі амбіції Залужного, був голова Офісу президента Андрій Єрмак. Перебуваючи з президентом в укритті, так званому "Об'єкті №1", глава ОП регулярно звертав увагу всього оточення Зеленського на головкома.

"Ми ще ніхто ні про що не думали, а Андрій щодня щось про Валеру підкидав. То у нього фонд, то він дуже медійний, то у нього в оточенні "одні порохоботи", то ще щось. Це виглядало дивно, але тоді було не дуже до того", – пригадує в розмові з УП один із членів владної команди, який мав доступ в "Об'єкт №1"

https://www.pravda.com.ua/articles/2023/12/4/7431489/

Востаннє редагував Chefild: 10.02.2024 о 13:40. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2024, 20:06 #2807653   #7225
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Цитата Смену военного командования в Украине прокомментировало издание Politico, которое, ссылаясь на свои источники среди американских военных, утверждает, что это произошло, так как существовала серьезная напряженность между Пентагоном и Залужным, суть которой — разногласия в стратегии и тактике наступления. По словам инсайдеров, Пентагон в прошлом году настаивал на том, чтобы ВСУ совершили один мощный прорыв концентрированными механизированными силами в том направлении, куда рекомендовали американские штабные офицеры.

Вместо этого Киев начал наступление сразу по нескольким направлениям, полагая, что так русским будет сложнее задействовать свои резервы, отправляя их на разные участки.

«После нескольких недель споров стало очевидно, что украинцы вообще не хотят прислушиваться к советам США, они решили, что американские военные не могут им ничего предложить в плане советов», — пишет Politico со ссылкой на американский военный источник.

Главным аргументом Залужного стало то, что у западных союзников не было опыта боевых действий такого масштаба, в такой войне и они не понимают, о чем говорят и что предлагают. Такая позиция Залужного не понравилась американцам и показалась им высокомерной.

Затем украинский генерал разместил свое публичное мнение в ведущем британском издании The Economist, которое, хоть и было правдивым, но не сработало на пользу Украине, так как вынудило Зеленского срочно убеждать партнеров в том, что война не зашла в позиционный тупик и Запад должен продолжать поставлять помощь Украине.

Вы знаете, что я не люблю анонимные источники, хоть это и Politico, но хорошо зная на примере отношений между США и Израилем, как американцы относятся к своим партнерам, в которых решают вкладываться, я не удивлюсь, если это все так. И если анонимные источники это анонимные источники, то у нас есть официальное заявление Селесты Валландер, помощницы министра обороны США по вопросам международной безопасности в Пентагоне, которая вчера сказала, что Сырский — "опытный и успешный командир".

Нет никаких сомнений в том, что Сырский — опытный (это действительно так) и успешный (и это тоже верно, оборона Киева и харьковская наступательная операция), но такие оценки должны давать украинцы, а не представители Пентагона. Для американцев опытный означает лояльный, консервативный, умеющий работать по регламентам и инструкциям, не отклоняющийся от принятых линий. В общем не бунтарь и не экспериментатор, чего американская военная элита тоже не любит.

Как я уже написал, я не удивлюсь, если дела обстоят именно таким образом, и более того, не удивлюсь, если в скором времени внезапно в США одобрят новый годовой пакет военной помощи. Американцам важно, чтобы за провал наступления, в которое они вложили немалые суммы и средства и где не был опробован большой сухопутный механизированный маневр, который они так желали, были назначены ответственные.

Мы, израильтяне, все это уже много раз проходили — их почерк узнается моментально. Снова направлю тех, кто еще не видел, к этой моей расшифровке одного из последних интервью с Киссинджером. Как по мне, прикладная и яркая иллюстрация подобных событий и процессов.
@yigal_levin
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
beermante (10.02.2024)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2024, 22:39 #2807654   #7226
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

А нагадайте, коли американські женералі планували і здійснювали масштабну наступальну операцію коли супротивник контролює небо.

Хоча, якщо від відставки Залужного залежали мільярди допомоги, в чому я ,,особисто, більше ніж сумніваюсь, то я розумію чому було прийняте таке рішення
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2024, 12:57 #2807655   #7227
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Україно-російська війна

Що там пише Політіко, Майка і Назва також на вимогу американців звільнили?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:52.