Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Як вберегтися від нападів собаки?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.01.2011, 19:40 #1558360   #1
Smaila
 
Аватар для Smaila
Типово Як вберегтися від нападів собаки?

Два тижня на нас із собакою напав Алабай. Він був спущений, власника поруч не було, прибіг за паро хвилин десь з озера. Видно там спустив собаку, а той нас побачив на дорозі і давай нападати, він не збирався "нюхатися", у нього зразу був намір напасти. Поранень у собаки силиних не було- один прокус і розрив десь см 3, а у мене ноги всі сині. Чим краще захищатися? Чула що електрошокер добре відлякує, вони бояться ультразвукових хвиль і запаху озону що виділяється. На рахунок перцевого балончика не знаю... не впевнена шо він буде ефективний при такому розмірі собаки і такій агресії. Чи стикалися ви із такою проблемою і як її вирішували?
Smaila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2011, 20:50 #1558405   #2
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

Цитата:
Допис від Smaila Переглянути допис
На рахунок перцевого балончика не знаю... не впевнена шо він буде ефективний при такому розмірі собаки і такій агресії.
Якраз ефективніше перцю проти собаки ще не придумали, головне щоб це був дійсно перцовий балончик. Електрошокери теж ефективні, їх бояться більшість собак, але не спеціально треновані, а ультразвук хіба для пекінесів. Перець фізично впливає на слизову оболонку носа і рота. Якщо добавити до перцю ще трохи махорки - собака може здохнути.

Востаннє редагував kolibryks: 23.01.2011 о 09:04.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (24.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2011, 21:01 #1558409   #3
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

Такі да! Перець рятівник і не мусово балончик. Я завжди носив пакетик (сухого! мілко потертого) чоного перцю можна червоного. Гарну шипотку(чотирмя пальцями) кинути в сторону морди і всьо! Маю досвід з Догами, Кавказцями памагае!
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2011, 13:34 #1558790   #4
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

Smaila сама маю собаку завжди ношу з собою газовий балончик, є ше відпугувач собак кажуть дуже класна штука но його ціна 600 грн! Чула що є певні точки в собаки, коли ти лапаєш собака неможе нічого зробити. Потрібно звернутись до кінолога порадить багато чого. А так писати заяву, брати довідку в ветеринара про покуси вашої собаки і повірте зараз цим займаються!
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2011, 16:44 #1558883   #5
SeRyj
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

Думаю найоптимальнішим засобом є газовий балончик (з витяжок натурального перцю), непоганий бачив в магазині мисливець біля Галичини, - JET Ko німецького виробництва. (також думаю добре діє на неадекватних двоногих ) Бажано купити 2 і спробувати як він працює просто вхолосту, шоб знати шо від нього чекати. Пам*ятайте про вітер і закриті приміщення!! На свистульку не раджу надіятись. А про суміш махорки і перцю чув давно, теж по ідеї мало би діяти.
SeRyj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (24.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2011, 17:03 #1558900   #6
Smaila
 
Аватар для Smaila
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

Дякую за поради. А ще скажіть шо то таке "махорка", я вперше про таке чую. Мабуть, всетаки, куплю балончик, вийде дешевше і законніше (електрошокери заборонені, хіба що дозвіл в ментурі брати). Я сумнівалася в його ефективності. але якщо кажете що пробували і помагає, то повірю вам. Я такої агресії як в того алабая давно не бачила, то як бійцівський підбуль але з габаритами алабая, одним словом вбивча суміш. Я після того випадку боюся з собакою гуляти, навіть на поводку, а про те щоб спустити і мови нема...
Smaila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2011, 17:19 #1558915   #7
Akula
 
Аватар для Akula
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

Все нижчеперечислене-засоби захисту. І реакція на них абсолютно різна в різних собак. Єдине що поєднує характер нападу-це те ,що собака кусає в те місце яке найближче до неї знаходиться. Якщо діватись нікуди і напад неминучий-варто навмисно підставити руку с попередьно намотаною на неї тканиною (курткою, шарфом і т.д.). Це перша порада любого кінолога в такому випадку. Тоді людина контролює поведінку собаки, місце укусу не буде для неї несподіваним і як правило це відкриває верхню частину голови собаки для проведення атаки або ножем, або камінцем чи балончиком.
Akula зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2011, 17:21 #1558918   #8
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

Шокер пробував, то собаки бояться підходити, і деякі тікають.
На рахунок заборони, то я сумніваюсь що менти будуть Вас обшукувати на дворі
Stanislav зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Smaila (23.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2011, 17:33 #1558926   #9
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

Цитата:
Допис від Smaila Переглянути допис
А ще скажіть шо то таке "махорка", я вперше про таке чую.
Махорка різновид табаку крупного помолу. Курці нашого часу не використовують. Табак забивае нюх собаки і вона довго чхае через подразнення носа. Перець дае ту саму реакцію але ще й подразнюе слизову ока ефективніше ніж табак. Можна використати нюхальний табак але не впевнений чи е він в продажі по суті мілко мелений ароматизований табак, з моеї точки зору табак добре відбивае слід та зупинити агресію не може. В районі старого парку існуе відділ дозвільної системи де можна отримати консультацію про шокер, потрібно чи не потрібно дозвіл, а також про умови отримання дозволу якшо він потрібен. Шокер стане у пригоді не тільки в захисті від собаки!
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Smaila (23.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2011, 17:35 #1558928   #10
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

Цитата:
Допис від Smaila Переглянути допис
(електрошокери заборонені, хіба що дозвіл в ментурі брати
Електрошокери НЕ ЗАБОРОНЕНІ! Окрім тих, що для спецпризначення. Немає жодної статті, по якій можна за них притягнути до відповідальності, максимум 100 грн штрафу і то, якщо дуже постаратись.

Підтвердження: http://shokeru.com.ua/index.php?rout...formation_id=6
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Smaila (23.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2011, 21:08 #1559076   #11
SeRyj
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

Не сумніваюсь шо шокер поможе якшо його застосувати, але шоб це зробити треба наблизитись майже впритик, самі розумієте який великий ризик шо собака відкусить вам просто ту руку разом з шокером. Балончик як-не-як дозволяє діяти вже на відстані 3 метрів.
SeRyj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2011, 21:45 #1559119   #12
Smaila
 
Аватар для Smaila
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

Цитата:
Допис від Akula Переглянути допис
Все нижчеперечислене-засоби захисту. І реакція на них абсолютно різна в різних собак. Єдине що поєднує характер нападу-це те ,що собака кусає в те місце яке найближче до неї знаходиться. Якщо діватись нікуди і напад неминучий-варто навмисно підставити руку с попередьно намотаною на неї тканиною (курткою, шарфом і т.д.). Це перша порада любого кінолога в такому випадку. Тоді людина контролює поведінку собаки, місце укусу не буде для неї несподіваним і як правило це відкриває верхню частину голови собаки для проведення атаки або ножем, або камінцем чи балончиком.
Ви мабуть ніколи не бачили нападу агресивної собаки. Часу на роздуми немає, а тим більше намотувати шарф на руку-нісенітниця. Мій пес швидше замітив , точніше нюхом почув собаку, ніж я, той вибіг з озера. Я лише почула крики господаря, озернулася-собака за 3 секунди була біля нас і зразу ж напала (не на мене, а на мою собаку, але і я була дуже близька до того щоб бути покусаною теж). Ще секунд 5 я разом із собакою виверталася від нього, тоді він зловив його в ділянці плеча, далі вже ми всі дружньо валялися на землі (ще секунд 5), тоді добіг власник і намагався злапати свого песика, який все ще бігав кругами, а я обняла свою собаку і захищала собою. Ото таке. Якби я почала намотувати шарф на руку, то мою собаку вжеб загризли, тим більше що його не цікавила моя рука, а тільки мій пес. Але все одно дякую за пораду

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від SeRyj Переглянути допис
Не сумніваюсь шо шокер поможе якшо його застосувати, але шоб це зробити треба наблизитись майже впритик, самі розумієте який великий ризик шо собака відкусить вам просто ту руку разом з шокером. Балончик як-не-як дозволяє діяти вже на відстані 3 метрів.
Судячи із свого досвіду, то якраз тих трьох метрів немає, є або притул, або вже безпосередній контакт.
Всеодно неможу вибрати між перцевим балончиком і шокером. Хто застосовува на практиці? Який результат? Боюсь що шокером може травмувати себе, або свою собаку, і чи треба його застосовувати впритул? А балончик, боюсь що на таких песиків, як той алабай, не подіє.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Махорка різновид табаку крупного помолу. Курці нашого часу не використовують. Табак забивае нюх собаки і вона довго чхае через подразнення носа. Перець дае ту саму реакцію але ще й подразнюе слизову ока ефективніше ніж табак. Можна використати нюхальний табак але не впевнений чи е він в продажі по суті мілко мелений ароматизований табак, з моеї точки зору табак добре відбивае слід та зупинити агресію не може. В районі старого парку існуе відділ дозвільної системи де можна отримати консультацію про шокер, потрібно чи не потрібно дозвіл, а також про умови отримання дозволу якшо він потрібен. Шокер стане у пригоді не тільки в захисті від собаки!
то ви, всетаки, радили б краще шокер? І ще одне, а де можна махорку придбати?

Востаннє редагував Smaila: 23.01.2011 о 21:45. Причина: Пізніше додано
Smaila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2011, 22:08 #1559151   #13
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

пневматом ніхто не пробував відлякувати? безповередній контакт кулі з собакою вмить агресію погасить!
Rockgorn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2011, 22:19 #1559164   #14
serafim123
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

колись купляв собі шокер на базарі за 150гр. невеличкий,з фанариком,типу відмазка. то скажу вам чесно,по пяні бавились з хлопцями бли самі себе цим шокером в ноги. шоб особливо було боляче,то не скажу! можна порівняти,ніби вас боляче вщіпнули. хоча дивлячись на стурм що проходив між контактами ставало лячно,але після декількох спроб ущіпнути себе самого,ставало лише весело...
я говорю про ногу, вміле використання цього предмету з затримкою на секунд так 3-5 в лице,горло чи пах призведе до неменучого бажання перестати з вами спілкуватися...
на собаках не пробував,а людину д тями можна привести за декілька секунд))))
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2011, 22:46 #1559186   #15
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

Цитата:
Допис від Smaila Переглянути допис

то ви, всетаки, радили б краще шокер? І ще одне, а де можна махорку придбати?
Під час агресивного нападу у собак виділяеться адреналін як і у людей болі вони не відчувають я ніколи не пробував дію шокера на людині або на тварині я говорю про ті шокери які можна придбати у вільній продажі, роботу шокера поліції я наблюдава з боку, дивитись не приемно ,а от коли вам реально нема чим дихати і очі сльозяться то напад відпадае на другий план. В нас був дог Цезарь поганяти собак він любив, дію перцю спробували один раз подіяло на стільки що другий раз використовувати на ньому було шкода. Балон,перець з махоркой чи шокер вибирати вам, усе мае плюси і мінуси. Одне що відкинув як варіан то пневмат, ну вобше ні до чого він у даній ситуації це як кажуть як слону дробинка.
Махорку думаю що можна придбати на базарі там де торгують тютюном самосадом.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2011, 23:26 #1559216   #16
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

прихильник травматики
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2011, 23:48 #1559230   #17
castor
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

на мою думку аматора
з вищеперерахованого - балончики, шокери, пневматика, травматика - я за балончик

собака чутливіша за людину і не п'є алкоголь (чув, що алкоголь притупляє дію балончика), тому балончик буде на неї діяти як задумано, тільки струйою попасти їй на морду треба

для шокера треба безпосередній контакт, та й притиснути треба так, щоби до шкіри достало

пневматика - ваще не варіант, хіба як дубіною по голові лупити

травматика - треба дозвіл, а також вміти її застосовувати і коли прийдеться до діла - не побоятись застосувати;
та й по вазі/розмірах травмат як справжня зброя - важка і углувата - в теплу пору року в карман не покладеш

і ще, авторко, тут правильно порадили - знімаєш покуси і гайда писати заяву в ментовку
думаю, що всі алабаї в окрузі і так у списку в дільничого - знайти буде не важко

Додано через 4 хвилини
для повноти картини (і тільки для неї) можна ще згадати про газовий пістолет, але він не зовсім підходить під ситуацію - в даних оставинах - стрільба майже впритул - він буде діяти як дробовик

та й всі зауваження, які я написав про травматику, рівно діють і для газової зброї - треба дозвіл, важка, об'ємна, треба не боятись і вміти стріляти

ну і ножі туди ж, куди і пістолети, тільки ще й, на скільки знаю, на них дозволи не видають, тому носити його будеш на свій ризик

Востаннє редагував castor: 23.01.2011 о 23:56. Причина: Пізніше додано
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2011, 14:36 #1559579   #18
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
колись купляв собі шокер на базарі за 150гр. невеличкий,з фанариком,типу відмазка. то скажу вам чесно,по пяні бавились з хлопцями бли самі себе цим шокером в ноги. шоб особливо було боляче,то не скажу! можна порівняти,ніби вас боляче вщіпнули. хоча дивлячись на стурм що проходив між контактами ставало лячно,але після декількох спроб ущіпнути себе самого,ставало лише весело...
я говорю про ногу, вміле використання цього предмету з затримкою на секунд так 3-5 в лице,горло чи пах призведе до неменучого бажання перестати з вами спілкуватися...
на собаках не пробував,а людину д тями можна привести за декілька секунд))))
Це якийсь дитячий шокер )
В мене знайомий на моїх очах зимою хтів фонарік включити в шокері, а вийшло так що включив розряд, шокера він самостійно відпустити не міг, але в туалет по-маленькому сходити вийшло )))) Це був не дуже сильний по параметрах шокер.

Рік назад мав можливість потримати шокер за 100$, в знайомого собака в вольєрі сиділи десь метрів 25 від нас. Я як включив розряд, то собака одразу забігла в буду. Там настільки сильний розряд і звук, що я аж сам був шокований
А перед тим випадком, хлопці вирішили попробувати на комусь той шокер дорогий, і підійшли до свині в селі, раз клацнули і свиня впала.
Надіялись що відійде, але не повезло. До свят було чекати ще більше ніж 2 місяці, то теща ще 2 тижні бігала кричала на них, за те що вони свиню прибили ))
Stanislav зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KSW (17.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2011, 17:39 #1559703   #19
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

Почитала тему ... Влучно написали kolibryks і Сомбра. Електрошокер- то є цяцька і аж ніяк не захист від роззлюченої собаки. А балончик перцевий - це саме те що треба, у собак чутливий ніс... Доречі є і окремі породи ,що болі не відчувають, не тільки підчас нападу а і у стані спокою.Маю приклад свого ротвейлера

Востаннє редагував Niusa: 25.01.2011 о 09:53.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2011, 18:47 #1559761   #20
serafim123
Типово Відповідь: Як вберегтися від нападів собаки?

Цитата:
Допис від Stanislav Переглянути допис
Це якийсь дитячий шокер ) В мене знайомий на моїх очах зимою хтів фонарік включити в шокері, а вийшло так що включив розряд, шокера він самостійно відпустити не міг, але в туалет по-маленькому сходити вийшло )))) Це був не дуже сильний по параметрах шокер.
))))) може і так,не знаюсь на цьому. бачив шокер в ментів,то вони такі величенькі,а мій був меньший за електробритву,ховався легко в кішенці))) але і ним,якби постаратись і притулити на пару сек,то результат би був плачебний)))) а я казав,шо на ногах після того такі файненькі синячки повиступали на рано!?)))))) ото дурне було))))
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:28.