Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


потрібні патики для каміну можу зрізати дерево якщо комусь мішає

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Причина закриття теми:
втрата актуальності
Старий 06.02.2012, 19:51 #1865795   #1
all
 
Аватар для all
Типово потрібні патики для каміну можу зрізати дерево якщо комусь мішає

потрібен дуб, ясень чи граб, можу самостійно зрізати дерево і забрати його, якщо когось інтересує такий варіант 0977206987 Сергій
all зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2012, 13:37 #1869844   #2
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: потрібні патики для каміну можу зрізати дерево якщо комусь мішає

Ясень потрібно зрізати. Но як бути з дозволами, Три стовбура метрів по 15.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2012, 19:18 #1870082   #3
all
 
Аватар для all
Типово Відповідь: потрібні патики для каміну можу зрізати дерево якщо комусь мішає

це ж Україна, які дозвола?
all зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2012, 19:26 #1870087   #4
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: потрібні патики для каміну можу зрізати дерево якщо комусь мішає

Цитата:
Допис від all Переглянути допис
це ж Україна, які дозвола?
Юморист...Аднако....
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2012, 19:50 #1870107   #5
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: потрібні патики для каміну можу зрізати дерево якщо комусь мішає

Цитата:
Допис від all Переглянути допис
це ж Україна, які дозвола?
Я перепрошую але дозвола потрібні. Дерева старі я їх змалку памятаю років по 45 мінімум. Висота десь до 4 поверху. Провода і т.д.
Хоч і ростуть вони фактично на моїй території, дам різати при розпсиці шо ви самі на свій страх і ризик рішили. Так шоб коротко то десь так по 600 грн штрафу за слуп ітого 1800 за дрова, може вийти дешевше купити.
Я з тими деревами вже 10 рік борюсь. Ніхто законно їх різати не хоче.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2012, 20:35 #1870165   #6
neodj
Активний учасник
 
Аватар для neodj
Типово Відповідь: потрібні патики для каміну можу зрізати дерево якщо комусь мішає

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Я з тими деревами вже 10 рік борюсь. Ніхто законно їх різати не хоче.
наскільки знайома ситуація
1. за підрізання дерев штраф ніби не випишуть.

2. як вбити дерево. в стовбурі по периметру кожні 20-30 см на зручній висоті від землі робляться отври, нахилені вниз під кутом. в допомогу акумуляторна дрель і свердло 10-12 мм. в ці дирки заливається приблизно кожних 2-4-8 тижнів "Раундап" або якись сильніший гербіцид. дирки можна заліпити пластиліном. найкращий час заливати - весна коли тільки появились найменші бруньки, тоді ж і підливати гербіцид найчастіше. можна періодично отвори "прочищати" свердлом більшого діаметру і досвердлювати нові. час всихання залежить від розмірів дерева і "положення планет". для дуже великих дерев треба приблизно 2-3 роки.

додатково можна добре покропити листя на дереві зверху (з даху будинку) з шпріца 20 мл чи чогось такого. кропити коли по прогнозах не буде падати дощ. тільки тоді за 2 тижні повяне все зелене під деревом. на самому дереві листки також посохнуть, але це ще не гарантія що дерево засохне.
ще можна відкопати корінь, його перерубати. той кінець, що веде до дерева, засунути в кульок з гербіцидом і кульок зав'язати ниткою або резинкою на корінці. це все бажано закопати або хоча-би чимось прикрити.
часом помагає ще засолення грунту. зимою під дерево висипати пару кілограм солі, її на снігу не видно. або розвести сіль в відрі гарячої води і таким способом підливати.

Востаннє редагував neodj: 11.02.2012 о 20:48.
neodj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2012, 21:55 #1870261   #7
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: потрібні патики для каміну можу зрізати дерево якщо комусь мішає

Цитата:
Допис від neodj Переглянути допис
наскільки знайома ситуація
1. за підрізання дерев штраф ніби не випишуть.

2. як вбити дерево. в стовбурі по периметру кожні 20-30 см на зручній висоті від землі робляться отври, нахилені вниз під кутом. в допомогу акумуляторна дрель і свердло 10-12 мм. в ці дирки заливається приблизно кожних 2-4-8 тижнів "Раундап" або якись сильніший гербіцид. дирки можна заліпити пластиліном. найкращий час заливати - весна коли тільки появились найменші бруньки, тоді ж і підливати гербіцид найчастіше. можна періодично отвори "прочищати" свердлом більшого діаметру і досвердлювати нові. час всихання залежить від розмірів дерева і "положення планет". для дуже великих дерев треба приблизно 2-3 роки.

додатково можна добре покропити листя на дереві зверху (з даху будинку) з шпріца 20 мл чи чогось такого. кропити коли по прогнозах не буде падати дощ. тільки тоді за 2 тижні повяне все зелене під деревом. на самому дереві листки також посохнуть, але це ще не гарантія що дерево засохне.
ще можна відкопати корінь, його перерубати. той кінець, що веде до дерева, засунути в кульок з гербіцидом і кульок зав'язати ниткою або резинкою на корінці. це все бажано закопати або хоча-би чимось прикрити.
часом помагає ще засолення грунту. зимою під дерево висипати пару кілограм солі, її на снігу не видно. або розвести сіль в відрі гарячої води і таким способом підливати.
Я живу за податковою Ти б бачив які машини під ним ставлять. Як воно зараза рухне не в той бік, бо всохне чи підгние не там де треба, то останні мої 20 років можна викреслювати вже сьогодні
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2012, 20:51 #1870956   #8
all
 
Аватар для all
Типово Відповідь: потрібні патики для каміну можу зрізати дерево якщо комусь мішає

я поняв що з дозволами проблема і саме місце розташування проблемне, як то кажуть значить такі варіанти непосилю...
all зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2012, 13:14 #1883176   #9
Meri
 
Аватар для Meri
Типово Відповідь: потрібні патики для каміну можу зрізати дерево якщо комусь мішає

Маю на ділянці в Шляхтринцях порізані дерева. можу продати за максимально низьку ціну.
Meri зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2012, 22:51 #1885506   #10
all
 
Аватар для all
Типово Відповідь: потрібні патики для каміну можу зрізати дерево якщо комусь мішає

наближається літо, холоди проходять, потреба в дровах відступає, прошу закрити тему, всім вдячний
all зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2012, 02:08 #1885595   #11
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: потрібні патики для каміну можу зрізати дерево якщо комусь мішає

all, зроблено
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:30.