Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.07.2015, 11:35 #2557328   #21
thebestsobaka
 
Аватар для thebestsobaka
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата Якщо ти надієшся, що тобі та штука поможе від линьки, то ти помиляєшся. Це просто треба пережити.
неправда. я теж не вірила поки не попробувала. шкода не сфотографувала я своїх шарпеїв під час линьки і ті купи шерсті що з них вичесала фурмінатором. а це при тому що собаки без підшерстка і з коротким брашем (тип шерсті). я вже мовчу про довгошерстних котів. дала сестрі для далматинця попробувати, тепер і собі шукає. для мене ця штука варта кожної потраченої гривні. ІМХО
thebestsobaka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SNIZHOK (09.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2015, 12:21 #2557342   #22
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Вичесую своїх німців таким.... Хватає два рази добре вичесати і про линьку забуваємо.http://lvov.lv.olx.ua/uk/obyavlenie/...tml#0f641d854a
оксана2009 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SNIZHOK (09.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2015, 13:16 #2557366   #23
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Фурмінатор штука однозначно дуже потрібна. Свою брала за 100 грн років 4 тому.
Йозера нормальний корм, не лякайтесь. Може, комусь не підходить в індивідуальному порядку, тому що жирнуватий. Я його вже кілька років купляю. Знайомі , які мають свій розплідник собак, також годують ним не менше 4 років; робили своїм собакам аналізи-обстеження - собаки абсолютно здорові. Мені ціна -якість абсолютно підходить. Купую в магазині навпроти зупинки "Ринок", там трохи дешевше.
Багато про хороші і погані корми може розповісти дядько з зоомагазину навпроти кооптехнікуму.
Корми нашого виробництва не можуть бути хорошими просто по своїй суті: хто ж їх перевіряє?хто несе відповідальність? Ментальність-с...
Адвенс - корм хороший. Ще б до тої серії я б добавила 1-чойс. Йозера від них дешевша. Ще нормальний корм Нутра.
Alita зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SNIZHOK (09.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2015, 13:58 #2557375   #24
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Йозера нормальний але той що в 15 кг. мішках... а преміум в 20кг краще не брати..В собак які мають проблеми з травленням дуже швидко садиться печінка. Моєму Вайсу хватило двох мішків . Потім місяць уколи і таблетки.
.

Додано через 3 хвилини
Біла нутра мікс пробрідер хороша .Мої сиділи два роки на ній.
З Роялу хороший Максі едалт 20 кг. Але це для розплідників. В зоомагазинах продається такий але в 15 кг фасовки.

Додано через 12 хвилин
Треба ще також враховувати такий нюанс ....
Скільки грам на день потрібно того чи іншого корму...
Наприклад якщо в середньому на неактивну собаку середнього розміру корму 4 лапи йде 600 г і сумніваюся що він буде мати достатньо енергії то білої нутри треба 350 г а роялу 400 г ..Тому дешеві корми не дуже й вигідні. Я маю на увазі коли собака тільки харчується одним кормом і водою.
Моїм німцям 400 г роялу влітку мало не кажу вже про зиму..

Додано через 12 хвилин
Зараз і імпортні корми не дуже перевіряють. Заказали мішок корму а там таке враження що з підлоги всізалишки позмітали ...гранули трьох видів.. повертали поставщикові три рази і весь такий..

Додано через 4 хвилини

Востаннє редагував оксана2009: 09.07.2015 о 13:58. Причина: Пізніше додано
оксана2009 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2015, 15:39 #2557433   #25
ScottishAngel
Активний учасник
 
Аватар для ScottishAngel
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Ну Оріджен наприклад мішок 13 кг вартує біля 2700 грн. Дурість. За такі гроші в мене собака буде їсти чисте мясо 3 рази на день Я вам скажу так, моя собака їла йозеру, бош, дог чау, хубертус голд, роял канін, 4 лапи, натуралку... і в 6 років псові абсолютно ніц не бракує, печінка в нормі. і від тої ж йозери було гірше ніж від 4 лап.бош і хубертус.. а так як і 4 лапи, принаймні якогось суттєвого покращення чи погіршення я навіть не помітила. Для себе наразі вияснила одне-на натуралці почувають себе краще, в туалет ходять краще, загальний стан організму не погішився. Правда є трохи мороки то всьо приготувати. Зате їдять з більшим апетитом. А сушку то треба ще просити щоб їли. Консерви дешеві не беру-там одна хімка. А дорогі в таку ціну що вже краще купити м"ясо. І взагалі принцип годування собаки простий-не видумуйте 250 страв. Пес може їсти щодня наприклад мясо з гречкою і овочами + сир або ж тільки сухий корм і чудово себе почувати. Собакам не потрібна різноманітність. МОї коли не хочуть їсти шось-забираю миску і все. Значить не голодні. наступне годування-ставлю миску на 10 хв, шо не з"їли забираю. Коли собака просидить 2-3 дні голодна то почне їсти. Пройшли вже ті часи коли я впрошувала скотча з"їсти кусочок чи годувала з рук.

П.С. Як каже моя заводчиця, годуй чим хочеш, якщо бачиш що собака здорова, нормально виглядає і нормально себе почуває. Вже в котре переконуюся що буває так, що одна породиста шавка може все життя їсти акану і оріджен і мати більше проблем зі здоров"ям, ніж та яка їла 4 лапи і м"ясо. То занадто все індивідуально.

Востаннє редагував ScottishAngel: 09.07.2015 о 15:47.
ScottishAngel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
оксана2009 (09.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2015, 15:42 #2557434   #26
Saloyid
Учасник
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Чим можна годувати німецьку вівчарку, а чим категорично неможна?
Saloyid зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (09.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2015, 16:10 #2557442   #27
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Просто є собаки які зразу реагують на якість харчування.. а є такі що в молодості все добре а потім на старості літ незнаєш як її витягнути з тої чи іншої хвороби.... ..моя думка краще зразу по мірі можливостей якісно годувати ніж потім лікувати хронічні хвороби...

Додано через 11 хвилин
Цитата
Допис від Saloyid Переглянути допис
Чим можна годувати німецьку вівчарку, а чим категорично неможна?
Мої вівчарки були на кормі і я була всім задоволена.. Не потрібно було додатково давати глюкозамін і хондроетин який їм постійно потрібний і інші вітаміни бо все було в кормі. Нажаль з курсом валют корм став не по кишені а дешевим принципово більше не буду годувати бо вб ю печінку . Вже писала .про це...Зараз перейшли на сирий рубець і гов яжу мясообрізь щоки. Окремо пшенична каша варена виключно на воді ..Ніяких мясних бульйонів.. плюс протушена на пару 5 хв. морква або гарбуз .з ложкою олії любої ...плюс раз - два в тиждень кожному сирий жовток.
Молочні продукти їдять тільки вагітні суки.. Собаки задоволені таким харчуваннм а я не дуже... Собаки стали набирати вагу .загружені а на виставках це не вітається..
Але мінус такого харчування постійно курсами треба давати вітаміни ...які важко збалансувати.
Ніколи не даю собакам свинину чи любі жирні продукти.Продукти що містять крохмаль...Ввиноград шоколад ...кістки любі..їжу з столу ..білий хліб..

Додано через 10 хвилин
Нажаль в мене такі собаки що кожній треба певний корм.. те підходить кобелеві то не підійде сукам і навпаки..Кобель як лакмусовий папірець на корм... Якщо місяць два нормально живе то значить можна брати...

Востаннє редагував оксана2009: 09.07.2015 о 16:10. Причина: Пізніше додано
оксана2009 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (09.07.2015), ScottishAngel (09.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2015, 18:06 #2557511   #28
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від ScottishAngel Переглянути допис
Для себе наразі вияснила одне-на натуралці почувають себе краще, в туалет ходять краще, загальний стан організму не погішився. Правда є трохи мороки то всьо приготувати. Зате їдять з більшим апетитом. А сушку то треба ще просити щоб їли.

П.С. Як каже моя заводчиця, годуй чим хочеш, якщо бачиш що собака здорова, нормально виглядає і нормально себе почуває. Вже в котре переконуюся що буває так, що одна породиста шавка може все життя їсти акану і оріджен і мати більше проблем зі здоров"ям, ніж та яка їла 4 лапи і м"ясо. То занадто все індивідуально.
А в мене на натуралці результати були гірші. Десь пів року ми її їли і чесалися вуха і основне (собачники знають) какашки були не "красиві". Едванс нас дуже виручав всі ці роки. Спочатку брала в нас в клубі Роял, але було не те.
В мене лабрадор - їсть все, основна проблема, щоб не поправилась. Хочу на старості перевести її на натуралку, правда мороки з тим всім багато. Що порадите, варто експерементувати, чи вже залишити її на кормі?

На рахунок "годуй чим хочеш" категорично не погоджуюсь. В деяких собак організм міцний і вони ще витримують, а деякі дуже страждають. В дворняг більш міцний імунітет - вони вже пройшли природній відбір, а породисті фактично штучно вирощені. В мого сусіда помер шарпей від свинячих реберець. І він сам лікар, рятував двої діб і не вийшло. Так що краще не ризикувати.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2015, 18:26 #2557518   #29
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Пантера, якщо собака стільки часу на кормі то краще не переводити.можна взяти спеціальний корм для старіючих собак.
оксана2009 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (10.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2015, 19:33 #2557534   #30
ScottishAngel
Активний учасник
 
Аватар для ScottishAngel
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Ем... а хто ж дає собакам ребра? На рахунок штучно вирощених...? Це ви скажіть моєму "аборигену" апсо Та і скотч не вельми ніжна собака. А на рахунок "чим хочеш", то малося на увазі або сухий корм, або натуралка, навіть припускалося ті ж самі 4 лапи. Звичайно що ні один адекватний власник собаки не буде її годувати реберцями, копченою ковбасою чи шоколадом (на мою думку). А на рахунок вух... я таке вже бачила в старих собак. В друзів чорний тер"єр, 14 років.. вже останніх років 5 має такі проблеми... все життя годували сушкою. Інший випадок з вухами був, коли люди годували собаку макаронами з рубцем... Так що то не вгадаєш.
Тому і кажу шо то треба пробувати і все дуже індивідуально. От мої наприклад п"ють молоко. Скотч як бачить що я собі наливаю в склянку то аж труситься. Ну йому то спочатку пробували там по ложці давати, щоб не було розладу шлунку. А апсо то молоко п"є, бо в принципі всі тібетські породи навчені молоко пити, то вже в них мабуть генетично закладено.

П.С. Де тут смайлик фейспалм? Я ще й досі в шоці від свинячих ребер... Це не прикол???!

Востаннє редагував ScottishAngel: 09.07.2015 о 19:38.
ScottishAngel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (09.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2015, 21:44 #2557574   #31
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від ScottishAngel Переглянути допис
П.С. Де тут смайлик фейспалм? Я ще й досі в шоці від свинячих ребер... Це не прикол???!
Та він ще дуже адекватний хазяїн. Переживав дуже, казав були гості і дуже дивувалися, що собаці кісток не можна. Каже, що просто здався.
Якщо ти в шоці від ребер, то ти, напевно не з тими спілкуєшся.
Мій сусід вівчарку салом годує, топить і з хлібом дає. Деколи кістки купляє, рахує що собака кістку зїсть і їй більше нічого не треба. Коли я йому сказала, що собаці мясо треба, то він дивився на мене як на ідіотку.
Та як послухаю, що деякі с обаки їдять, то волося дибки стає. Але мовчу вже, бо і так дивуються.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 10.07.2015, 11:35 #2557618   #32
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

я регулярно даю телячі ребра . кілограм на тиждень точно йде.

Додано через 11 годин 43 хвилини
оксана, а чого не можна варити кашу на бульйоні ?
якось смачніше звучить чим на воді .

Додано через 0 секунд
оксана, а чого не можна варити кашу на бульйоні ?
якось смачніше звучить чим на воді .

Востаннє редагував SNIZHOK: 10.07.2015 о 11:35. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2015, 12:01 #2557738   #33
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

SNIZHOK, тому що каша варена на бульйоні поступово також погано впливає на підшлукнкову. . ясно що смачніше але не корисно.. я окремо мелю сире м ясо і окремо каша ....потім все змішую і додаю трошки води якщо густе.
зараз маю одну суку в цікавому стані то догоджаю як можу і бульйон і все що хоче ... але це пару днів бо мучить токсикоз.
а так я трохи тиран в харчуванні...не балую.

Додано через 4 хвилини
SNIZHOK, я б реберця не ризикнула давати... краще шукайте хрящі..і безпечно і корисно. зранку на ринку можна знайти.

Востаннє редагував оксана2009: 10.07.2015 о 12:01. Причина: Пізніше додано
оксана2009 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2015, 12:38 #2557748   #34
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

в телят ще толком кістки не сформорані, а на ребрах в основному хрящі.
але всерівно гризти я купляю телячий хребет, сушені хрящі, вуха свинячі, пеніс якось тваринки і тому подібні ніштяки . купляла трахею, але зразу полетіла в сміття. запах просто нестерпний.
какашки красиві ) і собака норм почувається.

я чула версію, що м*ясо молоти в фарш не варто. що собака має сама гризти .

Додано через 15 хвилин
в мене в селі собака помер два роки тому, я його принесла з підвалу в 6 років. а зараз мені 27 .
от таке довге життя прожив і годували його всім підряд, що їли самі. і корова була і молочне їв.
виходить або є здоров*я або його нема .



вгощали кормом "4 лапи" друганів, то так лопали , що очі світились . смакує всім.

Востаннє редагував SNIZHOK: 10.07.2015 о 12:38. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2015, 12:41 #2557757   #35
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
сушені хрящі, вуха свинячі, пеніс якось тваринки і тому подібні ніштяки . купляла трахею, але зразу полетіла в сміття. запах просто нестерпний.
ці всі сушені речі що продаються в зоомагазинах думаєте корисні для собак?
оксана2009 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2015, 12:43 #2557758   #36
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від оксана2009 Переглянути допис
ці всі сушені речі що продаються в зоомагазинах думаєте корисні для собак?
а чим може зашкодити сушене кальциноване вухо ? чи жилки сушені ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2015, 12:55 #2557760   #37
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

SNIZHOK, ніколи нікого не переконую як годувати собаку... навіть якщо продаю своїх цуценят.. даю рекомендації і все а виконувати чи ні це вже інше питання...
був у мене випадок.. знайомі собаку годували різними свинними паштетами печеньками і жариними відбивними на сніданок. коли я сказала що на старості літ будуть проблеми тільки сміялися ...бо вона здорова..В 9 років собака пішла бо повністю відмовила печінка... Хтось може сказати що так мало бути а я вважаю що могла і довше пожити...собаки такої породи живуть і до 15 р.
моя старушка їсть кашу на воді вже 9 років і думаю ще 4-5 поїсть дай Бог.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
а чим може зашкодити сушене кальциноване вухо ? чи жилки сушені ?
думаєте його висушили на сонці..? там сплошні хімікати? А чим відбілють рубець і забирають запах?Моя Кроне виграла на виставці пачку гов яжих пенісів сушених.Ніхто з собак вдома навіть не доторкнувся .все викинула.

Додано через 1 хвилину
Чому наприклад не купити собаці пляшку лляної олії... повірте в тисячу раз буде більше користі ніж від сушеного лакомства.

Востаннє редагував оксана2009: 10.07.2015 о 12:55. Причина: Пізніше додано
оксана2009 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (03.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2015, 12:56 #2557767   #38
Mutter
Активний учасник
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

В мене корму не їдять, не люблять. Та і який зміст в кормі якщо його ціна від 5 грн (хорошого поза 10) за 100 грам і 100 грам свіжого мяса від 5 грн (суб продукти ще дешевше)?
Думаю, що корм це продукт реклами так само як і соки в магазині, замість шоб купити 2 кг яблук купляємо пачку неясно чого, зате упаковка має гарний дизайн.

Своїм даю переважно мясо + якісь рештки шо не доїли з паштетом/ліверкою розмішую, мойву розморожую вона по 20 грн за кг, сира картоплина має бути під "лапою")) листя капусти гарно трощать.

і таківо вуха відростають ))))
Долучені зображення
Тип файлу: jpg li.jpg (130.4 КБ, 1 переглядів)
Mutter зараз поза форумом  
Подякували 4:
оксана2009 (10.07.2015), ScottishAngel (10.07.2015), Sergyjko (10.07.2015), SNIZHOK (10.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2015, 12:59 #2557769   #39
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Mutter, Гарний песик..А що за порода?
оксана2009 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2015, 13:01 #2557770   #40
Mutter
Активний учасник
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Якась помісь, розміри бігля окрас такси
Mutter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:20.