Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Покажіть мені Бога.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.07.2011, 15:46 #1707804   #61
UCreature
Учасник
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Dream hacker, я не бачу твого розуму - значить його нема. Так же ж виходить?
UCreature зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ecosvyat (26.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 15:54 #1707808   #62
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата
Допис від UCreature Переглянути допис
Dream hacker, я не бачу твого розуму - значить його нема. Так же ж виходить?
це старий трюк)))
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 16:45 #1707831   #63
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Куди мені стукати щоб побачити Бога?
Не стукай нікуди, бо ще щось розіб"єш!
Насправді відповіді вже прозвучали...
Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Новак ти мені так і не сказав чи стане папуга ближчим до бога якщо буде цитувати псалтир та біблію?
Стане.
Якщо буде цитувати під Божим натхненням.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 18:30 #1707937   #64
UCreature
Учасник
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
це старий трюк)))
старий та ефективний. коли ж до них дойде
UCreature зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 20:01 #1708017   #65
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Ну як ви богомольні любте повчати, радити , передбачати. Не треба лізти в чуже життя. Дивіться за своїм, лічіть(проповідуйте) людей які вірують в бога трохи по іншому вам буде легше чим з невіруючим зовсім. Я витерплю усі ваші поради ,от хтось не стримаеться і прийдеться підставляти вам другу частину обличчя. Я знаю що вам мене шкода, так само як і я ваш шкодую.
Десь у вашій же книжці Біблія написано що на шлях істинний треба три рази попробувати наставити, на четвертий відвернутись(шкода не записав собі де), пошукайте це місце для себе!
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 20:31 #1708035   #66
Dream hacker
 
Аватар для Dream hacker
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата
Допис від UCreature Переглянути допис
Dream hacker, я не бачу твого розуму - значить його нема. Так же ж виходить?
Тоді і в тебе нема Бога. І твій Бог то взагалі брехня? Нєєєє... Бог є але ти теж його не бачив, приєднуйся будемо його шукати разом.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Не стукай нікуди, бо ще щось розіб"єш!
Стане.
Якщо буде цитувати під Божим натхненням.
Тоді чому мільярди папуг не знають досих пір святого писання, мавпи не причащаються, а єноти не ходять на сповідь? Скажи чого єнот не ходить до гусака на сповідь? Чого ніхто з них не читає біблії та не хреститься? Скажи якщо то божі створіння чого ж Бог не дав їм натхнення? Згідно твоїх роздумів вони не врятуються, бо не вірують.

Востаннє редагував Dream hacker: 26.07.2011 о 20:31. Причина: Пізніше додано
Dream hacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 20:43 #1708052   #67
YuraQ
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
Умова лише одна,виконувати його волю! Шоб її зрозуміти читай біблію і виконуй все,що там є!
Навіть якшо він тобі і не покажиться,то точно дасть тобі знати і переконає тебе в свому існуванні!
Ти кажеш "Біблія" ,а ти знаєш що це означає? Ось приклад :Біблія – це стародавня збірка, різних за формою і змістом релігійних та світських творів, які писалися від дванадцятого століття до нашої ери аж по друге століття нашої ери, тобто майже півтори тисячі років. У тлумачному словнику можна знайти таке визначення слова “Біблія”: “Книга що розглядається у якості непорушного, єдиного справедливого джерела”.
І так ще існує багато книжок(Біблій) в яких пишеться про бога і в кожній бог називається по іншому!Я навіть десь так переглядав книгу лавея і там я тобі скажу мені більше хотілось в неї вірити чим в біблію!Там хоть жива правда на Фактах!
А Церква як на мене - це є просто будівля в яку може зайти кожен, всі один одного обсудять ,і врешті решт запатять що там постояли! Це є БІЗНЕС і більше нічого! І якщо ти так віриш в бога ,то можна просто помолитись під відкритим небом ,вдома і де хочеш!(і не обовязково так як книжка пише!
А якщо він існує то де та манна з неба ? Чому лди голодать? Калічать одне одого? Він ж говорить що всі рівні то чому мене моє начальство щодня штопає? Я би послав їх але тоді здохну ібо кроме мене ніхто мені не поможе!
YuraQ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 20:50 #1708064   #68
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Тоді чому мільярди папуг не знають досих пір святого писання, мавпи не причащаються, а єноти не ходять на сповідь? Скажи чого єнот не ходить до гусака на сповідь? Чого ніхто з них не читає біблії та не хреститься? Скажи якщо то божі створіння чого ж Бог не дав їм натхнення? Згідно твоїх роздумів вони не врятуються, бо не вірують.
Тролиш?
Ти ж не папуга. І не єнот.
Ти от на форумі такі глобальні теми підіймаєш, а що єноту твоя тема?
З кожним творінням Бог взаємодіє на відповідному рівні.
Комусь (чомусь) просто дає життя і ні про що не питає.
А люди мають особливий статус.
Бо якби люди були чимось неважливим, то чи помер би за них Божий Син?
Якби ви були просто, як тваринка...
У вас є щось таке від Бога, що назване "подобою (образом)" Бога.

Щоб відновити спілкування з Богом людині потрібно "народитися знову" - так казав Ісус.
Мова про відродження духа людини, який омертвів через гріх.
Не те, щоб дух став мертвий, але відійшов від єдності з Богом і став дуже прихильним до ворога і його думок. Людина стала творчо опрацьовувати ідеї Сатани, замість займатися творчістю з Богом.
Наслідки не забарилися, маємо те, що маємо,
Духовна автономія дорого обійшлася людству в цілому і кожному із нас зокрема.

Навіть зараз, через дві тисячі років після того, як Ісус показав людям Бога в тілі і вказав шлях до возз"єднання з Отцем Небесним, ми сумніваємося.
"Покажіть мені Бога!"
Може тоді я ...
А що тоді?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 21:18 #1708103   #69
YuraQ
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Короче це все парєво! Тему Душі ніхто не розгадав і хз коли розгадає!
А так все очевидно Єнот - єнота, людина - людину ,і ось тобі нові створіня! а де ця вся зараза взялася спочатку хз! Чого той хто перший був не розказав синові ті тим ті тим і так би знали ! Я більше склоний про научні точки зору! А якщо все ти бог є і він створив Адама і Єву, то ми всі брати і сестри ! Стоп ,а ящо логічно подумати то чому церква біблія забороняє натягувати сестер ? І це заборонений шлюб А? Ти в наз знавець релігії і біблії обяни мені! З Біологічної точки все понятно а релігійної ніфіга!!! Ось так ніколи невірив невіру і небуду!!!! Я є кусок мяса зможний думати і міняти рішення а те все віра ,любов,і тд це привичка привязана кимось!!!Так і Батьки з дитинства привязують все що думають за налегле!
YuraQ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 22:59 #1708187   #70
Egova
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Куди мені стукати щоб побачити Бога?
Просто подивись у дзеркало. Переважна більшість людей звикли відокремлювати себе від Бога, але ми всі це єдине ціле.
Egova зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 07:23 #1708294   #71
Dream hacker
 
Аватар для Dream hacker
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тролиш?
А люди мають особливий статус.
Бо якби люди були чимось неважливим, то чи помер би за них Божий Син?
Якби ви були просто, як тваринка...
А що тоді?
У світі багато людей помирало за інших, не тільки Ісус. І як той таки Ісус писав що усі ми діти Божі.Доречі а хіба людина не відноситься до тваринного світу? Може ми відносимося до грибів чи мікробів? Таки ні мій брат єнот теж така сама тварина як і мій брат Новак і така сама тварина як і я.
Dream hacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 08:15 #1708316   #72
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Таки ні мій брат єнот теж така сама тварина як і мій брат Новак і така сама тварина як і я.
мені тебе шкода...
значить якшо тебе завтра застрілить якийсь мисливець,то тут нічо такого не буде!? а якшо він тебе шей зїсть після цього,то тоже,нічо такого,нормальні речі))))
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 08:26 #1708325   #73
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
значить якшо тебе завтра застрілить якийсь мисливець,то тут нічо такого не буде!? а якшо він тебе шей зїсть після цього,то тоже,нічо такого,нормальні речі))))
В своєму середовищі існування люди на вершині харчової цепочки, але варто скупатися у спокійних водах тропіків, крокодили не зважатимуть на божу подобу людини і її особливий статус.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 08:34 #1708332   #74
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
В своєму середовищі існування люди на вершині харчової цепочки, але варто скупатися у спокійних водах тропіків, крокодили не зважатимуть на божу подобу людини і її особливий статус.
що доводить,що порівнювати себе з тваринами є невірно!
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 08:42 #1708337   #75
хомячек
 
Аватар для хомячек
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Dream hacker Переглянути допис
Благаю та прошу тебе із усім смиренням покажи мені Бога. Господи явись мені. Прошу. Дивно. Ніц нема.
В тебе якась поблема непонятно на якій почві в якій ти виниш Бога? Чи то проблема в якій Він тобі не допоміг? "Покажіть мені Бога" . Блін, Покажіть мені інопланетянина!!!! Піди до церкви і задай це питання священнику, я думаю він тобі все детально розкаже і покаже. Вибач за такий флуд.
хомячек зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 08:42 #1708339   #76
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
що доводить,що порівнювати себе з тваринами є невірно!
Це доводить, що люди - лише один з видів живих істот царства тварин, є багатоклітинними хребетними ссавцями, і належать до ряду приматів. Мене дивує ЧСВ людей, які це заперечують і говорять про себе: "Та ні, особисто мене створив Бог". Розумію, що солідніше асоціювати себе з Всевишнім, з його подобою, аніж бути продуктом еволюції. Але так вважає людина, яка абсолютно незнайома з принципами природного відбору, яка вважає, що випадковість - це те, що відбувається без будь-якого алгоритму і незважаючи на жодні закони природи.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 08:57 #1708352   #77
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Це доводить, що люди - лише один з видів живих істот царства тварин, є багатоклітинними хребетними ссавцями, і належать до ряду приматів. Мене дивує ЧСВ людей, які це заперечують і говорять про себе: "Та ні, особисто мене створив Бог". Розумію, що солідніше асоціювати себе з Всевишнім, з його подобою, аніж бути продуктом еволюції. Але так вважає людина, яка абсолютно незнайома з принципами природного відбору, яка вважає, що випадковість - це те, що відбувається без будь-якого алгоритму і незважаючи на жодні закони природи.
я не спорю,наше тіло як і тіла інших створінь зроблені з одного матеріалу!
а все остальне бла бла бла з книжки біології за 8 клас.
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 09:20 #1708366   #78
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
а все остальне бла бла бла з книжки біології за 8 клас.
Навіщо вчитись, є ж біблія, там все правильно сказано. Чи не так?
Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
я не спорю,наше тіло як і тіла інших створінь зроблені з одного матеріалу!
І Де ж відмінності? Те, що людина має вищий ступінь розвитку психіки і влаштованість суспільного життя не робить її особливого статусу. А неандертальці, наші предки, вони тоді хто? Напівлюдина, напівтварина?
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 09:27 #1708374   #79
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Навіщо вчитись, є ж біблія, там все правильно сказано. Чи не так?
неправельне питання! навіщо вчити намальовану брехню?
про те,що книжка з біології брехала,я вже зрозумів,а от брехні в біблії я ще не знайшов!

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
І Де ж відмінності? Те, що людина має вищий ступінь розвитку психіки і влаштованість суспільного життя не робить її особливого статусу. А неандертальці, наші предки, вони тоді хто? Напівлюдина, напівтварина?
те,що людей назвали неандертальцями,не робить з них тварин. серед нас теж чимало живе таких неандертальців... і нічо,вони успішно називають себе людьми,бо такими вони і є!
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 09:35 #1708381   #80
Dream hacker
 
Аватар для Dream hacker
Типово Відповідь: Покажіть мені Бога.

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
мені тебе шкода...
значить якшо тебе завтра застрілить якийсь мисливець,то тут нічо такого не буде!? а якшо він тебе шей зїсть після цього,то тоже,нічо такого,нормальні речі))))
Звісно, босмерті не існує і я перейду у другий стан буття. Коли вовк їсть зайчика він що теж грішить?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від хомячек Переглянути допис
В тебе якась поблема непонятно на якій почві в якій ти виниш Бога? Чи то проблема в якій Він тобі не допоміг? "Покажіть мені Бога" . Блін, Покажіть мені інопланетянина!!!! Піди до церкви і задай це питання священнику, я думаю він тобі все детально розкаже і покаже. Вибач за такий флуд.
Пробував, ті хто з ним спілкуються теж його не можуть показати, і навідь вони не бачили Бога. Проблемма? Нема проблемм, просто хочу побачити Бога.

Востаннє редагував Dream hacker: 27.07.2011 о 09:45. Причина: Пізніше додано
Dream hacker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:42.