Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.03.2017, 12:13 #2684180   #221
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Де написано що в Уряді (Царстві) Небесному буде стільки людей ???
Слова уряд взагалі нема в контексті Царства Божого. Ви, напевно, плутаєте із тисячолітнім царюванням Ісуса Христа в період, коли Сатана буде зв"язаний, а потім буде розв"язаний, щоб знову зводити всі народи проти Ісуса Христа. Але це ще буде час віку теперіншнього.
Вік майбутній настане після того, які відбудеться Суд і Сатана та його анголи, та всі, хто не прийняв Ісуса Христа і нового народження, будуть вкинуті в озеро вогню.

Біблія ясно говорить про земного Адама і Небесного Адама.
Про вік теперішній і вік майбутній.
Вік теперішній - це час царства земного Адама, а в цьому Адамі всі помирають.
Вік наступний - це час царства Небесного Адама (Ісуса Христа), в Якому всі (хто прийняв Його) житимуть вічно з Богом і "Бог буде у всьому все".

Перехід від мертвості в Адамі земному до життя вічного з Богом у Ісусі Христі відбувається ТІЛЬКИ через нове народження.
Хто у Адамі - той мертвий, а хто у Христі Ісусі - той живий, нове створіння, отримав нове життя, народився згори, від Бога.

Про це ясно свідчить Біблія, і словами Ісуса Христа і словами апостолів. Народження згори - неодмінна ознака християнина, читайте Біблію, там все це описано і доведено багатьма словами і прикладами.
Хто не народився згори, той НЕ увійде в вік майбутній.

Тому, хто не приймає від Бога нового народження, той ще мертвий, бо не прийняв Божої волі щодо себе.
Ну а хто виступає проти нового народження і інших так вчить, той виступає проти Єгови і Його волі. Біблія ясно говорить хто є противником задуму Єгови.
Тому, думайте і зважайте з чим Ви, як покинете земне тіло, прийдете до Єгови: чи з подарованим Вам усиновленням чи з Вашими багаторазовими свідченнями, де Ви заперечували Слово Єгови і приписували Сатані ту дію Духу Єгови, якою Він приводить людей до Отця Небесного і народжує до нового життя. Це не жарти, отак говорити проти Єгови і проти Його Святого Духу. Сподіваюся, що свого часу Ви це зрозумієте. Добре, якщо у Вас буде час у цьому покаятися.

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Можливі Новак, як і для тих Божих слуг, які не були народжені згори, бо жили до того як таке народження почалось, а почалось воно з 33 р.н.е.
Знову і знову звертаю Вашу увагу до Слова Божого, яке свідчить, що всі ці люди Божі хоча і мали Духа Єгови, також очікували спасіння (усиновлення), яке мало з"явитися після них. І вони приймуть це спасіння (нове народження) і прийдуть і засядуть в Царстві Божому.
Читайте:
Цитата 10 Про це спасіння розвідували та допитувалися пророки, що звіщали про благодать, призначену вам.
11 Вони досліджували, на котрий чи на який час показував Дух Христів, що в них був, коли Він сповіщав про Христові страждання та славу, що прийдуть по них.
(1Петр.1:10,11)
Цитата 11 Кажу ж вам, що багато-хто прийдуть від сходу та заходу, і засядуть у Царстві Небеснім із Авраамом, Ісаком та Яковом.
(Матв.8:11)

Востаннє редагував Новак: 21.03.2017 о 12:29. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2017, 12:32 #2684185   #222
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А де будуть сини Царства, які будуть викинені геть?
Очікувати Суду в темряві зовнішній.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тобто Давид пропав ? Він же не був народжений знову. А Іван ХрИститель ? Він також не був народжений з гори. Вони пропали ???
Ви не прочитали усієї моєї відповіді. Вони всі засядуть у Царстві Божому.
ось:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Знову і знову звертаю Вашу увагу до Слова Божого, яке свідчить, що всі ці люди Божі хоча і мали Духа Єгови, також очікували спасіння (усиновлення), яке мало з"явитися після них. І вони приймуть це спасіння (нове народження) і прийдуть і засядуть в Царстві Божому.
Читайте:

Цитата

10 Про це спасіння розвідували та допитувалися пророки, що звіщали про благодать, призначену вам.
11 Вони досліджували, на котрий чи на який час показував Дух Христів, що в них був, коли Він сповіщав про Христові страждання та славу, що прийдуть по них.
(1Петр.1:10,11)
Цитата

11 Кажу ж вам, що багато-хто прийдуть від сходу та заходу, і засядуть у Царстві Небеснім із Авраамом, Ісаком та Яковом.
(Матв.8:11)

Востаннє редагував Новак: 21.03.2017 о 12:34. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2017, 12:50 #2684192   #223
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А що будуть робити царі і священники ХрИста 1000 років? Для чого тоді їм бути царями ???
Про 1000 років царювання я вже відповів:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Слова уряд взагалі нема в контексті Царства Божого. Ви, напевно, плутаєте із тисячолітнім царюванням Ісуса Христа в період, коли Сатана буде зв"язаний, а потім буде розв"язаний, щоб знову зводити всі народи проти Ісуса Христа. Але це ще буде час віку теперіншнього.
Вік майбутній настане після того, які відбудеться Суд і Сатана та його анголи, та всі, хто не прийняв Ісуса Христа і нового народження, будуть вкинуті в озеро вогню.
Тобто, буде час 1000 літнього царювання, будуть воскреслі (в т.ч. я так думаю і прророки та праведники Старого Завіту) і буде час, коли ті, хто житиме під час цього царювання, зможуть зробити свій вибір - прийняти Ісуса Христа чи ні. Народитися до життя у майбутньому вічному віці, де "Бог буде у всьому все", чи ні.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2017, 08:26 #2684293   #224
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А що будуть робити царі-священники 1000 років ? Для кого вони будуть священиками і для кого царями ???
Для тих, хто житиме в той час і хто прийме їх владу.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2017, 17:29 #2686319   #225
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Для тих, хто житиме в той час і хто прийме їх владу.
Новак, тоді буде тільки "чорне і біле". Приймаю чи не приймаю?

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Про давніх пророків зрозуміло, воскреслих інших також і їх вибір. А що будуть робити царі-священники 1000 років ? Для кого вони будуть священиками і для кого царями ???https://www.jw.org/uk/%D0%BF%D1%83%D...7850_K_1_VIDEO
Новак, сформулюй питання від себе, пліз. Від мене він не прочитає, або зробить вигляд ігнора.
Мілленіум рахувати одним днем? Чи дні за роки? Можливо інша система координат)
Але судячи зі всього СЄ вже знають цей термін. Просто він буде коректуватися в межах довір'я.

Востаннє редагував Lео: 02.04.2017 о 17:29. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2017, 21:40 #2686355   #226
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, тоді буде тільки "чорне і біле". Приймаю чи не приймаю?
Важко сказати. Потрібно жити тоді, щоб знати точно як і що там буде.


Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Мілленіум рахувати одним днем? Чи дні за роки? Можливо інша система координат)
Але судячи зі всього СЄ вже знають цей термін. Просто він буде коректуватися в межах довір'я.
Вже немало чого було скоректовано керівниками організації (роки повернення Ісуса Христа), зараз придумана невидима присутність з 1914 року.
Я вже питав Учня про тисячолітнє царювання, його початок і не пам"ятаю чіткої його відповіді. 1914 рік - це початок?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2017, 21:33 #2688776   #227
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Освячення ковбаси + курячих яєць - це добра справа для людської душі?

Чи не занадто язичницько виглядають всі ці кошики біля церкви? Що би сказав Ісус з цього приводу?

P.S. Несподівано вияснив що комуністи були справжніми такими собі сектантами

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2017, 21:45 #2688782   #228
Ptichka
Учасник
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Освячення ковбаси + курячих яєць - це добра справа для людської душі?

Чи не занадто язичницько виглядають всі ці кошики біля церкви? Що би сказав Ісус з цього приводу?

P.S. Несподівано вияснив що комуністи були справжніми такими собі сектантами

Саме так, це справжня секта с богом-Леніном и з заповідями інструкціями
Ptichka зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (18.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2017, 21:51 #2688785   #229
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата
Допис від Ptichka Переглянути допис
Саме так, це справжня секта с богом-Леніном и з заповідями інструкціями
Несподівано
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2017, 07:28 #2688806   #230
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Освячення ковбаси + курячих яєць - це добра справа для людської душі?
Хіба це роблять для душі?
По-моєму, для тіла, щоб потім смачненько попоїсти.

Більше вражає інше: звичайними днями біля храмів тихо і спокійно, іноді прошмигне якась бабуся, а в ці дні просто надзвичайний ажіотаж. Купа людей суне туди, несучи кошики, стоять у чергах. Потім, наступного дня тільки і чути релігійні вітання звідусюди, в яких люди говорять один одному, що Христос воскрес.
Але спробуйте спитати цих людей для чого приходив Ісуса Христос або краще так: чи прийняли вони нове народження, заради якого приходив Ісус Христос. Впевнений, результат Вас вразить.
Отже, маємо ситуацію: сила-силенна людей вітаються словами "Христос воскрес!" і поняття не мають що цей прихід Ісуса Христа на землю, Його смерть і воскресіння, дало їм особисто.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2017, 11:00 #2688933   #231
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

А обливаний понеділок? Чи не попахує тут язичницьким Посейдоном?
Що би сказав Ісус з цього приводу?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2017, 01:53 #2689055   #232
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Хіба це роблять для душі?
По-моєму, для тіла, щоб потім смачненько попоїсти.

Більше вражає інше: звичайними днями біля храмів тихо і спокійно, іноді прошмигне якась бабуся, а в ці дні просто надзвичайний ажіотаж. Купа людей суне туди, несучи кошики, стоять у чергах. Потім, наступного дня тільки і чути релігійні вітання звідусюди, в яких люди говорять один одному, що Христос воскрес.
Але спробуйте спитати цих людей для чого приходив Ісуса Христос або краще так: чи прийняли вони нове народження, заради якого приходив Ісус Христос. Впевнений, результат Вас вразить.
Отже, маємо ситуацію: сила-силенна людей вітаються словами "Христос воскрес!" і поняття не мають що цей прихід Ісуса Христа на землю, Його смерть і воскресіння, дало їм особисто.
Передбачено, що будуть мати тільки вигляд побожності.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2017, 14:17 #2689126   #233
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Передбачено, що будуть мати тільки вигляд побожності.
Передбачено ким?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2017, 15:10 #2696262   #234
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата Нема слів... Як можна було так обдурити людей, вплести магію язичництва в те, що називається християнством і привчити до цих обрядів?
Невже люди не задумуються над тим що і для чого вони роблять, а просто бездумно виконують якісь обряди?
Досі сам не здогадався? Бо чисте "християнство" абсолютно не привабливе для 99,9% людей. От скільки однодумців маєш в радіусі десяти кілометрів? Бодай десятка є? А скільки всього людей мешкає в радіусі цих самих 10км? От тобі і привабливість. Церква просто не могла діяти інакше, як махнути рукою на давні, рідні для українців обряди з часів багатобожжя і облишити спроби їх знищити.
yarko2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yarko3 (26.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2017, 09:13 #2696340   #235
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Бо чисте "християнство" абсолютно не привабливе для 99,9% людей.
Вірте собі і далі в Силенка і його байки, передані йому душами померлих предків. Скільки відсотків в це вірять?
А християн таки сотні мільйонів у світі. Я говорю про тих, які знають для чого приходив Ісус Христос.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
От скільки однодумців маєш в радіусі десяти кілометрів? Бодай десятка є?
Думаю, що пару тисяч є.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2017, 09:56 #2696352   #236
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата Вірте собі і далі в Силенка і його байки, передані йому душами померлих предків. Скільки відсотків в це вірять?
Дивуєшся з когось. На себе подивися. Твоя байка нічим не гірша.
Цитата А християн таки сотні мільйонів у світі. Я говорю про тих, які знають для чого приходив Ісус Христос.
В такому випадку навіщо узагалі створена ця тема, якщо все так прекрасно? І навіщо тема про день мертвих, і наїзди на мексиканців з їх дохристиянськими ритуалами, змішаними з християнством? Бо насправді все зовсім не так, як тобі хочеться бачити.
Цитата Думаю, що пару тисяч є.
А от я так не думаю. Думаю, що більше двох десятків не буде. А щоб не гадати далі на кавовій гущі - одне просте питання
Скільки прихожан в твоїй громаді?
yarko2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yarko3 (26.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2017, 13:23 #2696377   #237
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Твоя байка нічим не гірша.
в мене нема моєї байки.
Я вірю Ісусу Христу про якого описано багато свідчень в біблії.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
В такому випадку навіщо узагалі створена ця тема, якщо все так прекрасно?
Та ні, далеко не прекрасно, почитайте перше повідомлення в темі. Є купа людей, які називають себе християнами і заплуталися в язичницьких ритуалах, які впроваджені переродженим священництвом і підтримуються ним же. Ці люди обмануті і знати правду про ці речі їм на користь.


Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А от я так не думаю. Думаю, що більше двох десятків не буде. А щоб не гадати далі на кавовій гущі - одне просте питання
Скільки прихожан в твоїй громаді?
Громад, які притримуються приблизного того ж вчення, що і я, в Тернополі більше десятка. Число віруючих там десь біля 1.5-3 тис. (оцінка дуже приблизна, +/-)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2017, 14:02 #2696383   #238
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата в мене нема моєї байки.
Я вірю Ісусу Христу про якого описано багато свідчень в біблії.
Власне це і є така ж байка. Ти просто боїшся це визнати.

Так от ця купа і складає 99,9%. А ті ритуали, які ти називаєш "язичницькими", вони якраз і не впроваджені священниками. Ці хлопці намагалися дані ритуали знищити не одне століття, але не вийшло. Тому був використаний "якщо революцію не можна зупинити - її треба очолити".

Цитата Громад, які притримуються приблизного того ж вчення, що і я, в Тернополі більше десятка.
Приблизно це спільна самоназва "ми істинні християни" На цьому приблизність закінчується.
yarko2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yarko3 (26.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2017, 14:03 #2696384   #239
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

Цитата в мене нема моєї байки.
Я вірю Ісусу Христу про якого описано багато свідчень в біблії.
Власне це і є така ж байка. Ти просто боїшся це визнати.

Так от ця купа і складає 99,9%. А ті ритуали, які ти називаєш "язичницькими", вони якраз і не впроваджені священниками. Ці хлопці намагалися дані ритуали знищити не одне століття, але не вийшло. Тому був використаний "якщо революцію не можна зупинити - її треба очолити".

Цитата Громад, які притримуються приблизного того ж вчення, що і я, в Тернополі більше десятка.
Приблизно це спільна самоназва "ми істинні християни" На цьому приблизність закінчується.
yarko2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yarko3 (26.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2017, 08:04 #2696440   #240
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Християнство + язичництво - це добра страва для людської душі?

yarko2, Ви бачите, що у Вас останнім часом повідомлення дублюються?
Видаліть копії, будь-ласка.
Щодо християн... Якщо Ви з Тернополя, можете походити по громадах (список можу дати) подивитися, послухати, а потім робити висновок. Якщо схочете, звичайно. Бо поки-що Ви говорите про те, чого не знаєте.

Додано через 54 секунды
Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А ті ритуали, які ти називаєш "язичницькими", вони якраз і не впроваджені священниками.
Впроваджені. Бо в християнстві цих обрядів і ритуалів ніколи не було і не могло бути.

Востаннє редагував Новак: 16.06.2017 о 08:04. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:29.