Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Нові правила дорожнього руху

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.06.2017, 16:01 #2696391   #421
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
а ше краще заборонити такий вид транспорту як автомобіль, скутер і мотоцик. І буде нам щастя
Техніка - це зло завжди, бо вона шумить і псує повітря, тому заборонити її взагалі було б ідеально, але нам ще поки таке щастя не світить.

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
а що робити людям в таких містах як Київ, Дніпропетровськ, Харків виїжати на роботу на годину раніше ніж вони це роблять до цього?
Так, а ще краще поділити місто на зони із платним в_їздом, щоб користувались громадським транспортом.

Світова практика показує, що будь-яке покращення руху призводить до збільшення кількості авто, а у цьому нічого доброго немає.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2017, 11:18 #2698238   #422
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата Верховна Рада посилила відповідальність за паркування у місцях, облаштованих для машин людей з обмеженими можливостями.
...
За таке порушення загрожує штраф у розмірі 1020 -- 1700 гривень (60 -- 100 неоподатковуваних мінімумів громадян).
via

Ну і трохи про дотичну тему. З 1 липня в Україні повністю реформовано змінено тестові питання, на які слід правильно відповісти, щоб отримати водійське посвідчення.

За словами мусорів питання пройшли детальний аналіз та обговорення, відповідають сучасним реаліям + враховано публічні опитування за зауваження.

Журналісти вирішили відзняти епічний репортаж на цю тему. От що в них получилося:
https

Кому влом дивитися, там чувак, який майже 40 (сорок) років працює з тими білетами, впевнено сів за термінал щоб продемонстувати реформовані білети і... правильно, провалив екзамен, прямо на камеру телеканалу.

Реформа білетів проходить аналогічно реформи поліції, що й не дивно.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2017, 08:59 #2698528   #423
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

В редакції, по якій я здавав рік тому - на категорію "В" не було ніяких питань ні по автобусах ні по вантажівках... ну хіба питання на зразок "хто з водіїв порушує" і зображене перехрестя, на якому вантажівка стоїть в 3-му ряду без поворота....
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2017, 10:42 #2698565   #424
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

а тим часом минув місяць який надавався місцевій владі для впорядкування кругового руху і заміни знаків
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.07.2017, 16:03 #2698803   #425
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2017, 19:04 #2701146   #426
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата Міністерство інфраструктури погодило проект постанови Кабміну, в якому зменшується дозволена швидкість транспорту в населених пунктах України до 50 км/год.
via
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2017, 21:51 #2701628   #427
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Шо там з головною на кольці? Біля жовтої церкви все по старому
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2017, 00:18 #2701640   #428
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
В редакції, по якій я здавав рік тому - на категорію "В" не було ніяких питань ні по автобусах ні по вантажівках... ну хіба питання на зразок "хто з водіїв порушує" і зображене перехрестя, на якому вантажівка стоїть в 3-му ряду без поворота....
В мене було питання по вантажівці на самому екзамені. Тоже рік назад...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2017, 14:05 #2701684   #429
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Шо там з головною на кольці? Біля жовтої церкви все по старому
Все просто якщо перед кільцем нема знаків то на ньому головна. Точніше нема ніяких інших знаків крім знаку рух по колу, бо в іншому випадку це взагалі просто перехрестя. А якщо є знак то їдеш відповідно до нього. Це як з правилом правої руки на нерегульованому перехресті. Всі басні про правило відповідно до якого головна завжди по кільцю всього лиш басні, бо паралельно з цим правилом існує правило про дотримання вимог дорожніх знаків.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2017, 09:57 #2701724   #430
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата Все просто якщо перед кільцем нема знаків то на ньому головна. Точніше нема ніяких інших знаків крім знаку рух по колу, бо в іншому випадку це взагалі просто перехрестя.
Була аварія в Гусятині, правим поліція визнала того, хто рухався по колу. Знаків крім "рух по колу" не було жодних ще
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2017, 11:06 #2701731   #431
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Ну так він те саме і стверджував. Нема знаків пріоритету - кільце значить головне, є знаки - їдем по знаках.
Сам знак "рух по колу" пріоритет не встановлює.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2017, 12:54 #2701746   #432
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну так він те саме і стверджував. Нема знаків пріоритету - кільце значить головне, є знаки - їдем по знаках.
Сам знак "рух по колу" пріоритет не встановлює.
Так, я ж йому й не суперечив, просто доповнив реальною ситуацією. Може трохи не так висловив свою думку
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2017, 15:11 #2706515   #433
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата Цього року схеми руху на трьох «кільцях» не мінятимуть
...
На «Рогатці», біля «Маяка» та поблизу магазину «Прогрес» й далі їздитимемо за старими знаками.
via
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2017, 16:44 #2707101   #434
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Вопрос:
Розворот на зупинці громадського транспорту - можна/нє?
Просто дивився на ютубі пару вірео, як валяться москалі на здачі водіння - поширена помилка - розворот в місці, де є зупинка громадського транспорту. Але в нас в правилах такого пункту нема. Попри це в неті валом статей, де вказується серед місць, де розворот заборонений, зокрема і зупинка.
Не виключаю, що тупо передруковані з москальських сайтів.

Додано через 5 хвилин
Ну і питання дотичне - чи можна заїхати в карман і зупинитись для надання переваги попутному транспорту, якщо ширина дороги не дозволяє розвернутись безпосередньо зі своєї смуги (ну типу використати зупинку як узбіччя)
ПС: я раз на такому ледь не попався. Патруль вже було зупинився, проїхавши зупинку, але постояв там трохи і поїхав далі, не вертались до мене

Востаннє редагував switch: 21.09.2017 о 16:44. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2017, 17:35 #2707112   #435
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Вопрос:
Розворот на зупинці громадського транспорту - можна/нє?
Просто дивився на ютубі пару вірео, як валяться москалі на здачі водіння - поширена помилка - розворот в місці, де є зупинка громадського транспорту. Але в нас в правилах такого пункту нема. Попри це в неті валом статей, де вказується серед місць, де розворот заборонений, зокрема і зупинка.
Не виключаю, що тупо передруковані з москальських сайтів.

Додано через 5 хвилин
Ну і питання дотичне - чи можна заїхати в карман і зупинитись для надання переваги попутному транспорту, якщо ширина дороги не дозволяє розвернутись безпосередньо зі своєї смуги (ну типу використати зупинку як узбіччя)
ПС: я раз на такому ледь не попався. Патруль вже було зупинився, проїхавши зупинку, але постояв там трохи і поїхав далі, не вертались до мене
По логіці заборонено в обох випадках. Статті влом шукати.
BIMMER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2017, 17:44 #2707113   #436
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Статті - херня. Це не закон, написати можна що хочеш.
Логіка - теж не закон.
Я от спецом дивлюсь ПДР і там нема заборони розвороту на зупинці громадського транспорту. Заборона зупинки - є. Але зупинкою не вважається припинення руху, яке пов'язане з наданням переваги чи виконанням інших вимог правил.
Ну то єсть з того що я знаю по ПДР - розвернутись таки можна, і тоді, коли мене "спалили", що я стояв на зупинці на Текстильній, пропускаючи попутних, щоб розвернутись - теж ще питання, чи я порушував, хоч сам я визнав би тоді порушення 100%.
Просто от дивився ті російські відоси і згадав собі ту свою ситуацію, ну і рішив розібратись.

Ось, що написано в наших ПДР (ну це редакція 15-го року вроді, но я не чув, щоб зараз щось серйозне там мінялось):
Цитата 10.7. Розворот забороняється:
а) на залізничних переїздах;
б) на мостах, шляхопроводах, естакадах і під ними;
в) у тунелях;
г) за видимості дороги менше 100 м хоча б в одному напрямку;
ґ) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадку дозволеного розвороту на перехресті;
д) на автомагістралях, а також на дорогах для автомобілів, за винятком перехресть і місць, позначених дорожніми знаками 5.26 чи 5.27 .
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2017, 17:53 #2707115   #437
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Вопрос:
Розворот на зупинці громадського транспорту - можна/нє?
А де така зупинка є?
бо внас щось пам'ятаю де є кармани то там або суцільна або 2 суцільні...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2017, 18:00 #2707116   #438
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Ну я "чудив" тут, неподалік центру зайнятості
А загалом зважаючи на те, як у нас розмітка НЕ малюється - то думаю багато де знайти можна

На москальському відео учні розвертались через переривчасту (заїзд в двір наприклад), але з протилежного боку була зупинка - і все - автоматом не здав
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2017, 08:00 #2707156   #439
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Статті - херня. Це не закон, написати можна що хочеш.
Логіка - теж не закон.
Я от спецом дивлюсь ПДР і там нема заборони розвороту на зупинці громадського транспорту. Заборона зупинки - є. Але зупинкою не вважається припинення руху, яке пов'язане з наданням переваги чи виконанням інших вимог правил.
Ну то єсть з того що я знаю по ПДР - розвернутись таки можна, і тоді, коли мене "спалили", що я стояв на зупинці на Текстильній, пропускаючи попутних, щоб розвернутись - теж ще питання, чи я порушував, хоч сам я визнав би тоді порушення 100%.
Просто от дивився ті російські відоси і згадав собі ту свою ситуацію, ну і рішив розібратись.

Ось, що написано в наших ПДР (ну це редакція 15-го року вроді, но я не чув, щоб зараз щось серйозне там мінялось):
При повороті направо чи на ліво, як і розвороті треба зайняти крайнє положення на дорозі відповідно до вказаного напрямку. Зупинка для розвороту явно не являється таким. Про шо тут далі спорити.
BIMMER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2017, 08:34 #2707159   #440
mhl
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

10.6. Якщо транспортний засіб через свої габарити або інші причини не може виконати поворот чи розворот з відповідного крайнього положення, дозволяється відступити від вимог пункту 10.4 цих Правил, якщо це не суперечить вимогам заборонних чи наказових дорожніх знаків, дорожньої розмітки та не створить небезпеки чи перешкод іншим учасникам руху. У разі потреби, для забезпечення безпеки дорожнього руху, слід звернутися за допомогою до інших осіб.
mhl зараз поза форумом  
Подякували 2:
BIMMER (22.09.2017), switch (22.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:19.