Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Хороші фільми...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.08.2006, 20:45 #166541   #141
}{OTTAb)4
Типово

Хороший фільм Hoot раджу подивитися/
}{OTTAb)4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2006, 20:49 #166544   #142
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово

Дуже сподобався фільм Шоу Трумена з Джимом Кері (фільм не комедійний)
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2006, 22:25 #166582   #143
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово

Не погане кіно Посейдон, але досить плоскувате... Людям, яким подобаються фільми-катастрофи - раджу!
alexandor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2006, 22:18 #166968   #144
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Все про що тут вище сказано - то фільми метелики - одні легковажні, інші надто недовговічні, треті ше якісь... хоча пападаються досить пристойні екземпляри, але через кілька років про них ніто не згадає... а я от два роки шукав (не надто мабуть наполегливо, бо знайшов би швидше) екранізацію Мартіном Скорсезе книжки Нікоса Казандзакіса "Остання спокуса Христа" (The Last Temptation of Christ), який ще у 1988 році наробив багато шуму в прокаті, особливо "образились" російські православні святенники, так і недопустивши картину на екрани.... Ісуса геніально втілив на екрані англ. актор Віллем Дефо. Для мене ця книжка стала однією з наякращих вільних художніх інтерпертацйі Євангелія, яких я перечитав досить багато... а фільм став справжнім подарунком (один з друзів два місяці тягнув мені його осликом ). От тепер маю... і можу пділитись - якщо є зацікавлені - скину на кампус...

Інший фільм потрапив до мене випадково, італійський фільм "Отець Піо" (Padre Pio). Нажаль, чи на щастя, без перекладу. Є лише італійські, іспанські та англійські субтитри. Зараз перекладаю (50 % готово) англійські субтитри на українську, щоб збільшити ареал поширення кіна ... Історія фільму - Житя і смерть реальної особи - Падре Піо, католицького італійського священника, обранного Богом для служіння людям, як виявилось ціно власних страждань і навіть життя. Фільм досить суперечливий - критичне висвітлення церковних канонів і змови вищого духівництва задля "комерційного" успіху церковних доктрин.
Падре Піо, якщо добре памятаю, помер від хвороб десь у 1953 році, і через кілька десятків років був канонізованим Папою Римським як святий.
Фільм справляє незабутнє враження. Екстрімлі рекомендед незалежно від віросповідання і конфесійної приналежності.

Дивлячись такі фільми, розумієш фразу "по чем нынче искусство?". коли одні фільми розкручуються ("страсті христові" ?) на бабки, а інші набагато достойніші екземпляри - мовчки ігноруються..... верховна змова?
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2006, 22:21 #166971   #145
cheesy
Типово

Bhagavan
Я теж хотіла подивитися 1 фільм. Можеш кинути на кампус?
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2006, 22:23 #166972   #146
Slaventiy
 
Аватар для Slaventiy
Типово

Bhagavan
КОлись книжку читав про Пио. цікаво було б глянути фільм
Slaventiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2006, 22:33 #166976   #147
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

cheesy
Slaventiy
Зара вихідні, сітінет на роботі result = прем'єра в вівторок
Відпишу на форум, коли залию....

П.С.
До Піо субтитри якою мовою давати? (чи перекласти до кінця на укр? бо в мене з церковними словечками проблєми, якби чого не вийшло )
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2006, 22:38 #166977   #148
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від Bhagavan
cheesy
Slaventiy
Зара вихідні, сітінет на роботі result = прем'єра в вівторок
Відпишу на форум, коли залию....

П.С.
До Піо субтитри якою мовою давати? (чи перекласти до кінця на укр? бо в мене з церковними словечками проблєми, якби чого не вийшло )
якшо кидаєш ше піо то можна і треба на англійській
хоча почуймо ще відповідь Славетного
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2006, 22:45 #166980   #149
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Цитата
Допис від cheesy
то можна і треба на англійській
В принципі я субтитри "вклеювати" в фільм не буду, будуть окремим файлами, тому скині всі, а ви вже собі рішайте....
ок, до вівторка
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2006, 19:41 #167815   #150
cheesy
Типово

Взяла в знайомого фільмографію Джоді Фостер.
(Ілюзія польоту(яку зара і дивлюся), Анна і король, Меверік, Мовчання ягнят, Контакт, Довге заручення)
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2006, 19:48 #167818   #151
muTs
 
Аватар для muTs
Типово

дивився вчора "кримінальне чтиво".
фільм просто супер, а в перекладі Гоблін взагалі шедевр.
хто не бачив рекомендую.
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2006, 21:20 #167857   #152
cheesy
Типово

Додивилась "Ілюзію польоту"
Неперевершена гра Фостер. Сильний, "чоловічий" характер і жіноча турбота. КОроче супер
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2006, 21:30 #167858   #153
Kija
Banned
Типово

З того що дивився останнім часом: "Вона хлопець", "Поцілунок на удачу" (я б сказав романтичні комедії, які дуже легко дивляться, рекомендовано для перегляду коли не хочеш загружати чимось голову), "Почтальйон" (ніби і фантастика, але кіно як на мене з серйозне і зі змістом). Звичайно бачив і багато інших фільмів, але якщо чесно великої уваги з моєї сторони вони не заслужили, особливо нові.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2006, 22:00 #167864   #154
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

cheesy, в тебе "Довгі заручини" яка якість? Хоч мене там і не Фостер цікавить - я більше прихильник акторського таланту Одрі Тоту, але я "вибагливий" до якості картинки і звуку... фуфла не переношу
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2006, 22:04 #167866   #155
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від Bhagavan
cheesy, в тебе "Довгі заручини" яка якість? Хоч мене там і не Фостер цікавить - я більше прихильник акторського таланту Одрі Тоту, але я "вибагливий" до якості картинки і звуку... фуфла не переношу
Якшо чесно то не найкраща
То здається дівіді з пертівки
хоча явно не зняте камерою в кінотеятрі.
Якість коливається на поділці 6-7 з 10 баллів де 10-взагалі зе ебст шо може бути
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2006, 22:28 #167874   #156
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

cheesy, дякую за ріал-тайм відповідь Матимеш змогу - кинь сабж на кампус... а я завтра зранку (коло 9,30) туди, як і планувалось, залию "the last temptation ...."

Повертаючись до Дж. Фостер - класна акторка, майже одна з моїх улюблених, хоча оцінюю не по нових фільмах (сучасне її амплуа мене не дуже вражає, як ти правильно підмітила - залізна леді з чоловічим характером ), а по ранніх її роботах (90-х), як то мовчання ягнят, сомерсбі і навіть контакт...

Але, перефразовуючи античного мудрагеля: "Амікус Джоді, сед маґіс аміка - Одрі "
Я собі назавжди до шедеврів меладраматичного кінематографу вписав життєві і вражаючі фільми з Одрі Тоту - Амелі, Любить - не любить і "Dirty pretty things" (забув прокатну назву, рос. "Грязные прелести"). ну і ще "Бог Великий Я Маленька" все з тою ж Одрі, але щодо цього фільму в мене відчуття суперечливі...
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2006, 22:41 #167877   #157
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від Bhagavan
cheesy, дякую за ріал-тайм відповідь Матимеш змогу - кинь сабж на кампус... а я завтра зранку (коло 9,30) туди, як і планувалось, залию "the last temptation ...."

Повертаючись до Дж. Фостер - класна акторка, майже одна з моїх улюблених, хоча оцінюю не по нових фільмах (сучасне її амплуа мене не дуже вражає, як ти правильно підмітила - залізна леді з чоловічим характером ), а по ранніх її роботах (90-х), як то мовчання ягнят, сомерсбі і навіть контакт...
якщо мені вдасться якшось зберегти той фільм, то залию.. бо я шось не можу..але буду пробувати
Щодо Фостер то звичайно "Мовчання ягнят" - шедевр..я щоразу дивуюся такій талановитій грі акторки. В попередньому пості я просто описувала саме її роль в "Польоті" контакту ше не вИділа. завтра може перегляну... але навіть в епізодичних ролях у старих фільмах Фостер неперевершена)
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2006, 09:56 #167970   #158
NiKe
 
Аватар для NiKe
Типово

Дивився вчора Соседка by КАШАК ,раджу подивитися цей фільм...
NiKe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2006, 10:00 #167978   #159
slider_one
Типово

Мені дуже подобаються фільми з Томом Хенксом... Форест Гамп,Зелена миля... і ще багато інших... Дуже гарні фільми!! Раджу всім дичитись...
slider_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2006, 10:03 #167984   #160
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Всім раджу подивитися фільм Тренер Картер
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
кіно, фільми



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:39.