Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Чому православні християни й католики вшановують Діву Марію, називаючи її Богородицею?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.05.2013, 08:25 #2204748   #41
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чому православні християни й католики вшановують Діву Марію, називаючи її Богородицею?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
P.S. По темі Ісусового імені не цікавить мене.
Дуже показова відповідь!!!
Ісусове Ім"я НЕ ЦІКАВИТЬ свідка!

Лео, ну ви хоч думайте ЩО ви пишете!
Ви навели аргумент, прочитаний вами у дописах вашої Керівної Ради, але ви не проаналізували цей "доказ".
Як тільки виявилося, що цей "доказ" не грає щодо Імені Божого Сина, то вам би треба було замислитися - а може щось не так із логікою того "доказу"!
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (24.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2013, 14:07 #2204904   #42
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Чому православні християни й католики вшановують Діву Марію, називаючи її Богородицею?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Дуже показова відповідь!!!
Ісусове Ім"я НЕ ЦІКАВИТЬ свідка!

Лео, ну ви хоч думайте ЩО ви пишете!
Ви навели аргумент, прочитаний вами у дописах вашої Керівної Ради, але ви не проаналізували цей "доказ".
Як тільки виявилося, що цей "доказ" не грає щодо Імені Божого Сина, то вам би треба було замислитися - а може щось не так із логікою того "доказу"!

Мене не цікавить фраза: "моє ім"я Ісус Христос".
Всерівно його називали по-іншому, що для мене це не є життєво важливим.
Але твоя подача: Дуже показова відповідь!!! Ісусове Ім"я НЕ ЦІКАВИТЬ свідка!
Мені дуже сподобалася. Давай ще таку аргументацію.

З іменами Бога продовження буде?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2013, 21:39 #2205097   #43
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чому православні християни й католики вшановують Діву Марію, називаючи її Богородицею?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
З іменами Бога продовження буде?
А ви вже опрацювали поданий матеріал?
1. Проаналізували те, якими іменами в Старому Завіті пророки кликали Бога?
Бог відкликався на ці імена, чи відповідав їм сердито: "Моє ім2я не таке, мене звати інакше, тому віддповіді від Мене не отримаєте!"

2. Про яке Ім"я говорив апостол Павло в наведеній вамі цитаті?
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Дії 2:21 І станеться, що кожен, хто покличе Господнє Ім'я, той спасеться.
Прочитайте далі і подумайте.
Для кращого розуміння порівнюйте схожість по кольорах.
11 Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.
12 Бо нема різниці поміж юдеєм та гелленом, бо той же Господь є Господом усіх, багатий для всіх, хто кличе Його.
13 Бо кожен, хто покличе Господнє Ім'я, буде спасений.
14 Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника?
(Рим.10:11-14)

То як, Лео, про Кого мають проповідувати християни?
У Кого мають увірувати у світі?
Чиє Ім"я мають кликати на спасіння?

Апостол Павло роз"яснив вам слова пророка?
Кого слід кликати і визнавати за Господа? (Рим.10:9)
...
Отож, у вас є матеріал, можете опрацбовувати і перевіряти, як по Старому Завіту (імена Бога), так і по Новому Завіту.
Аби було бажання працювати над Словом Божим!
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (24.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2013, 23:03 #2205154   #44
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Чому православні християни й католики вшановують Діву Марію, називаючи її Богородицею?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А ви вже опрацювали поданий матеріал?
1. Проаналізували те, якими іменами в Старому Завіті пророки кликали Бога?
Бог відкликався на ці імена, чи відповідав їм сердито: "Моє ім2я не таке, мене звати інакше, тому віддповіді від Мене не отримаєте!"
Володимир, ти не розтягуй знов тему. Я навів вірші, в яких ім'я в однині. Вірш де вказано, що Боже Ймення одне.
А словосполучення "Господні імена" не те що немає, немає навіть "імена" в контексті яких мова йде про Єгову.

Цитата 2. Про яке Ім"я говорив апостол Павло в наведеній вамі цитаті?

Прочитайте далі і подумайте.
Для кращого розуміння порівнюйте схожість по кольорах.
11 Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.
12 Бо нема різниці поміж юдеєм та гелленом, бо той же Господь є Господом усіх, багатий для всіх, хто кличе Його.
13 Бо кожен, хто покличе Господнє Ім'я, буде спасений.
14 Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника?
(Рим.10:11-14)

То як, Лео, про Кого мають проповідувати християни?
У Кого мають увірувати у світі?
Чиє Ім"я мають кликати на спасіння?

Апостол Павло роз"яснив вам слова пророка?
Кого слід кликати і визнавати за Господа? (Рим.10:9)
...
Отож, у вас є матеріал, можете опрацбовувати і перевіряти, як по Старому Завіту (імена Бога), так і по Новому Завіту.
Аби було бажання працювати над Словом Божим!
Павло говорив про ім'я Єгови. В римлян 10:13 фраза "кожен, хто покличе Господнє Ім'я, буде спасений" взята в лапки. Це є цитата з Йоіла 3:5
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 09:45 #2205394   #45
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чому православні християни й католики вшановують Діву Марію, називаючи її Богородицею?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Павло говорив про ім'я Єгови.
Отаке, значить, у вас розуміння слів апостола Павла?
Виділення кольором слів вам не допомогло?
Хто Той Господь, в Якого ще не увірували і Якого потрібно було проповідувати?
Хто Той Господь, Якого потрібно кликати на спасіння, увірувавши в Нього?

Чиє Ім"я апсотоли несли серед євреїв та серед поган (а Ім"я Єгови вже було відомим, бо синагоги були в багатьох містах і євреї жии в багатьох країнах).

За Яке Ім"я апостолів гнали і переслідували?
За Яке Ім"я апостолів і перших христян видавали на суди і вбивали?

Ви знаєте відповідь на це запитання?
Вам потрібно цитувати Біблію, чи ви і без цього розумієте про Кого я питаю і Хто є Той Господь в Якого мали увірувати в світі і Кого мали кликати на спасіння і визнавати устами за Господа?



Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
А словосполучення "Господні імена" не те що немає, немає навіть "імена" в контексті яких мова йде про Єгову.
Лео, мені жаль, що ви, схоже, належите до тих свідків, яким не цікава Біблія.
Ви не завдали собі праці взяти її і дослідити (хоч би поверхово) тему "Імена Бога в Старому Завіті".
Тоді ви б ПОБАЧИЛИ, що Бог відкликався на РІЗНІ імена і відкривався людям під різними іменами.

От візьміть Буття і відомий багатьом вірш: "Напочатку створив Елогім небо і землю".
Так, в перекладі "Бог", в оригінальному тексті "Елогім".
А ще "Елоаг", звідки арабське Аллах, тобто Бог.
То як, Бог відкликався на ці Імена, коли люди кликали Його?
Чи відкликався хтось інший?

А зараз, коли проповідується Ім"я Ісуса Христа, на свідчення і на спасіння всім народам, то коли кличсуть Ісуса Христа і визнають Його за Господа, то відкликакається Ісус, чи хтось інший?
Чи, може, правльно казати Єшуа, а якщо сказати Ісус, то це неправильно і Господь не почує?

Ви ж розумієте, що Отець Небесний чує і Ієгнова і Єгова і Ягве і Яхве.
Чи Він реагує тільки на точну вимову?

Проблема не в цьому, а в тому, що багато-хто хочуть обминути Господа і Спасителя Ісуса Христа і заявити, що вони знають правильний шлях до Бога.
Для свідків цим шляхом є послух Керівній Раді і вивчення її (Ради) писань.
І це є сумно. Бо Ісус Христос є Живим і Життєдайним Словом, Світлом. Він Є Дорога, Істина та Життя.

Свідки швиденько запам"ятовують ці слова (вирази) і перескакують на прославляння імені Єгова і виконання приписів Організації.
Забуваючи, що суть в тому, щоб:
1. Жити Христом.
2. Перебувати в Ньому.
3. Отримувати від Нього дарунки духовні.
4. Проявляти Його в цьому світі через віру в Нього.

А нащо свідкам Христос, якщо в них є Керівна Рада?
Замінник Христа. Замінник.
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (24.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 11:53 #2205527   #46
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Чому православні християни й католики вшановують Діву Марію, називаючи її Богородицею?

Цитата
Допис від Vanya Переглянути допис
Чому православні християни й католики вшановують Діву Марію, називаючи її Богородицею? Чи правильно ми робимо, коли молимось до Неї? Адже сказано: “Немає іншого Ймення під небом, яким би ми могли спастися, окрім Імені Ісусового!”
Мария была избрана одна из всех для того, чтобы выполнить божью волю.

А молятся ей не о спасении, а о заступничестве и покровительстве, просят, чтобы помолилась за нас перед Богом, который её избрал.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тут вже якась проблема в словах священника:
1. Діва Марія є духовно матір"ю Ісуса Христа? Я такого в Біблії не зустрічав. Знаю, що Ісус називав Своїм Отцем тільки Бога, себто Єгову.
2. В наведеній цитаті із Єв. від Матвія говориться про зовсім інше, а не про те, що Марія є духовно матір"ю Ісуса Христа. Хочете - прочитайте самі.
Нет там никакой проблемы в словах.
Иисус учил исполнять волю Отца Небесного, и всех, кто это учение принял, назвал свою Матерью и братьями. Это и есть духовное родство. Поэтому Мария - Его духовная Мать, как и другие, а кроме того ещё и телесная мать в людском понимании. Об этом священник в цитате и говорит.

Все последователи Иисуса - дети Божьи, и друг другу, и самому Иисусу, являются братьями и матерями духовными.


Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
Христос мав народитись з коліна Давидового і саме 14 поколінь мало пройти між Давидом і Христом
От Давида до Иисуса 28 колен.
14 колен до переселения в Вавилон, и 14 колен после.

А вообще, это родословная Иосифа, мужа Марии. А Иосиф не был отцом Иисуса. Родословная приведена только для того, чтобы посчитать колена, - время, когда сбудется пророчество и придёт Мессия.
И это ещё раз подтверждает, что главное - духовное родство, а не физическое.
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 12:04 #2205541   #47
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чому православні християни й католики вшановують Діву Марію, називаючи її Богородицею?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
Иисус учил исполнять волю Отца Небесного, и всех, кто это учение принял, назвал свою Матерью и братьями. Это и есть духовное родство. Поэтому Мария - Его духовная Мать, как и другие, а кроме того ещё и телесная мать в людском понимании. Об этом священник в цитате и говорит.

Все последователи Иисуса - дети Божьи, и друг другу, и самому Иисусу, являются братьями и матерями духовными.
Тут є невизначеність, якщо трактувати буквально, так, як робите ви.
Так, мова йде про духовну спорідненість, духовну сім"ю.
Але, хто є духовною Матір"ю Ісуса Христа.? Марія?
Може Магдалина? Чи ще хтось?
Ісус є духовним сином Марії (чи Магдалини)?
Чи Марія є сестрою?


У вказаному відривку йде наголос на інше: духовна спорідненість вища за тілесну.

І коли до Ісуса сказали: "Ось мати і брати твої прийшли і чекають", то Він відповів, що "ті, хто слухають Його слово і виконують - оці є Йому найближча рідня."
Невже цей уривок говорить про те, що Марія є духовною Матір"ю Ісуса Христа і до неї потрібно молитися, щоб вона умолила за нас Ісуса, щоб Він послухав нас через прохання своєї земної матері?

Невже не ясно, що Ісус вказав на те, що ми можемо безперешкодно приходити до Нього, без заступників (святих) і без Заступниці (Марії), бо Він назвав нас Своєю ріднею, ближчою, ніж Його земна мати чи брати?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 12:32 #2205555   #48
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Чому православні християни й католики вшановують Діву Марію, називаючи її Богородицею?

Новак, Вы оспариваете фразу священника
Цитата Хто сподобився найвищої честі – стати Матір’ю Бога нашого не тільки духовно, як про це читаємо в Євангелії від Матвія, 12.49, але й буквально?
А я Вам говорю о том, что последователи Иисуса имеют с ним духовное родство, их много, и Мария тоже.
Но от них от всех Мария отличается тем, что кроме духовного родства имеет ещё и телесное родство с Иисусом. Мария не просто родила Иисуса, она была для этого избрана самим Богом. Она одна такая, поэтому и отношение к ней у христиан особое.
Ну что тут непонятного?

О том, что духовное родство выше, чем телесное, я написала в своём посте.

Христиане молятся Богу не только за себя, а и за других. Если я помолюсь за Ваше здоровье и Ваше спасение, Вы мне скажете, что Вы против этого, потому что и сами можете непосредственно за себя помолиться?
Молятся даже за тех, кто сам этого не делает. Просить за кого-то - это проявление любви.
А любовь - дело богоугодное.
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 13:02 #2205573   #49
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Чому православні християни й католики вшановують Діву Марію, називаючи її Богородицею?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Отаке, значить, у вас розуміння слів апостола Павла?
Виділення кольором слів вам не допомогло?
Хто Той Господь, в Якого ще не увірували і Якого потрібно було проповідувати?
Хто Той Господь, Якого потрібно кликати на спасіння, увірувавши в Нього?

Чиє Ім"я апсотоли несли серед євреїв та серед поган (а Ім"я Єгови вже було відомим, бо синагоги були в багатьох містах і євреї жии в багатьох країнах).

За Яке Ім"я апостолів гнали і переслідували?
За Яке Ім"я апостолів і перших христян видавали на суди і вбивали?

Ви знаєте відповідь на це запитання?
Вам потрібно цитувати Біблію, чи ви і без цього розумієте про Кого я питаю і Хто є Той Господь в Якого мали увірувати в світі і Кого мали кликати на спасіння і визнавати устами за Господа?
Новак, задай ще 100500 питань а нічого не зміниться. Це була цитата зі старого завівта, яку православний Огієнко виділив лапками.





Цитата Лео, мені жаль, що ви, схоже, належите до тих свідків, яким не цікава Біблія.
Ви не завдали собі праці взяти її і дослідити (хоч би поверхово) тему "Імена Бога в Старому Завіті".
Тоді ви б ПОБАЧИЛИ, що Бог відкликався на РІЗНІ імена і відкривався людям під різними іменами.

От візьміть Буття і відомий багатьом вірш: "Напочатку створив Елогім небо і землю".
Так, в перекладі "Бог", в оригінальному тексті "Елогім".
А ще "Елоаг", звідки арабське Аллах, тобто Бог.
То як, Бог відкликався на ці Імена, коли люди кликали Його?
Чи відкликався хтось інший?
Новак, ти можеш відкликатися на багато різних описів, наприклад: тато, сусіде, добродію, але це не значить що в тебе багато імен.

Вихід 15:3 Господь Муж війни, Єгова Йому Ймення!

Можеш навести вірш де б в подібному твердженні було будь-яке інше ім'я?

Цитата А зараз, коли проповідується Ім"я Ісуса Христа, на свідчення і на спасіння всім народам, то коли кличсуть Ісуса Христа і визнають Його за Господа, то відкликакається Ісус, чи хтось інший?
Ісус не може чути молитов.


Цитата Чи, може, правльно казати Єшуа, а якщо сказати Ісус, то це неправильно і Господь не почує?

Ви ж розумієте, що Отець Небесний чує і Ієгнова і Єгова і Ягве і Яхве.
Чи Він реагує тільки на точну вимову?
Новак, не задавай питань, на які ітак знаєш мою відповідь.

Цитата Проблема не в цьому, а в тому, що багато-хто хочуть обминути Господа і Спасителя Ісуса Христа і заявити, що вони знають правильний шлях до Бога.
Для свідків цим шляхом є послух Керівній Раді і вивчення її (Ради) писань.
І це є сумно. Бо Ісус Христос є Живим і Життєдайним Словом, Світлом. Він Є Дорога, Істина та Життя.
Ну, канєшно, СЄ поняття не мають хто такий Ісус Христос. Всього-навсього його ім'я згадують в переважній більшості в кожній молитві.

Цитата Свідки швиденько запам"ятовують ці слова (вирази) і перескакують на прославляння імені Єгова і виконання приписів Організації.
Забуваючи, що суть в тому, щоб:
1. Жити Христом.
2. Перебувати в Ньому.
3. Отримувати від Нього дарунки духовні.
4. Проявляти Його в цьому світі через віру в Нього.

А нащо свідкам Христос, якщо в них є Керівна Рада?
Замінник Христа. Замінник.
Ну той перестав би з такими невігласами спілкуватися. Якщо відверто ігнорують СЄ Ісуса, плюнув і забув про них.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
Мария была избрана одна из всех для того, чтобы выполнить божью волю.

А молятся ей не о спасении, а о заступничестве и покровительстве, просят, чтобы помолилась за нас перед Богом, который её избрал.
Дуже гарно. Марія куди добріша ніж Єгова.
Ніхто не може чути молитов окрім Бога.
Псалми 64:3 Ти, що молитви вислухуєш.

Востаннє редагував Lео: 13.05.2013 о 13:02. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 13:12 #2205580   #50
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чому православні християни й католики вшановують Діву Марію, називаючи її Богородицею?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
Но от них от всех Мария отличается тем, что кроме духовного родства имеет ещё и телесное родство с Иисусом.
Но, как мы видим из слов Иисуса, телесное родство для Него не идет в сравнение в духовным.
Духовное - есть высшее родство.
И, более того (почему-то вы не обратили на это внимание) - для того, чтобы придти к Иисусу посредники нам НЕ НУЖНЫ. Ни святые, ни земная матерь Иисуса Христа, Мариам, которая, не является духовной Матерью Иисуса, как некоторые пытаются представлять.
Не нужно кого-то, кто бы упрашивал Иисуса услышать нас!
Нет кого-то, кто имеет лучшие чувства и отношение к нам, чем Иисус!

Неужели Мария любит нас больше чем Иисус?
Неужели Мария нас слышит лучше, чем Иисус?

У вас есть такие мысли?
Вам нужен посредник между вами и Богом, который любит вас больше, чем Бог?
Такого нет и не может быть в принципе.
Аминь.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ісус не може чути молитов.
Ісус помер і не воскрес?
Воскрес, але не чує пцсля воскресіння?
Не може чути, бо відвернувся від нас, забув?

Яке тлумачення вам вклала в ваші голови Керівна Рада?
Яким чином їй вдалося відвернути вас від Христа, у Якому (і ТІЛЬКИ В НЬОМУ) ви можете отримати і спасіння і вічне життя?

Як ви дозволили себе так обманути, коли у вас є Слово Боже, Писання?
Ну ЯК?!!



Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ну той перестав би з такими невігласами спілкуватися. Якщо відверто ігнорують СЄ Ісуса, плюнув і забув про них.
Так мені ЖАЛЬ вас, мені сумно за вас!
Ви, як ті діти, які шукали Бога, а втрапили у пастку до людей, які поневолили ваш розум!
Я бажаю, щоб ви СПАСЛИСЯ і визволилися з-під влади людей і таки ПРИЙШЛИ до Христа, до Єгови!
Тому і говорю.

Востаннє редагував Новак: 13.05.2013 о 13:12. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Подякували 2:
engar (24.05.2013), pharaon (13.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 13:54 #2205606   #51
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Чому православні християни й католики вшановують Діву Марію, називаючи її Богородицею?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ісус не може чути молитов.
тоді ви пропали, бо "Я Путь, і Істина, і Життя і ніхто не приходить до Отця як тільки через Мене".
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2013, 15:56 #2205694   #52
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Чому православні християни й католики вшановують Діву Марію, називаючи її Богородицею?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ісус помер і не воскрес?
Воскрес, але не чує пцсля воскресіння?
Не може чути, бо відвернувся від нас, забув?,
Новак, як ти розумієш Псалом 64:3?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
тоді ви пропали, бо "Я Путь, і Істина, і Життя і ніхто не приходить до Отця як тільки через Мене".
WOW! Фараон виніс мені вердикт.
Добре, Фараон. Где наша не пропадала?...

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Так мені ЖАЛЬ вас, мені сумно за вас!
Ви, як ті діти, які шукали Бога, а втрапили у пастку до людей, які поневолили ваш розум!
Я бажаю, щоб ви СПАСЛИСЯ і визволилися з-під влади людей і таки ПРИЙШЛИ до Христа, до Єгови!
Тому і говорю.
Новак, всім хрЕстиянам я можу написати абсолютно таке ж саме.

Востаннє редагував Lео: 13.05.2013 о 15:56. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2013, 22:31 #2213016   #53
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чому православні християни й католики вшановують Діву Марію, називаючи її Богородицею?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
А ще може бути Єгошуа, Ієшуа. І ніхто не скаже як воно насправді звучало. Але ж це не привід не вживати чи відректися від імені Ісус.
---- ну і що, що по різному вживають вимову імені Ісуса ?
---- відносно тетраграматона суть в тому, що Ім"я ЙГВГ носить лише пізнавальний х-тер для людини як і інші імена Бога- тобто лише відкриває його сутність

Додано через 12 хвилин
Цитата
Допис від Leo Переглянути допис
Ісус не може чути молитов.
----- та невже ? можливо лише бачити? .........Говорить Йому Нафанаїл: Звідки знаєш мене? Ісус відповів і до нього сказав: Я бачив тебе ще давніш, ніж Пилип тебе кликав, як під фіґовим деревом був ти.
(Iван.1:4

Востаннє редагував engar: 24.05.2013 о 22:32. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:27.