Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Порадьте GPS-навігатор

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.01.2013, 20:07 #2112522   #21
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від AMILO Переглянути допис
Погоджуюсь з думкою paravozz-a на рахунок навігаторів Garmin, бо начитався багато форумів, його я так зрозумів найбільше нахвалюють, тому що саме Garmin спеціалізується суто на навігації, а не всовує туда всякі відео-плеєри, радіо, DVD та інший непотріб - мені GPS потрібний суто для навігації, а не для перегляду фільмів.

iGo - колись давно було у мене на iPhone 3GS - я колись за допомогою нього шукав Лозовецьку 28 в Тернополі, не знав я ще тоді, що вона знаходиться під мостом там де "Поштовий кур'єр", то цей засранець iGo завів мене під двері якоїсь фірми, ті сказали що вони не та "Лозовецька" яку я шукаю.

Далі у мене виникають наступні питання: вирішив я все таки зупинитись на Garmin - яку модель Ви б мені порадили в районі 1200-1400 грн.?

Чи це замаленький бюджет для такого навігатора?

Далі на рахунок карт та програмного забезпечення, цікавить чи в Тернополі та області буде видно чітко контури будинків та номери (бажано під'їздів) - щоб можна було добратись і в день і в ночі в конкретну точку?

Чи можна самому встановити в домашніх умовах обновлення і те саме програмне забезпечення, чи потрібно шукати спеців?

Хто знає, якими навігаторами та якими картами та програмами користуються таксисти?

Просто мене один раз мужик підвозив, у нього навігатор правда був Pioneer, але дуже класно було видно всі номера будинків, під'їздів, кольца, навіть здається знаки були, ну супер короче кажучи - ось щось таке подібне я і шукаю...
постараюсь в двух словах, бо вже додому хочеться...
Ви плутаєте апаратну і програмну частину. це найбільша ваша помилка при виборі.
точність в 99% залежить від програмного, а саме від збірок і деталізацій карт. все. Іго Прімо - це програма.
Гармін (який ви вибираєте) - це залізо. в гарміна гірші карти від іго.
на китайського Піонера можна поставити і Гармін, і Іго, і навітел, і т.д. причому одночасно до 6 навігацій і вибрати собі найкращу на ваш вибір.

на Апарат Гармін ви тільки зможете поставити гарміновську програму.

про том-том я взагалі мовчу. для країін снг карт можна сказати немає. прошивка том-том вартує від 400 до 1000 грн.
і то добре якщо покаже дорогу від Тернополя до Хмельницького ))) .

між апаратами Гармін і китайськими (неважливо чи піонер, чи Пролоджі, чи ХЗЩШЛОИАВ) я за декілька років замітив тільки одну відмінність: гармін швидше встановлює звязок зі спутніками, і можливо довше тримає батарея.
китаєць зато мінімум в два рази дешевший, а працює так само.
MrDem зараз поза форумом  
Подякували 3:
AMILO (10.01.2013), dango (10.01.2013), Yur (13.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2013, 20:29 #2112548   #22
AMILO
Активний учасник
 
Аватар для AMILO
Question Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
постараюсь в двух словах, бо вже додому хочеться...
Ви плутаєте апаратну і програмну частину. це найбільша ваша помилка при виборі.
точність в 99% залежить від програмного, а саме від збірок і деталізацій карт. все. Іго Прімо - це програма.
Гармін (який ви вибираєте) - це залізо. в гарміна гірші карти від іго.
на китайського Піонера можна поставити і Гармін, і Іго, і навітел, і т.д. причому одночасно до 6 навігацій і вибрати собі найкращу на ваш вибір.

на Апарат Гармін ви тільки зможете поставити гарміновську програму.

про том-том я взагалі мовчу. для країін снг карт можна сказати немає. прошивка том-том вартує від 400 до 1000 грн.
і то добре якщо покаже дорогу від Тернополя до Хмельницького ))) .

між апаратами Гармін і китайськими (неважливо чи піонер, чи Пролоджі, чи ХЗЩШЛОИАВ) я за декілька років замітив тільки одну відмінність: гармін швидше встановлює звязок зі спутніками, і можливо довше тримає батарея.
китаєць зато мінімум в два рази дешевший, а працює так само.
А є з Китайців якийсь такий більш-менш солідніший, не за 600 грн, а трохи дорожчий...
Бо я недавно в руках тримав планшетний комп'ютер, якогось Китайського виробника, здається AINOL чи щось таке, казали мені що там екран класний і все таке, є навігація, Андроід і навіть фільми можна дивитись, але одне "але", коли я ним почав крутити, корпус поскрипував, в руках його якщо так типу гнути, екран починає не чітко показувати, світліє, і якісь такі типу "бліки" починають з'являтись... Я це веду до того, мені здається Garmin залізо краще і якість збірки ніж у всіх решту... Чи я помиляюсь?

А от на рахунок програмного забезпечення, я думав, що аналогічно всім іншим навігаторам, можна встановлювати на Garmin все, що завгодно...

І ще одне, iGo те, що на навігаторі порівняно з Айфоновським iGo відрізняється, чи таке саме, буде мене возити по кущам усіляким і не давати точних координат?

Правда я ним користувався пів року назад... Може щось від того часу і змінилось...
AMILO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2013, 22:28 #2112674   #23
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від AMILO Переглянути допис
А є з Китайців якийсь такий більш-менш солідніший, не за 600 грн, а трохи дорожчий...
Бо я недавно в руках тримав планшетний комп'ютер, якогось Китайського виробника, здається AINOL чи щось таке, казали мені що там екран класний і все таке, є навігація, Андроід і навіть фільми можна дивитись, але одне "але", коли я ним почав крутити, корпус поскрипував, в руках його якщо так типу гнути, екран починає не чітко показувати, світліє, і якісь такі типу "бліки" починають з'являтись... Я це веду до того, мені здається Garmin залізо краще і якість збірки ніж у всіх решту... Чи я помиляюсь?

А от на рахунок програмного забезпечення, я думав, що аналогічно всім іншим навігаторам, можна встановлювати на Garmin все, що завгодно...

І ще одне, iGo те, що на навігаторі порівняно з Айфоновським iGo відрізняється, чи таке саме, буде мене возити по кущам усіляким і не давати точних координат?

Правда я ним користувався пів року назад... Може щось від того часу і змінилось...
не можу сказати за всі, але я в більшості привозив Піонери,тому скажу за них.
я не можу вам навязувати свій смак, тому кращі/гірші китайці - це окрема субєктивна думка кожного.
наразі на складах в моїх постачальників немає навігаторів Піонер - все розпродано і тільки очікують на поставку. ажіотаж особливо під свята на них дуже великий, вже не перший рік це замічаю...
останні півроку я продавав Піонери, які впринципі виглядом схожі на айфони. китайці дуже швидко реагують на попит ринку. кожних пару місяців виходить якась нова модель, яка чуть відрізняється від попередньої "з поглядом на ринок".
спробуйте знайти на форумі тих , хто їх купляв і попросіть щоб вам його показали/можливо дали покористуватись , спитаєте їх враження.

я не знаю який Іго ви юзали , але Прімо (як на мене) сьогодні оптимальний варіант для СНГ і Європи. для України ще непогано Навітел.
по кущах вас буде возити тільки старі карти. кожні півроку-рік варто їх оновлювати і будете мати спокій.
MrDem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AMILO (11.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2013, 23:29 #2112714   #24
-=x3m@L=-
 
Аватар для -=x3m@L=-
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

колись мав комунакатор на Віндовсі пробував і ІГО8, Навітел, Гармін...то досить зручною була ІГО8.
Зараз маю Андрофона то Навітел рулить, самі точні карти тим більше Тернопіль, сама деталізованіша (знаки, обєкти, одностороній рух тай взагалі будинки). ІГО8 інтерфейс трохи незручний + карти як по місту щось не дуже, непогані тільки між містами...

Вийшла якась нова програмулька СітіГайд....буду пробувать що це таке і з чим її жувати))
http://travelgps.com.ua/forum/

Востаннє редагував -=x3m@L=-: 11.01.2013 о 00:10.
-=x3m@L=- зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AMILO (11.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 00:52 #2112753   #25
AMILO
Активний учасник
 
Аватар для AMILO
Question Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від -=x3m@L=- Переглянути допис
колись мав комунакатор на Віндовсі пробував і ІГО8, Навітел, Гармін...то досить зручною була ІГО8.
Зараз маю Андрофона то Навітел рулить, самі точні карти тим більше Тернопіль, сама деталізованіша (знаки, обєкти, одностороній рух тай взагалі будинки). ІГО8 інтерфейс трохи незручний + карти як по місту щось не дуже, непогані тільки між містами...

Вийшла якась нова програмулька СітіГайд....буду пробувать що це таке і з чим її жувати))
http://travelgps.com.ua/forum/
А цей Навітел з детальною картою Тернополя та області можна встановити на Pioneer - який радить Mr.Dem?
AMILO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 06:47 #2112780   #26
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
Ви плутаєте апаратну і програмну частину. це найбільша ваша помилка при виборі.
точність в 99% залежить від програмного, а саме від збірок і деталізацій карт. все.
Точність в першу чергу залежить від апарату і gps модуля. В мобілках стоять A-GPS модулі, яким допомагають вишки та вай-фай, але:
A-GPS не функционирует вне зоны покрытия сотовой сети.
Тому ваші детальні карти в такому випадку будуть безпорадні.

Також, з вікі:
Типичная точность современных GPS-приёмников в горизонтальной плоскости составляет примерно 6-8 метров при хорошей видимости спутников и использовании алгоритмов коррекции.

А-GPS
Точность зависит от плотности установки базовых станций. Наибольшая плотность станций — в центрах городов. Точность в таких местах составляет от 20 до 500 метров.

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
на Апарат Гармін ви тільки зможете поставити гарміновську програму.
http://www.gpsmap.com.ua/uk/products/software/cbunt/
http://garmin.ua/catalog/maps/?id=1163
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AMILO (12.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 08:09 #2112795   #27
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Нормального нового Гармін за 1000-1200 не купиш. Можна знайти хіба б/у непогану модель. На китайський піонер можна поставити все що завгодно. Воно буде нормально працювати, показувати. Але особисто мене бісить їх адаптація під Україну. Тупий шрифт, тупі букви, кривий інтерфейс. Ну і якість тих дисплеїв типова для самі знаєте чого. Тому я віддаю перевагу речам, які з самого початку робили як навігацію.
http://emarket.ua/objavlenie/garmin-...o-ID158dH.html
Ось цей гармін я б собі купив. Там є все, що мені треба. Але я хочу 2дін магнітолу кенвуд з встроєною навігацією гармін. Тому наразі користуюсь мобілкою
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AMILO (12.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 10:12 #2112876   #28
vitugan
 
Аватар для vitugan
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

користуюсь asus a696 вже 5 років , одночасно використовував гармін ,іго і навітел . Умови експлуатації як україна так і закордон . + 100 за igo primo
vitugan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AMILO (12.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 11:23 #2112930   #29
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від AMILO Переглянути допис
А цей Навітел з детальною картою Тернополя та області можна встановити на Pioneer - який радить Mr.Dem?
запросто.
я тому і кажу, що Навітел для України дуже хороший. карти досить деталізовані. але для Європи я б рекомендував все ж таки Іго Прімо.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Точність в першу чергу залежить від апарату і gps модуля. В мобілках стоять A-GPS модулі, яким допомагають вишки та вай-фай, але:
A-GPS не функционирует вне зоны покрытия сотовой сети.
Тому ваші детальні карти в такому випадку будуть безпорадні.

Також, з вікі:
Типичная точность современных GPS-приёмников в горизонтальной плоскости составляет примерно 6-8 метров при хорошей видимости спутников и использовании алгоритмов коррекции.

А-GPS
Точность зависит от плотности установки базовых станций. Наибольшая плотность станций — в центрах городов. Точность в таких местах составляет от 20 до 500 метров.


http://www.gpsmap.com.ua/uk/products/software/cbunt/
http://garmin.ua/catalog/maps/?id=1163
на рахунок мобілок спорити не буду, бо ніколи не мав з ними справу.
пишу тільки про власний досвід ГПС-навігаторів (і гарміни, і китайці, і том-том, і американські, іт.д.), які сам вже за стільки років перемацав/перешив. тому мені Піонер - найкращий у всіх відношеннях.

Востаннє редагував MrDem: 11.01.2013 о 11:23. Причина: Пізніше додано
MrDem зараз поза форумом  
Подякували 2:
AMILO (12.01.2013), Yur (13.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 13:03 #2113011   #30
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від -=x3m@L=- Переглянути допис
колись мав комунакатор на Віндовсі пробував і ІГО8, Навітел, Гармін...то досить зручною була ІГО8.
Зараз маю Андрофона то Навітел рулить, самі точні карти тим більше Тернопіль, сама деталізованіша (знаки, обєкти, одностороній рух тай взагалі будинки). ІГО8 інтерфейс трохи незручний + карти як по місту щось не дуже, непогані тільки між містами...

Вийшла якась нова програмулька СітіГайд....буду пробувать що це таке і з чим її жувати))
http://travelgps.com.ua/forum/
IGO PRIMO (умовно віндовс , IGO8 (умовно XP).
Навітел і Айго (лінукс / віндовс) Просто інша облочка.
Навітел і Айго Прімо використовують одні і тіж карти. ТОму казати що Навітел круче.... ну якось..принципом Плацебо попахує ).
Карта 109.те.юа сформована з навітелівської/айговської


І на рахунок того , що когось завело корчами до адреси. Даю 100% що в налаштуваннях було "пішохід"
бери щось з процом більше 500 і оперативкою 128+
http://rozetka.com.ua/navon_n670_plus/p242337/
http://rozetka.com.ua/navio_700_plus/p151970/
700 працює вже більше 3х років.
Представників Гоклевер в Тернополі валом

Востаннє редагував mZiG: 11.01.2013 о 13:12.
mZiG зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AMILO (12.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 14:23 #2113061   #31
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Карта 109.те.юа сформована з навітелівської/айговської
та ну )))
а я як людина, яка працює на фірмі, яка має опосередковане відношення до 109.те.юа навіть не думав, що така кропітка праця, була пророблена за рік пішого походу з фотіком в руках по місту, і тут на тобі - прирівняли до "сформована з навітелівської/айговської" )))
не треба говорити неправду. бо правда може завжди появитись несподівано ))) і може бути соромно...

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
Навітел і Айго Прімо використовують одні і тіж карти.
що мається на увазі ? )) ато я себе почуваю після такої впевненої врази взагалі далеким від ГПС-навігацій...

Востаннє редагував MrDem: 11.01.2013 о 14:23. Причина: Пізніше додано
MrDem зараз поза форумом  
Подякували 2:
AMILO (12.01.2013), dango (13.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 17:29 #2113186   #32
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Купляв в MrDem'а китайський навігатор Pioneer 8810. Від покупки пройшло вже більше року часу. В загальному задоволений.
Були проблеми з зависанням навігатора. Полікувалося перевстановленням навігації - була IGO Primo, замінив також на IGO Primo, але якась новіша збірка і новіші карти (які не скажу - навігатор в машині).
На фірмі є ще простенький Гармін, тому можу зробити певне порівняння між ним і своїм. В плані швидкодії заліза - китайчик загружається швидше, гармін повільний, як слимак))). Супутники підхвачують приблизно однаково. В плані ПЗ - на гарміні інтерфейс дружелюбніший і простіший, ніж в мене в IGO Primo. Я звик вже до IGO і ніяких незручностей нема, тай зрештою на китайця можна встановити таке ж ПЗ яке використовується на гарміні. Коли сонце нормально засвітить то погано видно зображення на екрані, що на гарміні, що на китайці. Купою додаткових функцій, які є в китайчиках не користуюся, але підозрюю, що вони працюють.
Щоб навігатор не водив по кущах і забитих дорогах - треба актуальні карти. Також я практикую вказувати проміжні точки. Ну і час від часу звірка з картою, паперовою картою - 100 раз переконався, що карта краще всякого навігатора.

До автора: я б радив взяти в MrDem'а китайця і не сушити собі мозги. Все одно за пів року вивчиш місто і актуальні дороги по яких їздиш, і той навігатор більше часу буде в бардачку ніж в роботі.
zumnuj зараз поза форумом  
Подякували 3:
AMILO (12.01.2013), MrDem (11.01.2013), Yur (13.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2013, 09:33 #2113553   #33
-=x3m@L=-
 
Аватар для -=x3m@L=-
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від AMILO Переглянути допис
А цей Навітел з детальною картою Тернополя та області можна встановити на Pioneer - який радить Mr.Dem?
можна....Піонери вроді всі (хоча можу помилятись) йду на ОС Андроід тому проблем не повинно бути. Якщо навіть і не Андроід то є Навітел під інші ОС
-=x3m@L=- зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AMILO (12.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2013, 10:23 #2113589   #34
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
та ну )))
а я як людина, яка працює на фірмі, яка має опосередковане відношення до 109.те.юа навіть не думав, що така кропітка праця, була пророблена за рік пішого походу з фотіком в руках по місту, і тут на тобі - прирівняли до "сформована з навітелівської/айговської" )))
От через кого гроші відмились.... для чого, для карти фоткати місто?... ну ще з повітряної кулі...куди б не йшло...
Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
що мається на увазі ? )) ато я себе почуваю після такої впевненої врази взагалі далеким від ГПС-навігацій...
карти взаємозамінні.
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2013, 00:07 #2114204   #35
AMILO
Активний учасник
 
Аватар для AMILO
Question Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Шкода, що так сильно думки розбігаються між Garmin та Pioneer-ом.
Плюс в Піонера те, що на нього можна встановити багато різних навігаційних систем та карт, на скільки я зрозумів.
А в Гармін - якість "заліза"...

Скоріш за все буду зупинятись на Піонері... Подивлюсь, як він себе буде вести в дорозі, якщо буде "кончений" - то продам на Аукро, докладу грошей і візьму Гармін якийсь дорожчий.

Тому порадьте будь ласка Піонер якийсь бажано з дорожчих і надійніших моделей. Дякую.
AMILO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2013, 11:25 #2114358   #36
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

http://rozetka.com.ua/navon_n670_plus/p242337/
http://rozetka.com.ua/navio_700_plus/p151970/ більш якісніше від піонера
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2013, 12:21 #2114398   #37
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
От через кого гроші відмились.... для чого, для карти фоткати місто?... ну ще з повітряної кулі...куди б не йшло...
карти взаємозамінні.
Шановний, Ви уявлення не маєте про що говорите, я особисто маю ПРЯМЕ відношення до 109.te.ua, то це абсолютно самостійний продукт на відмальовку і перевірку якого пішло майже 2 (два) роки сумарно по часу. Для відмальовки використовувались 6 (шість) різних супутникових знімків, і ні одна план-схема, тому що після детального вивчення, різного роду навігаційних і інших план-схем виявилося що вони відмальовані менш більш по центральних вулицях, а периферія то тихий жах. Контури будинків ні у кого навіть близько не відповідали дійсності.
На рахунок "відмитих" коштів: починайте писати любовно-шпійонські романи бо Ви навіть близько інформацією не володієте. Карта була відмальована ПОВНІСТЮ ЗА СВІЙ РААХУНОК, зараз уже запущено пару проектів для комерційного використання. Фотоапарат був потрібен щоб відфотографувати всі фасади, для оперативної їх загрузки на сайті, типу візуалізація.
dango зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrDem (14.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2013, 14:26 #2114468   #38
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від -=x3m@L=- Переглянути допис
можна....Піонери вроді всі (хоча можу помилятись) йду на ОС Андроід тому проблем не повинно бути. Якщо навіть і не Андроід то є Навітел під інші ОС
Не всі. На багатьох з них Windows CE.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2013, 14:27 #2115183   #39
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Точність в першу чергу залежить від апарату і gps модуля. В мобілках стоять A-GPS модулі, яким допомагають вишки та вай-фай, але:
A-GPS не функционирует вне зоны покрытия сотовой сети.
Тому ваші детальні карти в такому випадку будуть безпорадні.

Також, з вікі:
Типичная точность современных GPS-приёмников в горизонтальной плоскости составляет примерно 6-8 метров при хорошей видимости спутников и использовании алгоритмов коррекции.

А-GPS
Точность зависит от плотности установки базовых станций. Наибольшая плотность станций — в центрах городов. Точность в таких местах составляет от 20 до 500 метров.
Зовсім невірно.
A-GPS прекрасно функціонує без звязку. Просто повільніше вираховується початкова позиція. Точність не залежить від базових станцій. Точніше все навіть навпаки, A-GPS може дати навыть кращу точність в містах, де висотки закривають супутники і багато відбитих сигналів.

Років 7 навігаторами користуюсь виключно в телефонах, більш ніж задоволений. Кожен вибирає те що йому зручніше, просто не згідний що навігатори на телефонах в чомусь обмежені.
А сучасні телефони досить потужні, легко справляються з навігацією
Мій теперішній телефон(Samsung Galaxy S3) взагалі крутий. Ловить позицію за 3 секунди, A-GPS плюс ГЛОНАСС супер працюють, не думаю що багато навігаторів, які хоча б близько настільки швидкі. Також один з величезнил плюсів можу загруженість вулиць дивитись, і вибирати маршрут в залежності від того, дюже помагає

Востаннє редагував VT: 14.01.2013 о 15:04.
VT зараз поза форумом  
Подякували 2:
MrDem (14.01.2013), Romko_7 (24.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2013, 21:12 #2116294   #40
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Років 7 навігаторами користуюсь виключно в телефонах, більш ніж задоволений. Кожен вибирає те що йому зручніше, просто не згідний що навігатори на телефонах в чомусь обмежені.
А сучасні телефони досить потужні, легко справляються з навігацією
Мій теперішній телефон(Samsung Galaxy S3) взагалі крутий. Ловить позицію за 3 секунди, A-GPS плюс ГЛОНАСС супер працюють, не думаю що багато навігаторів, які хоча б близько настільки швидкі. Також один з величезнил плюсів можу загруженість вулиць дивитись, і вибирати маршрут в залежності від того, дюже помагає
Хех, теж не новачок: користувався як Гармінами (старішими і новішими) так і на планшеті з іОС. У кожного свої + і -. Нові Гарміни теж швидко ловлять супутник. На планшеті кілька разів було так що поворот запізно цьоця говорила.
Вище вже писав свою позицію стосовно навігаторів.

До речі, а як працює навігація, наприклад на Андроїді (чи на іншому смартфоні), коли під час поїздки починають дзвонити раз за разом?
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:01.