Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Якість аналізів в Сінево

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.10.2015, 15:21 #2582238   #1
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Якість аналізів в Сінево

Хтось роблячи аналізи в Сінево стикався з якимось моментами (несвоєчасність аналізу, недостовірність тощо) які б свідчили про те, що потрібно шукати альтернативу "Європейській лабораторії"?

Востаннє редагував karamel856: 08.10.2015 о 15:44.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2015, 15:59 #2582248   #2
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

В Румеді дешевше, щодо точності, впевнений, відповіді ніхто не дасть.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2015, 16:24 #2582256   #3
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
В Румеді дешевше, щодо точності, впевнений, відповіді ніхто не дасть.
Наскільки дешевше(приблизно хоча б)?
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2015, 17:14 #2582264   #4
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Всі розцінки є на офіційному сайті. Ссилок не буду давати, бо і так виглядає як реклама )

Минулої зими користувався їхніми послугами. Перед тим зрівняв ціни, всі процедури виявилися дешевшими, ніж в сінево. Будь-які аналізи в румеді здавати цікавіше, ніж в поліклініці - УЗД за попереднім записом (і кажуть так, як є, а не так, як вигідно), аналізи крові і сечі приймають досить оперативно. Результат через добу на інтернет-сторінці.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2015, 17:26 #2582266   #5
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Всі розцінки є на офіційному сайті. Ссилок не буду давати, бо і так виглядає як реклама )

Минулої зими користувався їхніми послугами. Перед тим зрівняв ціни, всі процедури виявилися дешевшими, ніж в сінево. Будь-які аналізи в румеді здавати цікавіше, ніж в поліклініці - УЗД за попереднім записом (і кажуть так, як є, а не так, як вигідно), аналізи крові і сечі приймають досить оперативно. Результат через добу на інтернет-сторінці.
Получилось не сильно дешевше. В сінево 250 ті що здавала сьогодні, а в Ру меді 240.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2015, 21:59 #2582328   #6
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

В мене була якась хєрня з алергопробами за 2 тисячі гривень. Дружину обсипало після яблук і гречки, а алергопроби конкретно вказали на картоплю.
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2015, 22:30 #2582333   #7
Miranda
Учасник
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Цитата В мене була якась хєрня з алергопробами за 2 тисячі гривень. Дружину обсипало після яблук і гречки, а алергопроби конкретно вказали на картоплю.
А були спроби з вашого боку якось перевірити достовірність?
Яким чином вони доводили свої висновки? Чи просто віддали результати і все?
Miranda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2015, 07:02 #2582359   #8
Stalk
Активний учасник
 
Аватар для Stalk
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Минулого року з жінкою здавали там аналізи, здавали кров, точно на що не памятаю але як треба то уточню.Результан получили вчасно але якись дуже не правдо подібний, вирішили пересвічитися здали кров в румеді і в 3-ті міські в них результат був однаковий, сінево дуже відрізнявся.
Наступного разу десь за місяць знову здавали кров, вирішили здати румеді і в сінево для провірки результат знуву в сінево відрізнявся від румеду.
Здавали в тому відділені що в центрі.
Stalk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2015, 09:07 #2582378   #9
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Цитата:
Допис від Stalk Переглянути допис
Минулого року з жінкою здавали там аналізи, здавали кров, точно на що не памятаю але як треба то уточню.Результан получили вчасно але якись дуже не правдо подібний, вирішили пересвічитися здали кров в румеді і в 3-ті міські в них результат був однаковий, сінево дуже відрізнявся.
Наступного разу десь за місяць знову здавали кров, вирішили здати румеді і в сінево для провірки результат знуву в сінево відрізнявся від румеду.
Здавали в тому відділені що в центрі.
Так от і я, власне, створила цю тему тому, що вчора під час здачі аналізів (здавала в Сінево вдруге) в мене виникли якісь такі підозри. В мене не змогли взяти кров з вени, бо я дуже наружилась оскільки страшенно боюся тої процедури. Вицідили десь 1 см куб. з вени. Після чого медсестра сказала, що незнає чи того об"єму крові буде достатньо для 4-ох аналізів. Я почекала хв 15 і попросила її вдруге взяти в мене кров вже з іншої вени. Вона погодилась. Після проведених маніпуляцій я зауважила що хотіла б аби попереню пробірку з недостатньою кількістю крові утилізували, аргументуючи тим що даний аналіз для мене вкрай важливий, і мені треба щоб він був максимально правильним. Вона сказала що так, звісно, і....забула. Я так і незнаю з якої крові мені зробили результат.
Тепер я сумніваюсь в правильності результату, оскільки чула від людей про те що вони "барахлять" з результатами, читала відгуки та ну ж тему на їх офіційному сайті, а тепер ще й тут таке ж пишуть. Більше туди не піду.
На підставі даних аналізів мені мають призначити гормональне лікування.....

Питання до попереднього дописувача Stalk: наскільки сильно відрізялись в кількісних показниках дані результатів аналізів Румеду та Сінево?
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2015, 10:31 #2582420   #10
Stalk
Активний учасник
 
Аватар для Stalk
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Так от і я, власне, створила цю тему тому, що вчора під час здачі аналізів (здавала в Сінево вдруге) в мене виникли якісь такі підозри. В мене не змогли взяти кров з вени, бо я дуже наружилась оскільки страшенно боюся тої процедури. Вицідили десь 1 см куб. з вени. Після чого медсестра сказала, що незнає чи того об"єму крові буде достатньо для 4-ох аналізів. Я почекала хв 15 і попросила її вдруге взяти в мене кров вже з іншої вени. Вона погодилась. Після проведених маніпуляцій я зауважила що хотіла б аби попереню пробірку з недостатньою кількістю крові утилізували, аргументуючи тим що даний аналіз для мене вкрай важливий, і мені треба щоб він був максимально правильним. Вона сказала що так, звісно, і....забула. Я так і незнаю з якої крові мені зробили результат.
Тепер я сумніваюсь в правильності результату, оскільки чула від людей про те що вони "барахлять" з результатами, читала відгуки та ну ж тему на їх офіційному сайті, а тепер ще й тут таке ж пишуть. Більше туди не піду.
На підставі даних аналізів мені мають призначити гормональне лікування.....

Питання до попереднього дописувача Stalk: наскільки сильно відрізялись в кількісних показниках дані результатів аналізів Румеду та Сінево?
вечером як не забуду то точно напишу результати десь в дома є. Вроді похибка була відчутна бо інакше я б не перевіряв результат.
Stalk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2015, 18:56 #2582668   #11
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Був випадок коли знайома здавала один і той самий аналіз в Сінево і в Румеді. Аналізи відрізнялися в рази. Прийшлосі перездавати в Києві в інституті. З Сінево збіглося повністю.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2015, 19:11 #2582670   #12
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Був випадок коли знайома здавала один і той самий аналіз в Сінево і в Румеді. Аналізи відрізнялися в рази. Прийшлосі перездавати в Києві в інституті. З Сінево збіглося повністю.

Цитата:
Допис від Stalk Переглянути допис
вирішили пересвічитися здали кров в румеді і в 3-ті міські в них результат був однаковий, сінево дуже відрізнявся.
Наступного разу десь за місяць знову здавали кров, вирішили здати румеді і в сінево для провірки результат знуву в сінево відрізнявся від румеду.
І як дальше жити і кому вірити?
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2015, 21:37 #2582704   #13
Stalk
Активний учасник
 
Аватар для Stalk
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Фіг тепер знає кому вірити(
Stalk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2015, 13:57 #2590521   #14
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Сьогодні здавала кров в Румеді. Медсестра яка брала кров зауважила що не є коректним здавати аналізи в різних клініках оскільки вони використовують різні реактиви, а потім порівнювати їх. Так от:
пів року тому аналіз зданий в сінево на ТТГ показав 0,55
місяць тому в сінево 0,68,
а сьогодні в румеді після місяця лікування 0,96.
Незнаю плакати чи заспокоювати себе тим що то були просто різні реактиви?
Напишіть будь ласка хто стикався з чимось подібним.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2015, 22:47 #2590607   #15
lesjok
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Сьогодні здавала кров в Румеді. Медсестра яка брала кров зауважила що не є коректним здавати аналізи в різних клініках оскільки вони використовують різні реактиви, а потім порівнювати їх. Так от:
пів року тому аналіз зданий в сінево на ТТГ показав 0,55
місяць тому в сінево 0,68,
а сьогодні в румеді після місяця лікування 0,96.
Незнаю плакати чи заспокоювати себе тим що то були просто різні реактиви?
Напишіть будь ласка хто стикався з чимось подібним.
А в чому проблема? Даний показник в межах норми 0,3-4,0. А різниця залежить від реактивів та стану організму. Стреси, стимулятори і день місячного циклу можуть викликати і більші коливання.
Аутоімунний тиреоїдит більше контролюють показником АТТПО, але теж є нюанс, норма до 35, але показник до 150 теж не лікують, а тільки спостеріганють, бо шкоа від лікування може бути більша ніж позитивний ефект
lesjok зараз поза форумом  
Подякували 2:
karamel856 (08.11.2015), kookla (08.11.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2015, 12:43 #2590681   #16
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
А в чому проблема? Даний показник в межах норми 0,3-4,0. А різниця залежить від реактивів та стану організму. Стреси, стимулятори і день місячного циклу можуть викликати і більші коливання.
Аутоімунний тиреоїдит більше контролюють показником АТТПО, але теж є нюанс, норма до 35, але показник до 150 теж не лікують, а тільки спостеріганють, бо шкоа від лікування може бути більша ніж позитивний ефект
Проблема в тому, що ТТГ в мене завжди був нормі, але за останній місяць він виріс більше ніж за останніх пів року. День місячного циклу на гормон ТТГ не впливає ніяк, тим більше шо зданий він був в один і той самий день.
Проблема в тому, що АТПО наразі (місяць тому) 104,3, а АТТГ 351,2 і це вже далеко поза межами норми.
Я пила за вказівкою ендокринолога місяць "Альбу", і мала перездати лише сам ТТГ подивитися як він зміниться... а він виріс так як не ріс без лікування пів року. І я собі думаю чи це так препарат повпливав, чи показники різних клінік барахлять?

Востаннє редагував karamel856: 08.11.2015 о 12:48.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2015, 17:55 #2590745   #17
lesjok
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Проблема в тому, що ТТГ в мене завжди був нормі, але за останній місяць він виріс більше ніж за останніх пів року. День місячного циклу на гормон ТТГ не впливає ніяк, тим більше шо зданий він був в один і той самий день.
Проблема в тому, що АТПО наразі (місяць тому) 104,3, а АТТГ 351,2 і це вже далеко поза межами норми.
Я пила за вказівкою ендокринолога місяць "Альбу", і мала перездати лише сам ТТГ подивитися як він зміниться... а він виріс так як не ріс без лікування пів року. І я собі думаю чи це так препарат повпливав, чи показники різних клінік барахлять?
думаю то більше від реактивів залежить. Але 351, то вже підстава для хвилюватися. Альба дуже мякий препарат і за місяць він не поможе. А який рівень Т4 вільного? І освновна причина виникнення і прогресування аутоімунного тиреоїдиту то стреси і неліковані вірусні інфекції (банальна простуда перенесена на ногах)
lesjok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2015, 19:08 #2590756   #18
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
думаю то більше від реактивів залежить. Але 351, то вже підстава для хвилюватися. Альба дуже мякий препарат і за місяць він не поможе. А який рівень Т4 вільного? І освновна причина виникнення і прогресування аутоімунного тиреоїдиту то стреси і неліковані вірусні інфекції (банальна простуда перенесена на ногах)
Т4 вільний пів року тому показник 1,3 після того лікар ненаправляла перездавати. Пробеми з щитовидкою почалися рік тому, проте, мене посилали від лікаря до лікаря 10 місяців. Тому лікую щитовидку лише місяць (нарешті ми знайшли проблему) альбою. Все так як ви говорити, пішли ускладнення псля простуди перенесеної на ногах. Я чітко пам"ятаю як то все було.
Мене посилали до гінеколога, до психіатра, на томографію мозку, до імунолога, до мамолога...Боже, де я тільки не була за цей рік...

От ви пишете що показник 351 АТТГ-то вже причина хвилюватися. Скажіть хоч ви які можливі наслідки, а то всі мовчать, а в інтернет намагаюся не начитуватися. Хоча б в кількох словах.... Найбільше мене турбує те, що показники з кожним місяцем ростуть, я вивалюю купу бабла, а результату нуль....тим паче я навіть неуявляю які можуть бути наслідки.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.11.2015, 20:46 #2590768   #19
lesjok
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Найгірша проблема, яка може бути то гіпотиреоз, зниження функції щитовидки. Випадіння волосся, ламкість нігтів, сондивість і швидка втома, набряки, бридикардія і низький тиск. Легко коригується прийомом гормонів
Але гормони не можна приймати поки процес не зупиниться. А зупинитися він має сам, медикаментозно то практично нереально зробити.
і ще одне, якщо ТТГ підніметься більше 3,0 то можуть бути проблеми з зачаттям дитини...
Якось так, всі інші питання в приват. Лікарська таємниця так сказати
lesjok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2015, 10:20 #2590857   #20
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Хочу дещо запитати, тільки не матюкайте мене дуже сильно. я не лікар, цікавлюсь лише з іншої точки зору.
От дві мегакруті лабораторії, які розклеїли рекламами половину маршруток і рекламних щитів в місті, крутять свою рекламу по вуличному радіо і регіональних телеканалах і розказують, як в них все чітко і професійно. Але, як виявляється, навіть якщо вони використають різні реагенти - то різниця між результатами в одній і другій може бути від 50 до 200%. Що то за такі сучасні європейські лабораторії ? З мегакрутим обладнанням, записом на прийоми і т.д. ??? Якщо там спеціалісти, і якщо там норм обладнання - то результати мали б коливатись в межах 2-3%, а не 50-200%. Причин сумніватись в якості аналізів зразу постає безліч:
- може персонал не вміє користуватись обладнанням,
- персонал не знає які аналізи, яким методом проводити
- персонал неквалілфікований
- обладнання неналаштоване і некаліброване
- не дотримуються стерильності під час прийому аналізів
і т.д. і т.п.

Бо якщо так слухати їхні пояснення, до для простого клієнта виглядає як - і в них(сінево) і нас (румед) телевізор показує 100 каналів, але в нас 30 каналів дублюються а в них на 30 каналах просто висить заставка. Але ви не переживайте, Вам всеодно потрібно лише 2-3 дивитись.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:29.