Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Знайомтесь: Свідки Єгови.

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.03.2009, 00:14 #855518   #81
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від RomKo-K Переглянути допис
Слухайте мені цікаво а вам сексом займатись можна?
1 коринтян 7:5 Не відмовляйте в цьому одне одному, хіба тільки на визначений період і за спільною згодою...
Не те що можна... Але тільки з подружнім партнером.
Lео зараз поза форумом  
Подякували 3:
Богдан:-)) (10.03.2009), Tamila (21.10.2009), Yuliy (20.07.2009)
Сказав(ла) Фууу!:
Maximus_2007 (15.04.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 00:17 #855522   #82
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Ти поцікався, про що навчав Ісус, то взагалі в шоці залишишся наскільки далеким від Ісусового вчення є сьогодні люди!
Ті що не є християнами, то дійсно далекі від Ісусового вчення, а в церкві можна навчитися.
nadan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 00:23 #855524   #83
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від nadan Переглянути допис
Наші, крім мене, не хочуть серйозних дискусій по Біблії. Мені вас просто шкода, тому і дискутую серйозніше. А всі просто вас не сприймають всерйоз. Думаю, що мене ти не звинуватиш в незнанні Біблії.
Один у полі не воїн! Я, коли ще був серед"наших" теж замітив, що "нашим" взагалі не цікаво розмовляти на релігійну тему і я зрозумів, що знаходжусь на "широкій дорозі, яка веде до загибелі" про яку говорив Ісус. Дякувати Богу, що допоміг мені віднайти ту "вузеньку дорогу, що веде до життя вічного".Напевно лише ти, Надан і зрозумієш про що я написав, бо для "наших" я розмовляю китайсько мовою!Надан, а як ти думаєш, чому лише ти (принаймні тут) знаєш Писання і що тобі потрібно робити, щоб навчити "наших" думати хоча б як ти?
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Подякували 3:
Lео (10.03.2009), Tamila (21.10.2009), Yuliy (20.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 00:30 #855526   #84
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
свідки дуже хороші психологи і в певному розумінні гіпнотизери. Вони добре вміють людині голову закрутити, повірити у будь-що і підписати будь-що...
Ось це дійсно називається задурювати людям голову коли заставляти молитись до мокрої штукатурки!!

Цитата Двометрове зображення, схоже за обрисами на образ Діви Марії, з’явилось на стіні храму ввечері 18 лютого. Парафіяни вважають його святим, а священики правлять біля нього літургії.
З дня появи зображення в греко-католицькій церкві біля стіни храму вечорами проводять молебні і греко-католицький, і православний священики. Люди з села, а також православний отець навіть написали й роздрукували молитву та пісню на честь “проявлення” Божої Матері. Крім того, час від часу там відбуваються спільні служби отців із сусідніх парафій.
Повна стаття тут!
http://te.20minut.ua/news/143787

Надан, що ти на це скажеш?

Востаннє редагував Богдан:-)): 10.03.2009 о 01:29.
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Подякували 4:
KUKURUZZO (03.12.2010), Lео (10.03.2009), Tamila (21.10.2009), Yuliy (20.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 00:33 #855527   #85
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Один у полі не воїн! Я, коли ще був серед"наших" теж замітив, що "нашим" взагалі не цікаво розмовляти на релігійну тему і я зрозумів, що знаходжусь на "широкій дорозі, яка веде до загибелі" про яку говорив Ісус. Дякувати Богу, що допоміг мені віднайти ту "вузеньку дорогу, що веде до життя вічного".Напевно лише ти, Надан і зрозумієш про що я написав, бо для "наших" я розмовляю китайсько мовою!Надан, а як ти думаєш, чому лише ти (принаймні тут) знаєш Писання і що тобі потрібно робити, щоб навчити "наших" думати хоча б як ти?
Ну не треба з мене робити таке виключення. Я далеко не один. Є багато людей які навчаються в недільних Біблійних школах, молодіжних християнських організаціях, наприклад "УМХ", "Обнова", "Знамення", "Віра і світло", "Іскра любові", "Богослови", "Біблійне коло" і багато інших, всіх і не памятаю. Так що подібно до мене думають багато, але не всі пишуть на форумах, так само як і не всі свідки сидять на форумах. Як кажуть, кожного Бог кличе до своєї праці. На рахунок дорроги, то думаю, що ти помилився напрямоком.
nadan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 00:35 #855530   #86
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата
Допис від Dotch Переглянути допис
покидаю цю надзвичайно цікаву та бурхливу тему.
наостанок. все б нічого, якби не така нав'язливість та фанатичність.
peace.
Dotch, ти запропонуй свій варіант. Ну якщо Ісус казав що будуть проповідувати. Називай це як тобі вгодніше.
Зрештою, я так само (м'яко кажучи ) колись сприймав Свідків Єгови.
Lео зараз поза форумом  
Подякували 2:
Tamila (21.10.2009), Yuliy (20.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 00:48 #855533   #87
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від nadan Переглянути допис
Окрім американських шпигунів, все сказано правильно. Свідки є сектантами, фанатиками і розбивають сімї. Можна ще додати, що фанатики з промитими мізками доводять до смерті людей, забороняючи їм переливати кров, в разі медичної необхідності, багатьох доводять до самогубства, давлячи людям на мозги.
Надан переглянь цей фільм
http://video.mail.ru/mail/elenaboyko...ko67/1476.html
тут показано як проходив судовий процес по цим звинуваченням, що ти закидаєш. Якщо суд признав такі звинувачення безпідставними, то може є якась причина?
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Подякували 3:
Lео (10.03.2009), Tamila (21.10.2009), Yuliy (20.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 01:01 #855538   #88
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Надан переглянь цей фільм
http://video.mail.ru/mail/elenaboyko...ko67/1476.html
тут показано як проходив судовий процес по цим звинуваченням, що ти закидаєш. Якщо суд признав такі звинувачення безпідставними, то може є якась причина?
Дивився я цей фільм, ще на початку на нього було посилання. Скажу, що фільм тенденційний, очевидно замовлення свідків, суду просто бракувало доказів і не кожен злочин можна довести в суді, але переконаний, що свідки обовязково дадуть відповідь перед Богом за ті смерті, що спричинені з-за їх вини, через заборону переливати кров. Це злочин і гріх однозначно!
nadan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
v_demyak (11.03.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 01:09 #855540   #89
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата
Допис від Dotch Переглянути допис
перекличку пліз, бо вже заплутався, хто свідок, а хто нє.
Свідок тут тільки я. Богда і Щипа не є Свідками Єгови.
Але тут здоровий погляд на біблію вважається приналежністю до Свідків Єгови.
Lео зараз поза форумом  
Подякували 3:
Богдан:-)) (10.03.2009), Tamila (21.10.2009), Yuliy (20.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 01:24 #855543   #90
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від nadan Переглянути допис
Дивився я цей фільм, ще на початку на нього було посилання. Скажу, що фільм тенденційний, очевидно замовлення свідків, суду просто бракувало доказів і не кожен злочин можна довести в суді, але переконаний, що свідки обовязково дадуть відповідь перед Богом за ті смерті, що спричинені з-за їх вини, через заборону переливати кров. Це злочин і гріх однозначно!
Відразу кидається в око, що журналіст в цьому фільмі не приймає жодної сторони, а лише висвітлює події такими як вони є! Таких судових процесів проходить безліч по всьому світі і майже всі вони виграються Свідками Єгови! А знаєш чому? Тому що всі звинувачення є безпідставними і коли мудра людина починає розбиратися(а під час суду такі розбирання дуже ретельні) то завжди робить правильний і логічний висновок!Ти ж повинен добре знати як звинувачували християн першого століття і коли приходилося судити їх, то завжди виявлялося, що такі звинувачення були брехливі!

" А по п'яти днях прибув первосвященик Ананій з якимись старшими, та з промовцем якимсь Тертилом, що перед намісником скаржилися на Павла. Коли ж він був покликаний, то Тертил оскаржати зачав, промовляючи: Через тебе великий мир маємо ми, і для народу цього добрі речі впроваджено через дбайливість твою,це ми завжди і скрізь визнаємо з подякою щирою, вседостойний наш Феліксе! Та щоб довго тебе не турбувати, то благаю тебе, щоб ти коротко вислухав нас зо своєї ласкавости.
Ми переконались, що цей чоловік то зараза, і що він колотнечу викликує між усіма юдеями в цілому світі, і що він провідник Назорейської єресі.(сектант) ......
Але Фелікс, дуже добре дорогу цю знавши, відрочив їм справу, говорячи: Розсуджу вашу справу, коли тисяцький Лісій прибуде... Як його ж привели, то стали навколо юдеї, що поприходили з Єрусалиму, і Павлу закидали багато тяжких винувачень, що їх не могли довести, .....

І сказав до них Фест: О царю Агріппо, та з нами присутні всі мужі! Ви бачите того, що за нього ввесь люд юдейський мені докучав в Єрусалимі та тут, кричачи, що йому не повинно більш жити.Я ж дізнавсь, що нічого, вартого смерти, він не вчинив; (Дії 24,25 розділ)

Такі звинувачення, що закидались Павлу і які немогли довести(бо були брехливі) як дві каплі води схожі на звинувачення, що закидаються сьогодні Свідкам Єгови!

Востаннє редагував Богдан:-)): 10.03.2009 о 01:34.
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Подякували 5:
Leo : ) (10.03.2009), Tamila (21.10.2009), Щипа (18.03.2009), Yuliy (20.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 01:34 #855546   #91
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Свідок тут тільки я. Богда і Щипа не є Свідками Єгови.
Але тут здоровий погляд на біблію вважається приналежністю до Свідків Єгови.
Богдан і Щипа може ще не охрещені в вашій секті, але ходять до вас на збори і читають свідківську літературу. Тому не треба тут знов лукавити і видавати їх за нейтральну, і незацікавлену сторону, тіпа в них просто здоровий погляд. Знов з твого боку лукавство і брехня, бачу ти без них жити не можеш, як і твій батько - диявол!
nadan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ecosvyat (25.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 01:38 #855547   #92
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Відразу кидається в око, що журналіст в цьому фільмі не приймає жодної сторони, а лише висвітлює події такими як вони є! Таких судових процесів проходить безліч по всьому світі і майже всі вони виграються Свідками Єгови! А знаєш чому? Тому що всі звинувачення є безпідставними і коли мудра людина починає розбиратися(а під час суду такі розбирання дуже ретельні) то завжди робить правильний і логічний висновок!Ти ж повинен добре знати як звинувачували християн першого століття і коли приходилося судити їх, то завжди виявлялося, що такі звинувачення були брехливі!

" А по п'яти днях прибув первосвященик Ананій з якимись старшими, та з промовцем якимсь Тертилом, що перед намісником скаржилися на Павла. Коли ж він був покликаний, то Тертил оскаржати зачав, промовляючи: Через тебе великий мир маємо ми, і для народу цього добрі речі впроваджено через дбайливість твою,це ми завжди і скрізь визнаємо з подякою щирою, вседостойний наш Феліксе! Та щоб довго тебе не турбувати, то благаю тебе, щоб ти коротко вислухав нас зо своєї ласкавости.
Ми переконались, що цей чоловік то зараза, і що він колотнечу викликує між усіма юдеями в цілому світі, і що він провідник Назорейської єресі.(сектант) ......
Але Фелікс, дуже добре дорогу цю знавши, відрочив їм справу, говорячи: Розсуджу вашу справу, коли тисяцький Лісій прибуде... Як його ж привели, то стали навколо юдеї, що поприходили з Єрусалиму, і Павлу закидали багато тяжких винувачень, що їх не могли довести, .....

І сказав до них Фест: О царю Агріппо, та з нами присутні всі мужі! Ви бачите того, що за нього ввесь люд юдейський мені докучав в Єрусалимі та тут, кричачи, що йому не повинно більш жити.Я ж дізнавсь, що нічого, вартого смерти, він не вчинив; (Дії 24,25 розділ)

Такі звинувачення, що закидались Павлу і які немогли довести(бо були брехливі) як дві каплі води схожі на звинувачення, що закидаються сьогодні Свідкам Єгови!
Ти знов мені говориш про формальне доведення вини свідків. Звичайно того могли і не довести, бо свідки могли сказати, що люди самі приймали рішення про відмову від крові. Тому формально секта ніби і не винна, але перед Богом їх вина є, бо люди вмирали через їх дурну науку!!!
nadan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 01:46 #855549   #93
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від nadan Переглянути допис
Богдан і Щипа може ще не охрещені в вашій секті, але ходять до вас на збори і читають свідківську літературу. Тому не треба тут знов лукавити і видавати їх за нейтральну, і незацікавлену сторону, тіпа в них просто здоровий погляд. Знов з твого боку лукавство і брехня, бачу ти без них жити не можеш, як і твій батько - диявол!
Щоб бути Свідком Єгови потрібно бути охрещеним, а не просто читати літературу, чи приходити на зібрання! Хотя для людей хватить побачити у когось вартову башту в руках і вже кажуть о Свідок Єгови пішов!
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Подякували 3:
Lео (10.03.2009), Tamila (21.10.2009), Yuliy (20.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 02:03 #855551   #94
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від nadan Переглянути допис
Ти знов мені говориш про формальне доведення вини свідків. Звичайно того могли і не довести, бо свідки могли сказати, що люди самі приймали рішення про відмову від крові. Тому формально секта ніби і не винна, але перед Богом їх вина є, бо люди вмирали через їх дурну науку!!!
Ти чимось нагадуєш Петра, який почав відговорювати Ісуса іти в Єрусалим,коли взнав, що Той має там смерти! Фактично Петро пропонував Ісусу зберегти власне життя і знехтувати Божим законом, але Ісус суворо докорив Петрові(назвав його сатаною) , бо той думав про земне, а не про Боже!
" І відповів сатана Господеві й сказав: Шкіра за шкіру, і все, що хто має, віддасть він за душу свою. "(Йов 2:4)
Тут сатана каже,що кожна людина знехтує божим законом лише щоб зберегти власне життя! Ось чому Ісус назвав Петра сатаною, бо поставивши життя вище Божого Закону, Петро давав рацію сатані, що казав "шкіра за шкіру".
І взагалі, чому, коли хтось віддає власне життя за Батьківщину(наприклад) стає героєм, а коли відмовляється переступити Божого закона і втрачає життя, стає фанатиком???
Ісус казав:" Хто хоче зберегти своє життя, той його втратить, а хто втратить життя за ради мене(залишиться вірним навіть перед лицем смерти) той його отримає"
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Подякували 3:
Lео (10.03.2009), Tamila (21.10.2009), Yuliy (20.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 08:49 #855626   #95
RomKo-K
 
Аватар для RomKo-K
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Ти чимось нагадуєш Петра, який почав відговорювати Ісуса іти в Єрусалим,коли взнав, що Той має там смерти! Фактично Петро пропонував Ісусу зберегти власне життя і знехтувати Божим законом, але Ісус суворо докорив Петрові(назвав його сатаною) , бо той думав про земне, а не про Боже!
" І відповів сатана Господеві й сказав: Шкіра за шкіру, і все, що хто має, віддасть він за душу свою. "(Йов 2:4)
Тут сатана каже,що кожна людина знехтує божим законом лише щоб зберегти власне життя! Ось чому Ісус назвав Петра сатаною, бо поставивши життя вище Божого Закону, Петро давав рацію сатані, що казав "шкіра за шкіру".
І взагалі, чому, коли хтось віддає власне життя за Батьківщину(наприклад) стає героєм, а коли відмовляється переступити Божого закона і втрачає життя, стає фанатиком???
Ісус казав:" Хто хоче зберегти своє життя, той його втратить, а хто втратить життя за ради мене(залишиться вірним навіть перед лицем смерти) той його отримає"
То нашо нам лікарні! Давай як будеш мати запаленя легень не лікуйся! а просто спокійно помри
RomKo-K зараз поза форумом  
Подякували 2:
mazur mikola (26.12.2010), Sonja (04.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 08:56 #855642   #96
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Щоб бути Свідком Єгови потрібно бути охрещеним, а не просто читати літературу, чи приходити на зібрання! Хотя для людей хватить побачити у когось вартову башту в руках і вже кажуть о Свідок Єгови пішов!
Ваше хрещення, просто формальність, ви ж самі кажете, що це тільки символ, а не свята тайна. Тому свідком є той, хто насмішається з віри батьків, як зомбі ходить проповідувати вартову башню і має настільки промиті мізки, що може померти через відмову від крові, бо сліпо вірить в догми вартової башні.
nadan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sonja (04.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 09:05 #855652   #97
nadan
 
Аватар для nadan
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Ти чимось нагадуєш Петра, який почав відговорювати Ісуса іти в Єрусалим,коли взнав, що Той має там смерти! Фактично Петро пропонував Ісусу зберегти власне життя і знехтувати Божим законом, але Ісус суворо докорив Петрові(назвав його сатаною) , бо той думав про земне, а не про Боже!
" І відповів сатана Господеві й сказав: Шкіра за шкіру, і все, що хто має, віддасть він за душу свою. "(Йов 2:4)
Тут сатана каже,що кожна людина знехтує божим законом лише щоб зберегти власне життя! Ось чому Ісус назвав Петра сатаною, бо поставивши життя вище Божого Закону, Петро давав рацію сатані, що казав "шкіра за шкіру".
І взагалі, чому, коли хтось віддає власне життя за Батьківщину(наприклад) стає героєм, а коли відмовляється переступити Божого закона і втрачає життя, стає фанатиком???
Ісус казав:" Хто хоче зберегти своє життя, той його втратить, а хто втратить життя за ради мене(залишиться вірним навіть перед лицем смерти) той його отримає"
Завал..... Це ж як тобі промили мізки, щоб через сумнівні фантазії старих пердунів з Брукліна, ти погодився вмерти, бо ніби то Бог заборонив переливати кров!!! Це чергова брехня! В Біблії ніде нема такої заборони. Порівнювати таку дурість з героїзмом, чи тим більше, жертвою Христа, ознака фанатизму і зомбування. Свідки які йдуть на смерть, через їх догму про кров, просто дурні. Ніякої заслуги вони в Бога не мають і є просто самогубцями. Біблія ніде, жодним словом, не забороняє переливати кров, хоча б тому, що тоді це було невідомо. Є заборона їсти кров, а не переливати, якщо свідки настільки тупі, що не бачать в цьому різниці, то вони попадають в гідну їх фанатизму релігію.
nadan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ecosvyat (25.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 10:16 #855749   #98
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата То нашо нам лікарні! Давай як будеш мати запаленя легень не лікуйся! а просто спокійно помри
Ще одна брехня, яку часто закидають Свідкам Єгови є те, що вони мол відмовляються від лікування! Це брехня з брехні!!! Це всеодно, що коли хтось категорично відмовляється від якоїсь онієї страви і за це його називають голодаючим і що він відмовляється від їжі!Так і Свідки Єгови категорично відмовляються лише від переливання крові, але завжди погоджуються прийняти якесь інше альтернативне лікування!!!Свідки цінують життя і завжди шукають найкраще лікування!Просто медикам набагато проще перелити кров, ніж взятись лікувати без неї! Доречі на сьогодні у всьому світі, медики починають відмовлятися від переливання крові, яке завжди несе в собі небезпеку, це теж підтверджувалось у фільмі приведеним нижче!!
Цитата Є заборона їсти кров, а не переливати, якщо свідки настільки тупі, що не бачать в цьому різниці, то вони попадають в гідну їх фанатизму релігію.
Якщо медик забороняє вживати наприклад алкоголь пацієнту, то це означає заборону введення алкоголю любим методом в організм, чи ти стверджуватимеш, що медик заборонив лише пити , але коли ввести алкоголь в вену, то можна?
Цитата Тому свідком є той, хто насмішається з віри батьків,
Ти добре примітив, що наша віра, яку нам втирають з дитинства є лише віра, яка будується на традиції, а не на Св"ятому Писанні!
"Хто більш, як Мене, любить батька чи матір, той Мене недостойний. "(Матв.10:37)
Як ти думаєш, що буде мудріше, вірити у віру наших батьків, яка закликає молитись до мокрих плям на стінах, чи всетаки задуматись і прийняти те, про що навчав Ісус?
Ти так і не відповів на рахунок відправ біля п"ятна на стіні, я чекаю!
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Подякували 4:
Lео (10.03.2009), Tamila (21.10.2009), Щипа (10.03.2009), Yuliy (20.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 10:30 #855770   #99
Щипа
В запитанні життя...
 
Аватар для Щипа
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Ще одна брехня, яку часто закидають Свідкам Єгови є те, що вони мол відмовляються від лікування! Це брехня з брехні!!! Це всеодно, що коли хтось категорично відмовляється від якоїсь онієї страви і за це його називають голодаючим і що він відмовляється від їжі!Так і Свідки Єгови категорично відмовляються лише від переливання крові, але завжди погоджуються прийняти якесь інше альтернативне лікування!!!Свідки цінують життя і завжди шукають найкраще лікування!Просто медикам набагато проще перелити кров, ніж взятись лікувати без неї! Доречі на сьогодні у всьому світі, медики починають відмовлятися від переливання крові, яке завжди несе в собі небезпеку, це теж підтверджувалось у фільмі приведеним нижче!!


Востаннє редагував Щипа: 10.03.2009 о 10:35.
Щипа зараз поза форумом  
Подякували 4:
Богдан:-)) (10.03.2009), Lео (10.03.2009), Tamila (21.10.2009), Yuliy (20.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2009, 10:30 #855772   #100
RomKo-K
 
Аватар для RomKo-K
Типово Відповідь: Знайомтесь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Як ти думаєш, що буде мудріше, вірити у віру наших батьків, яка закликає молитись до мокрих плям на стінах, чи всетаки задуматись і прийняти те, про що навчав Ісус?
А молитись на свої книжички це типу нормально!
RomKo-K зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mazur mikola (26.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Зачинена тема

Мітки
біблія, релігія, свідки єгови



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:19.