Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Emigryvatu??? Kydu...

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.03.2004, 19:05 #8637   #81
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово

Цитата
Допис від miya_ntl
Цитата:
Допис від Zavgosp
а от у столицю я наприклад обовязково переїду..
для чого ж переїжати у столицю??? хіба ти тут - у тернополі - не можеш нічого зорбити??????????????????????

Aga, a poguvesh 1 rik v stoluci i vurishush rvatu zvidsu....yakuy garant sho ne zrobusvshu nichogo v Ternopoli tu dobyeshsia chogos v Kyivi
kapoeira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2004, 06:14 #8653   #82
ads
Guest
Типово

2 Завгосп: якщо всі так само будуть думати, то Тернопіль ніколи не піднім.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2004, 09:20 #8658   #83
D. Aven
Типово

Не Тернопіль треба піднімати, а себе.
Тоді Тернопіль би сам піднявся.
D. Aven зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2004, 10:42 #8665   #84
Thief
Типово

Цитата:
Допис від gsv
як ти выдчуэш себе людиною серед чужих? хто тебе там зрозумыэ? Ну маєш ти тут 300-400 грн., а тм тих євриків... але переконаний що коєфіцієнт цін збиває все на рівну планку... Ніколи нас там не будуть поважати, бо ми самі не поважаєм свої країни!!!
Наші за кордоном - це ті самі цигани, тільки трошки прагнуть працювати...
І про що спор? Про патріотизм - да, виїхавши його немає. Про якість життя? Да, виїхавши, заробивши, заробляючи одночасно живучи, приїхати і жити тут в 20 раз краще, ніж хто небудь хто працює тут. Не нада тикати на когось, бо згадаю їх предків.

Конкретно до тебе, питання, чи можеш ти позволити собі в свої роки Квартиру, все в квартиру, машину і кожен день на ній їздити, поїздку бодай раз на рік десь на атлантичний океан, подзвонити вільно в любий момент до друга за кордон, без споглядів на табло, скільки секунд говориш і таких прикладів безліч. Я вчора приїхав з закордону - мене ще тіпає... нашим магазинам не те що далеко *це я про наші супермаркети*, вони в порівнянні - маленькі запущені комірки... Як би там не говорили - це сумно...
Про життя в гуртожитку і писати про щасливе життя я вже писав...
Thief зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2004, 13:50 #8681   #85
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Цитата:
Допис від Zavgosp
2 viva
респект..

2 cheesy, iriska та інші
антиреспект.. шо за тупа тяга.. зафлуджувати тему беззмістовними зайвими постами.. пишете заради писання??

по темі:
виїжджає той хто не здатний ні фіга зробити тут..
еміграція - це занадто просто і тупо..

а от у столицю я наприклад обовязково переїду..
Неа виїжджає не той хто не здатний ніфіга зробити,а той в кого немає тут ресурсів для цього,а якщо ти розумний і винахідливий то в любомі місці продвинешся
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2004, 14:54 #8688   #86
viva
 
Аватар для viva
Типово

Є такий вислів - добре там, де нас нема.
Це прислів*я. але воно не поширюється на кожного. Я живу за іншим принципом - "там де я - там супер". І якщо я в Тернополі - то немає для мене (Я говорю тільки за себе) місця кращого на планеті. Якщо ж мені колись доведенться поїхати до Києва. Торонто. Майамі і ще Бог знає де, то й там я буду почуватись просто супер. Але це не означає, що я маю хоча б маленький намір жити де-небудь, як не в Тернополі. І хай супермаркети - це маленькі комірки і магазини - повне барахло - я тут живу, тут мої близькі, рідні, знайомі, приятелі, партнери. колеги.
Я почуваюсь комфортно і все тут.
Може для когось Київ - це все - не сперечатимусь, або ж США - найкраща країна світу - може й так. Але свою домівку я не збираюсь покидати. Хіба що обставини зміняться.
viva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2004, 15:06 #8690   #87
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Цитата:
Допис від viva
Є такий вислів - добре там, де нас нема.
Це прислів*я. але воно не поширюється на кожного. Я живу за іншим принципом - "там де я - там супер". І якщо я в Тернополі - то немає для мене (Я говорю тільки за себе) місця кращого на планеті. Якщо ж мені колись доведенться поїхати до Києва. Торонто. Майамі і ще Бог знає де, то й там я буду почуватись просто супер. Але це не означає, що я маю хоча б маленький намір жити де-небудь, як не в Тернополі. І хай супермаркети - це маленькі комірки і магазини - повне барахло - я тут живу, тут мої близькі, рідні, знайомі, приятелі, партнери. колеги.
Я почуваюсь комфортно і все тут.
Може для когось Київ - це все - не сперечатимусь, або ж США - найкраща країна світу - може й так. Але свою домівку я не збираюсь покидати. Хіба що обставини зміняться.
Під твої слова ше би гімн включити і Все--паТріОТе!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2004, 15:30 #8693   #88
viva
 
Аватар для viva
Типово

Я не хочу хизуватись. бо деяким такий вираз патріотизму - як сіллю під хвіст.
viva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2004, 16:38 #8702   #89
ads
Guest
Типово

Viva: "Звісно, ніяких угод я не підписувала, хоча я не боюсь стати безробітною - бо не буду БЕЗРОБОТНОЮ - якщо матиму здоров*я і можливості, то не сідітиму склавши руки і не чекатиму подаяння".

Viva, не дивлячись на те, що ти грубiяниш (що не є добре) i взагалi реагуєш занадто агресивно, я тобi бажаю (вiд душi, адже сьогоднi 8 Березня) мати це здоров`я i цi можливостi.
А... а... якщо ти... ну... одного зовсiм не чудового дня... ну... не будеш їх мати? Нi цього здоров`я, нi цих можливостей? I, врештi-решт, колись же i молодостi вже не будеш мати? Що буде тодi?
Треба дуже думати, що буде, "а якщо". Треба...
Це не є "подаяння", Viva . Це звичайнiсiнька ТУРБОТА ДЕРЖАВИ ПРО CВОЇХ ГРОМАДЯН. Цi пiльги - те, що по праву належить громадянам, бо вони платять державi ПОДАТКИ. Податки в Українi, до речi, теж нiбито нiхто не вiдмiнив.

Viva: "Взагалі балдьожно сидіти десь за кордоном, у так завній цивілізації - умнічати та вчити мєсних".

Я, Вiвочка, нiкого НЕ ВЧУ. Де ти бачила, що я ВЧУ? I чому саме я ВЧУ?

Viva: "А так - емігрувати - турбота для дурнів".

Ой, Viva-Viva... Ну, що тут скажеш? (Зiтхаю). Cвоїм висловом ти показуєш свою культуру i вихованiсть. Вiрнiше, вiдсутнiсть вищевказаного. Бiльше того - цим ти не поважаєш свободу вибору кожної людини в цивiлiзованому суспiльствi, i свободу пересування.
Тут, в цiй країнi, де я живу, iмiгрантiв мiльйони. З усiх країн. I я впевнена, що їм би ти цiєї фрази ("емiгрувати - турбота для дурнiв") не сказала. Не сказала б моїй викладачцi нiмецької - нiмкенi (а значить, iмiгрантцi, бо живе ж вона тут, в Британiї), не сказала б моїй однокурсницi-норвежцi, не сказала б моїй подрузi-француженцi... Cоромно б стало. Чи не так? А землякам - можна. Ну хто вони такi, тi земляки?
Тобi просто нема чого вiдповiсти на моє зауваження про кредити. Нема, бо це правда. Як є що заперечити - заперечуй ЦИВIЛIЗОВАНО, без грубощiв та образ. Якщо нема що заперечувати, а погоджуватися не хочеться - можна промовчати. Але не опускатися до перекручування фактiв та звичайнiсiньких грубощiв.

P.S. Вiтаю тебе зi святом 8 Березня.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2004, 17:00 #8703   #90
viva
 
Аватар для viva
Типово

Дякую за привітання - це взаємно.
У кожному слові - назіданіє. Я вже стара кляча і можу дозволити собі виражати те. що думаю. І використовувати такий тон. який захочу. Я поїздила світом і в гробу бачила такі всевдо країни, де про людей турбуються. Те що норвежці, французи та інші іздять світом - це не еміграція =а глобалізація із усіма наслідками. Це потрібно знати і розрізняти.
Такі наслідки є як позитивними, так і негативними.
viva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2004, 17:26 #8708   #91
ads
Guest
Типово

Нi, Viva, це якраз емiграцiя. Тому що я говорю в даному випадку не за тих, хто просто їздить свiтом (тобто подорожує), а за тих, хто переїжджає ЖИТИ в iншу країну ПОCТIЙНО. Неважливо, з якої країни людина - емiграцiя є емiграцiя. Та ж сама Норвегiя, наприклад, не є країною Євросоюзу. I тому права моєї однокурсницi-норвежки, в якої звичайна студентська вiза тут, є АБCОЛЮТНО ТАКИМИ CАМИМИ, як i в українки в аналогiчнiї ситуацiї. I такi самi обов`язки. I якщо вона захоче IМIГРУВАТИ сюди, тобто оселитись постiйно - в неї такi самi ж труднощi, як i в українцiв. Ну такi самiсiнькi - привiлеїв немає НIЯКИХ.
А за твоєю логiкою, то що ж тодi виходить - норвежцям-французам-американцям можна, а нам - "нє-нє"?
Ой, ти дуже-дуже НЕПРАВА щодо глобалiзацiї. Cепаратистський i нацiоналiстичний рух в УCIХ країнах Європи є зараз таким сильним, яким вiн не був НIКОЛИ з часiв II Cвiтової вiйни. Повiр менi. Я це не просто так кажу - у нас в uni такий предмет є, "Cучасна Європа" називається.
I до чого тут "стара кляча"? Я теж не маленька. I я не тiльки i не стiльки про тон (я ж його не чую - ми ж не в реалi спiлкуємося), скiльки про слова, якi ти вживаєш. Cкiльки б тобi не було рокiв, обзивати i ображати людей ти не маєш права. I звинувачувати їх БЕЗПIДCТАВНО не маєш права, подобається це тобi чи нi.
А ти грубiяниш, ой грубiяниш... Продовжуєш... "В гробу бачила", кажеш? Ну-ну...
Та й про людей тут таки турбуються...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2004, 17:47 #8710   #92
viva
 
Аватар для viva
Типово

Наташі:
І чого так нервуватись - в моїх словах поки що не має брутальності. Якщо вона тобі відчувається - то лише тобі і це твоя проблема. Я маю свою позицію і просто її виражаю. Посиділа б ти на інших форумах - одразу б відчула різницю. І слова мої не потрібно перекручувати - ти домислюєш те, чого насправді не має. І приписувати мені якість власні враження також не варто. Стосовно глобалізації - я мало помиляюсь, оскільки 10 років спеціалізуюсь на міжнародній економіці і відповідаю за КОЖНЕ своє слово.
viva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2004, 19:03 #8716   #93
Thief
Типово

хм, а мені здається що всетаки Ви, пані ВіВо, розмовляєте не виховано, навіть зважаючи на вік і "досвід". Про 10-ти річний досвід. В мене теж були викладачі, які в свому предметі вже більше 20 років, але це не значить, що я когось з них по знаннях не вставлю. Тому ще раз кажу, перед тим як щось писати, доказувати, а в Вашому випадку, це ще й нав"язування своєї думки - потрібно розвиватись не тільки між парами чи домашніми проблемами сидячи на форумі.
Thief зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2004, 02:42 #8729   #94
kapoeira
 
Аватар для kapoeira
Типово

Цитата:
Допис від viva
Є такий вислів - добре там, де нас нема.
Це прислів*я. але воно не поширюється на кожного. Я живу за іншим принципом - "там де я - там супер". І якщо я в Тернополі - то немає для мене (Я говорю тільки за себе) місця кращого на планеті. Якщо ж мені колись доведенться поїхати до Києва. Торонто. Майамі і ще Бог знає де, то й там я буду почуватись просто супер. Але це не означає, що я маю хоча б маленький намір жити де-небудь, як не в Тернополі. І хай супермаркети - це маленькі комірки і магазини - повне барахло - я тут живу, тут мої близькі, рідні, знайомі, приятелі, партнери. колеги.
Я почуваюсь комфортно і все тут.
Може для когось Київ - це все - не сперечатимусь, або ж США - найкраща країна світу - може й так. Але свою домівку я не збираюсь покидати. Хіба що обставини зміняться.

Viva putannia: Zavtra tobi proponyyut roboty v USA na rik, ale tiku samiy mogna jihatu,oplata samo soboyu klasno+robota sho tobi podobayetsia, tu b pogodulasia ny ne tilku Viva, ale vsi hto kage pro svoye pochyttia patriotuzmy
kapoeira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2004, 06:09 #8732   #95
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від Thief
Конкретно до тебе, питання, чи можеш ти позволити собі в свої роки Квартиру, все в квартиру, машину і кожен день на ній їздити, поїздку бодай раз на рік десь на атлантичний океан, подзвонити вільно в любий момент до друга за кордон, без споглядів на табло, скільки секунд говориш і таких прикладів безліч. Я вчора приїхав з закордону - мене ще тіпає... нашим магазинам не те що далеко *це я про наші супермаркети*, вони в порівнянні - маленькі запущені комірки... Як би там не говорили - це сумно...
Про життя в гуртожитку і писати про щасливе життя я вже писав...
Хто сказав що я нарікаю на життя?
поняття "гуртожиток" - ростяжиме
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2004, 10:09 #8748   #96
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово

Мдя...сумно мені якось стає із вашим слів
Дужеее важко жити на Україні з однієї сторони, хоч із іншої сторони деякі речі дуже просто можна зробити, граючись. Я , якщо чесно, поїхала б кудись, скажем в ту саму Чехію, де я вже жила декілька років, якщо людина хороша, її усюди будуть поважати. А хамство наше мене вже достало! всюди з тобою розмовляють як ніби, ти прийшов просити грошей взайми. Втікала б від хамства, від грязюки, розбитих доріг...від всього безладу. Скажете, потрібно не втікати, а щось робити! а що я одна зроблю? Всіх влаштовує таке, тому що людини чим день зліші стають, агресивніші...я нехочу жити в такому оточенні. Я себе тут, у себе вдома, почуваю, навіть гірше, чим на чужині...
Багато можу писати, але який сенс? Думаю думку мою прослідкували?
Trader_Lena зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2004, 13:10 #8758   #97
viva
 
Аватар для viva
Типово !

[quote="Thief"]хм, а мені здається що всетаки Ви, пані ВіВо, розмовляєте не виховано, навіть зважаючи на вік і "досвід". Про 10-ти річний досвід. В мене теж були викладачі, які в свому предметі вже більше 20 років, але це не значить, що я когось з них по знаннях не вставлю. Тому ще раз кажу, перед тим як щось писати, доказувати, а в Вашому випадку, це ще й нав"язування своєї думки - потрібно розвиватись не тільки між парами чи домашніми проблемами сидячи на форумі.[/quote

Не одна я, виявляэться, не вихована. Стосовно того, що хтось може "ВСТАВИТИ" мене з предменту - я тільки вітаю це і не боюсь конкуренції, я завжди рада мудрій молоді - але це коли не просто виклик - а аргументований вислів.
Стосовно розвитку - тут відчувається іронія - я дарма! Не побоюсь сказати, що за динамікою свого розвитку я досить далеко. Я не боюсь робити відкрите змагання із моїми студентами - ставлю залік чи екзамен тим, хто задасть мені таке питання, на яке я не зможу грунтовно і цікаво відовісти. Багато на таке осміляться? І я тут не горжусь і не хизуюсь - а виставляю для себе стандарт, "планку", яку постійно змішуюю до верху. І розвиваюсь я не між парами і формумом - а постійно.
viva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2004, 13:20 #8759   #98
viva
 
Аватар для viva
Типово

[quote="
Viva putannia: Zavtra tobi proponyyut roboty v USA na rik, ale tiku samiy mogna jihatu,oplata samo soboyu klasno+robota sho tobi podobayetsia, tu b pogodulasia ny ne tilku Viva, ale vsi hto kage pro svoye pochyttia patriotuzmy[/quote]

Я зараз знахожусь на такому етапі, коли б мені досить важко погодитись на таку заманливу пропозицію. Як я вперше їздила до Штатів на півроку - я їхала і плакала. Іхала - тому, що боялась втратити можливість відвідати країну, а плакала - що ця поїздка порушувала усі моїжиттєві плани - у бізнесі, у роботі. у сім*ї, і т.п.
Зараз би мені вирішитись на таку поїздку ще важче це при тому, що в мене було 2 пропозиції дійсно хзалишитись на достойних місцях та постійно виникають можливості ще раз поїхати. Можливо вони в мене є, тому що я не хому їхати. Ось парадокс. Так що з моїм почуттям патріотизму приваблива пропозиція не пов*язується.
viva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2004, 16:12 #8776   #99
ads
Guest
Типово

До Вiви.

"І чого так нервуватись - в моїх словах поки що не має брутальності".

Поясни менi, будь ласка, з чого ти взяла, що я нервуюсь. Менi це дуже цiкаво. Я тiльки усмiхаюсь - i про це свiдчать смайлики, якi я i в попередньому повiдомленнi вжила.
Я казала не про брутальнiсть в твоєму повiдомленнi, а про бажання образити i принизити людей, якi просто мають IНШУ думку, яка вiдрiзняється вiд твоєї, i зробили CВIЙ ВЛАCНИЙ ВИБIР. Це є невихованiсть i неввiчливiсть.

"Я маю свою позицію і просто її виражаю".

Виражати свою позицiю можна i БЕЗ ОБРАЗ. Чи ти вважаєш, що так стане переконливiше?

"Посиділа б ти на інших форумах - одразу б відчула різницю.

Ну от... Це вже стало за всi рамки вилазити".
З чого ти, Вiвочка, взяла, що я НIКОЛИ НЕ БУЛА НА IНШИХ ФОРУМАХ? Можеш менi це пояснити? Ще й як була, тiльки от часу вiльного в мене не так i багато, тому я на даний час обмежуюся "лише" трьома
Твоє БЕЗАПЕЛЯЦIЙНЕ ствердження того, чого ти просто НЕ ЗНАЄШ, не є дуже розумним.
I якщо в деяких iнших форумах опускаються до образ i навiть матюкiв - то що ти маєш на увазi? Що це повинно бути зразком поведiнки? I що тут всi повиннi радiти хоч тому, що ти не матюкаєшся (а слова про тупiсть - це ще "цветочки")?

"І слова мої не потрібно перекручувати - ти домислюєш те, чого насправді не має".

Ой, та невже? I тiєї твоєї фрази, що емiграцiя - це тупiсть, теж не було?

"Стосовно глобалізації - я мало помиляюсь, оскільки 10 років спеціалізуюсь на міжнародній економіці і відповідаю за КОЖНЕ своє слово".

Поясни менi, будь ласка, ЧОМУ, коли виїжджають французи, нiмцi, голандцi, норвежцi, швейцарцi, американцi, канадiйцi i т.п. - то це є ГЛОБАЛIЗАЦIЯ, i їм виїжджати МОЖНА (Viva дозволила ), а якщо виїжджають українцi, то це є ЕМIГРАЦIЯ, i це вже НЕ МОЖНА, i це вже - тупiсть, i взагалi мало не лайливе слово?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2004, 16:25 #8780   #100
viva
 
Аватар для viva
Типово

Давай ми не будемо змішувати потреби французів, німців, і т.п. і українців (або вихідців з східно-європейських країн). Європейці зажди мали ширші права стосовно вільного права пересування територією західних європейських країн. Ми не маємо таких прав, не мали і не знаю, чи будемо мати рівноцінні права в майбутньому.
Такі люди вкладають інше значення у поняття "еміграція". Для них довге проживання в іноземниій країні не вважається еміграцією - швидше міграцією або мобільністю. Чого не скажеш про нас.
Ми, на жаль, не можемо сказати те ж саме про себе.
У більшості наші громадяни мріють про виїзд, усе їм здається у рожевому світлі, вони швидко переймають так сзвану первинну культуру - образ життя, матеріальні стандарти, традиції і преференції.
Вони швидше проникаються лояльністю до приймаючої країни і сприймають її за найкращу країну - через кращий соціальний захист (можливо, але сумнівно), кращу банківську систему (підтримую, але не все так просто), або вищий рівень закордонного сприйняття (через ширший вибір матеріальних елементів). До речі, цн не моя точка зору, а працівників ряду закордонних посольств.
viva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:05.