Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Виїзд в Англію

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.06.2014, 10:51 #2411812   #41
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

трохи правда, трохи ні. Польські доки є 2 варіантів. По 1 - якщо не Василь з Розчепіренська, шанси пройти 9 з 10, по другому - 50на 50. якщо знаєш мову і хоть щось вмієш робити (крім купи в туалеті), то будеш мати на старт 300-350 паундів в тиждень. яякщо болить зуб і нарвав - береш в руку 50 фунтів, їдеш до бабая і рвеш зуб..на рахунок бариг і фур - це актуально для вихідців зі сходу, причому далекого...є інші кращі варіанти попадання на острови...найкраще зробити візу, і безпроблемно полетіти, хоча візи без твоєї втрати бабла в тернополі ніхто не робить апріорі...крім доків з роботи і довідки з банку є ще купа обовязкових речей, незнаючи яких ти получиш відмову. тому підхід повинен бути серйозним. в англії кожен заробляє у міру своїх можливостей, хтось 50 фунтів в день, хтось 120, хтось пє півко і валяється в ровах, а хтось біла людина!жодна країна Європи не дасть заробити такий кеш, як Англія. плюс польських доків перед візою туристичною в тому, що в тебе ці доки залишаються на руках, і на островах ти робиш собі ЮТР номер, банк, а мінус - геморойний доїзд на острови. віза - це безпроблемне попадання в Англію, але з туристичкою ти нічого не зробиш для роботи, прийдеться знов купляти там доки, причому нормальні....тому моя порада тим хто хоче туди - спочатку попробувати зробити візу( тільки через нормальну контору), а якщо не получиться - брати польскі папери 1 категорії і в путь-дорожку!! якщо якісь у когось питання, в ПП...

Ну про 300-350 старт Ти загнув трохи,це при умові якщо мама+тато+всі родичі там і тобі поможуть..
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 01.07.2014, 14:18 #2414113   #42
Arribo
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
трохи правда, трохи ні. Польські доки є 2 варіантів. По 1 - якщо не Василь з Розчепіренська, шанси пройти 9 з 10, по другому - 50на 50. якщо знаєш мову і хоть щось вмієш робити (крім купи в туалеті), то будеш мати на старт 300-350 паундів в тиждень. яякщо болить зуб і нарвав - береш в руку 50 фунтів, їдеш до бабая і рвеш зуб..на рахунок бариг і фур - це актуально для вихідців зі сходу, причому далекого...є інші кращі варіанти попадання на острови...найкраще зробити візу, і безпроблемно полетіти, хоча візи без твоєї втрати бабла в тернополі ніхто не робить апріорі...крім доків з роботи і довідки з банку є ще купа обовязкових речей, незнаючи яких ти получиш відмову. тому підхід повинен бути серйозним. в англії кожен заробляє у міру своїх можливостей, хтось 50 фунтів в день, хтось 120, хтось пє півко і валяється в ровах, а хтось біла людина!жодна країна Європи не дасть заробити такий кеш, як Англія. плюс польських доків перед візою туристичною в тому, що в тебе ці доки залишаються на руках, і на островах ти робиш собі ЮТР номер, банк, а мінус - геморойний доїзд на острови. віза - це безпроблемне попадання в Англію, але з туристичкою ти нічого не зробиш для роботи, прийдеться знов купляти там доки, причому нормальні....тому моя порада тим хто хоче туди - спочатку попробувати зробити візу( тільки через нормальну контору), а якщо не получиться - брати польскі папери 1 категорії і в путь-дорожку!! якщо якісь у когось питання, в ПП...

Ну про 300-350 старт Ти загнув трохи,це при умові якщо мама+тато+всі родичі там і тобі поможуть..
недавній приклад... 22 квітня прилетів чувак з Тернополя (друга брат, і друг попросив мене помогти), мова мінімальна, але шарить в малюванні, шпаклюванні, відкосах і тд...я його привів до друга англіка, який має свою будівельну конторку, той 3 дні поробив у нього, і Роні каже, що бере його на роботу. 7 паундів година, 10 годин день на старт.(умова що гроші його перекидає мені на карточку, і я даю свою ЮТРку)..чувак успішно працює по сьогоднішній день і каже, чого я раніше не поїхав)))) просто якщо ти ноль - і тебе там зустрічає ноль - то в результаті багато шансів отримати на початок ноль...потім все залежить від тебе...

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від Roksi23 Переглянути допис
Всім привіт. Хочу запитати поради або консультації по такій ситуації. Мій чоловік-поляк і ми вирішили поїхати в Англію.Я дістала довуд особісти польки,яка похожа на мене. Скажіть який ризик і вірогідність що нічого не запідозрять. Якщо так,яка відповідальність? Тюрма,штраф,депортація?
все залежить від твого коридору..якщо все зробиш правильно - в тебе гарні шанси пройти...в Європі зараз є 2 гепи для проїзду...якщо неправильно - поїдеш - впадеш...90% айді точок на перетині ЮК з 2013 року оснащені приборами, які вимірюють відстань від вуха до носа, лоба і тд, і порівнюють з твоїми. якщо попадеш на таке - 100% влипла. далі..якщо докажуть що ти навмисно підтусила доки - це серйозно, якщо взнають в кого ти купила і доведуть. тоді бан на 5 років ЄС, 470 євро штраф, від 8 до 60 днів тюрми і шпіц в дупу додому...в кращому випадку, якщо будеш мудро спригувати, заберуть лівак, пару днів потримають, і випровадять додому..анулюють шенген (якщо був). тому все в твоїх руках!

Востаннє редагував Arribo: 01.07.2014 о 14:18. Причина: Пізніше додано
Arribo зараз поза форумом  
Старий 01.07.2014, 15:28 #2414132   #43
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

[QUOTE=Arribo;2414113]недавній приклад... 22 квітня прилетів чувак з Тернополя (друга брат, і друг попросив мене помогти), мова мінімальна, але шарить в малюванні, шпаклюванні, відкосах і тд...я його привів до друга англіка, який має свою будівельну конторку, той 3 дні поробив у нього, і Роні каже, що бере його на роботу. 7 паундів година, 10 годин день на старт.(умова що гроші його перекидає мені на карточку, і я даю свою ЮТРку)..чувак успішно працює по сьогоднішній день і каже, чого я раніше не поїхав)))) просто якщо ти ноль - і тебе там зустрічає ноль - то в результаті багато шансів отримати на початок ноль...потім все залежить від тебе...

Про що Я і казав - при умові якщо хтось поможе з не чужих людей то це реально...
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 02.07.2014, 12:33 #2414437   #44
Arribo
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

[quote=Tommygun;2414132]
Цитата
Допис від Arribo Переглянути допис
недавній приклад... 22 квітня прилетів чувак з Тернополя (друга брат, і друг попросив мене помогти), мова мінімальна, але шарить в малюванні, шпаклюванні, відкосах і тд...я його привів до друга англіка, який має свою будівельну конторку, той 3 дні поробив у нього, і Роні каже, що бере його на роботу. 7 паундів година, 10 годин день на старт.(умова що гроші його перекидає мені на карточку, і я даю свою ЮТРку)..чувак успішно працює по сьогоднішній день і каже, чого я раніше не поїхав)))) просто якщо ти ноль - і тебе там зустрічає ноль - то в результаті багато шансів отримати на початок ноль...потім все залежить від тебе...

Про що Я і казав - при умові якщо хтось поможе з не чужих людей то це реально...
Саме так...як повезе...якщо не вмієш ніфіга робити і не знаєш мови і не маєш документів - початок буде важкий...в Лондоні життя дороге..чи ти на роботі чи вдома - за все треба платити..при мінімумі - 400 фунтів місяць точно йде..якщо сінгл - 600 з хавчиком і проїздом..а робота якщо мінімальна то 50 паундів день, 25 робочих днів - 1250 королев...в першому варіанті 1300 баксів відложиш, в другому 1000...але ноги додому будеш волочити з роботи і руки тягнути по землі, і згадувати як добре вдома і чого я такий придурок сюди приїхав....якщо витримаєш 3-4 місяці - ти на коні...)))
Arribo зараз поза форумом  
Старий 02.07.2014, 14:33 #2414467   #45
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

[quote=Arribo;2414437]
Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис

Саме так...як повезе...якщо не вмієш ніфіга робити і не знаєш мови і не маєш документів - початок буде важкий...в Лондоні життя дороге..чи ти на роботі чи вдома - за все треба платити..при мінімумі - 400 фунтів місяць точно йде..якщо сінгл - 600 з хавчиком і проїздом..а робота якщо мінімальна то 50 паундів день, 25 робочих днів - 1250 королев...в першому варіанті 1300 баксів відложиш, в другому 1000...але ноги додому будеш волочити з роботи і руки тягнути по землі, і згадувати як добре вдома і чого я такий придурок сюди приїхав....якщо витримаєш 3-4 місяці - ти на коні...)))
Я вкурсі, 6 років майже там попрацював
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 02.07.2014, 18:52 #2414547   #46
Roksi23
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Я так і не знаю конкретної відповіді Як запідозрять, то відпустять з Богом чи посадять? Бо я вже і не знаю як себе налаштовувати. Якщо їхати поромом то теж перевіряють лінійкою відстань від вуха до носа?
Roksi23 зараз поза форумом  
Старий 07.07.2014, 12:49 #2416179   #47
Roksi23
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

А тепер розкажу вам,форумчани як я їхала в Англію поромом з Дюнкерки на справжньому довуді(дівчина схожа на мене на 60 %) Я вже в Англії другий день.Так-от,Їхала я з чоловіком(він поляк) власною машиною. На французькій контролі проблем не було,їм по-барабану. Наступна будка-англійська. Так як я спала і не зразу зрозуміла де я і що я,то часу нервуватися не було. Так краще коли спонтанно і ти себе не накручуєш. Так-от, Бере англічанка в руки мій довуд,білет на пором і через 3 секунди каже "Thats not ladys face". І тут залишаться молитися ,бо якщо вона побачить що риси обличчя не співпадають то кришка. Якщо одразу глянути то я не була схожа,лише якщо уважно дивитися на ніс,рот,очі то все сходиться. Власне цілу хвилину вона мене роздивлялася,а я робила вигляд що сонна , і взагалі якого фіга вона до мене пристала. Цілу хвилину я молилася,схерстивши пальці. Віддала довуд і бай бай. Все,я на поромі з чоловіком. СТрах не попускав мене навіть на поромі ,в туалет бігала (якщо ви зрозуміли про що я )Зїхали ми з порому останні, тому англічани на контроль не брали,хоча вибірково вибрали собі пару машин з англійськими номерами на додаткову перевірку. Тепер пару порад тим,хто збирається їхати так як я їхала.
1. Беріть такий довуд щоб максимально бути схожим:колір очей писати може різний,а фото і зріст це найважливіше.
2. Не нервуйтеся,поводьтеся сміло,так якби вони вам були винні,а не Ви їм.
3. Білет на пором бажано брати на 6 ранку. В той час ще не день і в машині темно,навіть якщо підсвітка є.
4. Мене нічого не питали,але мову польську і англійську знати треба,хоча б елементарщину,бо чого ви тоді їдете в Англію на польських доках.
Ураїнці тут говорять по українськи вільно і не бояться їх заметуть. Я,наприклад,волію по -англійськи говорити,навіть якщо це польський магазин(я живу в місті де повно поляків,румун і латвійців).
Ті хто говорив тут про якийсь спосіб вимірювання обличчя від кінця носу до вух,то можу сказати що така фігня є в аеропортах, і я не раджу їхати в Англію таким способом. 100 % що не пройдете. А на поромі такого конролю не має,бо знають що виїдете власною машиною,хоча вони самі не вкурсі скільки нелегалів пропускають. Один митник скаже що ти схожий,другий скаже що ні...Все ще від митника залежить.
Одним словом: повезе або ні.Якщо вирішили їхати,то все обдумайте. Добре якщо ви маєте друзів або родину в Англію,і їдете до них. Легше з роботою буде і з помешканням.
Дякую за увагу. Удачі всім
Roksi23 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nleman (08.07.2014)
Старий 19.07.2014, 18:02 #2421691   #48
Ukraine1
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Добрий вечір! Випадково попав на цей форум і вирішив розповісти свою реальну історію про поїздку в Англії на пів легальну на пів ні На даний момент живу і працюю на великій фабриці в маленькому містечку в Notthinghamshire. І так 2 роки тому вирішив я поїхати в Англію так я у мене там уже жив 8 років і працював знайомий.
І так легальна частина:
1. Зробив на свій загран. паспорт Шенген візу в Польському посольстві на 90 днів
2. Поїхав в Італію Мілан на бусі
Не легальна частина:
3. В Мілані мені вручили Румунський паспорт і білет на літак
4. Я поїхав в Малпенсу в аеропорт де я попався на тому що колір очей в паспорті був написаний чорний а у мене блакитні очі, там було моє фото але навіть дитина змогла б відрізнити
5. Я відсидів добу в аеропорту в кімнаті щось типу ізолятора де мене дуже допитували хто я і звідки благо при мені не було ніяких Укр. документів і я мовчав як риба бо я не розмовляв ні на Рум. мові ні на Ітл. мові а тільки на ламаній Англійській і говорив що я їду до друга на вихідні побухати, в кінці кінців вони забрали мій Рум. паспорт, сфоткали мене зняли відбитки пальців і дали папір в якому було написано що я маю покинути Італію через 7 днів)
6. В Мілані я пожив ще 3 тижні і мені зробили новий Рум. паспорт
7. З своїм Укр. паспорт(новий Руминський сховав в труси ) ) і дійсною Шенген візою я поїхав на автобусі в Барселону, в Барселоні в аеропорту в туалеті поміняв паспорта місцями пішов на чек-ін і з Барселони полетів до Дубліна
8. В Дубліні мене зустріли накормили напоїли безкоштовно і посадили на автобус до Лондону який заїзжав на паром
9. Вуаля я в Лондоні моя поїздка тривала 26 днів но я доїхав
Саме цікаве ГРОШІ були заплачені за ці всі документи аж коли я був в Лондоні!!!

На даний момент живу і працюю все ок але уже по іншим документам, перший рік навіть достав контракт на фабриці але агентство просікло що у мене нема national insurance number і мені довелось змінити роботу Головна проблема на даний момент зробити national insurance number на ліпові документи щоб не попасти в таку саму ситуацію!
Якщо у когось є можливість помогти будь ласка напишіть! Буду дуже вдячний за будь-яку інформацію!
Ukraine1 зараз поза форумом  
Старий 21.07.2014, 15:26 #2422394   #49
Arribo
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

НІНку зробити можна, якщо ті доки в тебе нормальні і ти в них впевнений, плюс знаєш мову. 40 хвилин сауни - і нінка твоя. другий варіант - купити готовий пакет документів (банк, нінка, паспорт)...все просто! нічого складного нема для українця!!!
Arribo зараз поза форумом  
Старий 31.07.2014, 21:22 #2427607   #50
Ukraine1
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Цитата
Допис від Arribo Переглянути допис
НІНку зробити можна, якщо ті доки в тебе нормальні і ти в них впевнений, плюс знаєш мову. 40 хвилин сауни - і нінка твоя. другий варіант - купити готовий пакет документів (банк, нінка, паспорт)...все просто! нічого складного нема для українця!!!
проблема в тому що у мене тільки ID і Driver license тимбільше старого зразку. І вони на реальну людину, але це просто пластик якщо їх хтось засуне під ультрафіолет буде жопа) Інтересно яка приблизна ціна такого повного пакета доків...
Ukraine1 зараз поза форумом  
Старий 01.08.2014, 07:20 #2427750   #51
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Цитата
Допис від Ukraine1 Переглянути допис
проблема в тому що у мене тільки ID і Driver license тимбільше старого зразку. І вони на реальну людину, але це просто пластик якщо їх хтось засуне під ультрафіолет буде жопа) Інтересно яка приблизна ціна такого повного пакета доків...
Буде дорого, але якщо потрібно і є хороша робота то є сенс кпляти..Тут питання в іншому - наскільки Ти чистий пакет документів купиш? Потрібно знати в кого береш.

А варіант з фіктивним шлюбом не хочеш розглянути?Тут питання скільки є часу і наявність певних звязків...
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 03.08.2014, 17:50 #2428673   #52
Arribo
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Буде дорого, але якщо потрібно і є хороша робота то є сенс кпляти..Тут питання в іншому - наскільки Ти чистий пакет документів купиш? Потрібно знати в кого береш.

А варіант з фіктивним шлюбом не хочеш розглянути?Тут питання скільки є часу і наявність певних звязків...

Хе...тут питання слушне - про чистий і нечистий пакет доків... якщо купляти не в українців, то шанси купити чистий великі, аякщо в українців( не родичів і добрих друзів) - то вєрняк купиш фуфел...ніхто так своїх не кидає, як українці!
на рахунок фіктиву - то не так зараз просто, і плюс кеш всипаш немалий...порядка 7 тис паундів..понятно, що за 3-4 місяці ти ї відробиш, але то 10 в баксах...і не факт що все вигорить...2 місяці тому друг женився на шведці, пили горілку, тягкли баяна, палили сосну...все як положено! результат - браслети, 4 сутки інкубатора, департація з островів..хоча доки всі реальні були...тому от таке...
Arribo зараз поза форумом  
Старий 04.08.2014, 07:49 #2428797   #53
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Цитата
Допис від Arribo Переглянути допис
Хе...тут питання слушне - про чистий і нечистий пакет доків... якщо купляти не в українців, то шанси купити чистий великі, аякщо в українців( не родичів і добрих друзів) - то вєрняк купиш фуфел...ніхто так своїх не кидає, як українці!
на рахунок фіктиву - то не так зараз просто, і плюс кеш всипаш немалий...порядка 7 тис паундів..понятно, що за 3-4 місяці ти ї відробиш, але то 10 в баксах...і не факт що все вигорить...2 місяці тому друг женився на шведці, пили горілку, тягкли баяна, палили сосну...все як положено! результат - браслети, 4 сутки інкубатора, департація з островів..хоча доки всі реальні були...тому от таке...
Сестра моєї дружини зробила фіктив, буквально місяць тому получила візу і робить всі доки,ніби все ок було,каже що ні одна із їхніх служб особливо не напрягала, тільки це постановочне шоу, каже що було неприємно,з людиною якої фактично не знаєш навіть...Ну і в копійку тоже попала, десь 6 тис. ф. вийшло в загальному,каже що наречений не дуже жадний)))
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 04.08.2014, 11:35 #2428913   #54
Ukraine1
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

На рахунок того що Українці кидають своїх це гірка правда, про шлюб навіть не думав тому що дорого і не факт що пройде все на ура. У мене є тут знайомий з Латвії який робить папери з реальних людей бере скан і ліпить туда вашу фотку і підпис. Виглядає це чудо на всі 100% оригінально + всі водяні знаки є на кожній сторінці. Лишається тільки зробити Нінку. Буду пробувати.
Ukraine1 зараз поза форумом  
Старий 04.08.2014, 13:05 #2428952   #55
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Цитата
Допис від Ukraine1 Переглянути допис
На рахунок того що Українці кидають своїх це гірка правда, про шлюб навіть не думав тому що дорого і не факт що пройде все на ура. У мене є тут знайомий з Латвії який робить папери з реальних людей бере скан і ліпить туда вашу фотку і підпис. Виглядає це чудо на всі 100% оригінально + всі водяні знаки є на кожній сторінці. Лишається тільки зробити Нінку. Буду пробувати.
Я мав такі доки,далеко не факт що вам вони проканають для нінки,робиться це все на оригінальному бланку якогось паспорта спижженого/купленого у когось раніше,також з 2009 року там в Латвійських доках з червоною обкладинкою вже йде чіп з біометричними даними якщо не помиляюсь?Цікаво,скільки зараз таке задоволення коштує?
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 04.08.2014, 13:08 #2428955   #56
Ukraine1
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

У мене такий з чіпом, чіп не працює попросту він битий
Ukraine1 зараз поза форумом  
Старий 09.08.2014, 11:08 #2431050   #57
Arribo
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Я мав такі доки,далеко не факт що вам вони проканають для нінки,робиться це все на оригінальному бланку якогось паспорта спижженого/купленого у когось раніше,також з 2009 року там в Латвійських доках з червоною обкладинкою вже йде чіп з біометричними даними якщо не помиляюсь?Цікаво,скільки зараз таке задоволення коштує?
саме так, ці паси куплені за 300 євро в алкоголіків литовців (як і довуди в поляків) - самі розумієте, це просто))) там алкаш кожен другий..))потім ліплять туди твою фотку скановану, все виглядає гарно..треба брати старі паси, без чіпові..на них по європі катаєшся 100% без проблем без вїзду в СНД...НІНку зробити по них - це 2 питання..50 на 50..зараз за неї тут так взялися, що місця мало....народ пакують і приймають постійно...тут за такий пас хочуть 1500 паундів на пряму, якщо через посередників українців, то дотягує до 3 штук...
Є ще один варіант - литовський пас, з чіпом, твоя фотка, фамілія твоя, чіп твій..все твоє....от таке чудо 5 вартує...хоча воно того варте..
Arribo зараз поза форумом  
Старий 10.08.2014, 09:11 #2431339   #58
Ukraine1
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

І так на рахунок цін паспорт з битим чіпом громадянина Латвії з твоєю фоткою і підписом коштує 1700 фунтів, водійські права так само з Латвії з любими категоріями занесені в реєстри і ви без проблем в Англії в пост офісі заплатив пару копійок змінюєте на оригінальні Англійські коштують 1200. Робиться це все діло за місяць. Все провірено на собі! Питання з Нінкою залишається відкритим.... Поживем побачим як там буде!
Ukraine1 зараз поза форумом  
Старий 24.08.2014, 20:33 #2437666   #59
romatereb
Активний учасник
 
Аватар для romatereb
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

хто зараз робить документи для Англіі,порадьте серйозну людину?
romatereb зараз поза форумом  
Старий 28.08.2014, 09:31 #2438928   #60
Ukraine1
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд в Англію на польських документах.

Народ хто може помогти з роботою в Лондоні???
Ukraine1 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:00.