Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Результати опитування: У якому віці визначились з вірою в Бога?
16-19 25 46.30%
20-25 11 20.37%
після 25 9 16.67%
ще досі вагаюсь 9 16.67%
Голосували: 54. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відсутністю таких)?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.09.2010, 19:01 #1459526   #1
Frenky
 
Аватар для Frenky
Post Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відсутністю таких)?

Я став атеїстом мабуть в 19 років (зараз мені майже 23), поки не зрозумів, що Християнство (як і Іслам, але це неважливо) вчить чесноти беззаперечної слухняності: віру не потрібно доводити. А до цього не надто задумувався над існуванням бога. Молився на ніч інколи, бо так мама навчила.

Як щодо вас, форумчани? Діліться життєвими свідченнями.


упс. правильна назва: ...або відсутністю таких. Не бачу після робочого дня за компом)

Востаннє редагував Frenky: 28.09.2010 о 19:08.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 19:07 #1459529   #2
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

в 21.
Бойківчанка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 19:09 #1459533   #3
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Цитата:
Допис від Бойківчанка Переглянути допис
в 21.
В яку сторону визначилась? Що тебе підштовхнуло?
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 19:13 #1459537   #4
castor
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Frenky
ти задовбав плодити теми
castor зараз поза форумом  
Подякували 3:
ramochnik (29.09.2010), saymon (29.09.2010), Sempron (04.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 19:16 #1459538   #5
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

я подумаю про це завтра. обов*язково
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 19:20 #1459539   #6
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
Frenky
ти задовбав плодити теми
Схожа тема була про світогляд, але це трохи не те, і загнулася вона дуже швидко, при тому що всі повідомлення абсолютно не інформаційні і зводяться до "так" або "ні"
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 19:27 #1459543   #7
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
В яку сторону визначилась? Що тебе підштовхнуло?
В 13-14 років я була атеїсткою. Мабуть всі через підлітковий максималізм і якийсь юнацький бунт ними стають.
Отже, коли прийшло європейске повноліття я визначилась у протилежну сторону.

Причин багато:
- так складалось життя
- багато чого не можуть пояснити закони фізики
- я була за межами країни одна
... якось все намішалось в голові... і я прийшла до висновку

Але я б не сказала, що я віддана прихильниця теоцентризму.
Це більше схоже на науковий креаціонізм. Бо за 21 рік я так і не змогла пояснити, як створено світ без участі вищої сили
Бойківчанка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 19:28 #1459544   #8
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
що Християнство (як і Іслам, але це неважливо) вчить чесноти беззаперечної слухняності: віру не потрібно доводити.
А віру і не потрібно доводити, на те вона і віра. Ну і ніяк не можу зрозуміти як віра пов'язана з

Цитата вчить чесноти беззаперечної слухняності
І взагалі якось ви атеїсти все драматизуєте сильно. Кожен має вибір. І всюди знайдуться фанатіки.

Одні роблять добрі справи, інші звикли замолювати гріхи, треті думають, що вони свідки.

Хіба має значення коли?
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 19:39 #1459553   #9
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

вчить чесноти беззаперечної слухняності, тобто люди сприймають вірування як аксіому і крок вліво або вправо неможливий, якщо він суперечить їхнім переконанням. Це схоже на забобони. Ти їх дотримуєшся але сам не знаєш нащо воно тобі. Точніше не задумуєшся.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 19:46 #1459558   #10
Bossyj
 
Аватар для Bossyj
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Десь в 20-22 роки повністю відкинув для себе поняття "віри", зрозумівши абсурдність такого поняття. Тим самим автоматично став атеїстом по відношенню до церкви. Хоча не вважаю себе атеїстом і не згідний з законом еволюціїї.
Bossyj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 20:00 #1459567   #11
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Цитата:
Допис від Bossyj Переглянути допис
Десь в 20-22 роки повністю відкинув для себе поняття "віри", зрозумівши абсурдність такого поняття. Тим самим автоматично став атеїстом по відношенню до церкви. Хоча не вважаю себе атеїстом і не згідний з законом еволюціїї.
Нда. Я бував в церкві кожен рік на пасху, і для мене вона дуже швидко почала асоціюватися зі скринькою збору пожертвувань. Бабуля-джерелістка в дечому права (дивіться тему про забудову джерела), таке враження що церкви спеціально спростили ритуали, щоб зробити їх доступнішими для більш широкого загалу (profit).

Додано через 5 хвилин
Можливо тут є представники альтернативних течій? Ви мабуть твердо знаєте свої мотиви. цікаво почути вашу думку.

Востаннє редагував Frenky: 28.09.2010 о 20:00. Причина: Пізніше додано
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 20:10 #1459582   #12
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Це схоже на забобони. Ти їх дотримуєшся але сам не знаєш нащо воно тобі. Точніше не задумуєшся.
А якщо знаєш, що вони для твого ж блага?
Цитата люди сприймають вірування як аксіому і крок вліво або вправо неможливий, якщо він суперечить їхнім переконанням.
Можеш зробити крок вліво чи вправо проти закону гравітації?
Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Можливо тут є представники альтернативних течій? Ви мабуть твердо знаєте свої мотиви. цікаво почути вашу думку.
Слова сказані далі в жарт)
Після усвідомлення нікчемності життя людей без чогось "вищого".
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 20:12 #1459583   #13
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис
Можеш зробити крок вліво чи вправо проти закону гравітації?
Якщо б мав міцне здоров'я та купу грошей - залюбки б зайнявся космічним туризмом
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 20:25 #1459591   #14
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Цитата:
Допис від Bossyj Переглянути допис
Десь в 20-22 роки повністю відкинув для себе поняття "віри", зрозумівши абсурдність такого поняття. Тим самим автоматично став атеїстом по відношенню до церкви. Хоча не вважаю себе атеїстом і не згідний з законом еволюціїї.
А що віра до церкви тільки існує?
Вірять перед усім у Бога.
А церква - це як інстанція, яка зв"язує тебе з Богом.
Молитись і вірити можна вдома, не ходячи до церкви.
Бойківчанка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 20:49 #1459634   #15
Sustanon
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Десь після 20!!! став переконаним атеїстом!! та і то вважаю що пізно! вирішив реально дивитись на речі! бо як би ми цього не хотіли.і не молилились,але квадратне стоїть ,а кругле котится! а чудес нажаль не буває!!!!
Sustanon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 20:51 #1459638   #16
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

я як і Бойківчанка, десь в 14-15 років була атеїсткою, мабуть, через той же підлітковий "зашкал" віддчутів і почуттів. В 17 років мені попала в руки біблія сатани (хто бував на 100метрівці, мабуть, теж її читали) - книжка гать не страшна, а просто філософська і дуже легка для читання, я була в шоці, але я жила так як рекомендувала жити ця біблія (вбивство і насилля там теж заборонені), десь рік цікавилась цією фігнею, вченням А. Лавея, а потім надоїло і відтоді і до тепер є агностиком.
Вважаю, що релігію дійсно треба було б вигадати лиш для того, щоб тримати народну масу в рамках моралі, сама вважаю, що мені мозгів вистачає, щоб жити в гармонії зі світом, але в разі чого - не підставляти другу щоку, а дати по зубам
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 4:
$iD (29.09.2010), Бойківчанка (28.09.2010), Frenky (28.09.2010), windrider (26.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 20:56 #1459641   #17
Bossyj
 
Аватар для Bossyj
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Цитата:
Допис від Бойківчанка Переглянути допис
А що віра до церкви тільки існує?
Вірять перед усім у Бога.
А церква - це як інстанція, яка зв"язує тебе з Богом.
Молитись і вірити можна вдома, не ходячи до церкви.
Попробую трошки пояснити свою думку.

Віра — це сильна інтелектуальна згода, позбавлена страху помилки, із чимось на підставі свідчення іншої особи, чий авторитет людина визнає, оскільки вона бачить, що ця особа варта довіри.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D1%80%D0%B0 - це просто щоб не бути голословним.

А тепер своїми словами. На мою думку віра - це поняття набуте, тобто віра це інформація в твоїй голові, яка в ній не народилася. І, крім того, що це чужа інформація, вона ще й до того ж не підкріплена НІЯКИМИ РЕАЛЬНИМИ ФАКТАМИ.
Тобто я всеодно про бога від когось почув, хтось мені розповів. А якщо подивитись на історію, то випливає, що люди на шляху свого історичного розвитку вірили в такий брєдняк, що я зараз не можу просто так погоджуватись з кимось і брати на віру тільки через те, що так робили мої батьки і діди.
Наша віра це не більше ніж кусок нашої культури і ніяк не духовний розвиток.
Я сприймаю і говорю тільки про те, що я можу відчути, усе інше не має значення і називається ефект натовпу.

П.С. Це моя особиста думка, до якої я дійшов на протязі багатьох років пошуків. Поважаю думку кожного і нікого не збираюсь переконувати і спорити. Свідків, бажаючих розвести демагогію, прошу не турбувати і мене не лічити.
Bossyj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 21:00 #1459648   #18
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
В 17 років мені попала в руки біблія сатани (хто бував на 100метрівці, мабуть, теж її читали)
Батьки не сварили за таку літературку?))
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 21:00 #1459649   #19
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
А віру і не потрібно доводити, на те вона і віра.
ColdMineR, а що на твій погляд значить "вірити"?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2010, 21:02 #1459656   #20
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: Як і в якому віці ви визначились з релігійними поглядами (або відчутністю таких)?

Цитата:
Допис від Bossyj Переглянути допис
Попробую трошки пояснити свою думку.

Віра — це сильна інтелектуальна згода, позбавлена страху помилки, із чимось на підставі свідчення іншої особи, чий авторитет людина визнає, оскільки вона бачить, що ця особа варта довіри.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D1%80%D0%B0 - це просто щоб не бути голословним.

А тепер своїми словами. На мою думку віра - це поняття набуте, тобто віра це інформація в твоїй голові, яка в ній не народилася. І, крім того, що це чужа інформація, вона ще й до того ж не підкріплена НІЯКИМИ РЕАЛЬНИМИ ФАКТАМИ.
Тобто я всеодно про бога від когось почув, хтось мені розповів. А якщо подивитись на історію, то випливає, що люди на шляху свого історичного розвитку вірили в такий брєдняк, що я зараз не можу просто так погоджуватись з кимось і брати на віру тільки через те, що так робили мої батьки і діди.
Наша віра це не більше ніж кусок нашої культури і ніяк не духовний розвиток.
Я сприймаю і говорю тільки про те, що я можу відчути, усе інше не має значення і називається ефект натовпу.

П.С. Це моя особиста думка, до якої я дійшов на протязі багатьох років пошуків. Поважаю думку кожного і нікого не збираюсь переконувати і спорити. Свідків, бажаючих розвести демагогію, прошу не турбувати і мене не лічити.
Ось дивись.
Є 9 планет (чи за теперішніми уявлення 8 ). Я бачила Марс, Венеру, Юпітер, Статурн.
Плутону я не бачила.
Але вірю, що він є, навіть якщо я його не бачила.
Бойківчанка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:14.