Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.07.2012, 22:07 #1983011   #21
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Вітя. Я тут мав на увазі всі хритиянські церкви, Ті що вірять в Ісуса Бога.
організацію це не стосується.
Ти можеш хочаб деколи щось довге, але чисто від себе, без статтів з Пробудись і ще там якихось журнальчиків організації? чисто свою думку.
Чому в тебе немає своєї особистої думки?
яка може хоч тріііііііішечки відрізнятися від того що каже корпорація
Я тебе не хочу образити,
але хочу тебе запитати - ти робот чи людина?
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2012, 22:43 #1983048   #22
Vityab
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Вітя. Я тут мав на увазі всі хритиянські церкви, Ті що вірять в Ісуса Бога.
організацію це не стосується.
Ти можеш хочаб деколи щось довге, але чисто від себе, без статтів з Пробудись і ще там якихось журнальчиків організації? чисто свою думку.
Чому в тебе немає своєї особистої думки?
яка може хоч тріііііііішечки відрізнятися від того що каже корпорація
Я тебе не хочу образити,
але хочу тебе запитати - ти робот чи людина?
--Я і написав свою думку, а стаття та, то підтвердження моєї думки.
Якщо ви прочитали статтю, то у вас не виникло запитання, чому ж Бог не відповідає на їх молитву про мир?
Невже ви як християнин (маю надію, що ви себе вважаєте таким), не розумієте просту Біблійну істину, яка записана ось у цьому вірші.

Ефесянам 4:5 один Господь, одна вера, одно крещение,
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 01:34 #1983181   #23
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата:
Допис від Tornado Переглянути допис
Лео, ну, звичайно, що я не говорив це з точністю про всіх. В загальному сказано.
От бачиш, Tornado, навіть ти визнаєш, що загальне це не всі 100%.
Неможливо об'єднати будь-який народ цілком і повністю.
Колись, будучи політичним фанатом, зрозумів, що, для об'єднання треба прояви любові всіх і до всіх. Навіть не прояви, а зміст життя. Це було би ідеальне суспільство. Але людей, які би усвідомлювали, а саме головне підтримували таке, був мізер. Але,як на мене, це був єдиний вихід. А ще пізніше, зрозумів, ця ідея не новаторство, це "політика" Ісуса Христа.
P.S. Всім, хто спитає: Хто буде возити фекалії в ідальному суспільсві? Я погоджуюся на таку роботу.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 12:19 #1983376   #24
Coccinelle
Активний учасник
 
Аватар для Coccinelle
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Ви думаєте крще дійде,якщо написати двічі одне й те ж?

круче всіх ті ,в яких ключі від раю )))
Coccinelle зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 12:25 #1983377   #25
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Допоки церква буде мати хоч якесь відношення до грошей - НІЯК.
Socio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 12:30 #1983379   #26
Coccinelle
Активний учасник
 
Аватар для Coccinelle
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Не мати відношення церква до грошей не може за визначенням.Так як на її утримання та іноді на утримання служителів ,елементарно, потрібні кошти і про це згадується в Святому Письмі.
Але те що відношення до влади та політики вона не має мати-то факт.
Coccinelle зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Benjamin (08.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 12:49 #1983393   #27
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата:
Допис від Coccinelle Переглянути допис
Не мати відношення церква до грошей не може за визначенням.
Може. Загадайте монастирі.

Хай садять грядки, тримають господарство, і служать Богу і людям - безкорисно.

Праведні священники на таке погодяться. А ті які люблять гроші хай ідуть лісом.
Socio зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (19.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 12:55 #1983395   #28
Coccinelle
Активний учасник
 
Аватар для Coccinelle
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Може. Загадайте монастирі.
монастирі одними грядками не живуть,вони також приймають і просять пожертви ,та й їм багато не треба ,а в священників сімї.Я до цього ставлюсь з розумінням,просто багато від слабкості через гроші втрачають голови і забувають де вони і для чого.Вважаю що велика частина з них свідомо обирала цю про фесію ради статків не маючи духовного покликання насправді .
Coccinelle зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Benjamin (08.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 13:04 #1983402   #29
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата:
Допис від Coccinelle Переглянути допис
монастирі одними грядками не живуть,вони також приймають і просять пожертви ,та й їм багато не треба.
Все що їм потрібно - харчування і чорний одяг. Якщо потрібно ще щось, нехай продають те що виростили і купляють.

Цитата:
Допис від Coccinelle Переглянути допис
а в священників сімї.
А що сімї?

1. Тоді нехай оприділяються, що для них важливіше сім'я чи Бог.
2. Жінка яка виходить заміж за священника - також повинна чимось думати, і розуміти що розкішного життя в неї не буде.

Додано через 59 секунд
Цитата:
Допис від Coccinelle Переглянути допис
Вважаю що велика частина з них свідомо обирала цю про фесію ради статків не маючи духовного покликання насправді .

Яким чином їх можна виділити і звільнити з їх роботи?

Востаннє редагував Socio: 08.07.2012 о 13:04. Причина: Пізніше додано
Socio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 13:16 #1983406   #30
Coccinelle
Активний учасник
 
Аватар для Coccinelle
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Все що їм потрібно - харчування і чорний одяг. Якщо потрібно ще щось, нехай продають те що виростили і купляють.
тоді вони стануть фермерами,а не монахами)))
Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
1. Тоді нехай оприділяються, що для них важливіше сім'я чи Бог.
нехай ,я тоже не проти
але сімя хоч і священника ,має значно більш потреб аніж чорний одяг та харчування .До речі за Вашим прикладом в ідеалі мали б жити так всіхристияни,не тільки монахи та священники.Ви можете почати зі свого боку віднині.
Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
2. Жінка яка виходить заміж за священника - також повинна чимось думати, і розуміти що розкішного життя в неї не буде.
Ну на сьогодні вони розуміють ,навпаки ,що життя буде розкішним та легким,бо всю чорну роботу виконуватимуть безкоштовно раби ,ой раби божі.
(але якшо шо то я не про всіх це написала,бо й серед них буває-по різному)

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Яким чином їх можна виділити і звільнити з їх роботи?
коби то знаттє

Ніхто ж не має права нічого поганого ,навіть якщо це правда,сказати ні про церкву ні про священників,бо то страшний гріх.Отже змін на краще можна не очікувати ,принаймні в найближчому часі.

Востаннє редагував Coccinelle: 08.07.2012 о 13:16. Причина: Пізніше додано
Coccinelle зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 13:25 #1983421   #31
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата:
Допис від Coccinelle Переглянути допис
До речі за Вашим прикладом в ідеалі мали б жити так всіхристияни,не тільки монахи та священники.Ви можете почати зі свого боку віднині.
Якби я був священником я б так і зробив.

Але якщо людина вирішує бути священником, то вона сама на себе бере більші обов'язки, Тому що вона тепер вчить наставляє інших. А коли вони грішать більше за простих християн і це бачать всі - то це просто руйнує саму релігію.

Мої релігійні переконання дуже мало співпадають з християнством.

Але якщо б в Тернополі існувала така церква де б священники просили людей не нести їм гроші, я б час від часу туди заходив.
Socio зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (19.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 13:41 #1983438   #32
Coccinelle
Активний учасник
 
Аватар для Coccinelle
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Але якщо б в Тернополі існувала така церква де б священники просили людей не нести їм гроші, я б час від часу туди заходив.
А шо з Вас по церквах гроші вимагають?бо з мене ніколи.
Coccinelle зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 14:04 #1983466   #33
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата:
Допис від Coccinelle Переглянути допис
А шо з Вас по церквах гроші вимагають?бо з мене ніколи.
Ні, але в мене тоді просто немає сенсу в неї заходити.

Мені краще просто де небудь поспілкуватися з Богом в тихому місці, а ніж в церкві де проповідують корисні священники.
Socio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 14:42 #1983505   #34
neutron
Противний учасник
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Ні, але в мене тоді просто немає сенсу в неї заходити.

Мені краще просто де небудь поспілкуватися з Богом в тихому місці, а ніж в церкві де проповідують корисні священники.
Не знаю, в яких цервах ти бував, але в тих церквах, де я був, ніхто ніяких грошей не вимагає. Все відбувається добровільно. Хто хоче, той дає добровільну пожертву. Хто не хоче чи не має, той собі тихенько молиться. Бог приймає всіх.
neutron зараз поза форумом  
Подякували 2:
oliver (08.07.2012), pberit (08.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 15:29 #1983546   #35
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата
Допис від neutron Переглянути допис
Не знаю, в яких цервах ти бував, але в тих церквах, де я був, ніхто ніяких грошей не вимагає. Все відбувається добровільно. Хто хоче, той дає добровільну пожертву. Хто не хоче чи не має, той собі тихенько молиться. Бог приймає всіх.
Я не писав що вимагають.

Служителі Бога за свою роботу грошей не повинні брати.
Інакше виходить що вони працюють за зарплату (благодійні внески).

Священники не повинні брати пожертви від людей.
Тільки тоді я буду їх поважати. І тоді відновиться духовність.

Якщо все буде так як зараз є, то християнство довго не протягне. Хоча можливо це і на краще.

І якщо в релігії не будуть замішані гроші - то в політиків відпаде інтерес влазити в них.
На цьому завершу дискусію в цій темі. Думаю моя позиція зрозуміла.
Socio зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (19.07.2012)
Сказав(ла) Фууу!:
oliver (08.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 16:29 #1983594   #36
Tornado
 
Аватар для Tornado
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
-Benjamin, хочу вас засмутити, але це не реально, бо більшість не зможе відмовитись від прибутків і свого становища. Це зможе зробити тільки Бог.
Не думаю, що Господь буде Сам замість когось це робити, Він шанує нашу свобідну волю. Може створити обставини хіба, в яких людина вже зрозуміє, що має робити. Рішення завжди приймає людина!
Tornado зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 17:15 #1983600   #37
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
.І якщо в релігії не будуть замішані гроші - то в політиків відпаде інтерес влазити в них.
Політиків церковні гроші не цікавлять. Його один підпис під якоюсь бумажкою може коштувати пару лимонів.
Таким своїм ходінням вони говорять - я такий самий як і ви голосуйте за мене
Їх цікавить електорат, люди які туди ходять, голоси, виборці - вот що їм треба від церкви

Подивися і помозгуй

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Якщо все буде так як зараз є, то християнство довго не протягне. Хоча можливо це і на краще.
християнству вже трохи більше 2000 років, так було завжди і так буде надалі. Ти і я минемося, а воно залишиться

Додано через 26 хвилин
Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис

Служителі Бога за свою роботу грошей не повинні брати.
Інакше виходить що вони працюють за зарплату (благодійні внески).

Священники не повинні брати пожертви від людей.
Тільки тоді я буду їх поважати. І тоді відновиться духовність..
Ті люди, які вміють заробити, вони розуміють що треба і про других подбати
Яке твоє діло до того, що я даю і кому, це моє бажання, ніхто мене не примушує давати те що я заробив
Чи дітям в дит будинок, чи на церкву , чи ще комусь іншому допомогти

Який ти в грошах, такий ти по житті,
якщо не хочеш давати на церкву то не давай, ніхто ж тебе не заставляє,
І не перекручуй, що ніби коли ти заходиш в церкву і кинеш на тацю гривню то з тебе церковники хочуть здерти сім шкур.

Востаннє редагував Benjamin: 08.07.2012 о 17:15. Причина: Пізніше додано
Benjamin зараз поза форумом  
Подякували 2:
Coccinelle (08.07.2012), oliver (08.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 17:39 #1983649   #38
Tornado
 
Аватар для Tornado
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Священники не повинні брати пожертви від людей
А за що має існутати-жити? А як бути відносно десятини за приписом Божого Закону Старого Завіту, Якого Новий Завіт не відміняв? Перші християни продавали все що мали і виручене клали до ніг апостолів.
Tornado зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Coccinelle (08.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2012, 17:54 #1983659   #39
manti
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата:
Допис від Tornado Переглянути допис
Дійсно, від кого чи від чого рятувати, коли у нас все прекрасно. І в економіці, і в політиці, і, особливо, у високому рівні життя людей (звичайно, еліти мільйонерів і мільярдерів). Дивно, що є люди, які не бачать зубожіння нарошого народу. Молодь і далі шукає всі можливі шляхи виїхати за межі країни, щоб там знайти гідну працю і себе. Чи не так? І взагалі, яке місце займає Україна в рейтингу за рівнем життя в світі? Тут і вся відповідь про наше щасливе життя.
Мф., 90 зач., 22, 15–22

Тогда фарисеи пошли и совещались, как бы уловить Иисуса в словах. И посылают к Нему учеников своих с иродианами, говоря: Учитель! мы знаем, что Ты справедлив, и истинно пути Божию учишь, и не заботишься об угождении кому-либо, ибо не смотришь ни на какое лице; итак скажи нам: как Тебе кажется? позволительно ли давать подать кесарю, или нет? Но Иисус, видя лукавство их, сказал: что искушаете Меня, лицемеры? Покажите Мне монету, которою платится подать. Они принесли Ему динарий. И говорит им: чье это изображение и надпись? Говорят Ему: кесаревы. Тогда говорит им: итак отдавайте кесарево кесарю, а Божие Богу. Услышав это, они удивились и, оставив Его, ушли.


Церква це не є якась організація яка обєднує народ, церква освячує людину і веде її до спасіння душі. Матеріальні цінності не сходяться із духовним життям. Церква швидше розєднує народ тому що церква проти гріха, абортів, всяких збочень. А чого народ такий ? народ грішний -якщо людина не хоче виправлятись - каятись в гріху вона буде гнобити церкву. Ви писали про Грузинський народ і Грузиньську церкву - це окрема історія - коли в нас на Русі ще патикам поклонялись в Грузії вже були патріархи святителі і мученики, тим більше Грузія під особливим покровом Божим знаходиться.

Про церкви - ви написали про Київський патріархат про патріарха Варфоломія, розумієте це все не казочки, вам треба детально вивчити історію церкви, переконатись і утвердитись у вірі щоб про такі речі думати. Зараз є 6 псевдоцерков які себе називають православними але по канонам вселенських соборів не поступають і є тільки одна вселенська церква - це московських патріархат з яким не хочуть розумітись націоналісти. Націоналістів можна якимось чимось зрозуміти, але з християнської точку зору вони є не праві. Націоналізм це є язичество.


Ви говорите молодь далі шукає шляхи як виїхати - а ви впевнені що духовна молодь України шукає шляхи як виїхати за кордон? Я не впевнений тому що духовна людина більше думає про духовне а мирська про мирське.

Так хотілося жити краще (наприклад в матеріальному відношенні) щоб були у нас зарплати, щоб продукти були дешевші і якісніші. А ви задавались питанням про нормальні телефони дорожчі 1500 грн, про плазмові телевізори короче про всякі дорогі прикольні штуки я вже не говорю про розваги - чи стає людина духовнішою від цього - ні звісно що від цього людина в духовному відношенні стає гіршою.

Так хотілося жити духовніше - а хто тебе зараз послухає якщо ти будеш показувати нормальний спосіб життя без гріха - совісно і по правді, правильно. Всі ж тебе засміюють бо хочуть жити гріховно, все в нас є все нам дозволено і будем робити як похоть нам підказує. Кожен сам вирішує як йому жити і ніхто не хоче щоб його вчили бо він сам собі вчитель. Це стан гріховної людини.

І знову церква в Грузії - люди не задаються питанням чому в нас 6 православних церков - чи є в них розбіжності, з чим ті розбіжності связані чому в Почаївській Лаврі не моляться за католиків, чому Київський патріархат це церква яка утворилась після розколу із уапц, що таке уапц із чим воно связано. І чому тільки церква московського патріархату рахується вселенською церквою на україні - ви думаєте це связано із політикою ? ні якщо ви так думаєте врятлі ви віруюча людина - тому що все нам дав Бог, і владу і ті землі які приватизовуєм ))), але жаль що про духовне життя ми забуваєм...

Я думаю саме краще буде якщо кожен почне із себе, сам почне себе міняти в кращу сторону, вийде в підїзді в себе на поверсі помиє а то ніколи не миє бо прибиральниця має це робити, покаже приклад в траспорті може не дасть місце але добре якщо хоч нікого не зачіпить, піднімить якусь бумашку яка буде валятись на дорозі біля будинку і кине в сміття, буде жити для всіх справжнім прикладом члена нормального суспільсва - тоді і люди будуть мінятись. Все починається з малого...
manti зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2012, 06:44 #1984016   #40
Vityab
Типово Відповідь: Яка Церква може об'єднати і врятувати наш народ?

Цитата:
Допис від Tornado Переглянути допис
Не думаю, що Господь буде Сам замість когось це робити, Він шанує нашу свобідну волю. Може створити обставини хіба, в яких людина вже зрозуміє, що має робити. Рішення завжди приймає людина!
--Чули щось про молитву "Отче Наш"? Там є такі слова.

Матфея 6:
9 Молитесь же так: Отче наш, сущий на небесах! да святится имя Твое;
10 да приидет Царствие Твое; да будет воля Твоя и на земле, как на небе;

Перед встановленням Царства Бога будуть знищені всі фальшиві релігії.

Прихований текст: Откровение 18 


А потім і вся Земна Влада теж буде знищена.

Даниил 2:
44 И во дни тех царств Бог небесный воздвигнет царство, которое вовеки не разрушится, и царство это не будет передано другому народу; оно сокрушит и разрушит все царства, а само будет стоять вечно,
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:03.