Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.10.2019, 16:59 #2768861   #1941
Agnostic
Учасник
 
Аватар для Agnostic
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Ось що буває, коли автори їдять однакові гриби, але галюцинують по-різному!

Матвія 4:18
Як проходив же Він поблизу Галілейського моря, то побачив двох братів: Симона, що зветься Петром, та Андрія, його брата, що невода в море закидали, бо рибалки були. І Він каже до них: Ідіть за Мною, Я зроблю вас ловцями людей! вони зараз покинули сіті, та й пішли вслід за Ним. далі пішовши звідти, Він побачив двох інших братів, Зеведеєвого сина Якова та Івана, його брата, із Зеведеєм, їхнім батьком, що лагодили свого невода в човні, і покликав Він їх. Вони зараз залишили човна та батька свого, та й пішли вслід за Ним.(Не описує чудо з виловом риби)
Марка 1:16
Аколи Він проходив біля Галілейського моря, то побачив Симона та Андрія, брата Симонового, що невода в море закидали, бо рибалки були. І сказав їм Ісус: Ідіть услід за Мною, і зроблю, що станете ви ловцями людей. І зараз вони свого невода кинули, та й пішли вслід за Ним. А коли недалеко прийшов, то побачив Він Якова Зеведеєвого та брата його Івана, що й вони в човні невода лагодили. І зараз покликав Він їх. І вони залишили батька свого Зеведея в човні з робітниками, і пішли вслід за Ним. (Не описує чудо з виловом риби)
Луки 5:2
І Він побачив два човни, що стояли край озера. А рибалки, відійшовши від них, полоскали невода. І Він увійшов до одного з човнів, що був Симонів, і просив, щоб він трохи відплив від землі. І Він сів, та й навчав народ із човна. А коли перестав Він навчати, промовив до Симона: Попливи на глибінь, і закиньте на полов свій невід. А Симон сказав Йому у відповідь: Наставнику, цілу ніч ми працювали, і не вловили нічого, та за словом Твоїм укину невода. А зробивши оце, вони безліч риби набрали і їхній невід почав прориватись..І кивали вони до товаришів, що були в другім човні, щоб прийшли помогти їм. Ті прийшли, та й наповнили обидва човни, аж стали вони потопати. А як Симон Петро це побачив, то припав до колін Ісусових, кажучи: Господи, вийди від мене, бо я грішна людина! Бо від полову риби, що зловили вони, обгорнув жах його та й усіх, хто з ним був, також Якова й Івана, синів Зеведеєвих, що були спільниками Симона. І сказав Ісус Симонові: Не лякайсь, від цього часу ти будеш ловити людей! (вигадав чудо з виловом риби)

Матвія 8:5
А коли Він до Капернауму ввійшов, то до Нього наблизився сотник, та й благати зачав Його, кажучи: Господи, мій слуга лежить удома розслаблений, і тяжко страждає. Він говорить йому: Я прийду й уздоровлю його. А сотник Йому відповів: Недостойний я, Господи, щоб зайшов Ти під стріху мою... Та промов тільки слово, і видужає мій слуга!
Луки 7:2
У одного ж сотника тяжко раб занедужав, що був дорогий йому, і вмирати вже мав. А коли про Ісуса почув, то послав він до Нього юдейських старших, і благав Його, щоб прийшов, і вздоровив раба його. Вони ж прибули до Ісуса, та й ревно благали Його й говорили: Він достойний, щоб Ти це зробив йому. Бо він любить народ наш, та й для нас синагогу поставив.І пішов Ісус із ними. І коли недалеко від дому вже був, сотник друзів послав, щоб сказати Йому: Не турбуйся, о Господи, бо я недостойний, щоб зайшов Ти під стріху мою. Тому то й себе не вважав я за гідного, щоб до Тебе прийти. Та промов тільки слово, і раб мій одужає.

Матвія 8:28
Як прибув Він на той бік, до землі Гадаринської, перестріли Його два біснуваті, що вийшли з могильних печер, дуже люті, так що ніхто не міг переходити тією дорогою.
Луки 8:26
І вони припливли до землі Гадаринської, що навпроти Галілеї, як на землю Він вийшов, перестрів Його один чоловік із міста, що довгі роки мав він демонів, не вдягався в одежу, і мешкав не в домі, а в гробах.

Матвія 20:30
І ось двоє сліпих, що сиділи при дорозі, почувши, що переходить Ісус, стали кричати, благаючи: Змилуйсь над нами, Господи, Сину Давидів!
Луки 18:35
І сталось, як Він наближався був до Єрихону, один невидющий сидів при дорозі й просив.

Матвія 21:19

І побачив Він при дорозі одне фіґове дерево, і до нього прийшов, та нічого, крім листя самого, на нім не знайшов. І до нього Він каже: Нехай плоду із тебе не буде ніколи повіки! І фіґове дерево зараз усохло. А учні, побачивши це, дивувалися та говорили: Як швидко всохло це фіґове дерево!
Марка 11:20
А проходячи вранці, побачили фіґове дерево, усохле від кореня., згадавши Петро, говорить Йому: Учителю, глянь фіґове дерево, що прокляв Ти, усохло!

Матвія 26:48

А зрадник Його дав був знака їм, кажучи: Кого поцілую, то Він, беріть Його. І зараз Він підійшов до Ісуса й сказав: Радій, Учителю! І поцілував Його. Ісус же йому відказав: Чого, друже, прийшов ти? Тоді приступили та руки наклали на Ісуса, і схопили Його.
Івана 18:4
А Ісус, усе відавши, що з Ним статися має, виходить та й каже до них: Кого ви шукаєте? Йому відповіли: Ісуса Назарянина. Він говорить до них: Це Я... А стояв із ними й Юда, що видав Його. І як тільки сказав їм: Це Я, вони подалися назад, та й на землю попадали...І Він знов запитав їх: Кого ви шукаєте? Вони ж відказали: Ісуса Назарянина. Ісус відповів: Я сказав вам, що це Я...(сам зізнався, що він Ісус)

Матвія 27:5
кинувши в храм срібняки, відійшов, а потому пішов, та й повісився...
Діяння 1:18
І він поле набув за заплату злочинства, а впавши сторчма, він тріснув надвоє, і все нутро його вилилось...

Матвія 27:44
Також насміхалися з Нього й розбійники, що з Ним були розп'яті.
Луки 23:39
А один із розп'ятих злочинників став зневажати Його й говорити: Чи Ти не Христос? То спаси Себе й нас! Обізвався ж той другий, і докоряв йому, кажучи: Чи не боїшся ти Бога, коли й сам на те саме засуджений? Але ми справедливо засуджені, і належну заплату за вчинки свої беремо, Цей же жадного зла не вчинив.І сказав до Ісуса: Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє! І промовив до нього Ісус: Поправді кажу тобі: ти будеш зо Мною сьогодні в раю!

Матвія 27:51
І ось завіса у храмі роздерлась надвоє від верху аж додолу, і земля потряслася, і зачали розпадатися скелі, і повідкривались гроби, і повставало багато тіл спочилих святих, а з гробів повиходивши, по Його воскресенні, до міста святого ввійшли, і багатьом із'явились. А сотник та ті, що Ісуса з ним стерегли, як землетруса побачили, і те, що там сталося, налякалися дуже й казали: Він був справді Син Божий! (З євангелістів на страті Ісуса був присутній тільки Іван. Ні про який землетрус і зомбі-апокаліпсис він не пише)

Івана 5:31
Коли свідчу про Себе Я Сам, то свідоцтво Моє неправдиве.
Івана 8:14
Відповів і сказав їм Ісус: Хоч і свідчу про Себе Я Сам, та правдиве свідоцтво Моє

Діяння 9:7

А люди, що йшли з ним, онімілі стояли, бо вони чули голос, та нікого не бачили.
Діяння 22:9
А ті, що зо мною були, правда, бачили світло, але не почули вони того голосу, що мені говорив.
Agnostic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2019, 20:43 #2768877   #1942
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Agnostic Переглянути допис
Ось що буває, коли автори їдять однакові гриби, але галюцинують по-різному!
Відмінності у свідчення про одну і ту ж подію від різних людей, якраз і говорять про те, що люди не змовлялися свідчити однаково.
Так що Ви вказуєте на ознаку правдивості тих свідчень ))
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2019, 21:11 #2768879   #1943
Agnostic
Учасник
 
Аватар для Agnostic
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Правда може бути тільки одна, а брехливу релігію треба знищити!

Востаннє редагував Agnostic: 10.10.2019 о 21:24.
Agnostic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2019, 02:11 #2768883   #1944
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата Ось що буває, коли автори їдять однакові гриби, але галюцинують по-різному!
Цитата Правда може бути тільки одна, а брехливу релігію треба знищити!
Їбaнувся навідмінно.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2019, 07:26 #2768945   #1945
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А де пише що вони були створені пізніше, якщо пише що на початку? (Буття 1:1)
Треба відрізняти світло яким світиться весь простір, від окремих джерел світла.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2019, 20:58 #2768993   #1946
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Agnostic Переглянути допис
Правда може бути тільки одна, а брехливу релігію треба знищити!

А можеш детально все розказати?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2019, 16:59 #2769013   #1947
Agnostic
Учасник
 
Аватар для Agnostic
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
А можеш детально все розказати?
Про що саме детально розказати? Про вік землі у 6000 років, розмовляючу змію, людей які жили по 900 років, мужика який в шлунку кита прожив 3 дні, історію порятунку всіх тварин на землі за допомогою ковчега, розведення морів руками, харчування манною небесною, зупинення Ісусом Навином сонця і місяця?
Agnostic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2019, 11:02 #2769243   #1948
Agnostic
Учасник
 
Аватар для Agnostic
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Казка про те, як учні Ісуса "воскресіння" придумували.

Хто прийшов до гробу з тілом Ісуса?
Версія Матвія — дві Марії.
Версія Марка — дві Марії і Саломія
Версія Луки — дві Марії і Іванна
Версія Івана — Марія Магдалина

Хто відвалив камінь?
Версія Матвія - камінь відвалив янгол у присутності двох Марій і охоронців гробу
Версія інших євангелістів — камінь вже був відвалений

Кого вони там побачили?
Версія Матвія — янгола, який сказав їм, що Ісус воскрес.
Версія Марка — юнака, який сказав їм, що Ісус воскрес.
Версія Луки — двох чоловіків, які сказали їм, що Ісус воскрес
Версія Івана — Марія Магдалина побачила там двох янголів і самого Ісуса.

До гробу з Ісусом не приходила його мати. Також євангелісти не пишуть, що він їй з'являвся після смерті. Про що це може свідчити? Наприклад про те, що вона не вірила в його воскресіння, бо прекрасно знала, що він був зачатий природнім шляхом.

Востаннє редагував Agnostic: 22.10.2019 о 10:13.
Agnostic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2019, 10:17 #2769354   #1949
Agnostic
Учасник
 
Аватар для Agnostic
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Шукав в інтернеті родовід матері Ісуса, а натрапив на чергові біблійські маразми. Інформації про її рід немає в біблії, але його написали агіографи. Мабуть, з якихось апокрифів це взяли: “у сина Давида Нафана народився син Левій, у Левія народився Панфір, у Панфіра Варлафір, у Варлафіра Іоаким, батько Марії”.
П'ятьох людей між Давидом і Марією їм вистачило, щоб заповнити проміжок часу у тисячу років. Також мене зацікавило, чи дійсно у Давида був син Нафан. Перша книга хроніки 3:5 "А оці народилися йому в Єрусалимі: Шім'а, і Шовав, і Натан, і Соломон, четверо від Вірсавії, Амміїлової дочки". Соломон вказаний четвертим, як наймолодший син. А ось що пише сам Соломон: «бо сином у батька свого я був, пещений й єдиний у неньки своєї» (книга приказок 4:3)

Востаннє редагував Agnostic: 22.10.2019 о 22:23.
Agnostic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2019, 15:56 #2769495   #1950
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата Казка про те, як учні Ісуса "воскресіння" придумували.
"І все це написано саме так для того, щоб ви(що мудрістю своєю не здатні розуміти Премудрість Божу) могли ввірувати", як стверджує апостол Іван.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2020, 08:53 #2775298   #1951
Agnostic
Учасник
 
Аватар для Agnostic
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Пророцтва Ісуса не збуваються
Ісус казав, що якщо мати віру хоча б з гірчичне зернятко, то можна гори рухати. Сучасні священники своєю вірою навіть пластиковий стаканчик не зрушать. Ісус казав, що священники будуть зцілювати людей, а вони навчилися тільки брати гроші за безрезультатні молитви. Ісус казав, що його ім'ям будуть виганяти демонів, а натомість породив армію шарлатанів-екзорцистів, які лише заважають психіатрам лікувати шизофренію. Ісус казав, що віруючим не нашкодять отруйні змії і навіть випита отрута, але ті, хто намагався виконати цей трюк, опинилися або в лікарні, або в могилі.
Agnostic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2020, 17:05 #2775407   #1952
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Agnostic, ще один пост зі зловживанням розміткою і Єгова прийде та лад наведе.

Так мені сказав дух Маніту.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2021, 11:27 #2787819   #1953
Vityab
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Agnostic Переглянути допис
Пророцтва Ісуса не збуваються
Ісус казав, що якщо мати віру хоча б з гірчичне зернятко, то можна гори рухати. Сучасні священники своєю вірою навіть пластиковий стаканчик не зрушать. Ісус казав, що священники будуть зцілювати людей, а вони навчилися тільки брати гроші за безрезультатні молитви. Ісус казав, що його ім'ям будуть виганяти демонів, а натомість породив армію шарлатанів-екзорцистів, які лише заважають психіатрам лікувати шизофренію. Ісус казав, що віруючим не нашкодять отруйні змії і навіть випита отрута, але ті, хто намагався виконати цей трюк, опинилися або в лікарні, або в могилі.
Багато знаєте таких? У кого стільки віри?

Сцілювання фізичне було тільки у перших апостолів, до поки не було завершено написання Біблії.

Про шарлатанів і шаманів у рясах згоден.

З отрутою, прошу вас, не проводьте випробування. Цікаво, хто до такого міг додуматись?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Agnostic, ще один пост зі зловживанням розміткою і Єгова прийде та лад наведе.

Так мені сказав дух Маніту.
Бачите, Саймон, навіть Дух Маніту повірив у Єгову. Вам би наслідувати приклад Духа Маніту.

Востаннє редагував Vityab: 14.02.2021 о 11:27. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2021, 18:52 #2787832   #1954
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Сцілювання фізичне було тільки у перших апостолів, до поки не було завершено написання Біблії.
Чому Ісус про це нічого не знав і не робив таких уточнень, а говорив про усіх віруючих?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
З отрутою, прошу вас, не проводьте випробування. Цікаво, хто до такого міг додуматись?
Ісус додумався:
Віруючих супроводжуватимуть такі знамення......якщо смертоносне щось вип’ють, не пошкодить їм.....
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2021, 21:19 #2787839   #1955
Vityab
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Чому Ісус про це нічого не знав і не робив таких уточнень, а говорив про усіх віруючих?
Бо сам Ісус не про все знав. Він розповідав лише про те, що знав.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ісус додумався:
Віруючих супроводжуватимуть такі знамення......якщо смертоносне щось вип’ють, не пошкодить їм.....
Чому ви так вирішили? Де ви про таке прочитали?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2021, 11:05 #2787877   #1956
Vityab
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата:
Допис від Agnostic Переглянути допис
[B]Ось що буває, коли автори їдять однакові гриби, але галюцинують по-різному!

Матвія 4:18
Як проходив же Він поблизу Галілейського моря, то побачив двох братів: Симона, що зветься Петром, та Андрія, його брата, що невода в море закидали, бо рибалки були. І Він каже до них: Ідіть за Мною, Я зроблю вас ловцями людей! вони зараз покинули сіті, та й пішли вслід за Ним. далі пішовши звідти, Він побачив двох інших братів, Зеведеєвого сина Якова та Івана, його брата, із Зеведеєм, їхнім батьком, що лагодили свого невода в човні, і покликав Він їх. Вони зараз залишили човна та батька свого, та й пішли вслід за Ним.(Не описує чудо з виловом риби)
Марка 1:16
Аколи Він проходив біля Галілейського моря, то побачив Симона та Андрія, брата Симонового, що невода в море закидали, бо рибалки були. І сказав їм Ісус: Ідіть услід за Мною, і зроблю, що станете ви ловцями людей. І зараз вони свого невода кинули, та й пішли вслід за Ним. А коли недалеко прийшов, то побачив Він Якова Зеведеєвого та брата його Івана, що й вони в човні невода лагодили. І зараз покликав Він їх. І вони залишили батька свого Зеведея в човні з робітниками, і пішли вслід за Ним. (Не описує чудо з виловом риби)
Луки 5:2
І Він побачив два човни, що стояли край озера. А рибалки, відійшовши від них, полоскали невода. І Він увійшов до одного з човнів, що був Симонів, і просив, щоб він трохи відплив від землі. І Він сів, та й навчав народ із човна. А коли перестав Він навчати, промовив до Симона: Попливи на глибінь, і закиньте на полов свій невід. А Симон сказав Йому у відповідь: Наставнику, цілу ніч ми працювали, і не вловили нічого, та за словом Твоїм укину невода. А зробивши оце, вони безліч риби набрали і їхній невід почав прориватись..І кивали вони до товаришів, що були в другім човні, щоб прийшли помогти їм. Ті прийшли, та й наповнили обидва човни, аж стали вони потопати. А як Симон Петро це побачив, то припав до колін Ісусових, кажучи: Господи, вийди від мене, бо я грішна людина! Бо від полову риби, що зловили вони, обгорнув жах його та й усіх, хто з ним був, також Якова й Івана, синів Зеведеєвих, що були спільниками Симона. І сказав Ісус Симонові: Не лякайсь, від цього часу ти будеш ловити людей! (вигадав чудо з виловом риби)
Тут описують три людини, просто кожен по своєму.

Додано через 16 хвилин
Цитата:
Допис від Agnostic Переглянути допис
[B]Ось що буває, коли автори їдять однакові гриби, але галюцинують по-різному!

Матвія 20:30
І ось двоє сліпих, що сиділи при дорозі, почувши, що переходить Ісус, стали кричати, благаючи: Змилуйсь над нами, Господи, Сину Давидів!
Луки 18:35
І сталось, як Він наближався був до Єрихону, один невидющий сидів при дорозі й просив.
Тут описані два різні випадки.

Мвтвія 20:
20 Тоді приступила до Нього мати синів Зеведеєвих, і вклонилась, і просила від Нього чогось.
21 А Він їй сказав: Чого хочеш? Вона каже Йому: Скажи, щоб обидва сини мої ці сіли в Царстві Твоїм праворуч один, і ліворуч від Тебе один.
22 А Ісус відповів і сказав: Не знаєте, чого просите. Чи ж можете ви пити чашу, що Я її питиму або христитися хрищенням, що я ним хрищуся? Вони кажуть Йому: Можемо.
23 Він говорить до них: Ви питимете Мою чашу і будете христитися хрищенням, що Я ним хрищуся. А сидіти праворуч Мене та ліворуч не Моє це давати, а кому від Мого Отця те вготовано.
24 Як почули це десятеро, стали гніватися на обох тих братів.
25 А Ісус їх покликав і промовив: Ви знаєте, що князі народів панують над ними, а вельможі їх тиснуть.
26 Не так буде між вами, але хто великим із вас хоче бути, хай буде слугою він вам.
27 А хто з вас бути першим бажає, нехай буде він вам за раба.
28 Так само й Син Людський прийшов не на те, щоб служили Йому, а щоб послужити, і душу Свою дати на викуп за багатьох!
29 Як вони ж з Єрихону виходили, за Ним ішов натовп великий.
30 І ось двоє сліпих, що сиділи при дорозі, почувши, що переходить Ісус, стали кричати, благаючи: Змилуйсь над нами, Господи, Сину Давидів!
31 Народ же сварився на них, щоб мовчали, вони ж іще більше кричали, благаючи: Змилуйсь над нами, Господи, Сину Давидів!
32 Ісус же спинився, покликав їх та й сказав: Що хочете, щоб Я вам зробив?
33 Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!
34 І змилосердивсь Ісус, доторкнувся до їхніх очей, і зараз прозріли їм очі, і вони подалися за Ним.

Луки 18:
31 І, взявши Дванадцятьох, промовив до них: Оце в Єрусалим ми йдемо, і все здійсниться, що писали Пророки про Людського Сина.
32 Бо Він виданий буде поганам, і буде осміяний, і покривджений, і опльований,
33 і, збичувавши, уб'ють Його, але третього дня Він воскресне!
34 Та з цього нічого вони не збагнули, і ця річ перед ними закрита була, і сказаного вони не розуміли.
35 І сталось, як Він наближався був до Єрихону, один невидющий сидів при дорозі й просив.
36 А коли він прочув, що проходить народ, то спитався: Що це таке?
37 А йому відказали, що проходить Ісус Назарянин.
38 І став він кричати й казати: Ісусе, Сину Давидів, змилуйся надо мною!
39 А ті, що попереду йшли, сварились на нього, щоб він замовк, а він іще більше кричав: Сину Давидів, змилуйся надо мною!
40 І спинився Ісус, і привести його до Себе звелів. А коли той наблизивсь до Нього, то Він запитався його:
41 Що ти хочеш, щоб зробив Я тобі? А той відповів: Господи, нехай стану видющим!
42 Ісус же до нього сказав. Стань видющий! Твоя віра спасла тебе!
43 І зараз видющим той став, і пішов вслід за Ним, прославляючи Бога. А всі люди, бачивши це, віддали хвалу Богові.

Додано через 21 хвилину
Цитата:
Допис від Agnostic Переглянути допис
[B]Ось що буває, коли автори їдять однакові гриби, але галюцинують по-різному!


Матвія 8:5
А коли Він до Капернауму ввійшов, то до Нього наблизився сотник, та й благати зачав Його, кажучи: Господи, мій слуга лежить удома розслаблений, і тяжко страждає. Він говорить йому: Я прийду й уздоровлю його. А сотник Йому відповів: Недостойний я, Господи, щоб зайшов Ти під стріху мою... Та промов тільки слово, і видужає мій слуга!
Луки 7:2
У одного ж сотника тяжко раб занедужав, що був дорогий йому, і вмирати вже мав. А коли про Ісуса почув, то послав він до Нього юдейських старших, і благав Його, щоб прийшов, і вздоровив раба його. Вони ж прибули до Ісуса, та й ревно благали Його й говорили: Він достойний, щоб Ти це зробив йому. Бо він любить народ наш, та й для нас синагогу поставив.І пішов Ісус із ними. І коли недалеко від дому вже був, сотник друзів послав, щоб сказати Йому: Не турбуйся, о Господи, бо я недостойний, щоб зайшов Ти під стріху мою. Тому то й себе не вважав я за гідного, щоб до Тебе прийти. Та промов тільки слово, і раб мій одужає.
чителю, глянь фіґове дерево, що прокляв Ти, усохло!
Тут теж по різному описана подія. Матвій описує просто. А Лука в подробицях.

Востаннє редагував Vityab: 16.02.2021 о 11:05. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2021, 20:03 #2787952   #1957
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Чому ви так вирішили? Де ви про таке прочитали?
Марка 16:17-18
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2021, 10:08 #2788096   #1958
Vityab
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Марка 16:17-18
Цитата Згідно з найдавнішими доступними на сьогодні рукописами, Євангеліє від Марка закінчується словами 8-го вірша. Дехто вважає, що оригінал не міг мати таке закінчення, адже воно виглядає надто обірваним. Однак, якщо взяти до уваги стиль викладу Марка, таке твердження не має вагомих підстав. Крім того, Ієронім та Євсевій, богослови, які жили у IV столітті, вважали, що в оригіналі розповідь закінчувалась словами «тому що боялися».

В багатьох грецьких рукописах і перекладах іншими мовами після 8-го вірша міститься або довге, або коротке закінчення. Довге закінчення (складається з 12 віршів) подають: Александрійський кодекс, кодекс Єфрема і кодекс Бези — усі вони датуються V століттям н. е. Воно також міститься в латинській Вульгаті, К’юртонському сирійському рукописі і сирійській Пешітті. Проте цього закінчення немає у двох давніших грецьких рукописах — Сінайському кодексі і Ватиканському кодексі (датовані IV століттям н. е.), у Сінайському сирійському рукописі (датований IV—V століттям н. е.) і в найдавнішому коптському рукописі Євангелія від Марка саїдським діалектом (датований V століттям н. е.). Найдавніші рукописи книги Марка вірменською і грузинською мовами також закінчуються 8-м віршем.

У деяких пізніших грецьких рукописах і перекладах іншими мовами міститься коротке закінчення (складається лише з кількох речень). У Королівському кодексі (датований VIII століттям н. е.) є обидва закінчення — спочатку коротке, а тоді довге. Перед кожним закінченням зазначається, що воно міститься в деяких джерелах, але, як видно з цього кодексу, жодне із закінчень не можна вважати достовірним.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2021, 14:31 #2788114   #1959
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Крім того, Ієронім та Євсевій, богослови, які жили у IV столітті, вважали, що в оригіналі розповідь закінчувалась словами «тому що боялися».
А ці Ієронім і Євсевій були Свідками? Чи, коли вам вигідно, ви співпрацюєте з Вавилонською блудницею?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2021, 15:10 #2788118   #1960
Vityab
Типово Відповідь: Помилки, ляпи і брехня в Біблії

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А ці Ієронім і Євсевій були Свідками? Чи, коли вам вигідно, ви співпрацюєте з Вавилонською блудницею?
Не знаю про що ви, але щоб ви знали, що в перекладі "Нового Світу" 16 розділ Марка має лише 8 віршів.
Vityab зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ychen (21.02.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:20.