Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Нові правила дорожнього руху

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.03.2013, 23:49 #2170957   #61
mhl
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Читав в інших джерелах:
...
2. Зменшення допустимого перевищення до 10 км. - правда
Можна ссилку на оце, але тільки щоб не на якийсь "шедевр" наших журналюг, а на кодекси, закони, постанови...
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2013, 23:56 #2170959   #62
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Можна ссилку на оце, але тільки щоб не на якийсь "шедевр" наших журналюг, а на кодекси, закони, постанови...
Читав на liga.net десь. Завтра буду на роботі, то попробую знайти силочку.
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 01:17 #2170977   #63
ківі
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
З якого дива то порушення, коли дозволене перевищення на 20км., зупинка авто, яке рухалось з 61км з пред"явою в перевищенні - незаконна.
А що таке по-вашому перевищення?
Перевищення - це порушення.
А порушення - це підстава для зупинки.

В разі перевищення швидкості, за яке штраф не встановлено, даєць може вас зупинити і прочитати вам лекцію, бо це є порушенням.
І робити це він може неспішно, з натхненням, з перевіркою документів і т.д.

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Хочеш повзти собі - повзай, але яке тобі діло до інших? І у ДТП різні попадав не раз, ну і що з того? За кермо не сідати? У мене навпаки рефлекс вже виробився: перед ямами - газ у підлогу.
Є таке поняття як культура поведінки на дорогах загального користування. Це означає, що водії очікують один від одного передбачуваності і взаємоповаги, які утворюють комфортні умови керування для всіх учасників руху.
До вашої машини нікому жодного діла немає, хоч об стіну її бийте.

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Інфа в першому посту частково недостовірна. Треба, щоб тс або хтось з модерів відредагував, щоб не вводити людей в оману.
В першому пості є примітка щодо штрафів (жирним шрифтом) - що це законопроект, і він не має відношення до ПДР.
Якщо хтось читати не вміє, то тут я вже безсила.

Востаннє редагував ківі: 27.03.2013 о 01:17. Причина: Пізніше додано
ківі зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trafic (27.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 07:35 #2171083   #64
Allexin
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від ківі Переглянути допис
А що таке по-вашому перевищення? Перевищення - це порушення. А порушення - це підстава для зупинки. В разі перевищення швидкості, за яке штраф не встановлено, даєць може вас зупинити і прочитати вам лекцію, бо це є порушенням.
Не з того починаєте. В даному випадку спочатку треба пояснити людині, що їхати містом більше 60 не дозволено, ато він переконаний, що в ПДР офіційно дозволено при обмежені 60 їхати 79 км/год. Просто в КуПАПі вказано статтю та розмір штрафу. При перевищенні швидкості на 20 км/год від дозволеної накладається штраф в такому-то розмірі. Будь-яке перевищення є порушенням, просто до 20 км зупиняють, але не штрафують (можливе усне попередження, а писати протокол хоча і можна, але немає смислу, оскільки покарання за таке порушення не передбачене), а якщо за 20, то зупиняють і виписують протокол з усіма наслідками.
Allexin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 08:00 #2171100   #65
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
То чим, жигулем пробували?
Покажи мені звичайне дорожнє авто, яке зупиняється з 80-ти раніше 20-ти метрів, або хоч назви, я вже сам його протестую

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
А "летать по ямах" можуть дозволити собі лише водії бюджетних авто, бо ліпше в яму плавно заїхати, ніж викинути на ремонт ходової 6000 гривень.
100% правда, саме тому і не купляю дорогого авто - "кинув" 200 баксів у ходову і погнав далі

Цитата
Допис від ківі Переглянути допис
водії очікують один від одного передбачуваності і взаємоповаги
Активна їзда не виключає взаємоповаги і передбачуваності, скоріше навпаки: невпевнений водій на дорозі значно гірший, бо не знаєш, чого від нього чекати

Цитата:
Допис від Driver Переглянути допис
Я взагалі в шоці від твоїх слів.
Знаєш, у нас є співробітник, який займається вирішуванням будь-яких проблем будь-якої складності і. що головне, робить це досить успішно. Гальмівних накладок йому на 10тис не вистачає, причому тормоза там не менше 320мм. Людина не переймається високими матеріями і не обмежує себе моральними рамками. Так от, у нього дуже реалістичний підхід до будь-яких життєвих ситуацій і на всі запитання - "пох...й".

Востаннє редагував kolibryks: 27.03.2013 о 08:16.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 08:29 #2171121   #66
Garko
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
І у ДТП різні попадав не раз, ну і що з того?
Ви вже розказували раніше "що з того". Смерть людини, так? І не треба знову розказувати, що він сам винуватий і вам за це нічого не було.
Garko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (27.03.2013)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 10:43 #2171214   #67
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

kolibryks не агітує їздити по місту під 120. Якщо вам безпечно/зручно/комфортно їхати 40, робіть це не заважаючи іншим.
Кожного ранку піднімаюся від рогатки до цвинтаря. Постійно в лівій смузі хтось їде під 40-60. Хоча права абсолютно вільна і без ям. На клєвері (який згадував Трафік) на 80км ями не відчуваєш. А от ті хто їдуть 40, починають маневрувати виїжджаючи на зустрічну і створюючи аварійну ситуацію.
KIgorS зараз поза форумом  
Подякували 3:
kolibryks (27.03.2013), Sany (28.03.2013), zenik (18.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 11:14 #2171238   #68
mhl
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

З свого досвіду, приказка більше газу-менше ям на 100% справджується, якщо ями невеликі. В основному їзджу 90-100 км/год і при цьму набагато комфортніше і швидше, ніж скидати швидкість, щоб ці ями об'їхати/переїхати. Щоправда, є і інший бік медалі - це коли раптово на швидкості попадеш в велику яму, то вже можуть бути наслідки.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 11:15 #2171239   #69
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата
Допис від ківі Переглянути допис
В разі перевищення швидкості, за яке штраф не встановлено, даєць може вас зупинити і прочитати вам лекцію, бо це є порушенням.
Цитата
Допис від Allexin Переглянути допис
просто до 20 км зупиняють
Вас самого хоч раз зупиняли за то, шо Ви їхали 70 по місті? Нашо заливати тут. Ніхто за таке не зупиняє, хіба шо інспектору поговорити захотілось з кимось від скуки.

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Покажи мені звичайне дорожнє авто, яке зупиняється з 80-ти раніше 20-ти метрів, або хоч назви, я вже сам його протестую
Любе авто з нелисою гумою і АБС.

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Активна їзда не виключає взаємоповаги і передбачуваності, скоріше навпаки: невпевнений водій на дорозі значно гірший, бо не знаєш, чого від нього чекати
100% тово
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 14:58 #2171393   #70
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Любе авто з нелисою гумою і АБС.
http://allcalc.ru/node/74
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 15:16 #2171399   #71
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Я по місті взагалі не гоню і завжди дотримуюсь правил.
Тогда почему так яросно жалеете про то что отменили +20?
И почему так сильно против этого?
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 15:31 #2171414   #72
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Любе авто з нелисою гумою і АБС.
Неправда. Особисто тестив ланос 1,6 з абс, рено кліо 1,4 без абс, хундай туксон 2,0 crdi з абс і вроді есп та аутлендер хл 2,4. Перші трое 20-21 метр, аут - 23. Резина на усіх до 5 тис. Окрім того, можу назвати вагу усіх дисків і покришок окремо, вагу автомобілів, діаметр ГТЦ, супортів та гальмівних дисків, ну і параметри коліс відповідно. Тому ще раз питаю: покажи мені авто, яке зупиниться з 80-ти км/год на сухому асфальті до 20 метрів?

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
раптово на швидкості попадеш в велику яму, то вже можуть бути наслідки.
тут вже претензії до амортизаторів (якщо забути про дорожників)

Востаннє редагував kolibryks: 27.03.2013 о 15:41.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 16:01 #2171433   #73
mhl
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

нє, тут уже претензії в амортизаторів і ін. деталей до мене. Попадаю, на щастя, рідко і поломок ще не було на дорозі. Може тому, що принципово їзджу на стандартній резині нормальгого профілю і на стальних дисках.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 16:38 #2171451   #74
Учаснег
 
Аватар для Учаснег
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Про швидкість руху в місті. Наочна інформація.




Учаснег зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 19:41 #2171552   #75
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Тогда почему так яросно жалеете про то что отменили +20?
И почему так сильно против этого?
А де я говорив, що я проти цього? Мені чесно кажучи всерівно, того шо та когорта придурків, які як ганяли, так і будуть ганяти далі. В мене взагалі неприємні спогади, пов"зані з Румунією, де по населених пунктах 30-40 треба їхати. Дорога хороша, сіл через кожних 5 км., і довгі такі зараза, шо ппц. В Ялту я позаминулого року заїхав за 16 годин, їхав на рослабоні, а в Болгарію минулого року - 25 годин, куди ближче на 100 км, ніж в Ялту.
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2013, 20:17 #2171579   #76
Morel
 
Аватар для Morel
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
В мене взагалі неприємні спогади, пов"зані з Румунією, де по населених пунктах 30-40 треба їхати. Дорога хороша, сіл через кожних 5 км., і довгі такі зараза, шо ппц. В Ялту я позаминулого року заїхав за 16 годин, їхав на рослабоні, а в Болгарію минулого року - 25 годин, куди ближче на 100 км, ніж в Ялту.
Ви напевне єдиний хто в румунії дотримувався швидкісного режиму в селах..я також спочатку відгальмовувався до 50 км+10 дозволених...але зрозумів, що створюю тянучки і почав триматися в хвості пелетону зі швидкістю 85-95 км/год...хоча мене по селах постійно обганяли румуни на значно більших швидкостях.

P.S. Хоча в Україні я принципово НІКОЛИ не перевищую швидкість в населених пунктах вище 79 км/год
Morel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2013, 10:47 #2171934   #77
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Morel Переглянути допис
Ви напевне єдиний хто в румунії дотримувався швидкісного режиму в селах..я також спочатку відгальмовувався до 50 км+10 дозволених...але зрозумів, що створюю тянучки і почав триматися в хвості пелетону зі швидкістю 85-95 км/год...хоча мене по селах постійно обганяли румуни на значно більших швидкостях.
Та чужа країна - чужі правила, румини ганяли як має бути, але коли я бачив знак 40, то їхав 40. Тим більше, там інспектори як і наші, сиділи в кущах, тільки фуражки мелькали. Проблем не хотілось
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2013, 19:12 #2172293   #78
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Ура.сьогодні заглянув в поштову скриньку.а там :




А там маленька книжечка:





І вже купляти не треба.

P.S. в розділі про швидкість руху нічого нового не знайшов...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Мановар (28.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2013, 19:14 #2172296   #79
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

я коли їздив в польщу, теж спочатку їхав по правилах.. кілометрів 15-20... потім побачив шо всі обганяють і вчепився за місцевим новим віто) отак я швиденько доїхав до жешува і нарешті за 1,5 роки моя машина їхала більше 150 шоб не відстати від поляка. Але там дороги... а не то шо в нас.
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2013, 19:28 #2172312   #80
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Нові правила дорожнього руху

Цитата:
Допис від Учаснег Переглянути допис
Про швидкість руху в місті. Наочна інформація.

Цей графік стосується не швидкості. Бо якби в Італії ВАЗи чи ЗАЗи становили 30% загального трафіку, а авто з загальним віком більше 10 років 60%, то вона б була теж лідером смертності теж. Там в ДТП попадають "іномарки" які вже в базі мають на багато порядків більшу активну і пасивну безпеку
Італійці теж ганяють, італійці теж не люблять пасків...

Тепер дивимось на Польшу.... там ганяють, там їздять бухі, але там є дороги і гноблять мажорів. Старий поляк на "малюку" проїде першим перехрестя, якщо це йому дозволено, ніж жовнір на х5....
І є хороше негласне правило...настала ніч - безпека пішохода, це його обовязок - на дорогу без потреби не виходити і переходити вулицю тільки в добре позначених місцях. Ну і всі швидкісні дороги там огороджені так, що нікому не спадає перебігати 3х полосну магістраль

Востаннє редагував mZiG: 28.03.2013 о 19:37.
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:03.