Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: То шо?
Так 62 79.49%
Ні 5 6.41%
Мені байдуже 11 14.10%
Голосували: 78. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Велодоріжки в місті

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.06.2015, 21:06 #2547330   #81
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Вони вже давно вигнані туда згідно пдр.
Та воно то так але всі з розумінням ставимось до того що ПДР інколи порушують всі і водії всього що їздить і пішоходи. Мав би я ровер я би там по тротуару їхав бо там певно добряче трясе.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2015, 07:30 #2547368   #82
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата Вони вже давно вигнані туда згідно пдр.
ми б і їздили, якби можна було розраховувати їх 100%-кового дотримання від вас
Якщо ви паркуєтесь як попало і де попало і велосипедисту, щоб вас обїхати, доводиться виїжати на осьову практично - то звичайно він поїде по тротуару.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2015, 07:35 #2547371   #83
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті


Що таке «Півтора метри поваги»?
Це некомерційний соціальний проект, спрямований на поширення та розвинення взаємоповаги на дорозі.
Поваги усіх до вимог ПДР та до інших учасників дорожнього руху.
Але, перш за все, це привернення уваги водіїв до дотримання безпечного інтервалу поміж авто та велосипедистом.

Дотримуючись безпечного для велосипедиста інтервалу у 1,5 метри, ви залишаєте достатньо місяці для несподіваного маневру.
Дотримуючись безпечного інтервалу у 1,5 метри, ви можете бути певні, що раптово впавши, велосипедист не втрапить вам під колеса.
Дотримуючись безпечного інтервалу у 1,5 метри, ви не злякаєте недосвідченого велосипедиста.
Дотримуючись безпечного інтервалу у 1,5 метри, ви проявите повагу до інших учасників руху.
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2015, 09:07 #2547384   #84
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
Дотримуючись безпечного інтервалу у 1,5 метри
Обгрунтуй. Ширина смуги максимум 2,7м. Якщо є дві смуги, велосипедист їде по правій, а при одній смузі машині для об_їзду виїжджати на зустрічну? Це і так логічно, тоді для чого усі ці рухи?
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2015, 09:19 #2547386   #85
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата Це і так логічно
ну значить в багатьох водіїв з логікою проблеми таки, бо доволі часто вони їдуть своєю смугою так, наче велосипедиста і немає, відповідно інтервал дай Бог щоб метровий був.
А одного разу повертався з боку Збаража трасою ввечері, коли там дуже щільний потік транспорту, так взагалі змушений був зїжати на обочину, бо просто вже навіть для мене було сьрьомно, коли повз пролітають авто на швидкості 80 мінімум ледь не зачіпаючи зеркалами.

Додано через 1 хвилину
Це при том що по правилах я можу їхати метр від краю дороги, а по факту я переважно їду по білій полосі з правого краю, якщо асфальт дозволяє, бо зазвичай зам немає колії.

Востаннє редагував switch: 06.06.2015 о 09:19. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2015, 09:57 #2547396   #86
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

От взяти наприклад доріжку від аеропорту. Вона ніби і є, але я їду все рівно по трасі. Чому так відбувається?

1. Якість покриття на велодоріжці. Коли її робили - то дядя Толік навалив собі соточку і просто лопатою рівняв той асфальт. На даний час з-під того асфальту де-не-де вже росте трава.

2. Зїзди на другорядні дороги створюють додаткові нерівності

3. ЇЇ ніколи не прибирають. Автомобілі то їздять часто - і дорога більш-менш чиста, можна їхати. Велодоріжка вкрита сантиметровим слоєм пилюки і болота (бордюрів то нема, після кожного дощу болото поновлюється). Проїхавшись по ній, ровер вже брудний, коли спереду ще хтось - то і морда вся в пилюці.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2015, 13:03 #2547441   #87
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Це при том що по правилах я можу їхати метр від краю дороги, а по факту я переважно їду по білій полосі з правого краю
Ну бачиш, якби ти їхав згідно ПДР, по середині смуги - то водії б змушені були ставитись до тебе як до рівноправного учасника руху. А так не хочеш нікому заважати, то й відповідно ніхто не звертає уваги. Їдь собі по дорозі - кому треба об_їде і шансів вижити більше, ніж на обочині.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
якби можна було розраховувати їх 100%-кового дотримання від вас
У реальному житті такого не буває, завжди знайдеться людський фактор.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
то звичайно він поїде по тротуару.
Можна ще через машини
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2015, 13:03 #2547442   #88
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ми б і їздили, якби можна було розраховувати їх 100%-кового дотримання від вас
Якщо ви паркуєтесь як попало і де попало і велосипедисту, щоб вас обїхати, доводиться виїжати на осьову практично - то звичайно він поїде по тротуару.
Тоді виходить велосипедисти нічим не кращі за водіїв авто, бо ми заважаємо велосипедистам, а вони в свою чергу заважають пішоходам.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (06.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2015, 12:01 #2547585   #89
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Текстильну роблять http://forum.te.ua/showpost.php?p=25...postcount=2149
між тротуаром і стовпами є метр,можна було би нормально відгородити і зробити велодоріжку.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2015, 19:04 #2547662   #90
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата Тоді виходить велосипедисти нічим не кращі за водіїв авто, бо ми заважаємо велосипедистам, а вони в свою чергу заважають пішоходам.
ну хто зна.
напарковані машини і неакуратні водії таки дуже заважають велосипедисту, а акуратна їзда тротуаром для пішохода не бульш помітна, ніж дати пройти іншому пішоходу, який іде швидше за тебе
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2015, 10:19 #2547796   #91
Ancik
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Не втримаюсь
Значна кількість населення велосипед сприймає як " зайку-орленок дитинства " , або як Україну діда у селі. І чого це вони туво іздять ? В дитинство вдарились чи шо ? І взагалі я туво йду, дзвони собі тим дзвоником в 1 місці. Мама купила дзецку ( передала зі шпаніїї ) якогось грата і воно пре кудись.
Як би не було - основна проблема не в велосипедах, не в велодоріжках, не в авто чи дорогах , чи пішоходах. Проблема у самоповазі, повазі до наколишніх, вічливості та толерантності до інших. Всі водії "знають ПДР", а паркуються як ?. Пішоходи котрі проходять тут бо їм зручніше та щей наперекос. І таких випадків я думаю у кожного сотні. Це подвійні чи потрійні стандарти котрі вживили собі в голову. Агресивність нашого населення аж зашкалює, вибачте станьте будь-ласка у чергу ( бо усі стоять ) "Та ти чо я тут приближений , мені тре, я на хвилину запитати", як ні - то лайка як мінімум. І так далі. А про що це я, вибачте але Тернопіль не місто це СМТ. І ні вело доріжок, ні скверів, ні доріг тут нікому не потрібно - за винятком якоїсь кількості диваків. Велосипед це не просто забавка, для одних це покатеньки на вихідних, для інших елегантна розвага, для інших стиль життя, спорт, чи засіб комфортного пересування з точки а до точки б. Треба уже переходити від транспортної логіки -пересування автомобілів до парадигми людського трафіку.
P.S. Культура починається з тебе.
Ancik зараз поза форумом  
Подякували 6:
AleksHr (08.06.2015), org100h (08.06.2015), Promo (09.08.2015), Romko_7 (20.06.2015), switch (08.06.2015), Tamriel (08.06.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.06.2015, 15:53 #2551427   #92
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Ну бачиш, якби ти їхав згідно ПДР, по середині смуги - то водії б змушені були ставитись до тебе як до рівноправного учасника руху. А так не хочеш нікому заважати, то й відповідно ніхто не звертає уваги. Їдь собі по дорозі - кому треба об_їде і шансів вижити більше, ніж на обочині.
Якщо ти думаєш, що він порушував ПДР ти помиляєшся
Цитата "Велосипедисти повинні рухатися по велодоріжках, а якщо їх немає — по крайній правій смузі проїзної частини, в один ряд (також можна їздити по узбіччю"
Ти мабуть не часто їздиш велосипедом по дорогах за межами міста, так от, коли позаду летить фура на швидкості 80 км і спереду фура, а дорога вузька якщо хтось буде обганяти не розминуться (є кілька місць з тих де я їжджу це між Збаражем і Чернихівцями), і ніхто з них не гальмує і швидкості навіть не думає скидати, а тупо сигналять то ти з дороги свалюєш на раз два і не думаєш про те чи ти правий, і як би ти оце гордо мав їхати посередині дороги шанси вижити треба оцінювати об'єктивно
songo зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (20.06.2015), Promo (09.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2015, 16:18 #2551431   #93
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від songo Переглянути допис
Якщо ти думаєш, що він порушував ПДР ти помиляєшся
Ти сам собі заперечуєш, само собою, що мова йшла про праву смугу. Просто не обов_язково збирати цвяхи з самого краю.

Цитата:
Допис від songo Переглянути допис
Ти мабуть не часто їздиш велосипедом по дорогах за межами міста
Взагалі не їжджу, бо в Україні це дуже небезпечно.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2015, 16:48 #2551435   #94
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Я чесно кажучи на те речення навіть уваги не звернув, але раз тема сплила - то уточню:
По перше - в правій смузі їхати по краю якраз таки найкомфортніше, тому що чуть правіше зазвичай глибока колія, видавлена фурами. Тому я доволі часто їзжу по самому краю.
По друге - то був вечір, і як зазвичай в цей час дуже багато авто вїжає в Тернопіль, люди повертаються з поїздок. Трафік був щільний, заняті переважно обидві смуги вгору, відповідно я, як людина яка намагається думати не лише про себе - спокійно собі їхав по краю, щоб повз мене могли проїхати інші водії. Не змушуючи їх при цьому перелаштовуватись в ліву смугу. Але ж посунутись хоч би до краю своєї полоси то можна було їм? Я розумію що їм страшно, щоб контийсь з їхніх "братів по розуму" пролітаючи лівою смугою на 120 км/год не зачепив їх, але все ж...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2015, 13:14 #2552328   #95
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Власне, Львів




Додано через 2 години 22 хвилини
Вінниця.



Востаннє редагував org100h: 23.06.2015 о 13:14. Причина: Пізніше додано
org100h зараз поза форумом  
Подякували 4:
noname1 (23.06.2015), Romko_7 (23.06.2015), Tamash (23.06.2015), Дєцко (23.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2015, 21:28 #2552506   #96
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Зараз ремонтують набережну,то могли би під стіною зробити велодоріжку,типу як в Львові.
Але всім і так пофіг,не зроблять нічого.100%.Періодично будуть збиратися в міськраді "обговорити проблеми роверистів".Робити треба,а не посиділи-потринділи і забули.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2015, 22:31 #2552540   #97
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Зараз ремонтують набережну,то могли би під стіною зробити велодоріжку,типу як в Львові.
Але всім і так пофіг,не зроблять нічого.100%.Періодично будуть збиратися в міськраді "обговорити проблеми роверистів".Робити треба,а не посиділи-потринділи і забули.
Під якою стіною? Там 2 варіанти - зробити так як хтось малював, тобто поділити набережну пополам або біля паркану доріжка або переставляти лавки, тоді люди спиною до озера сидітимуть і дивитимуться на дорогу. Короче і так і так погано, простіше не робити нічого, я б так і зробив. Бо коли щось зробиш то хто буде не задоволений той волатиме піпець, не забуде на паркані написати що про це думає, а ті хто будуть задоволені просто мовчатимуть, ну щоб сраколизами не бути .
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 24.06.2015, 06:08 #2552580   #98
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Під якою стіною? Там 2 варіанти - зробити так як хтось малював, тобто поділити набережну пополам або біля паркану доріжка або переставляти лавки, тоді люди спиною до озера сидітимуть і дивитимуться на дорогу. Короче і так і так погано, простіше не робити нічого, я б так і зробив. Бо коли щось зробиш то хто буде не задоволений той волатиме піпець, не забуде на паркані написати що про це думає, а ті хто будуть задоволені просто мовчатимуть, ну щоб сраколизами не бути .
Ой вей, вся суть, Вся суть
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2015, 15:46 #2563225   #99
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

zaharys зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sergyjko (28.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2015, 15:40 #2565022   #100
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
... но в ідеалі хочуть розкинути велику мережу.
хто тим займається?
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:03.